Marmaris Özel Neşe Erberk Anaokulu

Marmaris’e yeni bir eğitim anlayışı geldi; Neşe Erberk Anaokulları’na bir yenisi de Marmaris’e eklendi. Marmaris Özel Neşe Erberk Anaokulu…

Marmaris Özel Neşe Erberk Anaokulu

Marmaris Neşe Erberk Anaokulu, klasik; ezberci ve dayatmacı eğitim anlayışı kalıplarından çıkarak, çocukların doğuştan gelen ve zamanla yitirdiği yetenekleri erken çocukluk döneminde profesyonel eğitimciler desteği ile fark etmek, geliştirme ve yönlendirme hedefiyle kurulmuş olup sürekli değişim ve gelişim içerisinde yoluna devam etmeyi amaç ediniyor.

Türkiye’de ilk ve tek Yetenek Geliştirme Merkezi

Neşe Erberk Okulları’nın en temel amacı; Çocukların sevgi dolu güvenli bir ortamda, sosyal grup içerisinde kendilerini mutlu hissetmeleri, kendisine ve çevresine duyarlı, özgüvenli, sorumluluklarının bilincinde bireyler olmalarını  sağlamak…

Neşe Erberk Anaokulları

Eğitim programları

Milli Eğitim Bakanlığı’nın programının yanı sıra Gems (Fen ve Matematik), Scamper (Farklı Düşünme Etkinlikleri), Reggio Emilia (Proje Tabanlı Öğretim Uygulamaları) ve High Scope (Aktif Öğrenme) eğitim yöntemleri uygulanıyor. Uygulanan karma eğitim modeli doğrultusunda yapılan Anadili etkinlikleri, Fen – doğa etkinlikleri, Oyun etkinlikleri ve Okuma yazma hazırlık çalışmalarının yanı sıra, yaratıcı drama, orff öğretisi temeline dayalı müzik etkinlikleri, drama, bale eğitimi rotasyon ile yapılarak öğrencinin bütünsel gelişimi desteklenirken yetenek ve becerileri de keşfedilmekte ve geliştiriliyor. Ayrıca okulumuzda hafta sonu hobi çalışmaları ve doğum günü parti organizasyonları ile diğer etkinlikler yapılıyor.

BANNER2 ANAOKULU ver2

T. C. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Neşe Erberk Eğitim Kurumları ve Yetenek Geliştirme Merkezi – Marmaris iletişim bilgileri:

Web Sitesi için tıklayın

Facebook sayfası için tıklayın

Adres: Çamdibi Mahallesi 320 Sokak No: 68 Marmaris Muğla

Telefon: 0252 412 2009

Anaokulu (okul öncesi eğitim) zorunlu hale geliyor!