Türkiye’de Bir İlk Deterjan Pazarı!

Deterjanları marketlerin belirlenen raflarından değil, istediğiniz marka ve ürünlerle tanışabileceğiniz büyük bir deterjan pazarından alabileceğiniz bir projeyle karşınıza çıkan Anakim, yılların verdiği tecrübeyle birlikte markalarına değer katmaya devam ediyor.

deterjan pazarı

Her Semtte Bir Deterjan Mağazası!

Her semtte deterjan mağazası ve mobilde deterjan satış noktalarıyla yarattığı bu projenin Türkiye çapında yeni bir ihracat kapısı açmasını sağladı. Deterjan Pazarı diyerek, ev tipi, endüstriyel tip ve otomobil tipi ürünlerinizi alabileceğiniz bir zincirleme mağaza kuruldu.

Çalışkan arge ekibi ve profesyonel çalışma arkadaşlarıyla, ortaklarını da 2020 yılında genişleterek, tesisindeki bütün olanakları yeni üretimler için hazırladı. Artık sadece otomobil, ev ve endüstriyel temizlik ürünleri değil, kişisel hijyen ürünleri, plastik ve kağıt üretiminde de bir markanız var! Bu alanda çalışan ve hizmet vermeye devam eden mağaza zinciri artık evinize ve iş yerinize çok yakın olacaktır.

Her Merkezde Bir Mağaza Projesi

Her merkezde bir mağaza projesinde, ürünlerin zincir mağazalarla herkese ulaşabileceği bir alan kurdu. Aynı zamanda deterjanpazari.com ile dijital pazarlama alanında da herkese ulaşmasını sağlıyor. Kargo aracılığıyla adresinize ulaşacak ürünler, aynı zamanda semtinizin merkezi bölgelerinde de yerini alacak. Türkiye’nin en geniş kapsamlı yatırımlarından bir olarak market zincirleriyle sizin de temizlik ihtiyacınızı karşılayacak yeni ürünlere yer verecek. Geniş bir temizlik ürünü kataloğu için dijital alanda da ürünleri inceleyebilirsiniz.

https://www.deterjanpazari.com/