Muhalefetle sıcak temas: Bekir Bozdağ ile Levent Gök el ele

Muhalefetin hükümeti en sert eleştiren sözcülerinden Levent Gök ile hükümetin muhalefeti en sert eleştiren bakanlarından Bekir Bozdağ’ın muhabbeti, gecenin fotoğrafını oluşturdu.

Muhalefetle sıcak temas: Bekir Bozdağ ile Levent Gök el ele mithat sancar

AK Parti’nin muhalefete yönelik sert eleştirilerde bulunan isimlerinden biri olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Cumhurbaşkanlığı sistemi getiren yeni anayasa teklifinin ikinci tur görüşmelerindeki uzlaşmacı tutumuyla dikkat çekti.

Muhalefetle sıcak temas: Bekir Bozdağ ile Levent Gök el ele mithat sancar


AK Parti’ye yönelik sert eleştirileriyle bilinen CHP Grup Başkanvekili Levent Gök’le elele oy vermeye giden Bozdağ, daha sonra da HDP’li Mithat Sancar’la sohbet etti.


Muhalefetle sıcak temas: Bekir Bozdağ ile Levent Gök el ele mithat sancar

Kemal Kılıçdaroğlu ile Devlet Bahçeli’nin kritik görüşmesi

Ahmet Davutoğlu: Kaygılarımı Cumhurbaşkanına ilettim


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.