Reklam

Tanıtım yazısı reklam rezervasyonu, fiyatlar, farklı çözümler ve tüm sorularınız için bizimle e-posta adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

[email protected] (Contact us for your sponsored post ads solutions)

reklam indigo dergisi advertorial internet reklamı

Advertorial tanıtım yazısı

Advertorial nedir?

Reklam ile bilginin bir arada sunulmasıdır. Advertorial kelime yapısı “advertising” ve “editorial” kelimelerinin birleşiminden türemiştir. Herhangi bir ürün ya da hizmet için advertorial reklam çalışması yapılırken, bunun bilgiyle birlikte hedef kitleye ulaştırılması amaçlanır. İnternet çağında olduğumuz için kurgusal reklamlardan ziyade advertorial reklam alternatifleri hem reklam verenleri hem de hedef kitleyi çok daha fazla etkilemektedir. Bu sebeble advertorial reklamın geri dönüş oranı oldukça yüksektir.

Sıkça Sorular Sorular

Reklam vermek istiyorum, ne yapmalıyım?

Bize e-posta ([email protected]) aracılığıyla ulaşarak fiyat bilgisi isteyebilirsiniz. Tarafımızdan en kısa süre içerisinde size geri dönüş yapılacak, ücretler ve satış detaylarıyla ilgili bilgilendirileceksiniz.

Ziyaret istatistikleri

İndigo Dergisi’nin ziyaret istatistikleri Google Analytics tarafından düzenli olarak ölçülmektedir. İndigo Dergisi, ayda ortalama 3,5 milyon sayfa gösterimine ulaşmaktadır.  Onaylanmış Alexa verilerine göre Türkiye’nin en çok tıklanan haber siteleri arasındadır.

İndigo Dergisi’nin hedef kitlesi nedir?

İndigo Dergisi nitelikli yayın kalitesi ile ABC1C2 grubu hedef kitleye ulaşmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin en çok tıklanan medya kuruluşları arasında olup ziyaretçilerimizin çoğunluğu 25-45 yaş aralığından oluşmaktadır.

İndigo Dergisi’nde tanıtım yazısı avantajları:

  • Güçlü SEO etkisi: Tanıtım yazısı içeriklerinde premium SEO araçlarını kullanırız.
  • Organik arama: Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi arama motorlarında üst sıralarda görüntülenme olasılığı artmaktadır.
  • Domain yaşı: Yayına başlama tarihi Eylül 2005 (16 yaşında)
  • Silinmeme garantisi: İçerikler ve linkler siz talep etmedikçe ve İndigo Dergisi yayında olduğu müddetçe silinmez.
  • Düşük maliyet: Reklam fiyatları göz önüne alındığında tanıtım yazıları markalar için daha düşük maliyetlidir. Fiyat – performans etkisi ile yatırdığınız misliyle size döner.
  • Çeviri hizmetleri: İngilizce – Türkçe çeviri hizmetleri sunulmaktadır.
  • Görünürlük: Sosyal medya araçlarımızda yer alarak daha fazla görüntülenme alabilirsiniz.
  • Güvenilirlik ve prestij: İndigo Dergisi kaliteli ve zengin içerikler sunarak yıllardır çalıştığı reklam ajansları ve markalar ile karşılıklı işbirliğini pekiştirmiş; güvenilir, çözüm odaklı, çok hızlı iletişim sunan bir yayıncıdır.

E-posta: [email protected]

Tanıtım yazısı reklam rezervasyonu, fiyatlar ve tüm sorularınız için bizimle yukarıdaki e-posta adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.