Astroloji: Şubat ayı burç yorumları

Astroloji: Şubat 2017 için burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını neler bekliyor?

Astroloji: Şubat ayı burç yorumları

Astrolog Binnur Zaimler yorumladı

koç burcu astroloji

Koç burcu astroloji yorumu

Sizin için yılın en hızlı ayı başlıyor. Atılım yapma, mücadele etme gücünüz ve isteğiniz çok yüksek. Aynı zamanda hevesli, heyecanlı ve girişkensiniz. Kendinize kolayca hedefler belirleyip ilerleyebilir, kısacası ne isterseniz başarabilirsiniz. Bu yüksek enerjiyi doğru kullanmanız, tabii ki her şeyden daha önemli. Ay boyunca olaylar hızlı ilerleyeceği için heyecanla hareket edeceksiniz. Sakın telaş ve aceleciliğe kapılmayın.

En çabuk yapılması gereken işlerde bile sakin kalabilmek, kazançlı çıkmanızı sağlayacak. Özel ve iş hayatında hedeflerinize koşarken, cesur adımlar atmanız gerekiyor. Risk alın, temkinli olmak bir şey kazandırmayacak. Spor, bedensel hareketi önemseyin. Bu sizi ani öfke ve migrenden kurtarır. Ajandanızı çok fazla yüklemeyin, günlük hayatınızda sadece kendi istediklerinizi yapın.


İstediğiniz kişilerle tanışmak, kendinizi ifade etmek hoşunuza gidecek. Özel birini beğeniyorsanız, bu ay açılmanızın tam zamanı. İlişkilerde baskın ve iyimsersiniz. 11 Şubat Ay tutulması yaratıcılığınızın artmasını, yaşamınızın renkli ve keyifli taraflarını fark etmenizi sağlayacak. Yaptıklarınızı eğitim ve sunumlarla başkalarına aktarmak için sahneye çıkın. Görünür olun. Stratejik ve spekülatif konularda şanslısınız. Hobilerinize zaman ayırıp, angarya işleri bu ay iş arkadaşlarınıza paslayın.

Tüm bu güzel gidişat içinde kırıcı olmamaya, egonuzla hareket etmemeye özen gösterin. Güneş tutulması, 22-27 Şubat tarihlerinde iç dünyanızı su yüzüne çıkarıyor. Ortada bir şey yokken kuruntulanmaya hiç gerek yok. Şehir efsaneleriyle, boş dedikodularla uğraşmayın. Onun yerine bol bol hayaller kurun.

boğa burcu astroloji

Boğa burcu astroloji yorumu

Ayın ilk yarısı zaman zaman eliniz kolunuz bağlı gibi hissetmeniz durumunda bunun geçici olduğunu unutmayın. Bazı konuların içine giremeyip, doğrusunu bilseniz de etki edemeyebilirsiniz. Her türlü olayın içinden rahatlıkla çıkacaksınız, ancak öncelikle kendi içsel gerginliklerinizi çözümleyin. Korkularınızı bir kenara bırakın.

11 Şubat günü gerçekleşecek olan Ay tutulması hem özel hem de iş hayatınızla yakından ilgili olacak. İş hayatında daha azla yetinmeyi, işlerin bir süreliğine kısıtlanacağını hissedeceksiniz. Şimdi büyüme değil, sadeleşme zamanı. Bugüne kadar almış olduğunuz sorumluluklar, görevler eskiden olduğu kadar gelişme eğiliminde değil. Kendinizi geliştirip büyüteceğiniz alan ise eviniz, özel yaşantınız. Bu tutulma iyi anlamda ev değişikliği, aile düzeni değişikliği getirebilir.

26 Şubat günü gerçekleşecek Güneş tutulması ise sosyal çevrenizin değişmesini sağlayacak. Mesleki gruplar, derneklerde görev alma, grup çalışması yapma fırsatları doğuyor. Bu dönemden sonra geleceğe dönük ideallerinizi de gözden geçirecek, farklı bir plan çizecek olabilirsiniz. Sizin için mutluluğun tarifi sanki değişiyor. Bu tarif içinde özel hayatınız, iş hayatınızın bu ay önüne geçiyor. İlişkiler ve başkalarıyla uyumlu olma konusunda kendinizi fazla sıkmayın ve eleştirmeyin. Olaylar kendiliğinden birkaç ay içinde toparlanacaktır. Yeter ki siz her zaman sevgide kalın.

ikizler burcu astroloji

İkizler burcu astroloji yorumu

Bu ay evde oturmayın, iş çıkışları sosyalleşmeye bakın. Tüm ay boyunca, sosyal çevrenizi geliştirme, idealleriniz ve sevdiğiniz konularda işbirliği yaparak hızla ilerleme eğilimindesiniz. Grup çalışmaları, STK’lar, idealist gruplarla hareket etmek size çok iyi gelecek. Sizin işyerinden olmayan ama iş çevresinden tanıdığınız kişilerden destek almanız mümkün. Onlar sayesinde yeni kişilerle tanışmak da mümkün olacak. Gelecek planlarınıza hizmet etmek sizi mutlu edecek. Sosyal çevrenizde özel birini beğenmeniz halinde, ilk adımı siz atın. Yeni bir ilişki başlayabilir.

11 Şubat Ay tutulmasının size yansıması iletişim konuları olacak. Her türlü yazılı, sözlü iletişim, anlaşmalar, belgeler, dosyalar, reklamcılık çalışmaları, müşteri ziyaretleri, saha görevleri sizi bekliyor. Tüm bu konularda bir süredir beklediğiniz sonuçları almanız, olumlu yönde işleri ilerletmeniz mümkün olacak. Önemli imzalar atabilir, güzel anlaşmalar yapabilirsiniz. Rüzgar sizin için bu konularda arkadan esiyor. Kurumsal iletişim konuları, sosyal medya, dijital platformlarda söz sahibi olmak, kendinizi doğru ifade edecek ortamlar yaratmak mümkün. Bilmediğiniz bir alanda kursa başlamak, temel bilgileri öğrenmek de tutulma zamanlarında yapacağınız güzel işlerin içinde yer alıyor. Yazarlık, çizerlik, hatta rehberlik, gezi konuları ilgi çekici olabilir. Seyahat planlarınıza hız vermek, masa başında oturmamak sizi kazançlı çıkaracaktır.

26 Şubat günü gerçekleşecek Güneş tutulması ise kariyerinizle ilgili. İtibarınız kişisel imajınız bugüne kadar yapmış olduğunuz her şeyden etkileniyor olacak. Geçmiş çalışma ve deneyimlerinize ilişkin bir iş teklifi alabilirsiniz. Yine de iş hayatında küçülme, sadeleşme zamanı gelmiş olabilir. Geçmişteki projeleriniz, başardığınız işler gündeme geliyor.

yengeç burcu astroloji

Yengeç burcu astroloji yorumu

Mars ve Venüs, bu ay iş hayatında önemli gelişmelere işaret ediyor. Herkes tarafından açıkça görünecek şekilde yoğun, tempolu ve aynı zamanda iyi bir döneme giriyorsunuz. Kendi kariyerinizi şekillendirme gücü elinizde. İş değiştirmek gibi bir hedefiniz varsa bu ayın ilk yarısı başvurularda bulunabilir, gidip görüşme de yapabilirsiniz. Sizi tanımayan insanların bile sizinle ve özgeçmişinizle ilgilenebileceği, sizi takdir edeceği bir dönem içindesiniz. Mevcut işinizde farklı ek görevler alabilir, istediğiniz şekilde terfi edebilirsiniz. Israrcı olun, mücadele edin.

11 Şubat günü gerçekleşecek Ay tutulması, size maddi birikimlerinizi çoğaltma imkanı getiriyor. Bu tarihten bir hafta önce ve sonrasına baktığımızda, ortak yatırımlara girmeniz, ek prim veya ikramiye almanız, cebinizdeki parayı çeşitli şekillerde artırmanız mümkün. Tutulma, belki de ummadığınız yerden kazanç getirecektir. Bunun yanında eşiniz veya ortağınızla ortak paylaşımlarınızla bir yatırım yapmanız, bu ortak paraları ya harcama ya da azaltma yoluna gitmeniz de mümkün.

26 Şubat günü gerçekleşecek Güneş tutulmasına doğru giderken her anlamda işlerin iyi gitmesi mümkün. Büyük düşünün ve kendinizi Dünya görüşlerine açın. Kişisel gelişiminizi destekleyen, yurt dışı ve yabancılarla temasa geçmenizi de sağlayan bu tutulma, belki de uzaklara seyahat planı getiriyor. Reklamcılık, medya, yüksek öğrenim alanlarında geçmişe dayalı projeler gündeme gelebilir. Üstlerinizden destek aldığınız, sezgisel olarak pek çok şeyi fark edip ilerlediğiniz tutulma günlerinde, hayata olan inancınız artıyor olacak.

aslan burcu astroloji

Aslan burcu astroloji yorumu

Sizin için yılın en güzel aylarından birine giriyorsunuz. Tam olarak parladığınız, her şeyin olumlu yönde aktığı, isteklerinizi gerçekleşebildiği Şubat ayında büyük düşünen, vizyoner yönünüzü kullanın. Ayın ilk günlerinden itibaren yurt dışı, yabancılar, seyahatler, medya ve iletişim alanlarında hızlıca ilerlemeniz, yeni hayat görüşlerine kendinizi açmanız ve tüm bunlar aracılığı ile kendinizi geliştirmeniz mümkün olacak. Uzun zamandır böyle bir döneme ihtiyacınız vardı. Geçtiğimiz Ağustos ayında kıpırtılarınız hissettiğiniz yenilenme ve tazelenme fırsatları bu ay da gündeme geliyor.

11 Şubat günü Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulması, sizin tazelenmenizi sağlıyor. Sizden daha üst konumdaki kişilerin de dürtmesi, sizi harekete geçirmesiyle yeni bir dönem başlayabilir. Yabancı kimselerle işbirliklerinizi geliştirmek için harika bir zaman. Fiziksel görünümünüzden tutun, mesleğinize, davranışlarınıza ve fikirlerinize kadar her konuda ilerleme kaydedeceksiniz. Yeşerdiğiniz ve geliştiğiniz bu dönemde (iş, fizik beden, sağlık vs.) kendinize odaklanın. İlişkilere baktığımızda, belki çok yakın çalıştığınız, hayatınızın içindeki birileri uzaklaşabilir. Belki siz artık yepyeni bir kimlikle hareket etmek ve ilişkilerinizde sadeleşmek isteyeceksiniz. Burada önemli olan karşıdaki kişi değil sizsiniz. Bunu unutmayın.

26 Şubat günü gerçekleşecek Güneş tutulması ise ortaklaşa paralar, miras, başkalarından edindiğiniz kaynaklar konularında yeni gelişmeler getiriyor.

başak burcu astroloji

Başak burcu astroloji yorumu

Ay boyunca Mars ve Venüs ortaklaşa konuları gündeme getiriyor. Eşiniz, ortağınız veya en yakın çalışma arkadaşınızla maddi ve manevi birlikteliğiniz konusunda çaba sarf edeceksiniz. Ortak bir yatırım yapmak için harekete geçebilirsiniz. Benmerkezci düşünceden kaynaklanan çekişmeli zamanları geçiştirmeye, üstünde fazla durmamaya çalışın. Bu dönemde başkalarının kaynaklarını kullanabilme, borç veya yardım isteme imkanınız var. Sıkıştığınızda bu imkanları kullanın.

11 Şubat günü gerçekleşecek ay tutulması, içsel sıkıntılarınızı su yüzüne çıkarabilir. Belki de onlarla yüzleşme ve boş kuruntularınızdan kurtulma zamanı gelmiştir. İşyerinde ise fiziksel ortamda bazı değişiklikler söz konusu. Örneğin oturma yeri değişikliği veya bazı görevlerin sizden alınması şeklinde gerçekleşecek olaylara açık olun. Bunu bir fırsat olarak görüp elinizdeki işlere odaklanın.

26 Şubat tutulması ise ilişkilerle yakından ilgili. Özel ve iş hayatınızdaki bazı kişilerin 24-26 Şubat tarihlerinde sizden uzaklaşması gerekebilir. Bu durum aslında bir süreliğine kendinize odaklanmanızı sağlayacak. Diğer tarafından geçmişte birlikte çalıştığınız veya temasta olduğunuz kişiler aracılığı ile güzel gelişmeler de söz konusu. Siz tazelenirken, karşıdaki kişilerin hayatında kısıtlanmalar söz konusu olabilir. Destek alabileceğiniz, uyum sağlayabileceğiniz kişilerle olmaya, çocukluk arkadaşlarınız ve kardeşlerle yakın durmaya çalışın.


terazi burcu astroloji

Terazi burcu astroloji yorumu

Karşıt burcunuzda bulunan Mars ve Venüs, ilişkiler anlamında oldukça hareketli bir ay geçireceğinizi söylüyor. Yalnız kalmak isteseniz bile, bu ay her an her dakika başkalarıyla bir aradasınız. Hem özel hem de iş hayatınızda partnerlerinizle olan iletişiminiz, dengeniz önemli. Bir ortakla birlikte çalışmaya başlayabilir, yakın bir çalışma arkadaşınızla ortak bir projede görev de alabilirsiniz. Yaptıklarınız, son bir aydır üzerinde çalıştığınız işler görünür hale geliyor. Takdir ve eleştiri aynı anca gelebilir. Israrcı ve talepkar kişileri dengelemekte zorlanırsanız, doğrudan ‘hayır’ demeyi deneyin. Başarılı olacaksınız. Kendi alanınıza fazlaca müdahale edilmesine izin vermeyin. Evliyseniz, eşinizin de hayatında değişim, yenilik var. İş hayatlarında gelişmeler ve hareketlilik söz konusu.

11 Şubat’ta gerçekleşen Ay tutulması sosyal çevrenizin bir anda yenileceğini ve genişleyeceğini gösteriyor. Yeni yüzler, yeni ufuklar açacak hayatınızda. Hem mesleki hem de arkadaş çevrenizdeki gelişmeler, geleceğe dair umutlarınızı yeşertecek. Dostlardan öğreneceğiniz, destek alacağınız çok şey var. Eğer bir STK veya sosyal kulüp içindeyseniz, liderlik edeceğiniz ekipler, projeler söz konusu olacaktır. Partnerinizle beraber olmaktan biraz uzaklaşıp dost çevrenize, mesleki gruplara zaman ayırmak size iyi gelecek. Dış dünyada olun ve tüm davetleri kabul edin. İş çıkışı veya öğle yemeği sırasında şirket dışından kişilerle buluşup çevrenizi genişletmeye bakın.

26 Şubat günü gerçekleşecek güneş tutulması sonrasında işyeri, ofis, yaptığınız işler, aldığınız görevler, günlük rutinleriniz ve size bağlı çalışanlarla ilgili hızlı değişimler sözkonusu. Belki daha kısıtlı bir yerde çalışmak, daha sade bir oda odaklanmanızı artırabilir. Eski deneyiminize dayalı görevler size veriliyor olabilir. Size bağlı çalışanlar varsa, tutulma öncesi ayrılmak istediklerini açıklayabilirler. Tutulma günlerinde sade şeyler yiyip içmek, bol sıvı almak, aburcuburdan uzak durmak sağlığınızı güçlendirecektir.

akrep burcu astroloji

Akrep burcu astroloji yorumu

Bu ay günlük hayatınızdaki rutinler, elinizdeki işler, ürettiklerinize yoğunlaşıyorsunuz. İyi ve çalışkan kimselerden destek almanız, ekibinizi genişletmeniz mümkün. Onların kendileri gibi olmalarına ve özgürce çalışmalarına olanak tanıyın. Ofisinizi değiştirmek, işyerinde fiziksel anlamda değişiklikler yapmak iyi bir fikir görünüyor. Yeni objeler almak, süslemek ve özellikle kırmızı rengi kullanmak canlılık katacaktır. Günlük yaşantınızda bu ay aceleci olmamaya çalışın. Telaş etmek ve öfke kontrol altına alabileceğiniz iki konu. Bireysel sporlar yapmaya, biraz kafanıza göre takılmaya bakın.

11 Şubat günü gerçekleşecek Ay tutulmasına birkaç gün kala etkisine giriyorsunuz. Kariyeriniz, iş hayatınız ve itibarınızı yenilemek, dış dünyada sesinizi duyurabilmek için fırsatlar var. Bu tutulma sayesinde, belki de yıllarca sürecek yeni bir kariyere doğru gidebilir, teklifler alabilirsiniz. Bunları yaparken eve ve özel hayatınıza zaman ayıramamak içinizde dert olmasın. Hayatımızdaki her alanın bir dönemi var. Şimdi dışarıdaki kimliğinizle ve yaptıklarınızda göz önünde olma zamanınız. Şubat ayının ilk yarısında başlayan bu değişimin devamını Ağustos ayında yeni bir sıçrama takip edecek, yenilenme devam edecek görünüyor.

26 Şubat günü gerçekleşecek Güneş tutulması ise sizi bir anda sahneye itebilir. Sunumlar, eğitimler, kendinizi iyi ifade ettiğiniz ortamlara girip yeni ilgi alanları bulabilirsiniz. Hobilerinize önem verin. Yaratıcılığınızı kullandığınızda işleri daha keyifli yapacak ve başarılı olacaksınız. Varsa çocuklarla ilgili yeni başlangıçlara da hazır olun.

yay burcu astroloji

Yay burcu astroloji yorumu

Bu ay Mars ve Venüs sayesinde keyif aldığınız ne varsa su yüzüne çıkıyor. Uzun bir süredir bu günlere ihtiyaç hissettiniz. Şimdi eski neşenize, eski iyimserliğinize kavuşmanız için gökyüzü yanınızda. Yaratıcı olduğunuzda enerjiniz yükselecek ve yenilikleri üretmeniz de kolaylaşacak. Renkli kişiliğiniz sayesinde başkalarına çekici gelmeniz gayet normal. İster işyerinde, isterse özel hayatınızda olsun sosyal flörtlere hazırlıklı olun. Hobiler, ilgi alanlarınız, kısa tatil kaçamakları, hayatın her alanındaki üretiminizi hızlandıracaktır. İşinizin sevdiğiniz, stratejik taraflarına daha fazla zaman ayırın ve bırakın bu ay angaryaları başkaları yapsın. Spekülatif konularda bu ay risk alabilirsiniz. Hızlı ve spontan olmaya bakın.

11 Şubat tutulmasına doğru kendinizi daha iyi hissettiğinizi göreceksiniz. Hayatınız hızlanıyor. İletişim, uzaklar, yabancılarla işbirliği, yüksek öğrenim gibi alanlarda gelişim fırsatlarını değerlendirin. Başvurularınızın hızla kabul edilmesi, verdiğiniz tekliflerin müşteriler tarafından kabul edilmesi olası. Hayata olan inancınız artıyor. Şimdi eskisinden daha istikrarlı ve ağırbaşlı bir karaktere sahipsiniz. Son bir senedir hayat sizi biraz olgunlaştırdı. Bu ay alacağınız kararlarda, bu sayede başarı da kazanabilirsiniz.

26 Şubat Güneş tutulması ise ev ve aile hayatınızı aydınlatıyor. 24-26 Şubat tarihlerinde evinizde, özel hayatınızda arınma çalışması yapın. Kullanmadığınız ne varsa evden çıkarın ve hafifleyin. 26-28 Şubat günlerinde ise evde ve aile düzeninde yenilikler yapma, sadeleşme zamanı. Evinizde daha sade ve romantik, yumuşak bir ortam hazırlayın. Aile köklerinize önem verip geçmişinize ışık tutmak için doğru zamandasınız. Aile ağacı çıkarmak, atalarınızı araştırmak, geleceğinize yön verebilir.

oğlak burcu astroloji

Oğlak burcu astroloji yorumu

Şubat ayı boyunca Mars ve Venüs, özel hayatınıza dikkat çekiyor. Evde mutlusunuz. Hatta zaman zaman evden çalışmak işinize keyif katabilir. Evde davet vermek, eşyaları yenilemek, aile düzeninde değişiklikler yapmak için tüm ay uygun görünüyor. Bunun yanında tadilatlar, genişletme çalışmaları ve hatta eğer niyetiniz varsa taşınma bile söz konusu olabilir. Sonuç olarak hayatınızın dış dünyayla ilişkili tarafından ziyade ailenize dönük kısmıyla daha fazla zaman geçirebilirsiniz.

11 Şubat günü gerçekleşecek Ay tutulması maddi ve manevi paylaşımlarınıza dikkat çekiyor. Eşiniz, ortağınız veya en yakın çalışma arkadaşınızla paylaşımlarınız öznem kazanıyor. Beraber bir yatırıma girmek, paraları birleştirmek akıllıca olabilir. Uzun dönemli yatırımlar için doğru zamandasınız. Diğer taraftan manevi paylaşımlarınızda daha neşeli, daha coşkulu olduğunuzu fark edeceksiniz. Her zaman sosyal hayatta dostlarla olmak yerine, bu ay biraz başbaşa zaman geçirin.

26 Şubat günü gerçekleşecek Güneş tutulması öncesinde, sizin için artık gerekli olmayan sözleşmeleri iptal edin. Birlikte olmaktan hoşlanmadığınız kişilerle 26 Şubat öncesi uzaklaşabilir, yakın çevrenizde detoks yapabilirsiniz. Tutulması sonrası iletişim alanında yenilikler yapabilirsiniz. Bir blog açabilir, sosyal medyada yeni hesaplar kurabilir, yazılı ve sözlü iletişimde bazı programlar oluşturabilirsiniz. İş gezileri, kritik müşteri ziyaretleri için de 27-28 Şubat uygun günler.

kova burcu astroloji

Kova burcu astroloji yorumu

Sizin için yılın belki de en önemli günleri karşınızda. 11 Şubat günü gerçekleşecek Ay tutulması hayatınızın belli yönlerde gelişmesini sağlayacak. Özellikle o tarihe yakın zamanlarda doğmuşsanız, tutulma etkisini bir hafta önceden hissetmeye başlayabilirsiniz. Tutulmalar, hayatlarımızdaki potansiyeli ve olasılıkları ortaya çıkarır ve bizim almamız gereken kararları daha hızlı almamızı sağlar. Her şey o kadar göz önündeki, tek yapmanız gereken ilişkilerinizin gidişatına bir el atmak.

İşyerinde patronunuz veya iş arkadaşlarınızla, özel hayatınızda ise partneriniz veya en yakın arkadaşınızla olayları masaya dürüstçe yatırmak ve konuşmanın zamanıdır. İsteklerinizi açıkça ifade etmek, bununla birlikte karşı tarafı da çok iyi dinlemek durumundasınız. ‘Ben bilirim’ demeden önce karşı tarafın da kendi düşünceleri olacağını unutmayın. Ay boyunca Mars ve Venüs etkisi ile oldukça hareketli bir hayatınız olacak. İş gezileri, mesajlar, sözleşmeler, kısa geziler sayesinde öğrenmekten, konuşmaktan ve fikir üretmekten keyif alacaksınız. Yakın çevrenizin desteği ile pek çok işte başarı kazanabilirsiniz. Kardeşler, çocukluk arkadaşları ise aktif zamanınızın bir parçası olacak.

26 Şubat günü gerçekleşecek Güneş tutulması ise maddi birikimlerinizle yakından ilgili. Kazancınızı artırmak, yeni gelir modelleri, ek projeler bulmak için 27-28 Şubat günlerini iyi değerlendirin. Para konusunda her şey kısıtlı gibi görünse de, geçmişteki deneyimlerinizi kullanarak ilerleyince kazanırsınız. Bunun yanında tutulma öncesi aceleyle, 24-26 Şubat tarihlerinde bir yatırıma girmek akıllıca olmayabilir. Açık kapı bırakıp kendinize zaman tanıyın.

balık burcu astroloji

Balık burcu astroloji yorumu

Ay boyunca maddi birikimlerinizle ilgili konular ön plana çıkıyor. Prim, ikramiye veya maaş artışı zamanınız geldiyse çok şanslısınız. Mars ve Venüs sayesinde partonunuzla zam görüşmesi yapabilir, istediğiniz ek geliri elde edebilirsiniz. Fiyatlandırmalarda, ödemelerde karşı tarafın size karşı cömert olması çok kolay. Mars, ısrarcı olmanızı kuvvetlendirirken, Venüs müzakere yeteneğinizi güçlendiriyor. Yine de sizin de adım atmanız gerek. Cesaretinizi toplayın ve harekete geçin. Bu daha iyi bir gelir için iş arayışınıza da işaret edebilir. Bu konuda da başarılı olacağınızı unutmayın. Eğer işinizden memnun değilseniz, kazancınızı artırmak için harekete geçin.

11 Şubat günü gerçekleşecek Aslan burcunda Ay tutulması ise işyerinizde önemli bir döneme işaret ediyor. Fiziksel olarak her gün gittiğiniz işyeri, üretken olduğunuz yer, üzerinde çalıştığınız projeler, işler, size bağlı çalışanlar konularında açık ve şeffaf olun. Bazı değişikliklere ihtiyaç olabilir. Tutulma öncesindeki günlerde dedikodu, kuruntu ve hurafelerden uzak durun ve sadece göz önündeki somut işlere odaklanın. Bunu yaptığınızda başarılı olacağınızı bilin.

26 Şubat günü gerçekleşecek olan Balık burcunda Ay tutulması sonrası hayatınızda pek çok yenilik olabilir. Burcunuzda gerçekleşecek bu tutulma öncesi, hayallerinize odaklanın. Tutulma sonrası birkaç gün boyunca iş, aile, kariyer, spor, sağlık konularında istediğiniz adımları atabilirsiniz. Sadece adım atmak bile birçok şeyin büyümesini, filizlenmesini sağlar.


Not: Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri’nin “İyi Yaşa” platformunda, Yönetim Danışmanı ve Astrolog Binnur Zaimler’in Şubat ayı için astroloji yorumlarıdır.

2017 yılı burç yorumları: Hangi burcu neler bekliyor?


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.