2017 yazına damga vuran plaj stili

Her sene olduğu gibi bu sene de çeşit çeşit bikini ve mayolar moda ama bir şeyi unutmamak gerekiyor, modadansa bizim için önemli olan şey sevdiğimizi ve vücut tipimize uygun bikiniyi giymek olmalı. Eğer nasıl bikini seçeceğinizi bilmiyorsanız mutlaka bu videoya göz atın!

2017 yaz bikini mayo tanga moda

Şimdi gelelim 2017’nin süper starlarına!

Örgü Bikiniler

Örgü bikiniler ülkemizde olmasa bile tüm dünyada bomba gibi patladı. Elbette örgü bikiniler ile denize havuza girmek pek akıl karı değil. Yine de 2017 plaj stilini takip etmek isteyenlerden ve instagram hastası olanlardansanız bu bikini tam fotoğraf çekmelik.

Tanga Bikiniler

Eğer tanga bikini giymekten çekinmiyorsanız bu sene sizin yılınız. Yine Türkiye’de olmasa bile bu tip bikinleri yabancı plajlarda sık sık görmeniz mümkün. Özellik kış boyu spor yaptıysanız bu tarz bir bikini giymeyi gerçekten hak etmişsiniz demektir.

2017 yaz bikini mayo tanga moda

Yüksek Bel Bikiniler

Yüksek bel bikiniler bu senin yıldızı oldu, Türk markaları da bunun ekmeğini yedi diyebiliriz. Koton, LC Waikiki, Mavi vd Defacto gibi birçokmağaza 2017 yaz koleksiyonlarında bu bikinilere yer verdi. Dileyenler Picodi.com sayfasından inceleyebilir, tüm markalara ait bikini ve mayoları indirimlerini tek bir sayfada görebilirler.

Asimetrik Kesim Mayolar

Asimetrik kesim mayolar aslında 2016 yılından beri oldukça popülerler, 2000’lerin başında sadece ayva göbeklilerin tercih ettiği mayoları herkes giyer oldu.

2017 yaz bikini mayo tanga moda

Nude Bikini ve Mayolar

Bu senenin çok moda olan diğer bir mayo ise nude renk mayolar, bu mayolar tamamen çıplak görüntüsü verdiği için ve iç çamaşırına benzediği için yine ülkemizde çok popüler olamadı.

Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.