2017 yazına damga vuran plaj stili

Her sene olduğu gibi bu sene de çeşit çeşit bikini ve mayolar moda ama bir şeyi unutmamak gerekiyor, modadansa bizim için önemli olan şey sevdiğimizi ve vücut tipimize uygun bikiniyi giymek olmalı. Eğer nasıl bikini seçeceğinizi bilmiyorsanız mutlaka bu videoya göz atın!

2017 yaz bikini mayo tanga moda

Şimdi gelelim 2017’nin süper starlarına!

Örgü Bikiniler

Örgü bikiniler ülkemizde olmasa bile tüm dünyada bomba gibi patladı. Elbette örgü bikiniler ile denize havuza girmek pek akıl karı değil. Yine de 2017 plaj stilini takip etmek isteyenlerden ve instagram hastası olanlardansanız bu bikini tam fotoğraf çekmelik.

Tanga Bikiniler

Eğer tanga bikini giymekten çekinmiyorsanız bu sene sizin yılınız. Yine Türkiye’de olmasa bile bu tip bikinleri yabancı plajlarda sık sık görmeniz mümkün. Özellik kış boyu spor yaptıysanız bu tarz bir bikini giymeyi gerçekten hak etmişsiniz demektir.

2017 yaz bikini mayo tanga moda

Yüksek Bel Bikiniler

Yüksek bel bikiniler bu senin yıldızı oldu, Türk markaları da bunun ekmeğini yedi diyebiliriz. Koton, LC Waikiki, Mavi vd Defacto gibi birçokmağaza 2017 yaz koleksiyonlarında bu bikinilere yer verdi. Dileyenler Picodi.com sayfasından inceleyebilir, tüm markalara ait bikini ve mayoları indirimlerini tek bir sayfada görebilirler.

Asimetrik Kesim Mayolar

Asimetrik kesim mayolar aslında 2016 yılından beri oldukça popülerler, 2000’lerin başında sadece ayva göbeklilerin tercih ettiği mayoları herkes giyer oldu.

2017 yaz bikini mayo tanga moda

Nude Bikini ve Mayolar

Bu senenin çok moda olan diğer bir mayo ise nude renk mayolar, bu mayolar tamamen çıplak görüntüsü verdiği için ve iç çamaşırına benzediği için yine ülkemizde çok popüler olamadı.