Astroloji: 19 – 25 Mart 2018 haftalık burç yorumları

Astroloji: Haftalık burç yorumları 19 – 25 Mart 2018 tarihleri arasında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor?

Astroloji: 19 - 25 Mart 2018 haftalık burç yorumları

koç burcu astroloji

Koç Burcu 19 – 25 Mart astroloji haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Koç olanlar:

Genel Bakış, Özel hayatınız özellikle evli Koç’lar eşinizle sorunlu bir ilişkiniz varsa bitişler yaşanabilir bu hafta. Tek taraflı fedakarlıklarınızı eşinizin görmezden gelmesi sizin duygusallığınıza duygusuzca yaklaşması ilişkiyi sonlandıran tarafın siz olmanıza neden olabilir. İş hayatınızda ise özellikle ortak bir projenin sorumluluğu yöneten Koç’lar bu sure içinde öfkenizi kontrol altında tutmalı fevri davranışlar içinde olmamaya her zamankinden daha fazla önem göstermelisiniz.


İş ve eğitim hayatınızda zekanızı ortaya koyacağınız imkanlar söz konusu kendinize aklınıza bilginize güvenin ve her imkanı değerlendirin. Finansal konularda oldukça şanlısınız. İşbirlikleri yeni fikir ve projelere açık olun ve iş hayatınızda kendinizi yenileyerek kazancınızı arttırın. Bekar ve ilişkisi kısa bir süre önce biten Koç’lar ise barışmalar yaşayabilir ve söz nişan gibi kararlar alabilir sürpriz bir şekilde.

boğa burcu astroloji

Boğa Burcu 19 – 25 Mart astroloji haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Boğa olanlar:

Genel Bakış, Haftanın ilk günleri sabrınızı sınayacak insanlarla karşılaşabilirsiniz. Sabırlı olun ve gerekmediği sürece tartışma içine girmeyin. Bir kaç gün içinde herkes hak ettiğini bulacaktır. Unutmayın Gün olur devran döner hak yerini bulur bu düşünce ile hareket edin ve kazanın. İş hayatınızda engellendiğiniz haksızlığa uğradığınız konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeler yaşayarak çok daha iyi yerlere gelmeyi başarabilirsiniz. Gökyüzü iyi niyetinizin mükafatını alacağınızı müjdeliyor sizlere.

Özel yaşamınızda Evli Boğa’lar eşinizin aşırı eleştirel davranışlarına karşı tepkinizi vermeli ve bir an önce bu duruma bir son vermesi gerektiğini ona sevgi ve sakinlikle ifade etmelisiniz. Aksi takdirde sizin de sabrınız taşabilir ve ilişkinizde buna bağlı tartışmalar kaçınılmaz bir hale gelebilir. Bu hafta gezegensel enerjiler her türlü belirsizliğin ortadan kalkıp engellerin fırsatlara dönüşümüne vesile olacak. Maddi zorluklar duygusal konularda yaşanan hayal kırıklıkları sağlık sorunları üzüntüler yerini sevince aşka ve huzura bırakacak.

Sizlere önerim uzun zaman sonra gelen bu güzel ve güçlü etkiyi sonuna kadar değerlendirin ve iç sesinizin size fısıldadığı her şeyi can kulağı ile dinleyerek hareket edin. İş hayatınızda önemli fırsatlarla karşılaşabilir sürekli gelir elde edeceğiniz ek işler yapmaya başlayabilirsiniz. imkanlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bekar Boğalar ise eski sevgiliniz ya da eşinizle yeniden bir araya geleceğiniz enerjiler söz konusu olabilir dikkatli olmalı duygularınızla kararlar almamalısınız.

ikizler burcu astroloji

İkizler Burcu 19 – 25 Mart astroloji haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu İkizler olanlar:

Genel Bakış, Bu hafta her konuda sözlerinizi seçerek her aklınıza geleni söylemeden hareket etmemelisiniz. Aksi takdirde yanlış anlaşılmalara yol açıp kendinizi doğru ifade edememenin zorluklarını yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda ise yeni fırsatlar yeni imkanlarla karşılaşabilirsiniz bu hafta. Finansal konularda ise alacaklarınızı tahsil edebilir yaşadığınız maddi zorluğu aşabilirsiniz. Uzun vadede nakit akışı sağlayacak ek işler de yapabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise, sürprizler yaşanabilir ve aşk kalbinizde hayat bulabilir.

Bu hafta sizler için enerjisi yüksek keyifli gelişmelerle dolu iş ve özel yaşamınızda seçimlerinizi akıllıca yaptığınız takdirde etkileri uzun bir süre boyunca devam edecektir. Bu hafta zorlukların üstesinden gelebileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Kararlı olun korkularınızı ardınızda bırakın ve isteklerinizi gerçekleştirmek adına harekete geçin. Evli İkizler ise eşinizle maddi konular yüzünden tartışmak yerine onu anlamaya çalışmalı ve onun kendini zayıf güçsüz hissettiği noktada ona destek olmalısınız.

yengeç burcu astroloji

Yengeç Burcu 19 – 25 Mart astroloji haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Yengeç olanlar:

Genel Bakış, Gökyüzü çok yönlü düşünüp hareket etmeniz sorumluluklarınızı yerine getirmek için çaba göstermekten vazgeçmemeniz gereken bir haftada olduğunuza işaret etmekte. Özellikle haftanın ilk günleri dostlarınızı ailenizi kardeşlerinizi ilgilendiren konularda kendi kendinize alıngan bir tavır içine girmeden hareket etmelisiniz.

Bu günlerde soğukluklar dargınlıklar değil ilişkilerinizi güçlendirecek şekilde hareket etmelisiniz. İş hayatınızda ise sorumluluklarınızın ağırlığı strese girmenize ve tartışmaya hazır bir ruh hali ile hareket etmenize neden olabilir. Dikkatli olun özellikle üst düzey pozisyonda olan insanlarla ilişkilerinizin bozulmaması için hassas olmalı iş hayatınıza duygularınızı yansıtmamaya özen göstermelisiniz.

Özel yaşamınızda ise; kısa sure önce bir ayrılık yaşadıysanız ve kendinizi bir boşluğun içine düşmüş mutsuz hissediyorsanız özellikle bu dönemde yeni bir ilişkiye adım atmak pişmanlıklara neden olabilir kalbinizi ruhunuzu dinlendirin ve anlık kararlar almamaya önem gösterin. Haftanın ilerleyen günleri ile. İnandığınız projelerinizin emeğinizin karşılığını almaya başlayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise evli Yengeç’ler eşinize anlayışlı yaklaşımlar içinde olmak onun size olan sevgisini ortaya koymasını kolaylaştıracaktır.

aslan burcu astroloji

Aslan Burcu 19 – 25 Mart astroloji haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Aslan olanlar:

Genel Bakış, Bu hafta fevri davranışlar sergilememeniz keskin söylemlerde bulunmamanız konusunda uyarıyor sizleri. Anlık davranışlar ciddi pişmanlıklar yaşamanıza neden olabilir. Sakin olun ve haklı olana hakkını teslim ederek hareket edin. Sizler yönetici gezegeniniz GÜNEŞ’in güzelliğini kalplerinde taşıyan sevgi ile beslenen sevdikçe sevildikçe yaşamdan keyif alan ve keyif veren insanlarsınız sakinliğinizi koruyun ve yarışınız başkaları ile değil kendiniz ile olsun. Haftanın ilerleyen günleri ile iş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilir yeni projeler için teklifler alabilirsiniz.

Her türlü işbirliğine yeni fikir ve projeye açık olun. Özel yaşamınızda ise evli ve ilişkisi devam eden Aslan’lar sizler için oldukça hassas enerjilerin hakim olduğu günler Sorunlarınız varsa ve aşmakta zorlanıyorsanız, Gökyüzü sorunlarınızı çözüme kavuşturmanız için sizleri desteklerken tavrınız bu yönde olduğunda mutlu olmayı da mutlu etmeyi de başaracaksınız. Bekar ve ilişkisi olmayan Aslanlar ise iş hayatınız aracılığı ile tanışacağınız biri ile mutluluğu yakalayabilirsiniz.

başak burcu astroloji

Başak Burcu 19 – 25 Mart astroloji haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Başak olanlar:

Genel Bakış, Bu hafta aile arkadaş ilişkilerinizin güçleneceği birbirinizin eksiğini artınızla tamamlayarak ortak noktalarda buluşacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Dikkat etmeniz gereken en önemli konu ise bu hafta yeni tanıdığınız insanlara gereğinden fazla önem göstermemeniz olmalı yanlış anlaşılabilir ve hiç hak etmediğiniz şeyler duyabilirsiniz.

Durup düşünmeli bu insan bana neden yaklaşıyor diye sorgulayıp yeni tanıdığınız hiç kimseye kendinizden daha fazla önem vermemelisiniz. Bu hafta iş hayatınızda kontrolünüz dışında gerçekleşecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Akışa ayak uydurun ve değişimin getirdiği büyümenin içinde muhalefet etmeden yer almaya bakın.

İş arıyorsanız bulabilir beklediğiniz terfi ya da zammı bu hafta alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise Bekar Başak’lar iş ya da eğitiminiz gereği katılacağınız bir seminer ya da toplantıda aşk sizi bulabilir. Üzerinizde kurulan baskıların son bulduğu yaşamı sağlıkla keyifle değerlendireceğiniz bu özel günlerin kıymetini bilerek hareket edin. Evli ve ilişkisi devam eden Başak burçları da bu hafta inatlaşmalardan uzak durduğunuz takdirde huzur bulabileceksiniz.

terazi burcu astroloji

Terazi Burcu 19 – 25 Mart astroloji haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar:

Genel Bakış, Gökyüzü arınma yenilenme enerjilerini yansıtıyor bu hafta sizlere fark edebildiğiniz değerlendirebildiğiniz sürece ya alışkanlıklarınız ile aynı tekrarlar ile uğraşacak ya yenilenip hayatın akışında güzellikler ile huzur bulacaksınız seçim sizlerin. İş hayatınızda dostlarınızın vesilesi ile farklı bir alana yönelebilir ya da kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz yeni bir iş teklifi alabilirsiniz.


Girişimci olmalı ki tereddütten uzak net kararlar alabilmelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli Terazi’ler keskin kararlar almadan önce iyi düşünmeli suçlamalar ile eşinizi kendinizden uzaklaştırabileceğinizi görebilmelisiniz elinizdekini kaybetmeden önce! Özel yaşamınızda ise Bekar ve ilişkisi olmayan Terazi’ler aşkın aramakla bulunan bir şey olmadığını hiç beklemediğiniz bir anda size bunu yaşatacak insanın karşınıza çıkması ile anlayabilirsiniz.

akrep burcu astroloji

Akrep Burcu 19 – 25 Mart astroloji haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Akrep olanlar:

Genel Bakış, iş hayatınızda çalışma arkadaşlarınızın ve rakiplerinizin dolduruşuna gelmeyin yeni proje ve uygulamalarınızla ilgili gizliliğe önem vererek hareket edin. Duygusallığınız başınızı ağrıtacak olaylarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Arkadaşlarınızın kendi menfaatleri için sizi zor durumda bırakması da olası. İş ve özel yaşamınızda gizliliğe önem verin kişisel konular aleyhinize hiç beklemediğiniz şekilde kullanılabilir.

Kimsenin sizi yönlendirmesine üzerinizde baskı kurmasına izin vermeyin ve sezgilerinizle ilerleyin. 29 Nisanda Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ve Güneş tutulmasının enerjisi ile, İş hayatınızda olumlu etkiler yaşanmaya başlayacak arkanızdan çevrilen olayların gün yüzüne çıkacağı ve kariyer hayatınızı gölgeleyen etkilerin tamamen ortadan kalkacağı pırıl pırıl bir dönemin içine gireceksiniz. Yeni teklifler alabilir cazip fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Değişim enerjisine ayak uydurun ve yeni teklifleri değerlendirip hayata geçirmek için ekstra çaba sarf edin.

yay burcu astroloji

Yay Burcu 19 – 25 Mart astroloji haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Yay olanlar:

Genel Bakış, Bu hafta ile iş hayatınızda istikrarlı bir dönemin kapılarını aralıyorsunuz. Enerjinizi yükseltmeli ve meslek hayatınıza yansıtarak aktif ve girişimci davranmalısınız. İş birliklerine açık olun ve emeğinizi almak için istemekten talep etmekten çekinmeyin.

Özel yaşamınızda ise beraberliğinde ani bitişler yaşamış olan Yay’lar, yeniden barışarak bir araya gelebilirler. Bu hafta finansal olarak ta geçmişte kaçırdığınız şansları tekrar karşınıza çıkabilir. Geçmişte olan biten pek çok konunun gün yüzüne çıkması ile kazanımlarınızın yükseleceği hakkınızı alacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Bu hafta dikkat çekici bir diğer konuda başkalarının etkisi altında kalarak dostlarınıza yaptığınız haksızlıkları anlamanız olacak. Bu farkındalık ile Dost ve arkadaşlarınızı tamamen birbirinden ayırt edecek ve dostlarınız ile ilişkilerinizi daha iyi hale getirmeyi başarabileceksiniz. Bekar Yay’lar sizlerde aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilir kalıcı birliktelikler kurabilirsiniz.

oğlak burcu astroloji

Oğlak Burcu 19 – 25 Mart astroloji haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Oğlak olanlar:

Genel Bakış, Bu hafta HAYIR kelimesini yakınlarınız ya da arkadaşlarınıza gerektiği anda söylemediğiniz takdirde her zaman yaşadığınız zorlukların daha da zor hale gelmesinin tek sorumlusu kendiniz olabilirsiniz. Onları kırmamak adına kırdıklarınızı bir düşünün ve kararlı olmayı başarın. Aksi takdirde kaybedecekleriniz bugüne kadar kendi çıkarları dışında sizi önemsemeyenler olacaktır. Geç olmadan uyanın ve aynı hataları tekrarlamayın.

İş hayatınızda da öfke aklınızı gölgeler se zarar görebilir gereksiz inatlaşmalar yüzünden zarar görebilirsiniz dikkatli olun. Ve o yok saydığınız kalbinize yönelerek ruhunuzu birikmiş ağırlıklarından arındırmayı deneyin. Ya hür iradenizi ortaya koyar zarar gördüğünüz davranış ve düşüncelerinizi arındırır şifalanırsınız veya bencilliğiniz sizi sizden uzaklaştırır ve geri dönüşü olmayan olayları başlatırsınız. Seçim Sizin.

Haftanın ilerleyen günleri ile işiniz gereği yeni insanlar tanıyabilir yeni girişimlerde bulunarak kısa sürede başarılı işlerin yaparak maddi manevi kazançlı çıkabilirsiniz. Fikir ve önerilerinizi ortaya koymaktan çekinmeyin. Özel yaşamınızda ise evli ya da ilişkisi devam eden Oğlaklar ilişkinizi sorgulayabilir hatalarınızın farkına varabilirsiniz. Fakat bir takım şeyleri eski güzel haline getirememekten korkup adım atmak için cesaretinizi toplamakta zorlanabilirsiniz.

Sahip olduğunuz güzellik elinizden kayıp gitsin istemiyorsanız aklınızı başınıza almalı ve sevginizi korkusuzca ortaya koymalısınız. Bekar oğlaklar sizlerde uzun zamandır ilgi duyduğunuz insanla karşı karşıya gelerek keyifli bir birlikteliğin ilk adımını atmanın heyecanını deneyimleyebilirsiniz.

kova burcu astroloji

Kova Burcu 19 – 25 Mart astroloji haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Kova olanlar:

Genel Bakış, Gökyüzünün enerjileri ile bu hafta kendinize olan güveninizi kazanacak daha sakin düşünebilmenin faydalarını görebileceksiniz. Dikkatli olmanız gereken konu maddi harcamalarınız olmalı. Özellikle ortak işleriniz varsa ve ayrılma aşamasındaysanız öfke ile hareket etmemeniz yararınıza olacaktır. Aksi halde Gereğinden fazla harcama yapabilir yanlış yönlendirmelerinde etkisi ile zor bir durumun içine girebilirsiniz.

Özel yaşamınızda ise devam eden bir beraberliğiniz varsa ya da evliyseniz aşk romantizm bu hafta sizleri mutlu kılacak. Bekar ve ilişkisi olmayan Kova’lar AŞK ı ararken yanlış insanlara değer verip zarar görebilirsiniz dikkatli olmalısınız. İş hayatınız gereği yaşadığınız zorluklardan faydalanmak isteyen kişilere dikkat edin hafta boyu kendi entrikalarına sizi alet ederek zarar görmenize neden olabilirler.

Gizli saklı olayların içine çekilmek istenebilirsiniz dikkatli davranın. İşinizle ilgili konularda kimsenin sizi yönlendirmesine izin vermeyin. Yine bu hafta akrabalarınızın sağlık sorunları endişelendirebilir sizleri. Hukuksal sorunları olan Kova’lar gelir kaynaklarınızla ilgili geçmişten kaynaklanan konular gündeminize gelebilir. Bu etki olumlu da olabilir olumsuz da siz bu konuda işi sadece avukatınıza bırakmadan kendinizde takip ettiğiniz takdirde yaşanacak bir olumsuzluktan en az zararla çıkabilirsiniz.

balık burcu astroloji

Balık Burcu 19 – 25 Mart astroloji haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Balık olanlar:

Genel Bakış, Gökyüzü Bu hafta pozitif ve negatifin aynı çizgi üzerinde ilerlediğini vurgulamakta. Bu enerjileri dengelemek sizin seçimleriniz ile ilişkili olacaktır. Yan yana olduğu bir ayda olduğunuza dikkat çekmekte. Hayatınızın pek çok noktasında hayallerinize gittikçe yaklaştığınızı hissedecek fakat karar aşamasında tereddütler yüzünden zorlanabileceksiniz.

Şeytanın bacağını kırmak için cesaretli davranın ve pozitif olanı doğru yönetmeye gayret edin. Bunu yaptığınız anda yaşamınızda sizi engelleyen ağırlığı taşıdığınız birçok şeyden uzaklaşacak özgürleşeceksiniz. Kendinize her zamankinden daha fazla değer verecek bulunduğunuz şartları iyileştirecek kararları uygulamayı başarabileceksiniz. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu ilişkileriniz ister iş ister aileniz olsun tüm ilişkilerinizde dikkatli olmalı ve tek taraflı düşünmeden hareket etmelisiniz.

İşinizle ilgili konularda da önemli bir terfi alabilir kendi işinizin sahibiyseniz önemli bir çıkış yakalayarak maddi manevi rahatlamalar başarılar elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise özellikle evli Balık’lar özel hayatınızda duygusal patlamalar ile haklı çıkmak adına haksızlıklar yapmamaya dikkat edin. Bu günlerde sevginize de sezgilerinize de güvenin ve fevri olmamaya özen gösterin. Beraberliğinde problem olan Balıklar ayrılıklarla huzura kavuşurken sevginin güvenin hakim olduğu ilişkiler de ise aşkın gücü kazanacak. Beraberliği olmayan Balıklar bu hafta içinde beraber olacağınız insanı siz seçeceksiniz. Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşamadığınız heyecanlar sizleri karşılamakta…

Kaynak: AstroDeha – Dr. Astrolog Şenay Yangel


Şenay Yangel, profesyonel eğitimini ABD Kepler College ve Dirah Academy International’da tamamladı. Uzmanlık alanları Batı, Çin, Ezoterik ve Vedic Astroloji olan Yangel, 2007 yılında astrodeha.com internet sitesini, 2008 yılında ise AstrodehA Danışmanlık Merkezini kurdu. Ayurveda üzerine eğitimi devam etmekte olup; doktorasını Vedic “Hint Astrolojisi” üzerine yapmıştır.

İndigo Dergisi ‘Astroloji’ analizleri