Meral Akşener 24 Haziran’da Cumhurbaşkanı adayı olabilecek mi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan erken seçim tarihini 24 Haziran olarak açıkladı. Peki İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı adayı olabilecek mi?

Meral Akşener 24 Haziran Erken Seçimi'nde aday olabilecek mi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 24 haziran’da erken seçim yapılacağını açıklaması sonrası konuşan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “100 bin imzayla Cumhurbaşkanı adayı olacağım. Seçim hazırlıklarına hemen başlıyoruz. İyi Parti seçime girecek. Bu konuda herkesi ayağını denk almaya davet ediyorum” dedi.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamasının ardından  Türkiye’nin 24 Haziran’da sandık başına gidecek olmasını İstanbul İl  Başkanlığında değerlendirdi. Akşener, “Biz birinci olağan kongremizi 10 Aralık’ta tamamladık. 68 il  ve ilçe teşkilatımız buna bağlı olarak kuruldu. O günden saydığınızda 10 Haziran  itibariyle seçime girmeye hazırdır. İyi Parti seçime girecek. Bu konuda herkesi  ayağını denk almaya davet ediyorum. İyi Parti seçime yönelik en hazırlıklı  partidir” ifadelerini kullandı.


Meral Akşener: 100 bin imza ile aday olacağım!


“Bu seçimin bizim açımızdan herhangi bir problemi yok. İyi Parti bu  seçimin bir an önce olmasını arzu etti. An itibariyle seçim çalışmalarına  başlıyoruz. Burada dikkat edeceğimiz en önemli konu seçim ve sandıkların  güvenliğini sağlamaktır. Ben cumhurbaşkanlığına adayım. Yüz bin imzayla aday  olacağım.”

YÖK’ten flaş açıklama: YKS ertelendi mi?