Astroloji: Haziran 2018 aylık burç yorumları

Astroloji: Haziran 2018 aylık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor?

Astroloji: Haziran 2018 aylık burç yorumları

koç burcu astroloji

Koç Burcu Haziran 2018 aylık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Koç olanlar:

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Kolun mu kırıldı? Üzülme; Belki Allah sana kanat verecek.” Hz. Mevlana


Haziran 2018 Koç burcu yorumu:

Bu, ay cesaretiniz her konuda şansınızı yükseltecektir.. Zenginlik bu ay maddi manevi sizleri karşılıyor. Kısa yolculuklarınız iş hayatınızda istikrarlı gelişmeleri beraberinde getirebilir. İnançlarınız sayesinde zorlukların üstesinden gelecek ve maddi durumunuzu daha iyi hale getirebileceksiniz. Akıllıca kararları uygulamakta tereddüt etmeden hareket etmeniz çok iyi sonuçlar elde etmenizi sağlayacak güçte.

Özel yaşamınızda ise sürpriz gelişmeler ile aşk hayatınızda heyecan verici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Koç, Haziran ayında sağlık durumunuza özen göstermeniz gereken ay. Ancak endişelenmeyin tedbirli olup rahatsızlıklarınızın kendi kendine iyileşmesini beklemezseniz şayet şifa enerjisi sizlerle olacaktır. Bu ay parlak fikirlerinizi hayata geçirmekte tereddüt etmemelisiniz.

Ay karşıt burcunuz Terazi’de olduğu günler de tıbbi müdahaleler estetik operasyonlar beklediğiniz sonuçları vermeyebilir. Ay Terazi burcunda ilerlerken sağlıklı kararlar almanız güçtür. Tıbbi konular ve yeni başlangıçlar içinde olmamaya dikkat etmelisiniz.

boğa burcu astroloji

Boğa Burcu Haziran 2018 aylık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Boğa olanlar:

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Her şey üstüne gelip, seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde, sakın vazgeçme! Çünkü orası gidişatın değişeceği yerdir. Hz. Mevlana

Haziran 2018 Boğa burcu yorumu:

Boğa burçları Haziran ayında adeta enerjilerini şarj edecekler. Önceki ayın disiplinli enerjilerinden sonra Haziran, istikrarlı ve sağlıklı gelişmeleri getirecek sizlere. Güvenilir insanlar ile iş hayatınızda tanınırlığınızı arttırabilir önemli iş birliklerinin baş rolünde olabilirsiniz.

Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizden gelecek maddi ve manevi destek ile birlikte olduğunuz kişi için ne kadar önemli olduğunuzu uzun bir aradan sonra yeniden hissetmeye başlayacak ilişkinizi sahiplenerek üçüncü şahıslardan kaynaklanan sorunları tam anlamı ile uzaklaştırmayı başaracaksınız. Bekar Boğa burçları alışkanlıklarınızın esiri olmaktan uzaklaştığınız anda AŞK hiç beklenmedik şekilde hayatınızda yerini alabilir.

Ay karşıt burcunuz Akrep burcunda olduğu günler de önemli kararlar cilt bakımı estetik müdahale gibi uygulamalardan uzak durmaya özen göstermelisiniz.

ikizler burcu astroloji

İkizler Burcu Haziran 2018 aylık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu İkizler olanlar:

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Herkes dışını süslerken, sen içini, kalbini süsle. Herkes başkasının ayıbını araştırırken sen kendi ayıplarınla meşgul ol! Hz . Mevlana

Haziran 2018 İkizler burcu yorumu:

Haziran, ayında da kazançlar çok yüksek olmayabilir, ancak makul ve orta düzeyde kalıcı enerjiler söz konusu. Bu ay sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmalısınız. Üst solunum yolları ve karaciğerleriniz ile ilgili sağlık sorunlarına dikkat edin. Arkadaşlarınızla para alışverişlerinde bulunurken dikkatli olun ve vereceğiniz finansal desteğin geri ödemesinin yapılmayacağının bilinci ile hareket edin.

Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin yeteri kadar yanınızda yer almadığı düşüncesi ile yalnız kalmış hissedebilir bunun yansıması ile gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kısacası ay boyunca özel yaşamınız ile ilgili konularda kararlar almadan önce iki kez düşünün.

Ay karşıt burcunuz Yay’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

yengeç burcu astroloji

Yengeç Burcu Haziran 2018 aylık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Yengeç olanlar:

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Unutma “SIR” gibi seversen eğer muradın gerçekleşir çünkü tohum toprağa gizlenirse yeşerir. Hz. Mevlana

Haziran 2018 Yengeç burcu yorumu:

Bu ay finansal konularda dolandırılabilir ortak bir işte bilginiz dışında yapılan işlemler yüzünden kayıplar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalı resmi belge ve evraklarda yetkiniz dışında imzanızın kullanılmamasına her zamankinden fazla önem vermelisiniz.

Haziran ayında özel yaşamınızda bitti diye endişelendiğiniz ilişkinizde gerçek arkadaşlardan gelecek öneri ve teklifleri değerlendirmeniz barışma ve kaldığınız yerden daha güçlü bir aşkla başlangıç yapabilme enerjisini sizlere sunmakta. Evli ve ilişkisi devam eden Yengeç burçları ise başkalarının etkisi altında kalarak ilişkinize zarar verecek şeyler yapabilme potansiyeliniz yüksek çok dikkatli davranın.

Ay karşıt burcunuz Oğlak’ta olduğu günler de resmi işleriniz ile ilgili konularda ve yeni kararlar alırken ayrıntıları kaçırmamak için dikkatli olmalısınız.

aslan burcu astroloji

Aslan Burcu Haziran 2018 aylık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Aslan olanlar:

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Bil ki güneşe bakmaya cesareti olmayan gölgede kalmaya, Gölgeyi ışık sanmaya mahkumdur. Şems

Haziran 2018 Aslan burcu yorumu:

Bu ay, Kariyer hayatınızda da eğitim hayatınızda da olağanüstü bir büyüme yaşanabilir. Yeni projeler beklenmedik kazanımlar elde etmenize finansal kaygılarınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacaktır. Güçlü insanlarla ile yapacağınız diyaloglar sayesinde yurt dışında önemli gelişmelerin içinde yer alabilirsiniz.

Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin ilişkinize karşı dürüst olmayan yaklaşımlarının ortaya çıkması ile güvene bağlı problemler söz konusu olabilir. Bekar Aslan burçları sabırla hareket etmenin güzellikleri ile aşk hayatınızda kalıcı ve olumlu enerjiler sizler için etkili olmakta.

Ay karşıt burcunuz Kova da olduğu günlerde sinirleriniz gerilebilir. Öfke kontrolü yapmakta zorlanarak ikili ilişkileriniz ve iş hayatınızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.

başak burcu astroloji

Başak Burcu Haziran 2018 aylık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Başak olanlar:

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Kalp ruha der ki: Ben severim, aşık olurum; Ama acısını nedense hep sen çekersin. Ruh da cevap verir: Sen yeter ki sev. Şems

Haziran 2018 Başak burcu yorumu:

Bu ay sizin için genel anlamı ile manevi bir yolculuğun idrakinde yenileneceğiniz ruhsal olarak arınacağınız bir ay olacaktır. Genel olarak gökyüzü bu ay iş ve eğitim hayatınızda mutlu ve başarılı kılacak sizleri.

Aile ilişkilerinizde ise özellikle üvey kardeşleri olan Başaklar sorunlar ve haksızlıklar ile karşılaşabilirler dikkatli olun ve tepkinizi yerinde ortaya koyun. Bu konuda haklılığınızı bilen insanlarda sessiz kalmayacaklardır. Bu ay yerleşim değişikliği ya da yeni başlangıçlar içinde olmamaya da özen gösterin. Özel yaşamınızda ise vicdanınıza ters düşecek anlık öfkeler ile yaklaşımlar içinde olmamaya özen gösterin.

Ay karşıt burcunuz Balık’ta olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya tıbbi müdahaleler yaptırmamaya özen göstermelisiniz.

terazi burcu astroloji

Terazi Burcu Haziran 2018 aylık burç yorumları

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar:

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Düzenim bozulur, Hayatımın altı üstüne gelir diye endişe etme. Nereden bilebilirsin Hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını. Şems

Haziran 2018 Terazi burcu yorumu:


Bu ay dedikoducu arkadaşlarınız gerçek dostlarınız ile ilişkilerinizin bozulmasına neden olabilir dikkatli olun ve kimsenin dolduruşu ile dostlarınızı sorgular bir tutum içine girmeyin sonunda üzülen siz olabilirsiniz.

İş hayatınızda ise var olan şartlarınızın kıskanıldığını daha da yakından anlayabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız gözünüzü dört açın özellikle iş hayatınızda aranıza yeni katılan insanlara karşı dikkatli olun. Bekar Teraziler bu ay ansızın olacak gelişmeler ile duygusal yoğunluğu doyasıya yaşayacağınız bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

Ay karşıt burcunuz Koç burcunda olduğunda agresif huzursuz hissedebilir ikili ilişkilerinizde gerginlikler ruhsal sorunlar yaşayabilirsiniz.

akrep burcu astroloji

Akrep Burcu Haziran 2018 aylık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Akrep olanlar:

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Kader; yolun tamamını değil, Sadece yol ayrımlarını verir. Güzergah bellidir. Ama tüm dönemeç ve sapaklar yolcuya aittir. Öyleyse, Ne hayatın hakimisin, Ne de hayat karşısında çaresiz. ŞEMS

Haziran 2018 Akrep burcu yorumu:

Bu ay kredi yatırım gibi planlarınızı Haziran ayının ilk haftası yapmamaya özen gösterin. Verilen sözler yerine gelmeyebilir dolandırılabilir ortaklıklardan zararlar görebilirsiniz.

Özel yaşamınızda; eş ya da sevgilinizin başına buyruk tavırları yüzünden sert tartışmalar yaşayabilirsiniz onu uyarırken işinizle ilgilenememenin getirisi finansal problemler yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, bu ay boyunca finansal yönetime dikkat etmeli tasarruf planlarınızı dikkatle yapmaya özen göstermelisiniz.

Genel olarak, bu dönem her seviyede yeni büyüme ve ilerleme umutları vaat etmekte sizler için. Bekar Akrepler hayal kırıklıkları yaşamak istemiyorsanız seçici davranmalısınız.

Ay karşıt burcunuz Boğa’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmalı öfke ve hızla kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

yay burcu astroloji

Yay Burcu Haziran 2018 aylık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Yay olanlar:

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Ey Gönül! Şimdi sorarım sana, hangi Aşk daha büyüktür? Anlatılarak dile düşen mi, yürek deşen mi? Şems

Haziran 2018 Yay burcu yorumu:

Bu ay yolculuklar iş ve özel yaşamınızda şansınızı arttıracaktır. Bu ay zarfında hedeflerinize karşı çok çalışmaya hazır olmanız gerekir. Tartışmalar ve karşıt fikir çatışmalarından ay boyunca kaçınmalısınız.

Bu ay evli Yay burçları eşinizin aşırı duygu değişimi ve farklı bir mizaç sergilemesi sizleri şaşırtabilir ve onu anlamakta zorlanarak ilişkinizin gidişatından dolayı endişelenebilirsiniz. Dikkatli davranın sabırlı olmaya özen gösterin.

Bekar Yay burçları sizlerse ay ortasından itibaren heyecan verici birlikteliklere adım atabilirsiniz. Haziran ayının ilerleyen günlerinde eşinizle ilişkiniz düzelecektir ve onun iş hayatında yaşanan olumlu gelişmeler sizleri rahatlatacaktır.. İş ortakları, bu dönem boyunca finansal kazanç getirerek önemli gelişmeler ile faydalı olabilirler sizlere.

Ay karşıt burcunuz İkizler’de olduğu günler de enerjiniz diğer günlere nazaran düşük olacağından keskin kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

oğlak burcu astroloji

Oğlak Burcu Haziran 2018 aylık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Oğlak olanlar:

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Mazlum ol.. Zalim olma.. Üzül de Üzen olma.. “Mahşerde” Hesap zordur.. Ezil de Ezen olma! Hz. Mevlana

Haziran 2018 Oğlak burcu yorumu:

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda Yeni projelere girmek değişimleri gerçekleştirmek için olumlu enerjiler ile karşı karşıyasınız iyi değerlendirin. Başarınız kayıpları kazanca çevirmeniz. Çevrenizdeki kıskanç insanları saldırgan bir tutumla harekete geçirebilir ve sizi zayıf karnınızdan vurmaya kalkabilirler. Dikkat edin.

Haziran ayında hukuki ve resmi işlerinizde dikkati elden bırakmayın ve kendi işinizin takibini kendiniz yapın aksi takdirde üzülebilirsiniz. Haziran ayının ikinci yarısında direksiyon başına geçerken dikkatli olmalısınız anlık dalgınlıklar yüzünden maddi hasarlı kazalar yaşanabilir.

Özel yaşamınızda ise hassasiyetin önem kazandığı enerjiler söz konusu. Hata yaptıysanız özür dileyin ve olaylar kontrolünüzden çıkmadan çabuk bir şekilde hareket edin. Bekar Oğlaklar sizlerde anlık kararlar ile birlikteliklere başlayıp pişmanlıklar yaşayabilirsiniz.

Ay karşıt burcunuz Yengeç’te olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya hiç kimse ile tartışmamaya özen göstermelisiniz.

kova burcu astroloji

Kova Burcu Haziran 2018 aylık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Kova olanlar:

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Bir an bekle, arkana dön ve unuttuklarını anımsa… Kaybettiysen ara, kırdıysan af dile, kırıldıysan affet; Çünkü hayat çok kısa. Şems

Haziran 2018 Kova burcu yorumu:

Bu ay iş hayatınızda sorumluluklarını yerine getirmeyen ve arkanızdan iş çeviren çalışma arkadaşlarınızdan dolayı zorluklar yaşayabilir kızgınlıklar la kendinize zarar veren davranışlarda bulunabilirsiniz. Dikkat edin. Yüksek öğrenim görmek isteyen öğrenciler bu ay olumlu enerjiler bu anlamda sizleri desteklerken girişimci olmalı ve istemeyi bilmelisiniz.

Özel yaşamınızda ise Evli Kova burçları eşinizle başkalarının etkisi altında kalarak tartışmalarda bulunmamaya özen gösterin bu ay yapmadığı şeylerle suçlamalarda bulunabilir gerçekler ortaya çıktığında yaptıklarınızdan dolayı derin bir vicdan azabı çekebilirsiniz.

Özel hayatınızda mahremiyetinize önem vermeli yaşadığınız duygusal ya da cinsel durumları arkadaşlarınız ile paylaşmamanız gerektiğini öğrenmelisiniz. Bekar Kova burçları aşk sizi hiç beklemediğiniz bir anda bulabilir ve heyecan dolu bir birlikteliğe başlayabilirsiniz.

Ay karşıt burcunuz Aslan’da olduğunda yeni başlangıçlar kararlar almamaya dikkat etmelisiniz.

balık burcu astroloji

Balık Burcu Haziran 2018 aylık burç yorumları

Güneş Yükselen veya Ay burcu Balık olanlar:

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Toprak gibi sessiz olduğum an bil ki Şimşek gibi gökte gürlüyor feryadım! Hz. Mevlana

Haziran 2018 Balık burcu yorumu:

Haziran ayı boyunca hiç kimsenin avukatlığına soyunmamalısınız. Kişisel ilişkileriniz yakınlar ya da dostlarınız ile ilgili pek çok doğru bildiğiniz şey yanlış çıkabilir sizin değerlerinizden çok uzak kişileri tanıyamamış olmanın hayal kırıklıklarını yaşayabilirsiniz. Siz kendi geminizi doğru götürmeye çalışın ve tama olarak gerçekliğini bilmediğiniz hiç bir işin içinde olmamaya özen gösterin bu ay.

İş ve özel yaşamınızda ise aşırı bencil aşırı duygusal yaklaşımlar içinde olmamalısınız. Aksi takdirde bu durum küçük sorunların büyük meseleler haline gelmesine ve çevrenizde yayılan dedikodular yüzünden zor durumda kalmanıza neden olabilir. Bekar ve ilişkisi olmayan Balık burcu mensupları ön yargılı olmamayı başardığınız anda sürpriz gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz.

Ay karşıt burcunuz Başak burcunda olduğu günler de enerjiniz düşük olabilir karamsarlıkla pişmanlık duyacağınız davranışlar ve kararlar alabilirsiniz bu tarz davranışlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz.


Yazar: Dr. Astrolog Şenay Yangel, profesyonel eğitimini ABD Kepler College ve Dirah Academy International’da tamamladı. Uzmanlık alanları Batı, Çin, Ezoterik Astroloji ve Vedic Astroloji olan Yangel; günlük, haftalık ve aylık astroloji yorumlarını yayınladığı astrodeha.com internet sitesini 2007 yılında, AstrodehA Danışmanlık Merkezini ise 2008 yılında kurdu. Ayurveda üzerine eğitimi devam etmekte olup; doktorasını Vedic “Hint Astrolojisi” üzerine yapmıştır.

Burcunuzun en baskın özellikleri neler?


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.