Astroloji: 11 Ağustos güneş tutulması burç yorumları

11 Ağustos’ta Aslan burcunda meydana gelen Güneş Tutulması’nın burçlara etkileri… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

11 Ağustos güneş tutulması burç yorumları
11 Ağustos güneş tutulması burç yorumları

Güneş Tutulması oldukça güçlü bir Yeni Ay’dır. Hayatımıza sürpriz başlangıçlar, beklenmedik yenilikler katar. Bu tutulma döneminde Aslan’ın temsil ettiği yönetme ve organizasyon yeteneği, yaratıcı özellikleri, aşk ve romantizm dolu ruhu, liderlik ve prestij kazanma arzusu ile hayatımızda başlangıçlar yapmak üzere eyleme geçebiliriz.

Aslan her birimizin hayatında güç kazanmak, söz sahibi olmak, tanınmak ve adımızı duyurmak istediğimiz bir alanda bize sıcak enerjisini yansıtacaktır. Hayatınıza daha fazla aşk, mutluluk, yaratıcılık, hobiler katmak üzere fırsatınız olacak. Güneş Tutulması dönemleri hayatımızda bir sayfanın kapanıp, yeni bir sayfanın açılması gibidir. Yeni bir bakış açısıyla kendimizi başlangıçlar yapmaya itilmiş buluruz. Bazen bu başlangıçlar zorunluluklarla gelir bizi değişime zorlar, bazen de bir temanın beklenmedik bir biçimde ortaya çıkması ve ani bir kararla bizi harekete geçirmesi ile sonuçlanır.


Yılın bu son tutulması 2017 Ağustos ayından beri hayatınızda sizi meşgul eden konuları, Merkür’ün de geri harekette olması nedeniyle son bir kez daha üzerinden geçmek üzere hayatınıza getirecek ve bu tutulmayla birlikte bu konuların artık etkisi azalacak gündeminizden düşecek ve hayatınıza başka konulara yönelmek üzere yeni bir tema getirecek. 

11 Kasım 2018’de Ay düğümleri Yengeç Oğlak aksına geçiş yapacak. Dolayısıyla Aslan burcundaki bu son Güneş Tutulması geçtiğimiz 2 yılın hayatımızda yarattığı değişimleri finalize eden, Aslan ve Kova aksındaki tutulma deneyimlerinizi ve hayat dinamiklerinizi elde ettiğiniz kazanımlarla yeni bir döneme taşıyan başlangıçlar zamanı olacaktır.

Koç Burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Koç burcu güneş tutulması burç yorumları

Mars bu hafta geri giderek Oğlak burcuna tekrar geçiş yapacak ve 11 Eylül’e kadar da bu burçta seyahat edecek. Mars’ın Oğlak burcuna geçişi ile beraber, iş ve kariyer konularında daha hırslı, verimli, konsantrasyonuzun yüksek olacağı, hedeflerinize kendinizi daha yakın hissedeceğiniz, daha kolay organize olabileceğiniz bir dönem başlıyor.

11 Eylül’e kadar iş ve kariyer konularına enerjinizi yönelteceğiniz zaman zaman stresle mücadele etmeniz gereken bir süreç olacak. Kariyerinizle ilgili yeni girişimler, gücünüzü ortaya koymak, hedef belirleyip stratejik bir şekilde bu hedeflere doğru yönelmek için harika bir süreçte olacaksınız. Bu dönem yöneticilerinizle gerilmemeye, olası gergin ortamlardan uzaklaşmaya dikkat edin. İş hayatınızda 11 Eylül’e kadar yükselişin yanı sıra olası başkalarının istifaları sizin yolunuzu açacaktır.

Boğa Burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Boğa burcu güneş tutulması burç yorumları

Mars bu hafta geri giderek Oğlak burcuna tekrar geçiş yapacak ve 11 Eylül’e kadar da bu burçta seyahat edecek. 9. evinizde ilerleyecek olan Mars, yayıncılık, iletişim, yurt dışı ile ilgi projeler, yabancılarla ilgili işler, yurt dışına seyahatler konusunda yaşamınızda hız vermeye başlayacak.

11 Eylül’e kadar sıkça seyahatlere çıkabilirsiniz. Yalnız bu saydığım konularla ilgili agresyon, mücadele, stres gibi durumlarla da sıkça karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte eğer sizi ilgilendiren hukuksal bir davanız var ise oldukça hedef odaklı ve stratejik davranarak davaları kendi lehinize çevirebilirsiniz. Eğer ki kitap çıkarmak gibi bir planınız var ise bu süreci değerlendirebilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili planlarınızı daha ciddi bir hale getirebilir, bu konularda somut sonuçlar elde edeceğiniz adımlar atabilirsiniz.

ikizler burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

İkizler burcu güneş tutulması burç yorumları

Mars bu hafta geri giderek Oğlak burcuna tekrar geçiş yapacak ve 11 Eylül’e kadar da bu burçta seyahat edecek. Başkalarına ait finansal konular, krediler, miraslar, burslar, eşinizin veya ortağınızın finansal durumu ile ilgili daha kontrollü, sonuç elde edebilmek için daha hırslı davranabileceksiniz bir süre.

Bu konularla ilgili zaman zaman stres yaratan koşullarla karşılaşabilirsiniz. Bir yatırım için kredi araştırması içine girebilirsiniz. Ev almak, iş yeri açmak..vb bir durum için olabilir. Yalnız miras veya nafaka ile ilgili konularda koşullar ilk etapta gergin ve sınırlarınızı zorlayıcı bir etki yapsa da koşullar lehinize dönecektir. Bu dönem eşiniz veya ortağınız daha çok para kazanabilmek uğruna çok daha fazla çaba sarf edebilir, daha çok emek verebilir yapılan işler için.

yengeç burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Yengeç burcu güneş tutulması burç yorumları

Mars bu hafta geri giderek Oğlak burcuna tekrar geçiş yapacak ve 11 Eylül’e kadar da bu burçta seyahat edecek. Enerjinizi daha çok ilişkiler ve ortaklıklar alanına yöneltebilirsiniz. Enerjinizi daha kontrollü bir şekilde kullanabilir, yeni bağlantılar kurabilir, ortaklıklarla ilgilenebilirsiniz.

İlişkiler ve ortaklıklarınızı çok daha kolay organize edebilir, idare edebilirsiniz. Yalnız Mars’ın zaman zaman agresyon getireceğini de unutmamak lazım, ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili konularda zaman zaman stres yaratan koşullarla uğraşmanız gerekebilir. Partner veya ortağı alttan almakta zorlanabilirsiniz bir süre için. Varsa ortağınız veya partnerinizin minik bir kaza durumu da olabilir. Eğer ki hayatınızda biri yok ise iş adamı, ticaretle uğraşan, işletme, borsa..vb sektörlerde çalışan, biraz gergin, çabuk parlayan tipleri hayatınıza çekebilirsiniz.

aslan burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Aslan burcu güneş tutulması burç yorumları

Mars bu hafta geri giderek Oğlak burcuna tekrar geçiş yapacak ve 11 Eylül’e kadar da bu burçta seyahat edecek. Mars’ın da Oğlak burcunda girmesi ile beraber, öncelikle sağlığınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz. Özellikle ateşli rahatsızlıklara, kemiklerinize, delici, ateşli aletlere…

İş ve çalışma koşullarında daha kolay organize olabilir, daha sıkı ve konsantre çalışabilirsiniz. Belirleyeceğiniz hedeflere daha planlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. İşinizle ilgili dağınıklık süreciniz sona eriyor. Serbest çalışıyorsanız eğer bu dönemde kendinize yeni bir ofis açabilir ya da iş yerinizi değiştirebilirsiniz. Bu süreçte hızlı ve hedef odaklı bir şekilde hareket eden, hayatınızı kolaylaştıracak bir asistan ve çalışan alabilirsiniz.Aslında bu tarih aralığı en rahat şekilde kilo vereceğiniz alandır, ihtiyacınız var ise eğer diyetisyen desteği alabilirsiniz.

başak burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Başak burcu güneş tutulması burç yorumları

Mars bu hafta geri giderek oğlak burcuna tekrar geçiş yapacak ve 11 Eylül’e kadar da bu burçta seyahat edecek. Aşk hayatınız canlanmaya başlıyor, cinsel enerjiniz yavaş yavaş yükseliyor. Sportif faaliyetlere katılabilirsiniz. Zaman zaman sabrınızın test edildiğini düşünebilirsiniz.


Aşk ve çocuklarla ilgili konularda stresli koşullar olabilir. İlişkilerinizi temeli daha çok cinsellik olabilir. Bu süreçte hayatınızı daha keyifli bir hale getirmek için, vücut enerjinizi ve kaslarınızı çalıştıracak aktivitelere yönelebilirsiniz. Eğer ki çocuk sahibi olmayı planlıyorsanız 11 Eylül’e kadar gökyüzü sizi destekleyici bir pozisyonda olacaktır. Bu dönemde olası başlayan ilişkilerimiz daha tutku ve ihtiras dolu olacaktır. Borsa gibi riskli yatarım araçları veya kumarhane gibi yerler, kısacası kısa yoldan para kazanmanız destekleyici olacaktır.

terazi burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Terazi burcu güneş tutulması burç yorumları

Mars bu hafta geri giderek Oğlak burcuna tekrar geçiş yapacak ve 11 Eylül’e kadar da bu burçta seyahat edecek. Mars’ın Oğlak burcuna geçişi ile birlikte yakın çevredeki hareketlilik yerini aile içine bırakıyor. Aile içinde agresyona dikkat etmeli, yer değiştirme taşınma konuları gündeme gelebilir.

Özellikle sizi fiziksel anlamda yoracak koşullar olabilir. Fakat sağlamcı, daha organize ve planlı davranışlarınızla üstesinden gelebilirsiniz. Eviniz içinde kesici, delici, yanıcı aletler kullanırken dikkat edin. Evden çıkmadan önce birkaç kere son kontrollerinizi yapmanızda yarar var. Bu dönem ev satın almak gibi bir planınız varsa, harika bir pazarlık yapabilirsiniz bu konuda gökyüzü sizden yana olacaktır. Yalnız iş hayatında patronlarla çatışmamaya dikkat etmelisiniz.

akrep burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Akrep burcu güneş tutulması burç yorumları

Mars bu hafta geri giderek Oğlak burcuna tekrar geçiş yapacak ve 11 Eylül’e kadar da bu burçta seyahat edecek. Bu nispeten iyi bir haber çünkü uzun süredir, gelen para gidiyordu, finansal anlamda daha fazla mücadele, stresli bir süreçti ama bu dönem bitti.

16 Mayıs’a kadar lütfen trafikte daha dikkatli olun, aracınızın bakımınızı, ıvırını, zıvırını aksatmayın. Özellikle bu hafta sonuna doğru hesapta olmayan bir yolculuk gündeme gelebilir, bu bir arkadaşınızın düğünü, nişanı için olabilir veya arkadaşlarla seyahat şeklinde olabilir. Elinizde ki bir ürünü pazarlamak, reklamını yapmak, strateji oluşturmak için de harika bir dönemde olacaksınız. Hayatınıza hız ve heyecan katacak sözleşmeler yapabilir, imzalar atabilirsiniz. Kuzenlerinizin veya kardeşlerinizin hayatında iş konularında özellikle olumlu gelişmeler meydana gelebilir.

yay burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Yay burcu güneş tutulması burç yorumları

Mars bu hafta geri giderek Oğlak burcuna tekrar geçiş yapacak ve 11 Eylül’e kadar da bu burçta seyahat edecek. Finansal konular ön planda olacak. Yalnız Mars adama harcatır! Para ile ilgili konularda daha fazla efor harcamanız gerekecektir, mücadele alanınız para ve kazançlara yönelecektir.

Bütçeyi dengelemek bu süreçte çok önemli olacaktır. Gelen gider çünkü ve parayı elde tutmak zorlaşabilir. Hemen canınızı sıkmayın, para gelecek ki gidecek öyle düşünün. Para ile ilgili konularda daha stratejik ve akıllıca davranabileceksiniz. Hatta Mars’a inat birikim bile yapabilirsiniz aslında.Bu dönem elinizden çıkarmak istediğiniz, satmayı planladığınız bir şey varsa bunu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Her türlü satış konusunda gökyüzü destekleyici konumda olacaktır.

oğlak burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Oğlak burcu güneş tutulması burç yorumları

Mars bu hafta geri giderek Oğlak burcuna tekrar geçiş yapacak ve 11 Eylül’e kadar da bu burçta seyahat edecek. Bu harika! Çünkü bu süreç sizi bir nevi ateş topuna çevirecek, çok fazla dinlenmeye, oturmaya vaktiniz olmayacak, koşturma, mücadele dönemi.

Tam girişim yapma, yeni başlangıçlar için harika bir süreç olacak. Hayatınız ciddi anlamda hız geliyor. Bunun yanı sıra cazibeniz de aynı oranda arttıracak. Mars sayesinde, harika stratejiler kurarak hedeflerinize çok daha hızlı ve etkin bir şekilde ulaşabileceksiniz. Aynı şekilde kızgın ve agresif de, bu dönem daha alıngan ve her şeye karşı tepkili olabilir, genel olarak yaşamın bir çok alanına muhalefette olabilirsiniz. Mars, yanık ve kesiklerle ilişkilidir. Bu dönem sakarlıklar, çarpmalar, düşmeler daha çok olabilir. Spora başlamanızı tavsiye ederim.

kova burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Kova burcu güneş tutulması burç yorumları

Mars bu hafta geri giderek Oğlak burcuna tekrar geçiş yapacak ve 11 Eylül’e kadar da bu burçta seyahat edecek. Bu dönem yeni girişimlere başlama zamanı değildir pek! Sürekli bir engellenme hissi yaşarsınız veya girişimlerinizin önünde setler oluşur.

Keza dünya size karşıymış gibi gelir. İçsel sıkıntılar, içsel mücadele, ruhsal sıkıntılar üstüne sağlıkla ilgili mücadele, kendinizi hayatın gerisinde hissedebilirsiniz. Bu dönen özellikle gizli güçlü düşmanlarla uğraşmanız gerekebilir. Sanki birileri yaşamdaki işlerinize taş koyuyormuş gibi gelebilir sizlere, işleriniz iptal olabilir, gecikmeler söz konusu olabilir.Bağışıklık sisteminizi güçlendirecek gıdalara daha çok ihtiyacınız olacağını düşünüyorum. Özellikle diz, deri, kemik ve eklemlerinize çok daha dikkat edin.

balık burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Balık burcu güneş tutulması burç yorumları

Mars bu hafta geri giderek Oğlak burcuna tekrar geçiş yapacak ve 11 Eylül’e kadar da bu burçta seyahat edecek. Bu sayede sizler çok daha sosyal olup, arkadaşlarınızdan, dostlarınızdan destekler alabileceksiniz.

Hayatınızın efor ve mücadele alanı sosyal çevre, arkadaşlıklar, dostluklar alanına kayıyor olacak. Bu süreçte bir çok dostunuzun sorununa aynı anda yetişmeniz gerekebilir. Kulüplere, sivil toplum kuruluşlarına üye olabilir, buralarda aktif görevler alabilirsiniz. İş hayatından kazandığını gelirleri arttırmak için daha çok çaba sarf edebilir, prim usulü çalışıyorsanız eğer alacağınız primlerin değeri çok daha yüksek olacaktır.Yalnız bu süreçte arkadaşlarınıza borç para vermek, kefil olmak, maddi olarak risk almak içim pek de uygun bir dönem değildir, risk alacağınız paranın geri dönüşü olmayabilir.


Astrolog Dinçer Güner – sorumgeldi.com

Astroloji: 11 Ağustos güneş tutulması etkileri


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.