Astroloji: Merkür Kova burcunda burç yorumları

Astroloji: Merkür Kova geçişi (24 Ocak – 10 Şubat) burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: Merkür Kova burcunda burç yorumları
Astroloji: Merkür Kova burcunda burç yorumları

Astroloji: Merkür Kova burcunda (24 Ocak – 10 Şubat)

Koç Burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Koç burcu Merkür Kova burç yorumları

Merkür Koç Burcunun 11. evinde. Sosyal ilişkilerde ön plana çıkıyorsun. Hayatına yeni insanlar dahil oluyor ve sen başkalarının yaşam alanına giriyorsun. Yakın dostlarla olan organizasyonların ciddi anlamda artıyor. Sorumluluk almaktan korkmayacaksın. Karşılık beklemeden bir işe el atabilir, kısa bir süre gönüllü çalışabilirsin.

Sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar, yeni tanışacağın insanlarla kurulan olumlu paylaşımlar özellikle internet dünyasındaki etkinliğini yükseltecek. Fikirler, sohbet, yazma ve konuşma yeteneği, zekanız, insanların senden etkilenmesini sağlayacak.

Yakın çevrende oluşan birlik ve beraberlik içine sen de giriyorsun. Ara sıra oluşan aksaklıkları büyütmeden ilerleyeceksin. Bile isteye sorun yaratanları hayatından elemeyi ihmal etmiyorsun. Bu esnada gizli saklı yürütülen bir meseleyi bir şekilde ortaya çıkaracaksın. Çalışmalarında aklına gelenleri mutlaka not almalısın. Planlı programlı şekilde ilerlemende fayda var.

Merkür Kova geçişi kendini geliştirmenin yanı sıra; iletişimde bulunmak, grup faaliyetleri, öğretmek, öğrenmek, gözlemde bulunmak, problemli konuları çabucak çözüme kavuşturmak kısaca iş bitiriciliğin işaretçisi. Başkalarının yarar görebileceği gönüllü çalışmalar, ekip kurmak veya bir ekip içinde liderlik için yarışmak açısından da önem taşıyor.

Boğa Burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Boğa burcu Merkür Kova burç yorumları

Merkür Boğa Burcunun 10. evinde. Toplum önünde duruşun ve statün önem kazanıyor. Parmaklar seni gösteriyor. Sahip olduğun tüm sıfatlarlarda büyüyebileceğin bir döneme giriyorsun. Kafanda uçuşan fikirler ve yaşamdaki hedeflerin birbirini kovalar nitelikte.

Merkür-Kova burcu geçişi ile iş hayatında bilgi ve tecrübeni yenilikçi bir üslup ile yaratıcı şekilde ortaya koyman gerekiyor. Zeka, iletişim beceri, gruplar çalışmaları, dış dünya ile güçlü temas ilerleme ve gelişmede senin için faydalı.

Birden fazla işle uğraşacaksın. İnsanlara yansıttığın samimiyet seni güvenilir kılıyor. Çalışıyorsan üstlerin ve astlarınla olan ilişkilerin iyi noktalara erişiyor. Diğer taraftan var olan resmi işlerin, evraklar, dava ve prosedürler devam ederken, yaşanacak her şey lehine işliyor. Merkürün olumlu etkilerinden fazlasıyla yararlanbileceğin bir sürece hoşgeldin sevgili Boğa Burcu.

Boğa burçları mali konularda da kazandırıcı işlere yönelebilirler. Bir proje veya bir etkinlik yoluyla para akışını simgelediği gibi, işsizlik sorununun çözülmesi sonucu para akışının sağlanması yönünde de olabilir.

ikizler burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

İkizler burcu Merkür Kova burç yorumları

Merkür İkizler Burcunun 9. evinde. Eğitim ve öğretimde hareketleniyorsun. Fikirler, bilgi alışverişi, basın, yayın, medya, hukuk, ticaret gibi konuların hepsinde başarılı olabileceğin işaret ediliyor. İletişimde senden daha önde olan yok gibi görünüyor.

Merkür-Kova burcu geçişi, hem bilgiyi ifade etme, hem yenilikleri yerinde inceleme; hem de hayatın anlamını ve hedefleri gözden geçirerek aktif şekilde iletişimde bulunmayı sağlayıcıdır. Sürpriz tanışmaları da işaret eder. Açık ve geniş bir bakış açısı, bilgi, konuşma, yazılar, öğreticilik insanlar üzerinde etkili olmamızda faydalıdır.

Hayatınla ilgili önemli bir karar alıyor ve uyguluyorsun. Günlük yaşamda veya internet üzerinden yürüttüğün işlerinde ciddi anlamda getiri oluşmaya başlıyor. Bu sebeple birçok yere seyahat etmen olası görünüyor. Gittiğin yerlerden boş dönmüyorsun. Farklı kültürler, insanlar, inançlar ve oluşumlarla ufkun genişliyor.

Merkür Kova burcu geçişinde, eğitimden iş hayatına kadar geniş bir alanda bilgini ölçebilir; daha başarılı olmak için yenilikçi düşüneceksin. Entelektüel taraflarını ortaya çıkarman gerekecek. Böylece önünde bekleyen işler hızlı bir şekilde tamamlanabilir.

Teknolojik gelişmeler, sergiler, insanlarla kaynaşma, elimizdeki ürünü ticari anlamda tanıtma, mesleğimizle ilgili kendimizi geliştirme veya başkalarına yardımcı olma yönünde kıymetlidir.

yengeç burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Yengeç burcu Merkür Kova burç yorumları

Merkür Yengeç Burcunun 8. evinde. Bu da maddi alanda yeni gelişmeleri işaret ediyor. Gündeme gelen iş, proje ve para konuları hedefi vuruyor. Yakın zamanda yaşadığın sıkıntılı dönemi arkanda bırakıyorsun. Kendi kazancının dışında başkalarından elde edeceğin gelir kaynakları beliriyor. Kredi, miras, burs gibi konulardan para akışı oluşuyor.

Bu dönemde eş, iş ortağı, mali durumla yakından ilgilenmekte fayda var. Psikolojik olarak birilerine ihtiyaç duymak, kredi veya hukukla alakalı meselelerle uğraşmak ve bunlarla ilgili verileri gözden geçirmek zorundayız. Endişeli olabiliriz ancak burada önemli olan çözümcü düşünmek. Böylece huzursuz olmayız.

Bunların yanında sezgilerin de artıyor. Sorguların eşliğinde çıktığın yolda alacağın net cevaplar seni istediğin yerlere taşıyor. Geçmişte kalan ve sana birden fazla fayda sağlayan şeyler tekrar önüne geliyor. Hayatın işaretlerini iyi okuyup algılaman gereken bir süreçtesin sevgili Yengeç Burcu.

aslan burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Aslan burcu Merkür Kova burç yorumları

Merkür Aslan Burcunun 7. evine geçiyor. Bu da aşk demek. Hayatında biri yoksa yeni birini dahil edebilirsin. Bir ilişkin varsa ciddi gelecek konuşmaları yapacaksın. Evlilik teklifi edebilir veya alabilirsin. Yıpranmış, yorulmuş, bir türlü ilerlemeyen ilişkilerin de bu süreçte bitmesi mümkün görünüyor.

Tam tersi şekilde yakın zamanda bitenlerde geri dönüşler de yaşanabilir. Bizim pek şans vermediğimiz bu tür ilişkilerde bir kere daha denemekte fayda var. Sen gerçekten istiyorsan daha iyisi olabilir. Evliliklerde sıkça yaşanan tartışmalarda farklı gelişmeler oluşuyor.

Sabaha kadar süren konuşmalar yapılabilir. Tüm bunların dışında yeni iş fikirleri, çalışmalar ve iş birlikleri yaşamına muazzam şekilde düzen getiriyor. Her zamankinden fazla kazanacağın bu dönemi iyi değerlendirmelisin sevgili Aslan Burcu.

İlişkilerde iletişimin, karşılıklı fikir paylaşımının, konuşmanın, birbirinizle bilginizi bölüşmenin, endişeli, huzursuz, tutarsız şekilde hareket etmemenin önemli olduğunu söylemeliyim.

Partneriniz ne söylüyor, birbirinizi dinliyor musunuz, anlaşıyor musunuz? Bunların tümü çok önemlidir. Kazanç anlamında eşimiz, iş ortağımız veya birileriyle olan ilişkimize önem vereceğiz. İşi şansa bırakmayacağız.

başak burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Başak burcu Merkür Kova burç yorumları

Merkür Başak Burcunun 6. evinde. İş alanın ve çalışmaların ön plana geçiyor. Yarım kalan, tamamlanması gereken bazı detaylarla uğraşacaksın. Günlük hayatında çeki düzen verilmesi gereken işler var. Çevrendeki bazı insanlarla girdiğin sert diyaloglar yumuşuyor. Düzensizliğin seni yorduğu ruh halinden kurtulacaksın.

Sağlıklı yaşam planları yapıyor, yeni kararlar alıyor ve uygulamaya geçiyorsun. Aşka hayatına dair kafandaki düşünceler maddiyatla birleşiyor. Kendini her şeyden önce güvende hissetmek istiyorsun. Bu anlamda değişime gideceksin.

Uzun vadede mutlu olabileceğini düşünüyorsun. Kısa vadeli geçici ilişkilerde yer almayacaksın. Devam eden ilişki ve evliliklerde kazanıma yönelik konular gündeme geliyor. Konuşmak, kısaca iletişim bir hayli yararlıdır. Bildiklerinizi başkalarına aktarmak, daha fazla öğrenmek, aklımızı kullanmak işimizde gelişmemizi sağlayacaktır.

Çalışma hayatınızda bilginin önemini, yenilikçi düşünmenin, teknolojiden yararlanmanın, grup çalışmalarının, projelere eğilmenin, işinizle ilgili kendinizi geliştirmenin ne kadar gerekli olduğunu görebilirsiniz.

terazi burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Terazi burcu Merkür Kova burç yorumları

Merkür Terazi Burcunun 5. evinde. Havada aşk kokusu var. Kafandaki düşünceler aşka doğru kayıyor. Yeni heyecan ve flörtler geliyor. Evliliklerde çocuklarla ilgili yeni bir döneme giriliyor. Bu dönem, yeni biriyle tanışmanın işaretçisi olabilir. Devam eden ilişkiniz varsa, partnerinizle düşüncelerinizi paylaşmanız anlamına gelir.

Çocuk sahibi olmak, hamilelik ve var olan çocuklarla olan güzel gelişmeler mutluluk verici. Yanı sıra çiftlerin birlikte paylaştıkları ortak alan, çalışma ve zamanda artış gözleniyor. Keyif verici meşguliyetler artıyor.

Bu geçişte birbirinizi dinlemek, bir mesele veya hayatın genelinde fikirlerinizi öğrenmek kıymetlidir. Arkadaşlıklar ve arkadaşça yaklaşımlar, etkinlikler, internette oyun oynamak, yeni insanlarla tanışmak bu geçişin keyifli yanlarıdır.

Birlikte sanatsal etkinliklere katılabilirsiniz. Bekarsan böyle bir ortamda yeni başlangıçlar yapabilirsin. Kendini duygusal açıdan çok iyi hissedeceksin. Yaşamak ve paylaşmak istediğin çok şey var sevgili Terazi Burcu.

akrep burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Akrep burcu Merkür Kova burç yorumları

Merkür Akrep Burcunun 4. evinde. Ev, aile, yuva ve aile bireyleriyle iletişim gibi konular öne çıkıyor. Birbirinizle yapacağınız konuşmalar artıyor. Arada kırgınlık varsa veya anlaşmazlık, bu ortadan kalkıyor. Ertelenen bir konu karara bağlanıyor.

Uzlaşmacı tutumun, karşı tarafta büyük etki yaratıyor. Bu dönemdeki duyarlılığın her zamankinden daha fazla artıyor. Evde yapmak istediğin değişiklikler varsa gündeme getireceksin.

Merkür Kova geçişi; mali konuların ev içinde, aile ile görüşülmesi yönünde etkili olduğu gibi, taşınma, kira artışı, ev satın alımı, yatırım, ofis çalışmaları, eğitim giderleri gibi konularda da önem taşıyacak.

Taşınma, tadilat, boya-badana işlerine kalkışabilirsin. Yeni eşya almak düşüncesindeysen bunu bu günler içinde yapacaksın. Çevrenin tavsiyelerini pek dikkate almıyor kendi zevkine ve keyfine göre hareket ediyor, doğru da yapıyorsun sevgili Akrep Burcu. Hesabı bilmek, harcamalara da dikkat etmek lazımdır, ailemize destek olabiliriz. Evimizin ihtiyaçlarını temin edebiliriz.

Aile içi ilişkilerimizde ister eş ister büyüklerimizle yaşıyor olalım, arkadaşlık etmek, yoldaş olmak önemlidir. Çocuğunuzun, eşinizin, büyüklerinizin, dost bildiklerinizin sorunlarını birlikte aşabilmek, çözüm bulmak önemlidir. Birbirimizle konuşmalıyız. İçimizdekileri paylaşmalıyız ve bundan da pişman olmamalıyız.

yay burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Yay burcu Merkür Kova burç yorumları

Merkür Yay Burcunun 3. evinde. Yani, görüşme, konuşma ve yazışmalarda artış var. Çevrenle olan iletişimin yoğunlaşıyor. Kardeş, kuzen, akrabalarla ilgili yeni konular gündeme geliyor. Yapacağın kısa kısa seyahatlerde birden fazla işini halledeceksin.

Çevremizle bağlantımız artacak. Arkadaşlıklar kuracağız. İletişimde bulunmaktan, bir araya gelmekten hoşlanacağız. Yeni biriyle tanışabiliriz. Bu kişiyle sık sık bir araya gelebiliriz. Özel hayatında özgür tavırlarından ödün vermiyorsun. Bu dönemde ilişkinin üzerinde çok fazla durmayacak, bir süre rutine alacaksın.

Merkür Kova geçişi; iş hayatımızla ilgili konularda da etkilidir. Daha fazla bilgi edinmemizi, kendimizi geliştirmemizi, zihnimizi kariyer hayatımıza odaklamamızı, görüşmelerde bulunarak çevremizi genişletmemizi sağlar.

Yaşadığın şehri bu anlamda gezerek talan edebilirsin. Yakın arkadaş ve dostlarınla keyifli planlar yapıyorsun. Yanı sıra yürüttüğün reklam, pazarlama ve sosyal medya işlerinde de önemli derecede güzel gelişmeler yaşıyorsun. Kendini görmek istediğin noktanın üstünde bulabilirsin.

Anlaşmak, konuşmak, yakın çevremizde bulunan bir kişiyle ortaklaşa bir işe girişmek, zekamızı en üst düzeyde kullanmak, yeni bir çevreye dahil olmak açısından da ben gayet olumlu buluyorum.

oğlak burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Oğlak burcu Merkür Kova burç yorumları

Merkür Oğlak Burcunun 2. evinde. Bu da para, kazanç, gelir, birikim ve harcama anlamına geliyor. Aynı zamanda ev ve emlak işlerini ifade ediyor. Merkürün hareketlendirdiği noktada gündeme gelen bağlantılar yenilik getiriyor.

Bu dönemde kazanç elde etme yönünde arkadaş çevreniz, hizmette bulunduğunuz kişiler, günü birlik işler, internet, yazışmalar, bilgi paylaşımları hayli etkilidir.

İş arıyorsan, başvuru yaptıysan veya kendi işini kuracaksan muhteşem bir dönemdesin. Bu zaman diliminde birikim, yatırım ve maddi güvence konuları ile meşgul olacaksın. Ev almak için araştırma içindeysen istediğin niteliklere sahip ev bulabilirsin.

Hangi konuda tecrübemiz varsa, başkalarına eğitmenlik yapabiliriz, yol gösterebiliriz, aktif bir şekilde yönlendirebiliriz. Ancak geleni bereketiyle karşılamayı, olmayan bir işi de hayrımıza bilmeyi unutmayalım. Dostumuzu düşmanımızı bilelim.

Üzerinde durduğun işlerle ilgili aileden çoğunluğundan destek alıyorsun. Aşk hayatında normal seyrinde devam eden ilişkilerde büyük olumsuzluklar yaşanmıyor. Öncesinde ayrılık noktasına gelmiş olan Oğlaklar bağlantıyı tümüyle koparıyor.

kova burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Kova burcu Merkür Kova burç yorumları

Kova Burcu Merkür sana geliyor! Düşüncelerin hızlanıyor. Kafanı meşgul eden konular her zamankinden daha fazla. Merkür Kovadayken diğer burçları olumlu yönde etkiliyor ama sena kafa karışıklığı veriyor. İki arada bir derece kalman muhtemel konular oluşuyor. Karar vermekte zorlanabilirsin. Karşına cesaret gerektiren işler ve ilişkiler çıkıyor.

Burcunuzda ilerleyecek Merkür, aşk hayatımızda iletişimin öncüsü, insanları etkilemede gücümüzün doruk noktasında olduğunu gösteriyor. Sözlerimizle nasıl da arkadaş canlısı olduğumuzu göstereceğiz. Görüş yapımız, ileri düşünce tarzımız, modern yaşam biçimimiz, kültürel etkinliğimiz bizi diğerlerinden farklı kılıyor.

İlişkimizde her şey karşılıklı anlaşmaya dayalı olacak. Kafa dengi arkadaşlığa, beraberliğe önem vereceğiz. Anlaşılmaz, huysuz, dediğim dedik kişilerden hoşlanmayacağız.

Gidilecek yerler, iletişim ve yazışmalar oldukça fazla. Bu süreçteki çalışmaların ilerleyen zamanlarda çok işine yarayacak. Sağlığına biraz daha özenmelisin. Aşırı zihin ve beden yorgunluğu beliriyor. Özel hayatında ilginç gelişmeler yaşanabilir. Beklediğin haberi alamayında sen harekete geçeceksin. Bu aşamada sakin ilerlemeli, biraz da dikkatli olmalısın sevgili Kova Burcu.

Bu geçişte, parasal krizlerimizi aşabilmek amaçlı düşüneceğiz. Kimlerden ne gibi destekler görebiliriz, nasıl para kazanabiliriz bunları daha dikkatli şekilde gözden geçireceğiz. Kısaca yenilenmek arzumuz, rahat yaşama isteğimiz yüksek olacak.

balık burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Balık burcu Merkür Kova burç yorumları

Merkür Balık Burcunun 12. evinde. Sezgilerin güçleniyor ve gördüğün rüyalarda büyük oranda artış gözleniyor. Arkandan çevrilen işleri, konuşulanları, dedikoduları hissedip öğreneceksin. Bunları kafana takabilirsin ya da takmayabilirsin, o anki ruh haline bağlı. Aldatılmalara ve kandırılmaya açıksın.

Okumadan imzalamaman gereken şeyler ve konunun derinliğini bilmeden harekete geçmemen gereken durumlar var. Aslında yaşaman olası olan olumsuzlukların boyutu çok büyük değil. Bu tümüyle sana bağlı. Görmezden geldiğin sürece sıkıntı oluşmuyor. Tedbiri elden bırakma ve keyif aldığın alanlarda vakit geçirmeye bak sevgili Balık Burcu.

İlişkinizle ilgili konularda pürüz yaratan noktaları tekrar gözden geçirme gereği duyabilirsiniz. Kafanızın içindeki soru işaretlerini cevaplamak için kendinize zaman tanıyınız. Bir yanıyla size bağlı ancak diğer taraftan sanki bambaşka bir dünyada yaşıyormuş gibi davranan partneriniz ve ilişkiniz hakkında mutlaka gerçekçi olunuz. (kadinlarduysun)

Aylık ve haftalık detaylı burç analizleri için tıklayın