Binali Yıldırım’dan Ekrem İmamoğlu’na: Bir ay bütçeniz gelmezse

AK Parti İstanbul adayı Binali Yıldırım, rakibi Ekrem İmamoğlu’nun “Ankara’yı bu işlere karıştırmayacağım” sözlerine yanıt: “Bir ay bütçeniz gelmezse maaş veremez, yerinizden kalkamazsınız.”

Binali Yıldırım Ekrem İmamoğlu ankara dan bir ay bütçeniz gelmezse

AK Parti’nin İstanbul Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Beyoğlu’nda sabah saatlerinde ihracatçılar ile kahvaltıda bir araya geldi.

Yıldırım’a AK Parti Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Haydar Ali Yıldız, çok sayıda AK Parti ve MHP’li il ve ilçe yöneticileri de eşlik etti.


‘Küresel Ticaretin Merkezi İstanbul Geleceğini Konuşuyor’ programında ihracatçılara seslenen Yıldırım, projelerini anlattı.

“Bir ay bütçeniz gelmezse maaş veremez, yerinizden kalkamazsınız”


İYİ Parti ve CHP’nin ortak İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu’nun “Ankara’yı İstanbul işlerine karıştırmayacağım” sözlerine cevap veren Binali Yıldırım, “Bazı aday arkadaşlar çok esip gürlüyor. ‘Ben İstanbul’u tek başıma yöneteceğim. Ankara’yı bu işlere karıştırmayacağım’ diyor. Yani bir ay bütçeniz gelmezse maaş veremezsiniz. Yerinizden kalkamazsınız. İstanbul Ankarasız, Ankara da İstanbulsuz olmaz” dedi.

Ekrem İmamoğlu’ndan Hürriyet ve CNN Türk’e tepki: Utanın!


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.