Astroloji: 1 – 7 Nisan 2019 haftalık burç yorumları

Astroloji: 1 – 7 Nisan haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 1 - 7 Nisan 2019 haftalık burç yorumları.. Astrolog Dr. Şenay Devi yorumladı.
Astroloji: 1 – 7 Nisan 2019 haftalık burç yorumları

Astroloji: 1 – 7 Nisan 2019 haftalık burç yorumları

Astroloji: 1 Nisan – 7 Nisan 2019 haftalık burç yorumları: 1 Nisan, 2 Nisan, 3 Nisan, 4 Nisan, 5 Nisan, 6 Nisan ve 7 Nisan tarihleri arasında burçları neler bekliyor?

Koç Burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji venüs oğlak

Koç Burcu 1 – 7 Nisan haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu Koç olanlar:


Haftaya emlak alım satımı veya araç alma ile ilgili planlarınız varsa oldukça olumlu etkiler söz konusu. İş değişikliği söz konusu olabilir kariyerinizde ilerlemeniz için doğru zamandasınız. Hafta boyunca uyku problemleri yaşayabilirsiniz.

Uzun yolculuklarda uzak bir yere seyahat ediyorsanız son anda iptaller yaşanabilir. Ailevi bireyleri ile ilişkilerinizde ego ve öfkenize yenilmemeli; sağ duyulu sakin davranmalısınız. Gizli meseleler gün yüzüne çıkacak rahatlayacak ve sıkıntıları ardınızda bırakacaksınız.

Düşmanlarınızla yaşayacağınız yüzleşmeler aşk hayatınızda ki sorunlarında kökünü kurutmanızı sağlayacak. Bekar Koçlar sizler de işiniz gereği taşınacağınız biri ile duygusal yakınlaşma içine girebilirsiniz.

Boğa Burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji vemüs oğlak

Boğa Burcu 1 – 7 Nisan haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu Boğa olanlar:

Bu hafta her bakımdan güçlü enerjilerle dolu sizler için. İş hayatınızda gelirleriniz birden fazla kaynaktan gelebilir.

Önemli girişimler iş birlikleri ufkunuzu genişletirken bir yıldız gibi meslek hayatınızda ışıldayacaksınız.

Gizli düşmanlar işinizle ilgili gelişmeleri öğrenmek için her türlü entrikayı yapacaklardır. Adımlarınızı gizlilikle atın ve kontrolcü davranın.

Özel yaşamınızda ise evli Boğalar aşk romantizm ve duygusallık haftaya damgasını vuracak. Bekar ve ilişkisi olmayan Boğa burçları siz de ay sonuna doğru ruh eşinizi bulabilir kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

ikizler günlük haftalık aylık astroloji

İkizler Burcu 1 – 7 Nisan haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu İkizler olanlar:

İş hayatınızda popülariteniz artacak ve insanların desteğini kazanacaksınız. Bunca iyi etkiye rağmen hafta ortasından itibaren ruhunuz huzursuz olabilir  ve kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.

Özel yaşamınızda ise eski eş ya da sevgilinizle anlaşmazlıklar söz konusu olabilir dikkatli olun ve hırsla hareket etmeyin.

Uzun süredir beklediğiniz rahatlamalar bu ay boyunca etkili oluyor iş değişikliği yeni bir işe başlama  sizlere istenen sonuçları verecektir. Bekar İkizler aşk hayatınızda keyifli gelişmeler söz konusu. Hayat arkadaşınızı bulabilir kısa süre içinde evlilik kararı alabilirsiniz.

yengeç günlük haftalık aylık yorumları astroloji

Yengeç Burcu 1 – 7 Nisan haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu Yengeç olanlar:

Bu hafta emeklerinizin karşılığı alacaksınız başarı devlet veya hükümet ile ilgili işlerden gelebilir sizlere. Mesleğiniz gereği tanışacağınız insanlardan fayda göreceksiniz. Çevrenizde saygınlığınızı arttıracaksınız.

İş ve eğitim hayatınızda yurt dışı ile ilgili haberler gelebilir. Arkadaşlar veya mesai arkadaşları ile herhangi bir anlaşmazlık içinde olmamalı dostluk ve güven bağlarınızı güçlendirmeye çabalamalısınız.

Uzun zamandır iş arayan Yengeç burçları 11 Nisan ile birlikte işe başlayabilir ve kalıcı olabilirsiniz. İhracat ve ithalatla ilgilenen Yengeçler  için keyifli gelişmeler söz konusu.

Sosyal hayatınızın güçlü olması sayesinde finansal olarak iyi sonuçlar alabilirsiniz. Özel yaşamınızda da stres yaratacak durumların olmaması için çabalamalı küçük sorunları büyük meseleler haline getirmemelisiniz.

aslan burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Aslan Burcu 1 – 7 Nisan haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu Aslan olanlar:

Bu hafta işinizle ilgili konularda önerilere açık davranmalı yeniliklere açık olmalısınız. Hafta boyunca iş ve özel yaşamınızda atak davranışlardan kaçının.

Yatırımlarla ilgili özellikle döviz ve borsa alımında iki kere düşünün büyük kazançlarda büyük kayıplarda yaşayabilirsiniz son derece bıçak sırtı bir çizgidesiniz. Hafta sonuna doğru yaptığınız mesleğe bağlı olarak hiç beklemediğiniz büyük bir miktar para aniden gelebilir.

Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin kıymetini çok daha iyi anlayacağınız ona karşı kırıcı tutumunuzdan uzaklaşıp sevginizi ifade edip ilişkinizde sevgi ve güven bağınızı güçlendirmeyi başaracağınız güçlü enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Kıskanç kişilerin size nasıl zararlar verdiğini daha iyi anlayacak gerçekçi bir tutumla hareket etmenin güzelliklerini yaşamaya başlayacaksınız. Sözde sizi düşünen art niyetli kişilere haddini bildirmeye başlamak kendi gücünüzü doğru kullanarak yanlış alışkanlık ve korkularınızdan uzaklaştıracak sizleri.

başak günlük haftalık aylık astroloji

Başak Burcu 1 – 7 Nisan haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu Başak olanlar:

Hafta boyunca eğitim işinizle ilgili hemen her konuda uyarıları dikkate almalı her şeyi ben bilirim tarzında hareket etmemeye özenli olmalısınız. Her şeyi yönetmeye kalkarken önemli şeyleri atlayabilir maddi ve hukuksal sorunlar ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Sizlere önerim uyarıları önemseyin yeniliklere açık olun ve  sorunlarınızı çözmek için çalışın. Özel yaşamınızda da başkalarının etkisi altında kalmamalı eş ya da sevgiliniz size anlayışsız davranarak baskı kurmaya kalkışmamalısınız.


Bekar ve ilişkisi devam eden Başaklar hafta boyunca nişan nikah gibi resmi konular gündeminizde yer alabilir cesur davranın ve ilişkinizi güçlendirecek her türlü fedakarlığı yapın ve kararlı olun.

terazi günlük haftalık aylık astroloji

Terazi Burcu 1 – 7 Nisan haftalık burç yorumları

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar:

Hafta boyunca mali konularda oldukça temkinli olmalı iş hayatınızda rakiplerinizle yarışırken harcama ve planlamalarınızı akıllıca yapmalısınız.

İş arkadaşlarınız ya da yöneticilerinizle işinizle ilgili olmamakla birlikte hayata bakışınızda ciddi ideolojik farklılıklar ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olun ve bu anlamda kimse ile politik ideolojik tartışmalara girmeyin.

Özel yaşamınızda Evli Teraziler eşinizin arkadaş çevresi yüzünden gerginlikler yaşanabilir. Sizlere önerim öfke ve kavga ile hiç bir yere varamayacağınızı bilmeli 3. şahıslar için birbirinizi kırmamalısınız. Bekar Teraziler sizler ise işiniz gereği tanışacağınız biri ile kalbinizi birleştirebilirsiniz.

akrep burcu yorumu

Akrep Burcu 1 – 7 Nisan haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu Akrep olanlar:

Haftanın ilk günlerinden itibaren kalbinizin sesine güvenerek hareket edin ve işinizle ilgili konularda cesaretli kararlar almaya çalışın.

İş hayatınızda üst düzey yetkililerden destek alarak uzun süredir emek verdiğiniz bir işin karşılığını maddi olarak almaya başlayabilirsiniz.

Özel hayatınızda ise güçlü enerjiler hakim bu hafta sürekli sorunlar yaşadığınız eş ya da sevgiliniz ile ilişkinizle ilgili doğru adımlar atabilir karşı tarafın hatasını anlaması ile kendinizi daha değerli hissederek karşılıklı sevginizi cömertçe ortaya koyarak hayat arkadaşınız ile sorunları tamamen çözebilir ilişkinizi 3. şahısların etkisinde kalmadan sürdürebilmeyi mutlu olmayı başarabilirsiniz.

yay günlük aylık

Yay Burcu 1 – 7 Nisan haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu Yay olanlar:

Finansal konularda gelirlerinizin de giderlerinizin de artacağı, kontrollü olmanız gereken bir haftadasınız. İletişim bu hafta fazlası ile önem kazanmakta iş ve eğitiminizle ilgili cazip önerilere olumlu cevaplar verin ve hakkınız olanı istemekten çekinmeyin.

İş arıyorsanız haftanın ilerleyen günleri ile istediğiniz sonuçları elde edecek ve hayalini kurduğunuz işe başlayabileceksiniz.

Özel yaşamınızda ise kendinizi her zamankinden mutlu hissedeceksiniz ve cesaretiniz artacak. Bekar Yay burçları sizler de iş ya da eğitiminiz için yapacağınız yolculuklarda hayat arkadaşınız olacak o özel insanı tanıyabilirsiniz.

oğlak günlük burç yorumu

Oğlak Burcu 1 – 7 Nisan haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu Oğlak olanlar:

Haftanın ilk üç günü aile büyükleriniz ve kardeşlerinizle ciddi sorunlar yaşayabilir üzerinize uzun zamandır oynanan oyunları fark ederek zararın yakınlarınızdan gelmesinin şaşkınlığı ve üzüntüsünü yaşayabilirsiniz.

Aşk hayatınızda ise heyecan artıyor eşinize olan sevgi ve ilginiz karşılıklı olunca her ikiniz de romantizmin heyecanın mutluluğun doruklarına çıkmayı başaracak adeta birbirine kenetleneceksiniz Bekar Oğlaklar yeni bir aşk ilişkisi gelişebilir.

kova

Kova Burcu 1 – 7 Nisan haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu Kova olanlar:

Bu hafta iş hayatınızda karlı yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. İş değişikliği düşünüyor ya da yeni bir iş arıyorsanız uygun zamanlardasınız hareke geçin.

Özel yaşamınızda ise eski eş veya sevgiliniz karşınıza çıkabilir yeni bir insan tanıyabilir ve nasıl karar vermeniz gerektiğini belirlemekte çok zorlanabilirsiniz.

Evli Kova burçları sizler de eşinizin üzerinde denetimi bırakıp mutlu olma çabası içine girdiğiniz anda sorunları kendinizin yarattığının farkına varacak ve mutluluğun tadını çıkaracaksınız.

balık

Balık Burcu 1 – 7 Nisan haftalık burç yorumları

Güneş, Yükselen veya Ay burcu Balık olanlar:

Bu hafta gelirlerinizde düşüşler ve gecikmeler sizi finansal olarak zorlayabilir. İş hayatınızda düşmanlıklarla karşılaşabilir üzerinizde yoğun bir baskı kurulduğunu hissedebilirsiniz. Yapılan onca baskı ve suçlamadan sonra güçlü bir şekilde ayağa kalkacaksınız.

Hafta boyunca yatırımlardan uzak durmalı harcamalarınızı da kısıtlamalısınız. Özel yaşamınızda eşinizin yakınları yüzünden zor durumda kalacağınız olaylar yaşanabilir dikkatli olun ve sağlığınıza önem vermeniz gerektiğinin farkına varın.

Bekar Balık burçları sizler de haftanın son günlerinde ilişkinizle ilgili ön yargılı olmamaya özen gösterin.


Yazar: Astrolog Dr. Şenay Devi, profesyonel eğitimini ABD Kepler College ve Dirah Academy International’da tamamladı. Uzmanlık alanları Batı, Çin, Ezoterik Astroloji ve Vedic Astroloji olan Yangel; günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları ve aylık burç yorumları ve astroloji analizlerini yayınladığı astrodeha.com internet sitesini 2007 yılında, AstrodehA Danışmanlık Merkezini ise 2008 yılında kurdu. Ayurveda üzerine eğitimi devam etmekte olup; doktorasını Vedic “Hint Astrolojisi” üzerine yapmıştır.

Astroloji: Detaylı burç analizleri için tıklayın


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.