Astroloji: Koç burcunda Yeni Ay burç yorumları

Astroloji: Koç burcunda Yeni Ay burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: Koç burcunda Yeni Ay burç yorumları
Astroloji: Koç burcunda Yeni Ay burç yorumları – Astromeri yorumladı.

Astroloji: Koç burcunda Yeni Ay burç yorumları

Koç burcu Yeni Ay burç yorumları

Koç burcu Yeni Ay burç yorumları

Bu dönemde sosyal yönünüz ön planda olabilir. Şansınızın açık olduğu bir hafta geçirebilirsiniz. Şansa ihtiyacınız varsa sabah saatlerini değerlendirebilirsiniz.

Yeni Ay, güzel fırsatları da beraberinde getiriyor olacak. Göreceksiniz ki eskiyi arkanızda bıraktığınızda önünüze çok güzel yeni fırsatlar çıkacaktır. Yine aynı gün dileğiniz neyse çok içten dileyin. Yeni olan ve sizi mutlu edecek her şeyi kendinize çekebilirsiniz.


Göreceksiniz ki eskiyi arkanızda bıraktığınızda önünüze çok güzel yeni fırsatlar çıkacaktır. Yine aynı gün dileğiniz neyse çok içten dileyin. Yeni olan her şeyi kendinize çekebilirsiniz. Yeni bir aşk, yeni bir iş veya yeni bir bebek bile olabilir.


Boğa burcu Yeni Ay burç yorumları

Boğa burcu Yeni Ay burç yorumları

Bu hafta kariyer konularınız ve geleceğiniz sizler için ön planda olabilir. Mevcut problemleriniz varsa yöneticinizle de bu zaman diliminde görüşürseniz olumlu sonuçlarla yanından ayrılabilirsiniz.

Bulunduğunuz çevrede hem başarılarınızla hem de güzelliğinizle parlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda da bu şans sizi bulabilir. 5 Nisan Cuma günü Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Yeni Ay, sağlığınızla ilgili olumlu yeni bir gelişme yaratabilir.

Ruhsal olarak kafanız karışık olabilir. Bu Yeni Ay bilinçaltınızı temizlemek, sizi aşağı çeken kişileri hayatınızdan çıkarmak için destekleyicidir. Uranüs’ün sizi 7 sene boyunca değiştireceği bu süreçte bu Yeni Ay değişimin ilk adımı olabilir.

İçinizdeki gücü keşfedeceksiniz. Cumartesi sabah ve öğlen saatlerinde biraz daha durgun ve kafanız karışık olabilir. Pazar ise enerjiniz yerine geliyor. Kendinize baktığınız, mutlu olacağınız gelişmelerle haftayı bitiriyorsunuz.


ikizler

İkizler burcu Yeni Ay burç yorumları

Pozitif enerjiler sizi bekliyor. Eğitim hayatınız, akademik konularınız, yurt dışı işleriniz gündemde olabilir. Kariyer konularınız ön plana çıkabilir. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Şu an çalıştığınız işte de başarılar elde edebilirsiniz.

Yeni Ay, size şans getirecektir. Arkadaşlarınız vasıtasıyla hayatınızda yeni bir alana yer açabilirsiniz. Bu belki de bir iş fırsatı olur veya biriyle tanıştırmaları sonucu hayatınızın aşkı da olabilir.

Eğer Nisan başında bir şeye başlayacaksanız bu tarihin 5 Nisan olması faydalı olacaktır. Bulunduğunuz çevrede yaptıklarınızla ün kazanabilirsiniz. Vaktinizi dostlarınıza ayırabilirsiniz. Pazar günü ise sağlığınıza da dikkat etmek için dinlenmeniz gerekebilir. Geçmişteki olaylar zaman zaman aklınıza gelebilir.


Yengeç burcu 21 Mart Dolunay burç yorumları

Yengeç burcu Yeni Ay burç yorumları

Maddi durumunuza odaklandığınız bir dönem… Borçlarınız, kredileriniz gündeminizde olabilir. Umutlarınızı, hayallerinizi gerçekleştirmek için güzel etkiler altında olacaksınız. Pozitifliğiniz sayesinde her şeyin altından başarıyla kalkabilirsiniz. Akademik işleriniz veya uluslararası konularınız varsa gelişmeler yaşayabilirsiniz.

5 Nisan Cuma günü Koç burcunda 15 derecede Yeni Ay oluşuyor. Kariyer hayatınızda yeni sayfalar açmanıza destek verecektir. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Siz de iş değiştirmek isteyebilir, yeni bir başvuru yapabilirsiniz. Her iki türlü de sizin için hayırlı olan gelişmeyle karşılaşabilirsiniz.

Çalışmayanlar ise artık hayatlarında engel olan kişileri veya olayları ardında bırakarak, gelecekte yapmak istedikleri için harekete geçebilirler. Cumartesi gündüz iş toplantılarınız veya görüşmeleriniz varsa sonuç almakta zorlanabilirsiniz. Pazar ise şansınız çok açılıyor. Sosyal olacağınız, enerjinizin yüksek olduğu bir günde olacaksınız.


aslan burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Aslan burcu Yeni Ay burç yorumları

İlişki ve evlilik konularınıza ağırlık verebilirsiniz. Partnerinizle beraber daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Uzun zamandır harcamalarınıza dikkat etmediyseniz bu hafta ekonomik tedbirler almanız gerekebilir. Bu haftanın güzel olayı ise Koç burcunda Yeni Ay meydana gelmesidir.

5 Nisan Cuma günü oluşan Yeni Ay, yeni bir eğitime başlamanız için fırsat verecektir. Akademik hayatınızda güzel bir döneme girdiğinizi görebilirsiniz. Yurt dışı bağlantınız varsa yeni bir sözleşmeye imza atabilirsiniz.

Ülke değişikliği düşünenler için harekete geçme vakti olabilir. En güzeli ise bu Yeni Ay beklentiniz olan her konuda sizi mutlu edecek gelişmeleri de beraberinde getirecek. Psikolojik olarak yıpranmış olanlar kısa bir seyahat enerjinizi yükseltecektir. Cumartesi eğitim hayatınız vaktinizi alabilir. Pazar ise geleceğe yönelik planlarınıza odaklanabilirsiniz.


Başak burcu 21 Mart Dolunay burç yorumları

Başak burcu Yeni Ay burç yorumları

Bu dönemde sağlığınız ön plana çıkabilir. Rahatsızlığınız varsa artık iyileşme sürecine girmiş olabilirsiniz. Venüs’ün gelmesiyle evlilik ve ilişki hayatınızda güzel etkileri hissetmeye başlayabilirsiniz. Partnerinizden romantik davranışlar görebilirsiniz. Ortaklıkla yürüttüğünüz işiniz varsa olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

5 Nisan’da Koç burcunda Yeni Ay oluşuyor. Yeni Ay, ekonomik durumunuzla ilgili yeni bir başlangıç yapmanızı sağlayabilir. Borçlarınızı, ödemelerinizi kapatmak için yeni gelir kaynakları bulabilirsiniz. Eşinizden de maddi destek görebilirsiniz.

Miras konusu varsa beklediğinizden daha güzel bir sonuç elde edebilirsiniz. Ameliyat durumu olanlar varsa sağlığınız daha iyiye gidecektir. Cumartesi gündüz internetten yaptığınız finansal işlemler havada kalabilir. Pazar günü enerjiniz gittikçe artıyor. Pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz.


terazi burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Terazi burcu Yeni Ay burç yorumları

Hem aşk hayatınız hem de çocuğunuz ile ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ofiste güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. 5 Nisan’da Koç burcunda Yeni Ay oluşuyor. Yeni Ay, yeni bir ilişkiyi de beraberinde getirebilir.

Yalnızlar bu Yeni Ayla beraber artık eski sevgilinizi aklınızdan çıkarmanız gereklidir. Evliliğinde sorun olanlar aradaki kırgınlıkları düzelterek, yeni bir sayfa açarak daha güçlü bir aşkla yola devam edebilirler.

Ortak iş açmış olanlar varsa yeni bir projeyle güzel maddi kazançlar elde edebilirler. Cumartesi akşamı maddi olarak sevineceğiniz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Pazar ise harcamalarınızı düzenlemek, borçlarınızı kapatmak için vakit ayırabilirsiniz.akrep burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Akrep burcu Yeni Ay burç yorumları

Ailenizle ilgili konulara vakit ayırabilirsiniz. Evinizle ilgili planlarınız varsa istediğiniz tarzda bir ev fırsatı karşınıza çıkabilir. Aşk hayatınız ön plana çıkıyor. Şansınız açık, romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili beklentileriniz varsa hayırlı haberlerini alabilirsiniz. Bazılarınız hobi olarak gördüğü işlerinde profesyonelliğe adım atabilir.

5 Nisan Cuma günü Koç burcunda 15 derecede Yeni Ay meydana geliyor. Yeni Ay sağlık probleminiz varsa yeni bir tedavi seçeneği sunabilir. Kronik rahatsızlığı olanlar için şifa bulacağı bir dönem olabilir.

Çalıştığınız ortamda yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Terfi alabilirsiniz. Yaptığınız işlerle çalıştığınız ortamdaki kişilerden takdir görebilirsiniz. Depresif ruh halinizi mutlu bir psikolojiye bırakıyorsunuz. Olumlu haberler alabilirsiniz.

Cumartesi çalışanlar varsa yaptığınız işlerde sonuç almakta zorlanabilirsiniz. Cumartesi akşamı ise partnerinizden sürprizler görebilirsiniz. Pazar da evlilik ve ilişkinize vakit ayırarak haftayı bitiriyorsunuz. Eşinizle veya sevgilinizle uzun zamandır başbaşa kalamadıysanız Pazar gününü değerlendirebilirsiniz.


yay burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Yay burcu Yeni Ay burç yorumları

Sosyal yönünüz, iletişim becerileriniz sayesinde güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. İş ilişkilerinizde bu yeteneğinizi kullanarak olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili de olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Evinizi değiştirmek istiyorsanız harekete geçebilirsiniz. Ailenizi ihmal ettiyseniz bu hafta onlara vakit ayırarak gönüllerini alabilirsiniz. 5 Nisan tarihinde Koç burcunun 15. derecesinde bir Yeni Ay oluşuyor. Yeni Ay yeni bir aşkı da beraberinde getirebilir.

Yalnızlar bu dönemde size ilgi duyan birileri olduğunu fark edebilirsiniz. Hoşlandığınız kişiyle ilgili siz bir adım atarsanız karşı tarafın da size boş olmadığını görebilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili beklentiniz varsa onun güzel haberlerini alabilirsiniz.

Şanslı olacağınız bir dönemde olacaksınız. Her konuda şansınızı deneyebilirsiniz. Cumartesi günü iletişim kurmakta zorlansanız da aşk hayatınız bu hafta güzel geçecektir. Pazar ise daha düşük enerjili olabilirsiniz. Sağlığınız için dinlenmek iyi gelecektir.


Oğlak burcu 26 mart 20 nisan venüs balık burcunda

Oğlak burcu Yeni Ay burç yorumları

Bu dönem maddi gelirleriniz, yatırımlarınız, finansal işleriniz ön planda olabilir. Gelirinizle ilgili bir artış bekliyorsanız güzel gelişme yaşayabilirsiniz. Maaşınızla veya aldığınız primle ilgili de bir gelişme yaşanabilir.

İletişim trafiğiniz artıyor. Eğitim hayatınızda ve işinizde yoğun zamanlar geçirebilirsiniz. Kurduğunuz yeni kontaklar sayesinde yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kardeşiniz, akrabalarınız ile ilgili de konular gündeme gelebilir.

Yeni Ay ailenizle ilgili yeni bir sayfa açmanızı sağlayabilir. Aile arasında dargınlıklar varsa bu Yeni Ayda eski olayları unutup, tekrardan bir araya gelme söz konusu olabilir. Aileye yeni bir birey katılabilir veya yeni bir ev bakabilirsiniz.

Retronun sona ermesiyle yeni gayrimenkul yatırımları yapmak da faydalı olacaktır. Cumartesi akşamı aşk hayatınızla ilgili sürpriz sizi mutlu eden bir gelişme yaşayabilirsiniz. Pazar gününü çocuğunuzla ve sevdiğinizle beraber geçirebilirsiniz.


Kova burcu 26 mart 20 nisan venüs balık burcunda

Kova burcu Yeni Ay burç yorumları

Enerjik, pozitif bir başlangıç yapıyorsunuz. Gelirinizde artış olmasına rağmen daha fazlası için yeni fırsatlar arayabilirsiniz. Yatırım planlarınız varsa harekete geçebilirsiniz. 5 Nisan’da Koç burcunda 15 derecede Yeni Ay oluşuyor. Yeni Ay ile iletişim kurduğunuz çevre sayesinde yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Yeni bir eğitim için başvuru yapabilirsiniz. İletişim becerileriniz sayesinde iş hayatınızda ilgi çekebilirsiniz. Yazarlık yeteneğiniz varsa mutlaka yayınlayın internette başkalarının ilgisini çekebilirsiniz.

Yeteneğiniz ne olursa olsun teknolojiyi ve sosyal medyayı kullandığınızda ün kazanabilirsiniz. Kardeşinizle ilgili de sevindirici bir gelişme yaşayabilirsiniz. Cumartesi akşamı ailecek sürpriz güzel bir gelişme yaşayabilirsiniz. Pazar günü ise dinlenerek evde geçirmeyi tercih edebilirsiniz.


Balık burcu 26 mart 20 nisan venüs balık burcunda

Balık burcu Yeni Ay burç yorumları

Geçmişe değil anı yaşamaya odaklanıyorsunuz. Olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizle ilgili değişikler düşünüyorsanız harekete geçebilirsiniz. 5 Nisan Cuma günü 15 derecede Koç burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Yeni Ay ummadığınız bir gelir kapısı açabilir.

Bu maddi kaynak sizlerin tırnaklarıyla kazıyarak hak ettiği bir gelir olacak. Venüs’ün hala burcunuzda hareket etmesi de ekonomik durumunuzda güçleneceğinizi gösteriyor. Yeni yatırım fırsatları karşınıza çıkarsa tereddüt etmeden harekete geçebilirsiniz.

Cumartesi akşamı sürpriz bir telefon veya mesaj alabilirsiniz. Pazar günü ise daha sosyal, yakınlarınızla geçireceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Kültürel aktivitelere gidebilirsiniz.

Yeni Ay ummadığınız bir gelir kapısı açabilir. Bu maddi kaynak sizlerin tırnaklarıyla kazıyarak hak ettiği bir gelir olacak. Venüs’ün hala burcunuzda hareket etmesi de ekonomik durumunuzda güçleneceğinizi gösteriyor. Yeni yatırım fırsatları karşınıza çıkarsa tereddüt etmeden harekete geçebilirsiniz.

Yazar: AstromeriDetaylı yorumlar: Mynet Astroloji


Astromeri’den 25 Mart – 1 Nisan haftalık burç yorumlarınızı aşağıdaki videodan izleyebilir, Astromeri YouTube kanalından takip edebilirsiniz.

Astroloji: Nisan 2019 aylık burç yorumları