Akademik tercüme hizmetlerinde Protranslate.net farkı

Akademik tercümenin farklı şekilde kategorileri bulunmaktadır. Acil çevirileriniz için hızlı akademik tercüme yapılması, ihtiyaç durumlarına göre değişebilecek yeminli tercümenin bulunması bunlardan birkaçıdır.

Akademik tercüme hizmetlerinde Protranslate.net farkı

Protranslate.net alanında uzmanlaşmış kemik bir kadroya sahiptir. Bu kadro sayesinde yapmış olduğu tercümeler de yeminli olarak ya da hızlı olarak isteğe göre yapılmaktadır. Bu şekilde yeminli tercümeler de noter tasdikinden geçerek, sizlere garantili çeviriler olarak sunulmaktadır.

Protranslate.net online olarak akademik tercüme veren bir çeviri ve tercümanlık şirketidir. Bu tercümelerin akademik olarak yapılması işin uzmanı profesyonel tercümanlar tarafından yapılmıştır. Böylece elinize ulaşan tercümeler hem hızlı şekilde geldiği gibi hem de akademik olarak kurallarına uygun ve anlaşılabilir, birebir tercüme sistemini oluşturmaktadır.

Siteden online olarak akademik tercüme isteyen müşterilere özel bir şekilde çeviri ve tercüme sisteminin bir kısmı ücretsiz olarak tercüme edilip gönderilir. Müşterinin beğenmesi halinde işin tamamı profesyonel olarak yapılmaktadır. Hangi dilde akademik tercüme almak isterseniz, hem metni sisteme yükleyip hem de çevrilmesi istenen dili belirttiğiniz takdirde sizin için en ideal şekilde akademik tercümeler profesyonel şekilde yapılacaktır.

Akademik çalışmalarınızın, tam da adına uygun akademik şekilde düzgün bir çeviriye ihtiyacı vardır. Sizler de akademik tercüme için işi uzmanına bırakmalısınız. Bu sayede tercüme edilmesi gereken akademik işleriniz itina ile çeviri ve tercüme işlemlerinden geçecektir. Hem kaliteli hem de hızlı akademik tercüme için sizler de Protranslate’ e ulaşabilirsiniz. Protranslate ekibi, Türkiye’ de bulunan önemli üniversitelerden mezun olmuş ve yurt dışı tecrübesi olan, hem uluslararası alanda çalışma göstermiş hem de akademik alanda çalışmaları bulunan önemli kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede akademik tercüme işlerinizi de kolaylıkla hallolacaktır.

Ülkenin bir numaralı tercüme ve çevirmenlik sitesi olan Protranslate ekibine akademik anlamdaki yazılarınızın hem çevirisini hem de akademik tercüme kategorisi emanet etmek için sisteme geç kalmayın. Sizler de hem oldukça ekonomik hem de tercüme bilgilendirmesi yapan bu ender şirket ile çalışma fırsatını yakalayın. Akademik tercümelerinizi gözünüz arkada kalmayacak şekilde emanet edeceğiniz ve oldukça hızlı şekilde dönüt alacağınız Protranslate.net ile artık akademik tercümeleriniz büyük bir sorun olmaktan çıkacak.

Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.