Astroloji: 1 – 7 Temmuz 2019 haftalık burç yorumları

Astroloji: 1 – 7 Temmuz 2019 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 1 - 7 Temmuz 2019 haftalık burç yorumları
Astroloji: 1 – 7 Temmuz 2019 haftalık burç yorumları

Astroloji: 1 – 7 Temmuz 2019 haftalık burç yorumları

1 Temmuz, 2 Temmuz, 3 Temmuz, 4 Temmuz, 5 Temmuz, 6 Temmuz ve 7 Temmuz tarihlerinde burçları neler bekliyor? Bu hafta gökyüzünde iki önemli gösterge var. İlki 2 Temmuz Mars Aslan geçişi ve yine 2 Temmuz’da gerçekleşecek Yengeç burcunda Güneş Tutulması… 

Koç burcu mayıs ayı

Koç burcu 1 – 7 Temmuz haftalık burç yorumları

Koç burç yorumu: Bu hafta iletişim kurarken agresif olmamaya özen göstermelisiniz. Eğitimle ilgili konularda da dikkatinizin dağılmamasına özen gösterin.


2 Temmuz Salı Mars Aslan burcuna geçiyor. 18 Ağustos’a kadar tutkulu bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Aşkınızda hem sevgi hem de öfke bir arada olabilir. Ama her iki duygu da birbirinize daha sıkı bağlanmanızı sağlayacaktır.

2 Temmuz 10 derece Yengeç’teki Güneş tutulması aile, ev konularında yeni başlangıçlara da vesile olabilir. 3 Temmuz’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. 28 Temmuz’a kadar hanenizde güzel gelişmeler yaşanabilir.

Ailede yaşanan bir sağlık sorunu varsa bu ay o kişi şifa bulabilir. Aileye yeni biri katılabilir. Hafta sonu enerjiniz durgun olabilir. Sağlığınızın güçlü olması için biraz dinlenmeniz iyi olacaktır. Eve iş getirenleriniz olabilir. Kendinizin her şeyden önce geldiğini unutmayın.


Boğa burcu Nisan aylık burç yorumları

Boğa burcu 1 – 7 Temmuz haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumu: Bu hafta maddi durumunuzla ilgili konular ön plana çıkabilir. Beklediğiniz şekilde tutarlar elinize geçmeyebilir. Biraz daha sabretmenizde yarar var. 2 Temmuz Salı günü Mars Aslan burcuna geçiyor. 18 Ağustos’a kadar enerjinizi evinize ve ailenize harcayabilirsiniz.

Uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınızı ziyaret edebilirsiniz. Aile bağlarınızı güçlendirecek olaylar yaşayabilirsiniz. Ev değişikliği için Merkür retrosunun bitmesini beklemeniz daha iyi olacaktır.

2 Temmuz 10 derece Yengeç burcundaki Güneş tutulması eğitim hayatınızda yeni bir sayfa açmanıza destek olabilir. Çalıştığınız sektörde yükselebilirsiniz.

3 Temmuz’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. 28 Temmuz’a kadar iletişim kurduğunuz insanlar sayesinde fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kardeşinizle veya akrabalarınızla ilgili bir evlilik durumu olabilir. Hafta sonu ise aşk hayatınız ve çocuğunuz ile ilgili konular gündeminizde olacaktır.


İkizler burcu mayıs ayı

İkizler burcu 1 – 7 Temmuz haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumu: Bu hafta enerjiniz yüksek olsa da zaman zaman sizi gerebilecek durumlar yaşayabilirsiniz. Bu konu ilişkinizle ilgili de olabilir.

2 Temmuz Salı Mars Aslan burcuna geçiyor. 18 Ağustos’a kadar enerjinizi eğitim ve kültürel aktivitelere ayırabilirsiniz. Seyahatleriniz de bile bir yerin tarihi bir dokusu olması sizin oraya gitmenizi sağlayacaktır.

2 Temmuz 10 derece Yengeç burcundaki Güneş tutulması sizleri ekonomik yönden yeni başlangıçlara zorlayabilir. İçinde bulunduğunuz durumda sizin artık bir çıkarınız kalmamışsa belki de daha iyi getirisi olacak işlere başlamayı düşünebilirsiniz. Sadece değişimleri yaparken fazla acele etmeyin.

3 Temmuz’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. 28 Temmuz’a kadar maddi değeri olan bir yatırım yapabilirsiniz. Gelirinizde artışlar yaşanabilir. Hafta sonu ise ailenizle beraber vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz.


İkizler burcu Nisan aylık burç yorumları

Yengeç burcu 1 – 7 Temmuz haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumu: Bu hafta duygusal kararlar almaya yatkın olabilirsiniz. Sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz.

2 Temmuz Salı günü Mars Aslan burcuna geçiyor. 18 Ağustos’a kadar gelirinizi arttırmak için enerjinizi harcayabilirsiniz. Hakkınız olan para için biraz savaşmanız gerekebilir.

2 Temmuz 10 derece Yengeç burcundaki Güneş tutulması sizlere yeni kapılar açmak için ideal olacaktır. Hayatınızdan neyi çıkartmak istiyorsunuz kimlerle yola devam etmek istiyorsunuz buna karar verebilirsiniz.

3 Temmuz’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. 28 Temmuz’a kadar adeta parlayacağınız bir dönemde olacaksınız. Girdiğiniz ortamlarda insanlar size dönüp tekrardan bakabilir.

Aşk hayatınızda hareketlenmeler olabilir. Çekici olacağınız bir dönemdesiniz. Hafta sonu sosyal tarafınız ortaya çıkabilir. Yakınlarınızla birlikte planlar yapabilirsiniz.


Aslan burcu Nisan aylık burç yorumları

Aslan burcu 1 – 7 Temmuz haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumu: Bu hafta şansınız ve enerjiniz güzel olsa da gergin etkiler sebebiyle özellikle arkadaşlarınıza karşı agresif olabilirsiniz.

2 Temmuz Salı Mars Aslan burcuna geçiyor. 18 Ağustos’a kadar enerjinizi kendinize harcayacaksınız. Hırslı ve savaşçı bir yapıda olacaksınız. Size engel olan her neyse artık kendiniz için yaşama vakti olduğunu göreceksiniz. Mücadele ettiğiniz her şey için bu dönem karşılığını alacaksınız.

2 Temmuz 10 derece Yengeç burcundaki Güneş tutulması geçmişi silmek yeni bir hayata yer açmak için enerji verecektir. Sağlığınızla ilgili yeni bir gelişme yaşayabilirsiniz.

3 Temmuz’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. 28 Temmuz’a kadar duygusal olarak kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Hafta sonuyla beraber maddi durumunuza odaklanabilirsiniz. Gelirinizi arttırmak için yeni girişimler yapabilirsiniz.


başak günlük haftalık aylık astroloji

Başak burcu 1 – 7 Temmuz haftalık burç yorumları

Başak burç yorumu: Bu hafta kariyer hayatınız gündeminizde olabilir. Aldığınız sert etkiler nedeniyle stresli anlarda yöneticinize karşı sert tepkiler vermemeye dikkat edin.

2 Temmuz Salı günü Mars Aslan burcuna geçiyor. 18 Ağustos’a kadar sessiz veya çekingen kaldığınız konularda artık harekete geçebilirsiniz. Seviyorsanız belli edin. Haksızlığa uğruyorsanız savaşınızı verin. Mutlaka karşılığını bulacaksınız. Sağlığınızla ilgili bir ameliyat ihtimali olabilir.

2 Temmuz 10 derece Yengeç burcundaki Güneş tutulması sizlere yeni kapılar açmak için şans getirecektir. Tabii ki eskiyi arkanızda bırakmanız gereklidir.

3 Temmuz’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. 28 Temmuz’a kadar sizi bulunduğunuz çevrede bir üst basamağa taşıyacak şanslı durumlar yaşayabilirsiniz. Hafta sonu geldiğinde enerjiniz yükseliyor. Kendinize odaklanacağınız bir süreçte olacaksınız.


terazi günlük haftalık aylık astroloji merkür retro burç yorumları

Terazi burcu 1 – 7 Temmuz haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumu: Bu hafta akademik hayatınızla, seyahatlerinizle ilgili konular karşınıza çıkabilir.

2 Temmuz Salı Mars Aslan burcuna geçiyor. 18 Ağustos’a kadar bulunduğunuz iş veya eğitim ortamına enerjinizi harcayabilirsiniz. Dostlarınızla beraber daha sosyal olacağınız bir dönemdesiniz.


2 Temmuz 10 derece Yengeç burcundaki Güneş tutulmasıyla kariyer hayatınızda yeni bir döneme adım atabilirsiniz. Yeni bir başlangıç veya yeni bir teklif tüm aklınızdaki düşüncelerin değişmesine sebep olabilir.

Çalışmıyorsanız artık gelecekle ilgili yapmak istedikleriniz için harekete geçeceksiniz. Eğitimse eğitime başlayabilirsiniz. İşse işe başvurabilirsiniz. Hayatınızdaki kişileri çıkartmak istiyorsanız bu da yeni bir başlangıçtır. Bu gücü içinizde hissedeceksiniz.

3 Temmuz’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. 28 Temmuz’a kadar hayatınızın iş teklifi önünüze gelebilir. Güzel bir zaman diliminde olacaksınız. Maddi getirisi de yüksek bir iş olabilir. Hafta sonu daha sakin, içe kapanık bir dönem geçirebilirsiniz.


akrep burcu yorumu merkür retro burç yorumları

Akrep burcu 1 – 7 Temmuz haftalık burç yorumları

Akrep burç yorumu: Bu hafta maddiyatınıza önem verebilirsiniz. 2 Temmuz Salı Mars Aslan burcuna geçiyor. 18 Ağustos’a kadar kariyer hayatınıza enerjinizi harcayabilirsiniz. Savaşmanız gereken konular olsa da hırslı yapınız sayesinde diğerlerine oranla işinizde bir adım öne çıkacaksınız.

2 Temmuz 10 derece Yengeç burcundaki Güneş tutulması hayata bakış açınızı değiştirmeniz için sizi harekete geçiriyor olacak. Her olayın ya da kişinin olumsuz taraflarına odaklanmaktansa, pozitif yönlerini görerek daha mutlu olmayı başaracaksınız.

Bazılarınız yüksek öğrenimle ilgili yeni başlangıçlar yapabilir. Yurt dışına veya yurt içinde başka bir şehirde hayatınıza devam etmek için kararlar alabilirsiniz.

3 Temmuz’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. 28 Temmuz’a kadar seyahatleriniz gündemde olabilir. Paranızı bu dönem gezmeye ve yeni yerler keşfetmeye ayırabilirsiniz. Eğitim hayatınızda başarılar elde edebilirsiniz. Hafta sonu ise şansınız açılıyor olacak. Mutlu bir kapanış yapıyorsunuz.


yay

Yay burcu 1 – 7 Temmuz haftalık burç yorumları

Yay burç yorumu: Bu hafta ilişki ve evlilik hayatınızda yaşadığınız durumları büyütmeye meyilli olabilirsiniz. Partnerinizi dinlemenizde yarar var.

2 Temmuz Salı günü Mars Aslan burcuna geçiyor. 18 Ağustos’a kadar enerjinizi seyahatlere ayırabilirsiniz. Aktif bir zaman diliminde olacaksınız. Psikolojik olarak da mutlu bir yapıda olacaksınız. Eğitim hayatınızda biraz daha çaba göstermeniz gereken bir dönemden geçebilirsiniz. Siz savaştıkça emekleriniz boşa gitmeyecektir.

2 Temmuz 10 derece Yengeç burcundaki Güneş tutulması finansal yönünüze vurgu yapacaktır. Yeni bir maddi olanak karşınıza çıkabilir. Başvurduğunuz kredi onaylanabilir.

3 Temmuz’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. 28 Temmuz’a kadar sizi ekonomik olarak destekleyecek gelişmeler olabilir. Bir miras kalabilir. Var olan dava lehinize sonuçlanabilir.

Eşinizin maddi gelirinin artmasıyla hanenizde bir rahatlama olabilir. Hafta sonu kariyer hayatınızdaki belirsizlikler için düğmeye basabilirsiniz.


oğlak

Oğlak burcu 1 – 7 Temmuz haftalık burç yorumları

Oğlak burç yorumu: Bu hafta çalışma hayatınızdaki konulara yoğunlaşabilirsiniz. Stresli geçirdiğiniz günlerde sağlığınız da ihmal etmeyin.

2 Temmuz Salı Mars Aslan burcuna geçiyor. 18 Ağustos’a kadar finansal konularınızla ilgili harekete geçebilirsiniz. Kredi başvurusu yapmayı düşünebilirsiniz. Borçlarınızı kapatmak için yeni gelir fırsatları yaratabilirsiniz.

2 Temmuz 10 derece Yengeç burcundaki Güneş tutulması tam karşıtınızda meydana geliyor. Eşiniz ve sevgiliniz ile ilgili konularda size yol gösterici olacaktır. Yeni bir ilişkiye de adım attırabilir artık bitmesini istediğiniz bir ilişki için de harekete geçmenizi sağlayabilir. Sonuç hangi türlü olursa olsun yeni bir sayfaya merhaba diyeceksiniz.

3 Temmuz’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. 28 Temmuz’a kadar partneriniz size öyle sürprizler yapabilir ki ayaklarınız yerden kesilebilir. Bazılarınız bu dönem evlilik teklifleri alabilir. Evliliğinde sorun olanlar bir şans daha vermeyi düşünüp, eskisinden daha birbirine bağlı olarak devam edebilirler. Hafta sonu ise pozitif bir zaman dilimi sizleri bekliyor.


kova merkür retro dolunay burçlar

Kova burcu 1 – 7 Temmuz haftalık burç yorumları

Kova burç yorumu: Bu hafta aşk hayatınız ve çocuğunuz önceliğiniz olabilir. 2 Temmuz Salı Mars Aslan burcuna geçiyor. 18 Ağustos’a kadar evlilik ve ilişki hayatınıza enerjinizi harcayabilirsiniz.

İlişkinizde hem tutku hem de agresiflik hakim olabilir. İki duyguyu da dengelerseniz hiçbir sorun yaşamazsınız. Evliliğinizde bazı çıkmazlarda olabilirsiniz. Onu geri kazanmak için tekrardan savaşabilirsiniz.

2 Temmuz 10 derece Yengeç burcundaki Güneş tutulmasıyla beraber iş ortamınızda yenilikler olabilir. Yeni bir terfi haberiyle güne başlayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmekle beraber şifa bulacağınız bir dönemde de olacaksınız. Psikolojik olarak daha aydınlanmış bir yapıda olacaksınız. Eskiyi bırakmak için yeniye hazır olmanız gerektiğini anlayacaksınız.

3 Temmuz’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. 28 Temmuz’a kadar beklentinizden çok daha fazla maddi getirisi olan bir iş teklifi alabilirsiniz. Sadece maddiyat değil pozisyon itibariyle de mevcut işinizden çok önde bir konumda olabilirsiniz. Hafta sonu borçlarınıza yoğunlaşabilirsiniz.


balık merkür retro dolunay burçlar mayıs ayı

Balık burcu 1 – 7 Temmuz haftalık burç yorumları

Balık burç yorumu: Bu hafta ailenize ve evinize vaktinizi harcayabilirsiniz. 2 Temmuz Salı Mars Aslan burcuna geçiyor. 18 Ağustos’a kadar ofis ortamında hem yoğun hem de stresli bir çalışma temposunda olabilirsiniz.

Özellikle savaştığınızda hak ettiğiniz kariyer gelişmelerini yaşadığınızı göreceksiniz. Sağlığınızla ilgili de vakit harcamanız gereken bir dönemdesiniz.

2 Temmuz 10 derece Yengeç burcundaki Güneş tutulmasıyla aşk hayatınızda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Tutulma döngülerinde olduğumuz için gerginleşeceğimiz anlarda olabilir. Çocuğunuzla ilgili de yeni bir gelişme yaşayabilirsiniz.

3 Temmuz’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. 28 Temmuz’a kadar aşk hayatınızda parlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yalnızlar bu tarih itibariyle yeni bir aşka yelken açabilirler. Çocuk beklentisi olanlar varsa bu dönem yeni bir bebek haberi alabilirler. Hafta sonuyla birlikte partnerinizle birlikte güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Yazar: AstromeriDetaylı yorumlar: Mynet Astroloji

Astromeri’den burç yorumlarınızı aşağıdaki videodan izleyebilir, Astromeri YouTube kanalından takip edebilirsiniz.


Astroloji: Diğer burç yorumlarınız için tıklayın