Astroloji: 30 Ağustos Başak burcunda Yeni Ay burç yorumları

Astroloji: 30 Ağustos Başak burcunda Yeni Ay burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 30 Ağustos Başak burcunda Yeni Ay burç yorumları
Astroloji: 30 Ağustos Başak burcunda Yeni Ay burç yorumları

30 Ağustos’ta 6. derece Başak burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da gökyüzünde adeta bir Başak şöleni olacak. Tam 5 gezegen Başak burcunda olacak. Stelyum Başak Yeni Ay’ı diyebiliriz bu yüzden. İşin içinde hem Mars, hem Venüs, hem de Merkür var.

Dünya açısından etkileri

İşin içinde Başak burcu olduğundan dolayı, Başak burcunun sembolize ettiği konular ön plana çıkacaktır. Bunlar; bilgi, kütüphaneler, sağlık sektörü, sağlıklı beslenme, tahıl ürünleri, çiftçilik, diyetisyenler, sağlık koçları, hizmet sektörü, işçi kesim, sendikalar, işçilerin güvenliği ve sağlığı, toprakla ilgili her türlü işler, eleştirmenler, meslek edindirme kursları, sosyal hizmetler, eczacılık, ilaçlar, sendikalar, salgın hastalıklar, temizlik ve hizmet sektörü, fırınlar, ekmek, ve erler askerler gibi konular gündemde olabilir.


Bu Yeni Ay’da hem Mars, hem Venüs, hem de Merkür var. Mars ve Venüs’ün birlikteliği özellikle cinsellikle ilgili konular ve hatta seks işçileri ile ilgili konuları gündeme taşıyabilir. Dünya üzerinde salgın hastalıklarda artışlar söz konusu iken, özellikle tarım alanlarında yangınlar oluşabilir. Ekinler, bitkiler ve toprak örtüsü zarar görebilir.

Yazarların, eğitmenlerin, eleştirmenlerin, köşe yazarlarının özel hayatlarına dair pek çok habere rastlayabiliriz. Özellikle besin öğeleri, beslenme, sağlıklı beslenme, gıda, tarım ürünleri ile ilgili çok daha fazla habere rastlayabiliriz.

Bu alanlarla ilgili uygulamalar, çalışmalar söz konusu olabilir. Nüfus idaresi, nüfus, nüfus sayımı, kişi sayısı, nüfus planlaması ile ilgili gelişmeler, çalışmalar söz konusu olabilir.Sağlık ve hizmet sektörü bu Yeni Ay’ın merceği altında olacak. Bu sağlıklı beslenme, diyet, cinsel yaşam, ilaçlarla ilgili önemli konular vurgulanabilir.

Dünya üzerinde işçilerin sesleri yükselebilir ve işçilerin talepleri artabilir. İşçilerin ve hizmet sektörü çalışanlarının çalışma koşullarına ilişkin düzenlemeler söz konusu olabilir. Yine işin içinde Venüs ve Mars olduğu için iş yeri çalışanları arasında ilişkiler, iş yeri aşkları, ya da iş yerlerinde mobbing ve cinsel taciz ile ilgili haberlerle daha sık karşılaşabiliriz.


Türkiye açısından etkileri

Yeni Ay Türkiye’nin 3. evine düşmekte. Bu da ulaştırma, haberleşme, trafik, her türlü ulaşım yolu, iletişim, medya, gazeteler, sosyal medya, internetle ilgili konulara işaret eder. Türkiye’nin 3. evi, Kuzey Ay Düğümü ile de kontakta olacak.

Özellikle besin öğeleri, beslenme, sağlıklı beslenme, gıda ve tarım ürünleri ile ilgili çok daha fazla habere rastlayabiliriz veya bu alanlarla ilgili uygulamalar, çalışmalar söz konusu olabilir. Ayrıca ulaştırma, eğitim ve iletişim konularında yeni düzenlemelere gidilebilir. Okulların açılma arifesinde eğitimle ilgili yeni düzenlemeler yapılabilir.

Burada özellikle Kuzey Ay düğümünden bahsetmek istiyorum. Yani aslında ülke olarak bu Yeni Ay’da yüzümüzü çevirmemiz gereken, öğrenmemiz gereken bir takım temaların olduğunu söylemek pek de hata olmaz. Eğitim, akıl, bilim ile ilgili konulara sağlıklı bir şekilde öncelik verilmeli, sağlıkla ilgili konularda herkesin faydasına işler yapılmalı.

Türkiye’de köşe yazarlığı yapan eleştirmenlerin söylediklerine kulak kesilmeli. Şuan kaos gibi görünen konulara acilen bir düzen getirmek, başkalarına hizmet etmeyi ana hedef haline getirmeli. Özellikle yakın çevremiz ve komşularımızla olan ilişkilerimizde daha akıllıca ve stratejik adımlar atılmasında fayda var. Ulaşım ile ilgili konularda da zamlar gelebilir, bilginiz olsun.


Astroloji: 30 Ağustos Yeni Ay burç yorumları

Koç burcu mayıs ayı

Koç burcu Yeni Ay burç yorumları

Yeni Ay 6. evinize denk düşmekte. Bu ev, iş ve çalışma ortamınızı, sağlığınızı, birlikte çalıştığınız kimseleri, çok ama çok çalışmayı ama az karşılık görmeyi, evcil hayvanlarını sembolize eder.

Demek ki Yeni Ay sürecinde yeni iş projeleri gündeme gelebilir, yeni evcil hayvanlar alabilir, ev hayvanlarımızla ilgili konulara odaklanabilir, iş konusunda daha üretken, daha titiz, daha detaycı olabilir, kişisel sağlığımıza da ekstra dikkat kesileceğimiz bir hafta olacak.

Boğa burcu Nisan aylık burç yorumları

Boğa burcu Yeni Ay burç yorumları

Bu Yeni Ay aşk, çocuklar, yaratıcılık, spekülatif kazançlar, hobiler, yaratıcılığı ilgilendiren bölgede meydana gelecek. Bu konularda genel olarak titiz, detaycı, mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Özel hayatınızı daha fazla sorgulayabilir, hatalar arayabilir, sık sık eleştirileri dile getirebilirsiniz.


İkizler burcu mayıs ayı

İkizler burcu Yeni Ay burç yorumları

Yeni Ay ev, yuva, aile, yerleşim, kökler, gayrimenkul konular, toprak, arsa, arabayı sembolize eden bir alanda meydana gelecek. Evinizde şöyle bir detaylı temizlik yapmak, köklerinizi araştırmak, aile büyükleriniz ile bir araya gelmek için harika.

Evinizi, yaşadığınız alanı düzenlemek, tertiplemek, elden geçirmek, bakım ve onarım gerektiren noktalara halletmek için de gökyüzü destekleyici olacaktır.

Ailenize karşı veya aynı evi paylaştığınız kişilere karşı biraz daha az eleştirel olmaya dikkat ederseniz iyi olur. Veya en azından eleştirilerinizi ifade ederken kalp kırmamaya özen gösterin.

İkizler burcu Nisan aylık burç yorumları

Yengeç burcu Yeni Ay burç yorumları

Yeni Ay eğitim, yayıncılık, seyahat, iletişim, yakın çevre, kardeşler, kuzenler, komşuları sembolize eden bölgede gerçekleşecek.

Yeni Ay etkisi ile hayatınızda bilgileri tasnif etmek, düzenlemek, ajandanızı temize çekmek, telefonunuzun datasını düzenlemek, maillerinize düzene sokmak, kardeş ve kuzenlerinizle vakit geçirmek, yeni bir eğitime başlamak, bir şeyleri satmaya, pazarlamaya hazırlanmak için destekleyici olacaktır.


Aslan burcu Nisan aylık burç yorumları

Aslan burcu Yeni Ay burç yorumları

Bu Yeni Ay kazançlarınız, paranız, maddi durumunuzu ilgilendiren alanda meydana gelecek. Parasal konularda daha titiz, özenli, detaycı davranabilirsiniz.

Kazançlarınızı arttırmanın yollarını ararken, bir süredir peşinde olduğunuz bir iş veya projenin de sonuna gelmiş olabilirsiniz.

Bu Yeni Ay döneminde odak noktanız daha çok kazançlarınız üzerinde olacak.


başak günlük haftalık aylık astroloji

Başak burcu Yeni Ay burç yorumları

Kişisel hayat hedefleriniz, kimliğiniz, amaç duygunuz, sağlığını, fiziksel koşullarınızı ilgilendiren alanda meydana gelecek bu Yeni Ay.

Öncelikle iyi haberle başlayalım, Yeni Ay hemen sonra diyete başlayabilir ve hızla kilo verebilirsiniz.

Hayatınıza çeki düzen vermek, kendinizi toparlamak, yeni kararlar almak, yarım kalan işlerinizi bitirmek, fiziksel olarak yeni bir şeyler denemek için destekleyici olacaktır.


terazi günlük haftalık aylık astroloji merkür retro burç yorumları

Terazi burcu Yeni Ay burç yorumları

Yeni Ay 12.evinizde meydana geliyor. Korkular, arkanızdan dönen işler, hastalıklar, bilinçaltı, psikoloji ile ilgilendiren alanda.

Bu hafta özellikle sağlığınıza biraz daha dikkat etmenizde yarar var. Bağırsaklarınız, midenizle ilgili sorunlar çıkabilir, ilaçların yan etkileri daha güçlü bir şekilde görülebilir, zehirlenmeler olabilir, uyku bozuklukları oluşabilir..vb.

Bunun yanı sıra sizi ruhsal anlamda rahatsız eden konular gün yüzüne çıkabilir.

Bu hafta hayatı kontrol etmek, koşulları istediğiniz gibi yönetmek pek kolay olmayabilir, hayal kırıklıkları oluşabilir.

akrep burcu yorumu merkür retro burç yorumları

Akrep burcu Yeni Ay burç yorumları

Dostluklar, arkadaşlıklar, içinde olduğunuz gruplar, sosyal gruplar, kulüpler, dernekler, sosyal hayatınız üzerinde etkileri olacaktır.

Bu Yeni Ay haftasında dostlarınızın dertlerine derman olmak, onların sorunlarına çözümler yaratmak, yeni insanlarla tanışmak, dostlarınızda sevmediğiniz özellikleri dile getirmek, kalabalık gruplarla eğlenceli aktiviteler içinde olmak için harika etkiler mevcut.


yay

Yay burcu Yeni Ay burç yorumları

İş, kariyer, statü, hayat amacı, saygınlık, kariyer hedefleri, üstler, patronlarla ilişkilere işaret eden alanda meydana gelecek.

Genel olarak iş ve çalışma ortamınızda daha pratik, sistemli, kontrollü bir hafta sizleri bekliyor. Patronlarınız sizden daha mükemmel olmanızı bekleyebilir, bazı minik eleştiriler getirebilirler.

Son 10-15 gündür üzerinde uğraştığınız işleriniz varsa artık bu hafta o işleri tamamlama, toparlama zamanı olacaktır. Yeni iş başvuruları yapabilir ya da işinizle ilgili konularda kendinize çeki düzen verebilirsiniz.

oğlak yeni ay burç

Oğlak burcu Yeni Ay burç yorumları

Yurt dışı işleri hukukla ilgili işler, eğitim, yabancılarla yapılan işler, inançlar, uzak yerlere seyahatlerle ilgili alanda etkili olacak.

Hafta boyunca seyahatler organize edebilir, eğitimlere ve seminerlere katılabilir, vize ve pasaport işlerinizi halledebilir, hukuksal anlamda destek alabilirsiniz.

Ruhsal konular, spirütel konular üzerine çokça araştırmalar ve okumalar yapabilir, bu konularda işin ehli kişilerden destekler alabilirsiniz. Sık sık hayatı, bu hayata neden geldiğinizi sorgulayabilir, kendinize yeni idealler, fikirler, amaçlar arayabilirsiniz.


kova merkür retro dolunay burçlar yeni ay

Kova burcu Yeni Ay burç yorumları

Krediler, ödenmesi gereken tutarlar, borçlar, bankacılık işleri, vergi işleri, nafaka, primler, burslar, miras gibi konular üzerinde etkili olacak.

Kredi araştırmaları işine girebilir, para konularını ilgilendiren davalarını varsa onlar üzerine yoğunlaşabilir, dışarıya olan borçlarınızı gözden geçirip kendinize bir ödeme planı oluşturabilir, kullandığınız kredi kartlarınızla ilgili kararlar alabilir, harcamalarınız konusunda kendinize biraz çeki düzen verebilirsiniz. Açıkçası finansal bir kriz söz konusu diyebilirim biraz ama panik yapmayın.

balık merkür retro dolunay burçlar mayıs ayı yeni ay

Balık burcu Yeni Ay burç yorumları

Ortaklıklar, ilişkiler, sözleşmeler, anlaşmalar konuları üzerinde etkili olacak bu Yeni Ay. Kurduğunuz ikili ilişkiler, ortaklıklarla ilgili konularda bir takım kararlar vermenin arefesinde olabilirsiniz. Bu bir ortaklığı veya ilişkiyi bitirmek veya yeni bir şeyler başlatmak adına olabilir.

Yeni anlaşmaların, sözleşmelerin gündemde olacağı bir hafta sizleri bekliyor. Eğer ki yeni anlaşmalar, sözleşmeler imzalanacaksa tüm maddeleri dikkatli bir şekilde okuyun, işinize gelmeyen noktalar varsa bunları değiştirmeye çalışın.


Hafta boyunca dışarıdan gelen her türlü etkiye açık olacaksınız, diğer insanların ne söylediği, fikirleri sizlerin kararlarında etkili olacaktır. Dinçer Güner • sorumgeldi.com

Astroloji: Haftalık burç yorumlarınız için tıklayın