Astroloji: 14 Eylül Balık burcunda Dolunay burç yorumları

Astroloji: 14 Eylül Balık burcunda Dolunay burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 14 Eylül Balık burcunda Dolunay burç yorumları
Astroloji: 14 Eylül Balık burcunda Dolunay burç yorumları – Astrolog Dinçer Güner

14 Eylül günü sabaha karşı Balık Burcunun 21. derecesinde bir Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunay’ın başrollerinde Neptün, Mars ve Jüpiter var. Bu yüzden oldukça zorlayıcı ve de yanıltıcı etkileri olan bir Dolunay bizleri bekliyor.

Astrolojinin zorlu açı kalıplarından biri olan T- Kare açı kalıbı mevcut bu Dolunay’da. Ayrıca Dolunay zamanı Güneş; Denebola yıldızı ile beraber olacak.


Dolunay’ın dünya üzerindeki etkileri

Üniversiteler, din ve ibadet ve eğitim yerlerinde stresli durumlar meydana gelebilir. Deniz kazaları söz konusu olabilir. Diplomatik skandalların yanı sıra başarısız suikast girişimleri de meydana gelebilir.

Cinsellikle ilgili skandal haberler, zehirli gazlar, zehirlenmeler, kimyasal madde kullanımına ilişkin haberler sıkça karşımıza çıkabilir. Eğitim ve sağlık sektörüne ilişkin yine skandal durumlar meydana gelebilir.

Doğal afetler, özellikle sel, su taşmaları yüzünden sıkıntılar söz konusu olabilir. Aşırı sis yüzünden kazalar da meydana gelebilir. Boğulma oranlarında da artışlar olabilir, keza zehirlenmeler de meydana gelebilir.

Bulaşıcı hastalıkların yayılma oranı artar, deniz kaynaklı depremler meydana gelir. Dünya üzerinde dini kurumlarla ilgili skandal durumlar meydana gelebilir. Yayıncılık, sosyal medya, basın ile ilgili skandal durumlar ve bazı operasyonlar söz konusu olabilir.

Sosyal medyada veya geleneksel medyada gördüğümüz birçok insanın maskesi düşebilir. Benzin fiyatlarında artışlar söz konusu olabilir. Dünya üzerinde petrol ve veya doğal gaz krizi patlak verebilir. Ekonomik dalgalanmaların olabileceği zamanlardayız. Dünya üzerinde yanılgılar, kandırılmalar siyasi düzeyde söz konusu olabilir.

Dolunay’ın Türkiye üzerindeki etkileri

Türkiye haritasında Dolunay, 10. ev dediğimiz bir alana düşmekte. Bu alan; iktidar, ülkenin diğer ülkeler üzerinde ki imajı, ülkenin ünlü kişileri, cumhurbaşkanı, başbakan, ülkenin lideri demektir. Bu Dolunay, Türkiye haritasında Jüpiter ile güzel bir kontak kurmakta.

Bu dönem iktidarın daha ön planda olacağı, yeni hayaller ve vizyonlar ortaya koyacağı bir Dolunay olabilir. Ama bunun yanı sıra yaklaşık 15 gün önce meydana gelen yeni başlangıçlar ve adımların da artık sonuna gelindiği durumlara da işaret eder.

Diğer ülkelerle kurulan diplomatik ilişkileri ekstra hassasiyet ile yönetilmesi gereken bir dönem. Yine yardımlaşma, göç konuları gündeme gelebilir ve bu konuyla ilgili yeni düzenlemeler ve yaptırımlar söz konusu olabilir.

Askeri konular, sağlık, medya, eğitim ile ilgili konularda stresli gelişmeler meydana gelebilir. Kör noktalar, kandırılma ya da yanlış karar ve uygulamalar söz konusu olabilir. Ekonomik anlamda sert müdahaleler ve hamleler gelebilir. Medya, sosyal medya üzerinde yanlış bilgiler ve resimler ciddi sorunlar yaratabilir.

Astroloji: 14 Eylül Dolunay burç yorumları

Koç burcu mayıs ayı

Koç burcu Dolunay burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu Dolunay zamanında hayatınızda kontrol edemediğiniz veya öngöremediğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle risklerden uzak durmak finansal anlamda risklere girişmek için uygun zamanlar değil. Hisleriniz kuvvetlenebilir, rüyalar ve bilinçaltı konuları ile ilgilenebilirsiniz.

Bu dönem bilinçaltınızın derinliklerinde kalan bir takım korkular ve endişeler gibi konular için uzman birinden destek almak, terapi alabilirsiniz. Ruhunuza iyi gelecek, ruhunuzu yumuşatacak teknikler uygulamak için de muhteşem aslında.

Bu dönemde meditasyon yoga ve benzeri spiritüel çalışmalar ve beden egzersizleri ile dengede kalmaya çalışabilirsiniz. Manevi tarafınızı rahatlatacak konularla ilgilenebilirsiniz. İş düzeninizde sizi yoran kafanızı dağıtan ve bir türlü toparlanamadığınız etkiler altındasınız. Kabul edip akışta kalmayı denemelisiniz.

Özellikle hem sağlık özellikle ayaklar, ayak bilekleri, ayak parmaklarına dikkat etmelisiniz. Depresyona eğilim, yalnız kalma isteği, kabuğunuza çekilip, yaşama biraz seyirci kalmak isteyebilirsiniz. Günlük hayat ve iş koşullarınızda elde olmayan stresler ortaya çıkabilir.

Diğer yandan kendinizi daha yorgun ve motivasyonsuz hissedebilirsiniz. Zamanınızdan ve enerjinizden fedakarlık etmenizi gerektirecek durumlar ortaya çıkabilir.

Mars, Neptün ve Jüpiter ile birlikte; abartılı bir hayal kırıklığı, gereksiz yere fazlaca iyimser bir hava, güvenilir bir zeminde ilerlememek, gelen fırsatları doğru değerlendirememek, büyük vaatlerin altının boş çıkması anlamını içermektedir.

Özellikle yurt dışı ile ilgili ticari konularda, eğitimle ilgili konularda bu etkileri çok daha net hissedebilirsiniz. Bu dönem yurt dışı ile ilgili ticari bir takım girişimleriniz olacaksa tüm planlarınızı ve projelerinizi yeniden ve yeniden değerlendirin.

Kimsenin ipiyle kuyuya inmeyin. Tamamen aldatıcı ve illüzyon olabilir ve hedefinizden şaşabilirsiniz. Eğitimle ilgili konular ve sınavlar içinde aynı şey geçerli, her şeyi en doğru şekilde yaptığınıza emin olun, özellikle ödevlerde ve sınavlarda. Gereksiz bir özgüven ve aşırı iyimser bir hava ile sorumluluklarınızdan kaçmayın.

Boğa burcu Nisan aylık burç yorumları

Boğa burcu Dolunay burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu Dolunay zamanında sosyal çevre ve arkadaşlıklar ön planda olacak. Yeni sosyal çevreler içine girebilir, arkadaşlarınızla beraber ortak projeler veya destekler sayesinde finansal kazanımlarınızı arttırmanın yollarını arayabilirsiniz.

Özellikle aşk ve çocuklarla ilgili ilişkilerde gerginliklere ve stresli zamanlara dikkat. Hayatınıza yeni insanlar katılabilir, bazıları ise ayrılabilir. Arkadaşlarınızla yapacağınız aktivitelerde son dakika gollerinin yenmesi, son dakika işlerin iptal olması gibi bir durumda olabilir. Bu dönem arkadaşlık ilişkilerinizde daha fedakar ve özverili davranmanız gerekebilir.

Fakat iyi niyetinizin suistimal edilmemesine de özen gösterin. Arkadaşlık ilişkilerinizde stresli durumlar yaşayabilirsiniz. Gelecekle ilgili planlarınızda sürpriz değişimler ortaya çıkabilir. Bir gelecek projeniz olabilir bu konuda umutlarınız hayalleriniz olabilir ancak Neptün etkili bu Dolunay sizi gerçekleri görmekten alıkoyabilir.

Bu hafta Venüs de Terazi burcuna geçiş yapacak ve 8 Ekim’e kadar bu burçta seyahat edecek. Venüs’ün Terazi burcuna geçişi ile birlikte; iş ve çalışma ortamınızda huzur denge ve barış süreci başlıyor.

Birbirinden keyifli iş projeleri gelebilir, yaptığınız işten çok daha fazla keyif alabilir; iş ortamınızda dengeli ve barışı sağlayacak olan kişi siz olabilirsiniz.

Eğer hayatınızda kimse yoksa ve yalnızsanız iş yerinizden biriyle görüşmeye başlayabilir, bu bir müşterimiz olabilir ya da aynı sektörde çalıştığınız biriyle duygusal bir yakınlık kurabilirsiniz.

Venüs sayesinde günlük hayatımızda daha keyifli hale dönüştürebilir, kendinize yeni bir ev hayvanı alabilir, güzelleşmek için minik operasyonlar yaptırabilirsiniz.

İkizler burcu mayıs ayı

İkizler burcu Dolunay burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu Dolunay zamanında iş ve kariyer konuları ön planda olacak. Kariyeriniz ile ilgili bir kavşaktan geçebilirsiniz, önemli gelişmeler kapınızda.

Ev ve iş arasındaki dengeyi iyi kurmalısınız. Yer değiştirme, taşınma, tadilat gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Ortağınızın, partnerinizi veya eşinizin finans konuları ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir.

Dolunay ile kariyerinizle ilgili konularda daha fedakar ve özverili olmanız gerekebilir. Ya da yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz bir iş potansiyeli ile de karşılaşabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konularda sisli bir yolda yürüyormuş gibi hissedebilirsiniz. Önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz.

Mars, Neptün ve Jüpiter ile birlikte; abartılı bir hayal kırıklığı, gereksiz yere fazlaca iyimser bir hava, güvenilir bir zeminde ilerlememek, gelen fırsatları doğru değerlendirememek, büyük vaatlerin altının boş çıkması anlamını içermektedir.

Özellikle iş ortaklıkları, evlilik, ilişkiler ve kariyer alanında deneyimleyebilirsiniz bunu. İş konularında aşırı, gereksiz bir iyimser hava ile risk alabilirsiniz ama almayın. İş değiştirmek için pek uygun bir süreçte olmayacaksınız. İş konularında çok ciddi bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz, eşeğinizi sağlam kazığa bağlayın ve kimseye güvenmeyin.

İş konusunda güvendiğiniz kişiler ciddi hayal kırıklığı yaşatabilirler. Aynı şekilde evlilik ve ortaklıklarla ilgili konularda da durum pek parlak değil. Ummadığınız tepkiler ve durumlar meydana gelebilir. Güven duygunuzun test edileceği bir döneme giriyorsunuz.

Bu dönem büyük hayaller kurarak ortaklıklar kurmak, imzalar atmak içinde ne yazık ki doğru bir zaman değil. Şartlar ve koşulların her an değişebileceğini unutmamanızda fayda var.

İkizler burcu Nisan aylık burç yorumları

Yengeç burcu Dolunay burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bu Dolunay zamanında hukuksal konular, idealleriniz, yabancılarla ilişkiler, ticaret konuları ön planda olacak.

Eğitimle ilgili konularda da, bitirme sınavınız var ise, teziniz var ise veya eğitim konularında önemli bir dönemeçten geçiyor olabilirsiniz. Akademik anlamda çalışmalar yapabilirsiniz.

Eğer hukuki alanda işleriniz varsa bunları yoluna koymakta zorlanabilirsiniz ya da sonuç almak zor olabilir. Bu dönemde çokça resmi işler resmi evraklar veya vize işlemleri  gibi konularla uğraşabilirsiniz.

Mars, Neptün ve Jüpiter ile birlikte; özelikle sağlık, günlük işler, çalışma koşulları, yurt dışı bağlantılı konular, eğitimle ilgili konularda bu etkileri hissedebilirsiniz.

İşinizi yaparken veya işinizle ilgili yatırım yaparken oldukça gerçekçi ve ayaklarınızın yere sağlam basmasında fayda var. Sağlıkla ilgili olarak, bilmediğiniz etmediğiniz alternatif tıp yöntemlerinden uzak durun, zehirlenmelere karşı da dikkatli olun.

İş ve eğitim konularında hayal kırıklıkları oluşabilir. Bu alanlarda her ne yapıyorsanız sadece kendinize güvenerek yapın. Birlikte çalıştığınız kişiler veya yanınızda çalıştırdığınız yardımcılarınız hayal kırıklığı yaşatabilir.

Aslan burcu Nisan aylık burç yorumları

Aslan burcu Dolunay burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu Dolunay zamanında kredi çekmeyi ya da yatırım yapmayı düşünüyorsanız eğer bu konuda ehil insanların fikirlerinden yararlanmalı kendi başınıza harekete geçmemelisiniz.

Ödemelerinizi ve harcamalarınızı iyi planlamalısınız. Krediler ve borçlarla ilgili konular aklınızı meşgul edebilir. Çevrenizdeki insanlar için ekstra fedakarlık yapmak durumunda kalabilir ve bu sizi biraz strese sokabilir.

Psikolojik, korkulara yönelik, terapiler veya şifa çalışmaları yapmak isteyebilirsiniz. Ticari faaliyetlerde bulunmak, iş kurmak müşterilerinizi artırmak için yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz.

Mars, Neptün ve Jüpiter ile birlikte; bu süreçte finansal açıdan şansınızı çok fazla zorlamamanızda fayda var. Maddi olarak risk almak için zemin çok müsait değil, şartlar ve koşullar her an değişebilir. Kumardan ve borsadan uzak durulması gereken bir dönem.

Hatalı kararlar yüzünden zarar edebilirsiniz. Özel hayatınızda da aynı şekilde, risk alınmamasında fayda var. Özel hayata ilişkin hayal kırıklıkları oluşabilir.

Özel anlamda olmayacak insanların peşinden sürüklenmeyin. Beğendiğiniz kişileri gözünüzde aşırı büyütüp sonrasında üzülmeyin. Gerçeklerle bağınızı koparmayın.

başak günlük haftalık aylık astroloji

Başak burcu Dolunay burç yorumları

Başak burç yorumları: Bu Dolunay zamanında ilişkilerle ilgili stresli zamanlar, dikkat. Bırakılması gereken bir takım temalar olduğunu göstermekte. Bu ilişki ve ortaklıklardaki aynı ve devam eden alışkanlıklar olabilir, tavır ve davranışlar olabilir ya da en kötü ihtimalle ilişki veya ortağın kendisi olabilir.

Bu dönem atacağınız imzalara, vereceğiniz sözlere, kuracağınız ortaklıklarda daha temkinli olmanızı öneririm. Koşulların ve şartların her an değişebileceğine karşı hazırlıklı olmalısınız.


Mars, Neptün ve Jüpiter ile birlikte özellikle aile, gayrimenkul, evlilik, ortaklık, anlaşmalarla ilgili konularda deneyimleyebilirsiniz bunları.

Mesela gayrimenkul almak gibi bir niyetiniz var ise tapusu, iskanı gibi bir konuda, ya da satacaksanız ve bir komisyoncu ile anlaşacaksanız da kazıklanmadığınıza emin olun.

Aile veya evliyseniz de eş ile ilgili hayal kırıklığı yaratacak bir durum meydana gelebilir. Beklediğiniz veya arzu ettiğiniz tepkileri alamayabilirsiniz.

Parasal anlamda bir şeylere imza atacaksanız da dikkatli olmanızda fayda var. Maddeleri dikkatli okuyun, oyuna gelmeyin.

terazi günlük haftalık aylık astroloji merkür retro burç yorumları

Terazi burcu Dolunay burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bu Dolunay zamanında gizli saklı bazı bilgiler ve haberler ortaya çıkabilir, iş ve çalışma koşullarınızda bir değişim, gelişmeler meydana gelebilir. Bu da daha fazla çalışmanız, yorulmanız anlamına geliyor. Bu yüzden sağlığa dikkat, özellikle ayaklarınıza, ayak bileklerinize, uyluk kısmına.

Eğer bir iş teklifi gelirse bunun ne kadar gerçekçi ve ayakları yere sağlam basan bir modda olduğunu araştırın. Zira Neptünyen Dolunay’da bir yanılsama ile de karşılaşabilirsiniz.

Günlük hayatınızda sizi yoran, zamanınızı alan enerjinizi tüketen konuları görmek kabullenmek ve şimdilik akışta kalmak en iyisi. Bu dönemde sağlığınıza özen göstermek, kilo vermek ve diyet yaparak bedeninizi korumak isteyebilirsiniz.

Mars, Neptün ve Jüpiter ile birlikte; daha çok hayatınızda kardeşler, iletişim, sağlık, günlük işler ile ilgili alanda hissedersiniz. Kendinizi günlük işlerinizi hallederken nasıl ifade ettiğinize dikkat edin.

İletişim kanallarını karıştırmayın, kime neyi nasıl gönderdiğinize dikkat edin. Hatlar, konuşmalar ya da gönderiler karışmasın. Komşularınız veya kardeşleriniz ya da varsa çalışanlarınız hayal kırıklığı yaşatabilirler.

Fikirlerinizi ve projelerinizi dikkatli organize edin. Kendi işinizi yapıyorsanız parasız iş yapmayın, olabildiğince peşin çalışmanızda fayda var. Eğer birini işe alacaksanız, onu dikkatli araştırmanızda fayda var. İş konusunda kime ne sorumluluk verdiğinize dikkat edin, işinizin takibini iyi yapın.

akrep burcu yorumu merkür retro burç yorumları

Akrep burcu Dolunay burç yorumları

Akrep burç yorumları: Bu Dolunay zamanında aşk ve çocuklarla ilgili konular ön planda. Özel ilişkilerde güç, iktidar savaşı zaman zaman zor duruma düşürebilir.

Finansal anlamda sürpriz harcamalara karşı dikkatli olmakta fayda var. Özel hayatınızı bu Dolunay ile ister istemez, siz gerçekten bir ilişki içinde nasılsınız, neler yapıyorsunuz, nasıl davranıyorsunuz gibi sorularda daha fazla sorgulayacaksınız.

Sevdiğinizle daha güçlü bir sevgi bağı kurmak adına fedakarlık etmek ve karşılıklı özveride bulunmanızı gerektiren konular ortaya çıkabilir. Fedakarlık etmek, alttan almak ilişkide daha fazla toleranslı ve şefkatli davranmak gerekebilir.

Mars, Neptün ve Jüpiter ile birlikte abartılı bir hayal kırıklığı, gereksiz yere fazlaca iyimser bir hava, güvenilir bir zeminde ilerlememek, gelen fırsatları doğru değerlendirememek anlamını içermektedir. Bu konuları daha çok para, kazançlar, riskli yatırımlar, özel hayatla ilgili alanda yaşayabilirsiniz.

Maddi konularda şansınıza gereksiz yere çok güvenebilir, har vurup harman savurabilirsiniz. Yapmayın! Paranızı riskli yatırımlarda, borsa ve spekülatif yatırım araçlarında değerlendirmemenizde fayda var.

Yine maddi konularda hayal kırıklığı yaratacak bir durum meydana gelebilir. Keza özel hayatınızla ilgili de hayal kırıklığı söz konusu olabilir. Konu para yüzünden ya da güven yüzünden olabilir.

yay

Yay burcu Dolunay burç yorumları

Yay burç yorumları: Bu Dolunay zamanında yuva, aile, yer değiştirme, taşınma, tadilat, gayrimenkul alım ve satım konuları ön planda. Bu işlerle ilgilenirken zaman zaman stres ve baskı altında hissedebilirsiniz. Özellikle iş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda güç çekişmelerine dikkat.

Dolunay su grubundan bir burç olan Balık burcunda olacağından, evinizde veya ofisinizde su tesisatı sorunları oluşabilir. Banyo, tuvalet ve mutfağı yeniden bir elden geçirmeniz gerekebilir. Ya da diyelim ki yeni bir yer satın alacaksınız, alacağınız yerin tesisatını bir ustaya göstermeden, kontrol etmeden almayın. Kiralama yapacaksanız da aynı şekilde evi veya ofisi iyice gözden geçirtin.

Bir de bu Dolunay zamanı evinizi yeniden düzenlemek, boyamak, evin şeklini, görüntüsünü değiştirmek, evinize yeni eşyalar, mobilyalar almak için de uygun bir zamanda olacaksınız.

Ebeveynlerinizle ilgilenmek sağlıklarına özen göstermek zamanınızdan ve enerjinizden fedakarlık etmeniz gereken durumlar söz konusu olabilir. Aile içi ilişkilerde daha fazla fedakarlık etmek ebeveynlere veya eşe anlayışlı davranmak gerekebilir.

Mars, Neptün ve Jüpiter ile birlikte bu etkileşim, abartılı bir hayal kırıklığı, gereksiz yere fazlaca iyimser bir hava, güvenilir bir zeminde ilerlememek, gelen fırsatları doğru değerlendirememek anlamını içermektedir. Kendinizi epey şanslı hissedip düşüncesizce riskler alabilirsiniz ama yapmayın.

Özellikle aile, yerleşim, gayrimenkul, eğitim, araba ile ilgili konularda işler tamda istediğiniz gibi gitmeyebilir. Aile ile ilgili konularda hayal kırıklığı olabilir, parasal konuları istediğiniz gibi yönetmek pek kolay olmayabilir.

Gayrimenkul ile ilgili konularda veya aile ile ilgili konularda gerçeklerden uzak hayalci bir şekilde davranabilirsiniz. Olayları yanlış değerlendirebilirsiniz.

Ailede rahatsızlıklar, hastalıklar söz konusu olabilir. Alkol kullanımına da dikkat edilmesinde yarar var. Tembelliğe eğilim artabilir, elinizi hiçbir işe sürmek istemeyebilirsiniz. Yapmayın, harekete geçin ama temkinli olun.

oğlak

Oğlak burcu Dolunay burç yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu Dolunay zamanında beklenmedik, sürpriz, ani seyahatler gündeme gelebilir fakat bu seyahatlerde özellikle gecikmelere, eşya kayıplarına dikkat.

Bu dönemde kendinizi ifade ederken iletişimde dikkatli olmakta fayda var. Düşüncelerinizi ve planlarınızı net ve doğru bir şekilde ifade edemeyebilir, yanlış anlaşılabilirsiniz. Bu yüzden de komşular, yakın çevre, kardeşlerle iletişimde gerginlikler oluşabilir.

Kısa yolculuklar veya gezilerle ilgili planlarınız varsa karar almakta veya tam ne istediğinizi belirlemekte güçlük çekebilirsiniz. Kendinizi zihinsel anlamda daha fazla yorgun ve meşgul hissedebilirsiniz. İletişim haberleşme ve ulaşım konularına özellikle eğileceğiniz ancak tedbirli ve planlı olmanız gereken bir zaman dilimi olacaktır.

Yaratıcı zihinsel projeler içindeyseniz Mars, Neptün ve Jüpiter ile birlikte bir miktar dağılma ve gecikme beklenebilir; bu etkileşim abartılı bir hayal kırıklığı, gereksiz yere fazlaca iyimser bir hava, güvenilir bir zeminde ilerlememek, gelen fırsatları doğru değerlendirememek anlamını içermektedir.

Bu dönem yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınızdan yana hayal kırıklığı yaşatacak durumlar olabilir. Çok önemli, beklediğiniz haberler istediğiniz şekilde gelmeyebilir. Biraz yalnız kalmak isteyebilir, kimseyle içli dışlı olmak istemeyebilirsiniz.

Bir şeylere imza atacaksanız, iyice okuyun, alelacele imzalamayın. Terapi almak, ruhsal sorunlarınız var ise bunların üstüne gitmek, rüyalarınıza odaklanmak için güzel bir dönem. İçsel denge ve huzurunuzu bulacak eylemler yapmaya bol bol gayret edin.

Eğitimler, sınavlar konusunda da dikkatli olun. Bu aralar zihniniz biraz karmaşık, ne yapacağınızı bilemez bir modda olabilirsiniz. Karar vermeyin, vermek zorunda da değilsiniz.

kova merkür retro dolunay burçlar

Kova burcu Dolunay burç yorumları

Kova burç yorumları: Kendinize duyduğunuz öz değeri ve verdiğiniz önemi sınayacak hayat koşulları ortaya çıkabilir, kendiniz için de bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Maddi konularda kendinizi sisli bir yolda yürüyormuş gibi hissedebilirsiniz, bu yüzden de aslında bu on günlük süreç, büyük riskli bir takım girişimler ve yatırımlar için pek de uygun bir zaman değil.

Mevcut koşullarınızı korumaya yönelik hareket etmenizde fayda olduğunu düşünüyorum. Mars, Neptün ve Jüpiter ile birlikte; bu etkileşim abartılı bir hayal kırıklığı, gereksiz yere fazlaca iyimser bir hava, güvenilir bir zeminde ilerlememek, gelen fırsatları doğru değerlendirememek anlamını içermektedir.

Bu dönem arkadaşlıklar, sosyal ilişkiler ve para mevzularına biraz dikkat! Bu alanlarda ciddi hayal kırıklığı yaşatacak durumlar meydana gelebilir.

Borç vermek ve almak için veya arkadaşlarınızla iş yapmak için de uygun bir dönem değil.

Gerçekçi olmayan parasal hedefler peşinde koşabilir ve günün sonunda zarar edebilirsiniz. Gözünüzde fazlaca büyüttüğünüz dostlarınızdan yana hayal kırıklıkları yaşanabilir, güveniniz sarsılabilir.

Ekonomik anlamda da kişisel sorumluluğunuzu almanız gerek, paranızı har vurup harman savurmayın, bütçenizi dikkatli yapın. Ekonomik anlamda olmayacak duaya amin demeyin, kimsenin ipiyle kuyuya inmeyin.

balık merkür retro dolunay burçlar mayıs ayı

Balık burcu Dolunay burç yorumları

Balık burç yorumları: Sizin burcunuzda zorlu bir Dolunay meydana geliyor. Mars, Neptün ve Jüpiter’in işin içinde olduğu özel bir açı kalıbı ile birlikte. Evlilik ve ortaklık konularında yaşadığınız ikilemler varsa bu dönemde yaşadığınız çelişkileri su yüzüne çıkaracak duygusal stresler yaşayabilirsiniz. Hayatınızda daha fazla romantizm ve aşk yaşamak için istekli olacaksınız.

Zayıflamak ve diyet yapmak gibi konularda motivasyona ihtiyaç duyabilirsiniz. Mars, Neptün ve Jüpiter ile birlikte; abartılı bir hayal kırıklığı, gereksiz yere fazlaca iyimser bir hava, güvenilir bir zeminde ilerlememek, gelen fırsatları doğru değerlendirememek anlamını içermektedir.

Kariyer konusunda kendinize aşırı güvenebilir ve bu alanda olası iyi fırsatları kaçırabilir, çarçur edebilirsiniz, dikkat edin. Hayata karşı yargılarınız, değerlendirmeleriniz bu dönem hatalı olabilir. Çevrenizdeki insanların sözlerine kulaklar vermenizde fayda var.

Üstünüze bir miskinlik bulutu çökebilir ve hiçbir iş yapmak istemeyebilirsiniz. Hayatınızın akışını değiştirecek önemli atılımları yapmamanızda fayda var.

Hayatınızda meydana gelen olayları, teklifleri veya her ne oluyorsa hızlı ve aktif bir şekilde, gerçekçi değerlendiremeyebilir ve bir hayalin peşinden sürüklenebilirsiniz, dikkat edin.

Özellikle kariyer anlamında risk almak için uygun bir süreçte değilsiniz. Bu alanda ciddi bir hayal kırıklığı meydana gelebilir, beklentiniz karşılanmayabilir.

Bu hafta Venüs de Terazi burcuna geçiş yapacak ve 8 Ekim’e kadar bu burçta seyahat edecek. Venüs’ün Terazi burcuna geçişi ile birlikte; başkalarının finansal kaynaklarından rahatlıkla yararlanabilecek, ortaklaşa işlerden elde ettiğiniz kazançlarınızı arttırabilecek, miras, nafaka, prim gibi konularda şans sizden yana olacaktır.

Sağlıkla ilgili harcamalarınız bu süreçte artabilir. Özellikle yumurtalıklar, üreme organları, pankreas, karaciğer, insülin gibi noktalarda sağlık harcamaları yapmanız gerekebilir. Venüs sayesinde ilişkilerde krizleri, diplomasi ve orta yolu bularak çözmeye çalışacaksınız.

Bu dönem ilişkilerde daha fazla sahiplenici, daha kıskanç tavırlar sergileyebilirsiniz. Tutkulu bir aşk gelebilir ya da daha çok cinsellik odaklı bir aşk kapınızı çalabilir. Eğer sponsorluk, burs gibi arayışınız varsa bu süreçte de bu konularda da önümüzdeki dönemde kazançlı ve faydalı gelişmeler yaşayabilirsiniz.


Astrolog Dinçer Güner • sorumgeldi.com • Sözcü Astroloji

Astroloji: Aylık ve haftalık burç yorumlarınız


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.