Astroloji: 21 – 27 Ekim 2019 haftalık burç yorumları

Astroloji: 21 – 27 Ekim 2019 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

astroloji 21 - 27 ekim 2019 haftalık burç yorumları
Astroloji: 21 – 27 Ekim 2019 haftalık burç yorumları

Astroloji: 21 – 27 Ekim 2019 haftalık burç yorumları

21 Ekim, 22 Ekim, 23 Ekim, 24 Ekim, 25 Ekim, 26 Ekim ve 27 Ekim tarihlerinde burçları neler bekliyor? Astrolog Dinçer Güner yorumladı…

Koç burcu mayıs ayı

Koç burcu 21 – 27 Ekim haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Haftaya Venüs ve Neptün’ün etkileşimi ile başlıyoruz. Daha çok yaratıcılık gerektiren konulara eğilmeniz, ruhunuza iyi gelecek konularla daha çok haşır neşir olmanızı tavsiye ederim.


Bu hafta ruhsal çalışmalar yapmak, şifa tekniklerini kullanmak, tamamen içsel anlamda huzur bulmanıza yardımcı olacak konulara yönelmelisiniz.

Bu hafta Güneş, Akrep burcuna geçiş yapacak ve bir ay bu burçta seyahat edecek. Bir ay boyunca odaklanacağınız konular, primler, ödemeler, krediler, ortaklaşa işlerden elde edilen kazançlar, burslar, vergiler, miras gibi konular olacaktır.

Ayıca bu hafta gökyüzünün iki kötücülü olan Mars ve Satürn kavga halinde olacaklar. Özellikle hem ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikle ilgili konular hem de kariyerinizi ilgilendiren konular kriz, problem, kötü şans, sıkıntı, dert, tasa, ayrılık, engel gibi durumlar söz konusu.

İkili ilişkilerde olası sorunları gereksiz yere büyütmemeye özen gösterin, işinizde üstlerinizle sert tartışmalardan kaçınmakta yarar var.

Boğa burcu Nisan aylık burç yorumları

Boğa burcu 21 – 27 Ekim haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Haftaya Venüs ve Neptün’ün etkileşimi ile başlıyoruz. Arkadaşlarınızdan, dostlarınızdan sizi manevi anlamda tatmin edecek destekler, güzel davranışlar görebilirsiniz.

Bu hafta arkadaşlarınızla sık sık bir araya gelmeye özen göstermeli, onlardan gelebilecek her türlü yardım ve desteğe karşı hazırlıklı olmalısınız. Eğer partneriniz yok ise bu hafta arkadaşlarınız sizin için çöpçatanlık yapabilirler, buna izin verin.

Bu hafta Güneş, Akrep burcuna geçiş yapacak ve bir ay bu burçta seyahat edecek. Güneş’in Akrep burcuna geçişi ile bir ay boyunca odaklanacağınız konular ilişkiler, ortaklıklar, evlilikle ilgili konular olacaktır.

Mevcut bir ilişkiniz varsa bu hafta ilişkinizi ciddiye bindirme, kararlar alma döneminiz olabilir ya da ilişkinizi sorgulama tamam mı devam mı gibi soruların cevabını arayabilirsiniz. Önemli, ciddi ortaklık teklifleri gelebilir.

Ayrıca bu hafta gökyüzünün iki kötücülü olan Mars ve Satürn kavga halinde olacaklar. Özellikle sağlık, iş ve çalışma ortamı, seyahatler, hukuksal konular, yabancılarla yapılan işler konularında krizler, sıkıntılar, problemler, kötü şans ve engellere işaret etmekte.

Özellikle sağlığınıza ekstra dikkat edin, vücudunuzu çok fazla çalışmak için zorlamayın. Tansiyon ve kan dolaşım dengenize dikkat edin, sonra hastanelik olmayın. Eğer kendi işinizse resmi evraklar konusunda dikkat edin, çaldırmayın, kaybetmeyin.

Yabancılarla işler yapıyorsanız veya yurt dışı ile ilgili seyahat planınız varsa veya yüksek eğitime başlamayı planlıyorsanız bu hafta bu konularda bazı dertlerle uğraşmanız gerekebilir.

İkizler burcu mayıs ayı

İkizler burcu 21 – 27 Ekim haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Haftaya Venüs ve Neptün’ün etkileşimi ile başlıyoruz. İşinizle ilgili daha tatminkar bir hafta sizi beklerken, yaratıcı olabilecek, işinizi güzelleştirmek ve daha iyi yapabilmenizi sağlayacak koşullarında oluşması söz konusu.

Eğer iş arayışınız varsa hayalini kurduğunuz bir iş olabilir ya da hayatınızda özel anlamda biri yok ise bu etki ile iş vasıtası ile tanışabileceğiniz biri ile özel, duygusal yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Bu hafta işinizle ilgili daha yaratıcı olabileceksiniz.

Bu hafta Güneş, Akrep burcuna geçiş yapacak ve bir ay bu burçta seyahat edecek. Güneş’in Akrep burcuna geçişi ile bir ay boyunca odaklanacağınız konular sağlık, çalışma ortamı, iş arkadaşları ile ilişkiler, yapılması zorunlu, angarya, can sıkıcı işler üzerine olacaktır.

Ayrıca bu hafta gökyüzünün iki kötücülü olan Mars ve Satürn kavga halinde olacaklar. Hem özel hayatla ilgili konularda hem de finansal konular, borçlar, alacak-verecek konuları, krediler ve ödemelerle ilgili konularda ciddi problemlere, krizlere, zorlanmalara işaret etmekte.

Bu hafta kredi çekmek, finansal anlamda riskli yatırımlarda bulunmakta, lüks tüketim yapmak için pek de uygun bir hafta değil. Özel hayatınızda ise finansal konuları bağlayan durumlar yüzünden de sıkıntılar meydana gelebilir.

İkizler burcu Nisan aylık burç yorumları

Yengeç burcu 21 – 27 Ekim haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Haftaya Venüs ve Neptün’ün etkileşimi ile başlıyoruz. Yaratıcılık gerektiren konulara yönelebilir, resim, müzik veya sanatın her hangi bir dalı ile ilgilenebilir, konsere ya da tiyatroya gidebilirsiniz.

Eğer özel hayatınızda biri yoksa bu etkileşim ile romantik bir yakınlaşma söz konusu olabilir, duygularınız bu hafta daha coşkulu olabilir.

Bu hafta Güneş, Akrep burcuna geçiş yapacak ve bir ay bu burçta seyahat edecek. Güneş’in Akrep burcuna geçişi ile bir ay boyunca odaklanacağınız konular; aşk, çocuklar, yaşamın keyif verici yanları ve hobiler üzerine olacaktır.

Yalnızlıktan dem vuran arkadaşlarım özellikle bu hafta ciddi ilişkilere çekilebilirler. Sizden yaşça büyük veya ruhen olgun biri ile gönül ilişkilerine başlayabilirsiniz.

Yalnız yaşamı bu hafta fazlası ile ciddiye alabilir, her şeyi kişiselleştirebilirsiniz, siz tadını çıkarmaya bakın. Elle tutulur, somut bir takım hobilere yönelebilirsiniz.

Ayrıca bu hafta gökyüzünün iki kötücülü olan Mars ve Satürn kavga halinde olacaklar. Hem ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıkla ilgili konuları hem de ev, yuva, aile ile ilgili konularda krizlere, problemlere, zorlu durumlara, hastalıklara, bu konularda kötü şanslara işaret etmekte.

Partner, ortak veya aile bireylerinin sağlığı olumsuz etkilenebilir, özel hayat aile hayatı arasında krizler söz konusu olabilir, küsler, ayrılıklar meydana gelebilir. Kiracı iseniz ev sahibiniz ile aranızda gerginliklerde oluşabilir.

Aslan burcu Nisan aylık burç yorumları

Aslan burcu 21 – 27 Ekim haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Haftaya Venüs ve Neptün’ün etkileşimi ile başlıyoruz. Evinizde yaratıcı değişimler yapmak, boyamak, renklendirmek, evinizi güzelleştirmek için gayet uygun bir hafta. Evinizde hobilerinize yönelmek, yaratıcı çalışmalar yapmak, yemek yapmak, daha fazla misafir ağırlamak size ruhsal anlamda çok daha iyi gelebilecektir.

Bu hafta Güneş, Akrep burcuna geçiş yapacak ve bir ay bu burçta seyahat edecek. Önümüzde ki bir ay boyunca odaklanacağınız konular, ev, yuva, aile ve yerleşime ait konular olacaktır.

Bazılarınız evini değiştirmek için adımlar atabilir, bazılarınızın da hayatında alım-satım konuları gündeme gelebilir. Bazılarınız ise evinde tamirat, tadilat gerektiren işlerle ilgilenebilir. Ailenizle çok daha fazla zaman geçirebilirsiniz.

Bu bir ay boyunca, önümüzde ki altı aylık süreçteki hedeflerinizi belirleyebilir ve planlamalar yapabilirsiniz. Özellikle bu hafta bu saydığım konularda ciddi adımlar atmak, planlar yapmak, harekete geçmek için önemli olacaktır. Sizi ilk etapta koşullar sıkabilir, problem varmış gibi düşünebilirsiniz ama sorunlar hızla aşılacaktır.

Ayrıca bu hafta gökyüzünün iki kötücülü olan Mars ve Satürn kavga halinde olacaklar. Hem trafik, iletişimle ilgili konularda hem de iş ortamınızda krizler, problemler, kötü şans, sıkıntılar, dertler, büyük engellere işaret etmekte.

Özelikle trafikte bu hafta hız yapmamaya özen gösterin. Kardeşleriniz, komşularınız, birlikte iş yaptığınız kimselerle gereksiz münakaşalardan uzak durmaya gayret edin.

İşiniz için kullandığınız iletişim aletleri sapıtabilir, sizi zor duruma düşürebilir. Eğer bu hafta bir mülakata ya da sınava girecekseniz de ekstra dikkatli olmaya dikkat edin.

başak günlük haftalık aylık astroloji

Başak burcu 21 – 27 Ekim haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Haftaya Venüs ve Neptün’ün etkileşimi ile başlıyoruz. Varsa partneriniz veya ortağınızla beraber seyahat planlayabilirsiniz. Partnerinizle aranızda hoş, duygusal yazışmalar söz konusu olabilir, ortağınızla yaratıcılık gerektiren, sanatsal bir takım işlere girişebilirsiniz.

Eğer hayatınızda biri yoksa, yakın çevrenizin, komşularınızın, kardeşlerinizin, yakın akrabalarınızın sizin için çöpçatanlık yapmasına izin vermelisiniz. Yazım alanında yetenekleriniz varsa bu hafta ilham perileri yanınızda olabilir. Sürekli, yazabilir, yeni projelere başlayabilir, yeni bir kitaba da başlayabilirsiniz mesela.

Bu hafta Güneş, Akrep burcuna geçiş yapacak ve bir ay bu burçta seyahat edecek. Önümüzdeki bir ay boyunca odaklanacağınız konular komşular, kardeşler, yakın çevre, iletişim, seyahat ve eğitimle ilintili konular olacaktır.

Bu bir ay, yeni bir kurs, seminer gibi bir şeye başlayabilirsiniz, bazılarınız yakın yerlere iki-üç günlük kısa gezilere katılabilirler. Bazılarınız ise yeni iletişim araçları alabilir. Yakın çevreniz ile daha fazla ilgilenmeniz gereken koşullar da ön plana çıkacaktır hayatınızda.

Ayrıca bu hafta gökyüzünün iki kötücülü olan Mars ve Satürn kavga halinde olacaklar. Finansal anlamda, kazançlar, size gelecek olan ödemeler, üretimleriniz ve özel hayatınızı ilgilendiren konularda problemler, krizler, sıkıntılar, kötü şans, işlerin yolunda gitmemesi gibi durumlara işaret etmekte.

Maddi anlamda bu hafta lüks sayılabilecek harcamalardan uzak durmalı, kimseyle dalaşmamalı. Sabrınız bu hafta test edilebilir açıkçası.


terazi günlük haftalık aylık astroloji merkür retro burç yorumları

Terazi burcu 21 – 27 Ekim haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Haftaya Venüs ve Neptün’ün etkileşimi ile başlıyoruz. iş anlamında daha yaratıcı olabilir, kendinizi daha iyi ifade edebilir, iş arıyorsanız yaratıcı taraflarınızı kullanabileceğiniz işlere veya sanatsal bir takım işlere girebilirsiniz.

Ruhunuzu yapacağınız işlerle huzur bulmasını sağlayabileceksiniz. Eğer freelance olarak çalışıyorsanız, bu hafta oldukça bereketli ve kazançlı bir hafta olabilecek sizler için.

Bu hafta Güneş Akrep burcuna geçiş yapacak ve bir ay bu burçta seyahat edecek. Bir ay boyunca odaklanacağınız konular, maddi konular olacaktır.

Gelirlerinizi artırabileceğiniz koşullarla karşılaşabilir veya gelirlerinizi nasıl artırabileceğinizin yollarını arayabilirsiniz. Bazılarınız mesleki anlamda terfi veya maaş zammı ile karşılaşabilirler.

Ayrıca bu hafta gökyüzünün iki kötücülü olan Mars ve Satürn kavga halinde olacaklar. Aile, aile bireyleri ile ilişkiler, aile bireylerinin sağlığı veya sizin kendi sağlığınız, yapmak istedikleriniz, girişimleriniz ile ilgili kötü şansın yoğun olabileceği bir hafta.

Bu hafta bu etkileşim ile işler ters gidebilecek, talihsizlikler söz konusu olabilir. Sinir stres bu hafta sizlerde tavan yapabilir, iç huzurunuzu ve dengenizi bulmanız da pek kolay olmayabilir.

akrep burcu yorumu merkür retro burç yorumları

Akrep burcu 21 – 27 Ekim haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Haftaya Venüs ve Neptün etkileşimi ile başlıyoruz. İş anlamında daha yaratıcı olabilir, kendinizi daha iyi ifade edebilir, iş arıyorsanız yaratıcı taraflarınızı kullanabileceğiniz işlere veya sanatsal bir takım işlere girebilirsiniz.

Ruhunuzun yapacağınız işlerle huzur bulmasını sağlayabileceksiniz. Eğer freelance olarak çalışıyorsanız, bu hafta sizler için oldukça bereketli ve kazançlı bir hafta olabilecek.

Bu hafta Güneş, Akrep burcuna geçiş yapacak ve bir ay bu burçta seyahat edecek. Enerjiniz yükselmeye başlayacak ve kendinizi daha net bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Kişisel yeteneklerinizi paraya dönüştürebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Hayatınızda yeni başlangıçlar, yeni oluşumlar dikkat çekici olacak. Hayatın bir nevi odak noktası siz olacaksınız ve spot ışıkları üzerinizde parlayacak. Atılım yapma ve girişimlerde bulunma zamanı sizler için. Yalnız biraz egosantrik olabilirsiniz, dikkat etmenizde yarar var.

Ayrıca bu hafta gökyüzünün iki kötücülü olan Mars ve Satürn kavga halinde olacaklar. Sizleri psikolojik ve sağlık anlamında, trafikte, iletişimle ilgili konularda oldukça zorlayabilir. Sağlığınıza ekstra özen göstermenizde yarar var.

Bu hafta kendinizi birden hastane koridorlarında bulabilirsiniz, psikolojik olarak takıntılı davranışlardan uzak durmanızda yarar var.

Trafikte kimseyle dalaşmayın, kardeşleriniz veya komşularınızla münakaşa etmemeye özen gösterin. Kullandığınız iletişim aletleri de birden sapıtabilir, bilginiz olsun.

yay

Yay burcu 21 – 27 Ekim haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Haftaya Venüs ve Neptün’ün etkileşimi ile başlıyoruz. Eğer yalnızsanız gayet romantik, çekici bir flört kapınızı çalabilir. Bu hafta yaptığınız her türlü işte yaratıcı esinlerinizi rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Sanatsal anlamda yeni girişimlerde de bulunabilirsiniz. Fakat bu etki öncelikle sizlere var olan ilişkilerinizde huzur ve duygusallık, eğer ilişkiniz yok ise de aşk getirmesini dilerim.

Bu hafta Güneş, Akrep burcuna geçiş yapacak ve bir ay bu burçta seyahat edecek. Daha içe dönük olabilir, kendinizle kalmak isteyebilir, iç dünyanızı sorgulayabilirsiniz. Hayatın neresindeyim, hedeflerim neler gibi konuları sıkça düşünebilirsiniz.

Açıkçası bu bir aylık süreç yeni başlangıçlar yapmak için pek elverişli zamanlar değil. Elinizdeki potansiyel işleri bitirmenizde yarar var. Sağlığınıza da özen göstermelisiniz, bünyenizin zayıf olacağı bir sürece giriyorsunuz.

Ayrıca bu hafta gökyüzünün iki kötücülü olan Mars ve Satürn kavga halinde olacaklar. Sizleri sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar, dostluklar ve finansal konular, maddi konular üzerinde negatif etkileyecektir.

Ne yazık ki bu hafta bu konularda şans sizden yana olamayacak. Şanssızlık, problem, kriz ve sorunlar söz konusu. Sinirleriniz bu konular üzerine oldukça bozulabilir. Arkadaşlarınızla aranız açılabilir, almanız gereken ödemeler gecikebilir ya da ödemeleri alamayabilirsiniz.

oğlak

Oğlak burcu 21 – 27 Ekim haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Haftaya Venüs ve Neptün’ün etkileşimi ile başlıyoruz. Daha çok yuvanızda huzuru bulabilir, evinizde minik değişimler, boya, badana gibi değişiklikler yapabilirsiniz.

Daha çok yalnız kalmak isteyebilir, yaratıcı çalışmalar yapabilir, ruhunuza iyi gelecek konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Evinizi, yaşadığınız yer güzelleştirmek için güzel bir hafta olacak sizler için.

Bu hafta Güneş Akrep burcuna geçiş yapacak ve bir ay bu burçta seyahat edecek. Bir ay boyunca sosyal, hareketli olabilecek, yeni kişilerle tanışabilir ve bu yeni tanıştığınız kişilerden güzel destekler alabilirsiniz.

Bu bir ay umut ettiklerinizin, dileklerinizin gerçekleşme zamanı olarak değerlendirebilirsiniz. Bu yüzden neler dilediğinize ve istediğinize dikkat edin. Arkadaşlarınızdan harika destekler görebileceksiniz.

Ayrıca bu hafta gökyüzünün iki kötücülü olan Mars ve Satürn kavga halinde olacaklar. Özellikle iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda sizleri epey zorlayabilir. İşinizle ilgili şansınız çok açık olmayabilir.

Problemler, talihsizlikler, krizler ve işlerin yolunda gitmemesi söz konusu olabilir. İşinizle alakalı çok fazla eleştiri de alabilirsiniz. Üstlerle tartışma, kavga, öfkenizi kontrol edemezseniz istifa, kovulma gibi durumlar da söz konusu olabilir.

kova merkür retro dolunay burçlar

Kova burcu 21 – 27 Ekim haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Haftaya Venüs ve Neptün’ün etkileşimi ile başlıyoruz. İşinizde destek, işinizde yaratıcı tarafınızı ortaya koymanızı sağlayacak koşullar söz konusu olabilir. Aslında bu etkileşim sizin daha çok paranızı, kazancınızı etkileyeceğe benziyor, gelir artışı gibi minik sürprizler olabilir.

Bu hafta Güneş, Akrep burcuna geçiş yapacak ve bir ay bu burçta seyahat edecek. Bir ay boyunca odaklanacağınız konular, iş ve kariyerinizi ilgilendiren konular olacaktır.

İş arayanlar bu süreçte iş bulabilir, tekliflerle karşılaşabilir, yükselmek isteyenler terfi alabilirler. Doğrularınızla ve yanlışlarınızla çok fazla göz önünde olacaksınız. İş hayatında parlama dönemi başlıyor olacak sizler için.

Ayrıca bu hafta gökyüzünün iki kötücülü olan Mars ve Satürn kavga halinde olacaklar. Psikolojik anlamda, ruhsal anlamda, sağlık anlamında ve yurt dışı bağlantılı işlerde, yabancılarla yapılan işlerde, hukuksal konularda problemler, krizler, sıkıntılar, dertler, kötü şansa işaret etmekte.

Bu dönem hem fiziksel hem de ruhsal sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var. Bünyenizi fazla yormamalı, bağışıklık sisteminizi güçlendirici takviyeler almanızı tavsiye ederim. Özellikle genital bölge ile ilgili sıkıntılar söz konusu olabilir.

balık merkür retro dolunay burçlar mayıs ayı

Balık burcu 21 – 27 Ekim haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Haftaya Venüs ve Neptün’ün etkileşimi ile başlıyoruz. Aşka daha yakın olabilir, daha yaratıcı ve estetik kaygılarınız daha fazla olabilir. Bu hafta güzelleşmek, saç stilinizi değiştirmek veya boyatmak, estetik girişimlerde bulunmak içinde gayet uygun bir hafta.

Bu hafta Güneş, Akrep burcuna geçiş yapacak ve bir ay bu burçta seyahat edecek. Bir ay boyunca odaklanacağınız konular, yurt dışı, eğitim, yayıncılık, tanıtım, reklam, hukuksal konular üzerine olacaktır.

Bazılarınız pasaportlarını hazırlayıp yurt dışı seyahat planları yapabilirler, bazılarınız ise mesleki anlamda yeni bir eğitim sürecine giriş yapabilir.

Bu dönem mevki, statü sahibi önemli kişilerden harika destekler alabileceksiniz. Hukuksal konular bir sonuca bağlanabilecektir.

Ayrıca bu hafta gökyüzünün iki kötücülü olan Mars ve Satürn kavga halinde olacaklar. Özellikle arkadaşlıklar, sosyal ilişkiler, dostluk ilişkileri, finans,para, mali durumlar, borçlar, krediler, ödemeler, vergiler, banka işlerinde problemler, sıkıntılar, kötü şans, kriz gibi durumlara işaret etmekte.

Arkadaşlarınızla aranız açılabilir, dostluk ilişkileriniz testten geçebilir, mali anlamda çekmeyi planladığınız krediniz reddedilebilir, ödemeleriniz gecikebilir açıkçası.


Astrolog Dinçer Güner • sorumgeldi.com • Sözcü Astroloji

Astroloji: Aylık burç yorumlarınız


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.