Astroloji: 7 – 13 Ekim 2019 haftalık burç yorumları

Astroloji: 7 – 13 Ekim 2019 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 7 - 13 Ekim 2019 haftalık burç yorumları
Astroloji: 7 – 13 Ekim haftalık burç yorumları – Astrolog Dinçer Güner

Astroloji: 7 – 13 Ekim 2019 haftalık burç yorumları

7 Ekim, 8 Ekim, 9 Ekim, 10 Ekim, 11 Ekim, 12 Ekim ve 13 Ekim tarihlerinde burçları neler bekliyor? Haftalık burç yorumları…

Koç burcu mayıs ayı

Koç burcu 7 – 13 Ekim haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Haftaya Güneş ve Satürn zorlu görünümü ile başlıyoruz. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda kendinizi yeterince güvende hissetmeyebilirsiniz. Bazı acımasız eleştirilere maruz kalabilirsiniz.


Kendinizi kariyer konusunda sınırlandırılmış ve gereksiz kurallarla uğraşıyorken bulabilirsiniz. İş konusundaki talepleriniz karşılanmayabilir. Hafta boyunca yöneticilerinizle ilişkilerinizi dikkatli yönetmeye bakın.

Bu hafta Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak ve 1 Kasım’a kadar da bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar finansal konularda özellikle dikkatli adımlar atmanızda yarar var. Borç, alacak – verecek işleri, krediler, bankacılık işlemleri, burslar, primler, vergiler, muhasebe gibi konular yavaştan ön plana çıkmaya başlayacak.

Ortaklaşa kazanılan gelirlerde bir takım gizlilikler, alavere durumlar oluşabilir. Özellikle sağlık konusunda genital bölgelerimiz ve böbreklerimiz hassas olabilir.

Bu hafta Koç burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Kişiliğin öne çıkacağı durumlar, sağlığınız, fiziksel görünümünüz, hayatınızda önemli başlangıçlar ve girişimler söz konusu olacaktır bu Dolunay zamanında.

Bu Dolunay’da hem fiziksel hem de zihinsel olarak oldukça dikkat çekici olacaksınız. Atacağınız adımlar, hayatınızın genelini etkileyecek tarzda olabilir. Yeni başlangıçlarla ilgili fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz.

Bu Dolunay’da Güneş ve Plüton’un etkileşimi ile iş, kariyer, ilişkilerle ilgili konularda duygularımızı kontrol etmemiz gerektiğini ve değişimlere açık olmamız gerektiğini vurgulamakta. Özellikle iş hayatında güç çekişmeleri içine girebilirsiniz.

Ayrıca Dolunay’a Jüpiter’in de güzel bir kontağı olacak, bir yerlere kaçmak, yeni bir eğitime başlamak, seminerlere katılmak, hayatı daha anlamlı kılacak yeni bilgiler öğrenmek için de güzel olacaktır. Yurt dışı, eğitim, yabancılarla yapılan işlerden şans sizden yana olacaktır.

Boğa burcu Nisan aylık burç yorumları

Boğa burcu 7 – 13 Ekim haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Haftaya Güneş ve Satürn’ün zorlu görünümü ile başlıyoruz. Birlikte çalıştığınız kişilerle veya yanınızda çalıştırdığınız kişilerle iletişim kurmakta güçlük çekebilirsiniz. Eğer evinizde veya iş yerinizde çalıştırdığınız birileri var ise, her türlü hırsızlığa karşı dikkatli olmanızı öneririm.

Yurt dışı, eğitim, seyahatler, resmi belgeler ve işlemler, yasal işler konusunda ise bir yandan sorumluluklar artarken bu alanda bir takım kısıtlamalarla ilgilenmeniz gerekebilir. Bu konularda içsel anlamda huzursuzluklarınız olabilir, sorumluluklardan kaçmamak – aksine yüzleşmek gerekebilir.

Bu hafta Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak ve 1 Kasım’a kadar da bu burçta seyahat edecek. Venüs Akrep burcunda çok da rahat ettiği bir yerleşimde değil açıkçası, ilişkiler, ortaklıklar, evlilik gibi konularda bazı hırslar, kıskançlıklar gündeme gelebilir.

Karşınızdaki kişileri daha fazla kontrol etmek isteyebilirsiniz. Hemen üzülmeyin, yalnız olanlar ciddi ilişkilere adım atmaya başlayabilirler, bazılarınız söz, nişan, evlilikle ilgili adımlar atabilirsiniz.

Bu hafta Koç burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunay 12. evinizde gerçekleşecek. 12. ev ise astrolojide, kontrol dışı gelişen olaylar, gizlilik içinde hareket edilen, gizli düşmanlıklar, hastalıklar, engellenmeler, kısıtlanmalar, dedikodularla ilişkilendirilir. Dolunay sayesinde bu konuların üzerine ışıklandırılır ve gözle görülür bir hale gelir.

Bu Dolunay zamanında hayatınızda gelişen bir takım olaylar kontrolünüzün dışında gerçekleşebilir ki bu özellikle iş ve kariyerinizle ilgili konular olabilir. Sizden gizlenen bir takım bilgiler, arkanızdan dönen bazı dedikodular gün ışığına çıkabilir.

Size set veya engel olunan koşullarla ilgili farkındalığınız artabilir. Size zarar verme ihtimali olan, düşman kişilikleri rahatlıkla tespit edebileceksiniz. Sağlığınıza ekstra dikkat etmekte fayda var, özellikle alerji ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir.

Bu Dolunay’da Güneş ve Plüton’un etkileşimi ile özellikle kendinizle ilgili zorunlu bir yapılanma içine girebileceğinize işaret ediyor. Bu da diyet, spor gibi konularla olabilir. Yurt dışı, hukuksal konular, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim gibi konularda bir takım zorluklarla mücadele etmeniz gerekebilir.

Ayrıca Dolunay’a Jüpiter’in de güzel bir kontağı olacak, özellikle finansal konularda güzel gelişmeler bekleyebilirsiniz. Krediniz onaylanabilir, kaynak veya borç arıyorsanız bulabilir, ortaklaşa işlerden elde edilen gelirlerinizde artışlar söz konusu olabilir.

İkizler burcu mayıs ayı

İkizler burcu 7 – 13 Ekim haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Haftaya Güneş ve Satürn’ün zorlu görünümü ile başlıyoruz. Her ne kadar sosyal anlamda güzel destekler söz konusu olsa da, özel hayatta işler pek de öyle keyifli gitmeyebilir. Doğru iletişim kuramamak, iletişim kazaları veya dil yarasına neden olacak kelimeler ağzınızdan dökülebilir.

Yaratıcı işler ve çalışmalar yapmak için harika bir hafta olacak sizler için. Ekonomik konular, krediler, burslar, hak edişler, borçlarla ilgili konularda sorumluluklarınız artabilir. Bu konularda isteklerinizi elde etmek pek kolay olmayabilir ya da hiç elde edemeyebilirsiniz.

Ödemeleriniz gelmeyebilir, başvurularınız reddedilebilir. Ekstra harcamalar ve masraflar ortaya çıkabilir. Bu hafta için ekonomik tedbirler almanızda fayda var.

Bu hafta Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak ve 1 Kasım’a kadar da bu burçta seyahat edecek. Diyet ve spora başlayacak olanlar çok fazla kasmayın kendinizi, bünyenizi fazla zorlamayın.

Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda içsel olarak minik bir yarış içine girebilirsiniz, onları kontrol etmek isteyebilirsiniz. İş hayatında daha şüpheci ve sorgulayıcı yaklaşabilirsiniz. Yaptığınız işe aşırı bir tutku ile bağlanabilirsiniz.

Bu hafta Koç burcunda bir Dolunay meydana gelecek. 11. evinizde gerçekleşecek olan bu Dolunay, sosyal yaşamınız, arkadaşlarınız, iş ile ilgili finansal kazanımlarınız, hayattan ümit ettikleriniz ve beklentileriniz, başkalarından destek beklediğiniz konular üzerinde etkili olacaktır.

Dolunay zamanı hayattan beklediğiniz, ümit ettiğiniz iyi dileklerinizin gerçekleşmesi kuvvetle muhtemeldir. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan bilgi, iletişim anlamında güzel destekler alabilirsiniz. Bu dönem hayatınıza size destek sağlayacak yeni kişiler katılabilir, tanışmalar yaşayabilirsiniz. Yeni gruplar içinde kendinizi ifade edebilirsiniz.

Sosyal yaşamınızda daha çok prim yapabilirsiniz. İş ile ilgili kazançlarınızı arttırmak için daha çok çaba sarf edebilirsiniz.

Bu Dolunay’da Güneş ve Plüton’un etkileşimi ile bu hafta daha çok duygusal ve özel hayatınızla ilgili konular gündemde olacak. Bazı önemli kararlar vermeniz gerekebilir. Özel hayatınızdaki inişler, çıkışlar, ani ruhsal dalgalanmalar bir süredir sizleri epeyce yormuş olabilir.

Artık bu dengesizliklerin ve yorgunlukların önüne geçmek için harekete geçeceksiniz. Ayrıca Dolunay’a Jüpiter’in de güzel bir kontağı olacak, anlaşmalar, ilişkiler, ortaklıklar konusunda destekleyici olacaktır. Karlı anlaşmalar yapabilir, destek beklediğiniz konularda rahatlıkla destek bulabilirsiniz. Diğer insanlardan fayda görebileceksiniz.

İkizler burcu Nisan aylık burç yorumları

Yengeç burcu 7 – 13 Ekim haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Haftaya Güneş ve Satürn’ün zorlu görünümü ile başlıyoruz. Özellikle aile içi iletişimde sorunlar baş gösterebilir. Ailenizle iletişim kurarken kullanacağınız kelimeleri özenle seçin, dil yarasına neden olmasın. Ev içinde fikir birliğine varmak pek de kolay olmayabilir hafta boyunca.

İlişkiler ve ortaklıklarla ilgili konularda pek de mutlu olmayacağınız sorumluluklar artabilir. Bu konularda duygusal anlamda kendinizi güvende ve huzurlu hissetmeyebilirsiniz. Partneriniz veya ortağınızla aranızda güven ile ilgili sorunlar baş gösterebilir. Bu hafta yeni ortaklıklara başlamak için uygun olmadığı gibi, sözleşmeli işleriniz varsa eğer bir süreliğine askıya alınabilir.

Bu hafta Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak ve 1 Kasım’a kadar da bu burçta seyahat edecek. Venüs Akrep burcunda çok da rahat ettiği bir yerleşimde değil açıkçası, aşk, çocuklar ve özel hayatınıza ilişkin daha tutkulu, inatçı, hırslı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz.

Yalnız cinsel enerjinin biraz daha yoğun olabileceği flörtler, yakınlaşmalar içine çekilebilirsiniz. Birliktelikleri olanlar, daha tutkulu, romantik bir süreç içine girecekler. Yaratıcılık gerektiren işlerde genel anlamda destekleyici etkiler altında olacaksınız, birlikte olduğunuz veya olacağınız kişinin tüm sırlarını öğrenmek için harekete geçebilirsiniz.

Bu hafta Koç burcunda bir Dolunay meydana gelecek. 10. evinizde gerçekleşecek olan bu Dolunay, iş hayatı, iş hayatındaki dengeler, kariyerinize yönelik durumlar, yöneticilerle ilişkiler, toplum önünde olmanızı sağlayacak konular üzerinde etkileyici olacaktır. İş arayanlar, işini değiştirmek isteyenler, terfi etmek isteyenler, iş ile ilgili takdir görmek isteyenler için destekleyici etkiler devrede olacaktır.

Fikirlerinizle, düşüncelerinizle yöneticilerinizin oldukça dikkatini çekebilirsiniz. İş ve kariyerinizle ilgili yeni bir takım başlangıçlar, adımlar gündeme gelebilir. Daha çok toplum önünde olmanız gereken koşullarla karşılaşabilirsiniz. Yalnız dikkatli olun, çok fazla göz önünde olacağınızdan dolayı hem iyi hem de kötü adımlarınız gözden kaçmayacaktır.

Bu Dolunay’da Güneş ve Plüton’un etkileşimi ile partner, ortaklık, ilişkiyi ilgilendiren konularda önemli, büyük bir engelin aşılması gerekebilir. Sevgi bu hafta daha da derinleşebilir. Fakat partneriniz veya ortağınız ailenizle, aile bireylerinizle ilişkilerde zorlanmalar, stresli durumlar ortaya çıkabilir.

Ayrıca Dolunay’a Jüpiter’in de güzel bir kontağı olacak; sağlık, çalışma koşulları konusunda güzel gelişmeler yaşanabilir. Rahatsızlığınız iyileşir, daha mutlu ve huzurlu iş ortamı oluşabilir. İş arkadaşlarınızdan fayda ve destek görebilirsiniz.

Aslan burcu Nisan aylık burç yorumları

Aslan burcu 7 – 13 Ekim haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Haftaya Güneş ve Satürn’ün zorlu görünümü ile başlıyoruz. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenleriniz ve komşularınızla aranızda iletişim problemleri baş gösterebilir. Genel olarak kendinizi ifade etmeye çalışırken kullandığınız kelimeleri hafta boyunca daha özenli seçmenizi tavsiye ederim.

Farkında olmadan çevrenizdeki insanları kırabilir veya yaralayabilirsiniz. Hafta boyunca sağlığınıza ekstra dikkat etmenizde fayda var. Özellikle dizleriniz, dişleriniz, kemikleriniz, cildiniz hassas olabilir. Birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınızla aranızda duygusal gerilimler ve huzursuzluklar oluşabilir. İş konusunda kendinize yeteri kadar güvenmeyebilir veya özgüveniniz kırılabilir.

Bu hafta Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak ve 1 Kasım’a kadar da bu burçta seyahat edecek. Venüs Akrep burcunda çok da rahat ettiği bir yerleşimde değil açıkçası, evinizle, yuvanızla, ailenizle, yaşadığınız yer ile daha yakından ilgilenebilirsiniz. Evinizde yalnız başınıza bir takım çalışmalar yapmak için güzel zamanlardır.

Yine boya, badana, tamirat gerektiren işlere daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Yalnız daha fazla içe dönebilir, yalnızlık ihtiyacınız artabilir, kendinizle baş başa kalabilirsiniz ki, aslında en sosyal ve dışa dönük olmanız gereken zamanlardasınız aslında. Ailenizle bu süreçte ilişkilerde zorlanmalar gözleyebilirsiniz, alacağınız eleştirilere karşı sert bir tavır sergileyebilirsiniz.

Bu hafta Koç burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunay 9. evinizde gerçekleşecek; uzak yerlere seyahatler, uzak akrabalar, hukuksal konular, uluslar arası ilişkiler, ithalat, ihracat,satış, pazarlama, halkla ilişkiler, tanıtım, sahibi hatırı sayılır kişiler, promosyon gibi konular etki altında olacaktır.

Hukuksal konularla ilgili güzel olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yurt dışı seyahatleri gündeme gelebilir, iş arayanlar bu dönem özellikle çok uluslu bir firmada işe başlayabilirsiniz.

Bu Dolunay sürecinde Güneş ve Plüton’un etkileşimi ile iş ve çalışma ortamınızda zoraki sizi zorlayan koşullar da olsa değişim süreciniz devam ediyor, aşılması gereken bir engelin ardından iş ve çalışma koşullarınızda huzura kavuşabileceksiniz. Bu da Ekim’in ikinci ya da üçüncü haftasına tekabül edebilir.

Ayrıca Dolunay’a Jüpiter’in de güzel bir kontağı olacak; aşk ve çocuklar konusunda mutlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir aşk, varsa ilişkiniz hoş sürprizler ve hediyeler, çocuklarınızın hayatına dair mutlu edici fırsatlar söz konusu olabilir.

başak günlük haftalık aylık astroloji

Başak burcu 7 – 13 Ekim haftalık burç yorumları

Başak burç yorumları: Haftaya Güneş ve Satürn’ün zorlu görünümü ile başlıyoruz. Kişisel kazançlarınız pek de keyifli değil hafta boyunca. Parasal konularla kiminle nasıl konuştuğunuza ve iletişim kurduğunuza dikkat etmenizde fayda var.

Doğru kurulamayan iletişim size para kaybettirebilir. Parasal konularda kimsenin kalbini de kırmamaya özen gösterin. Hafta boyunca özel hayatınızda güvenle ilgili sıkıntılar oluşabilir. Ya da beğendiğiniz biri vardır ona yakınlaşmak istersiniz ama istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Özel hayatınızla genel olarak işler pek de istediğiniz gibi gitmeyebilir.

Hafta boyunca yatırım yapmak, risk almak için de uygun değildir. Yaratıcılığınızı kaybetmiş hissedebilirsiniz. Varsa çocuklarınızla ilgili sorumluluklar artabilir veya onlarla ilgili olumsuz bir takım durumlarla özellikle de eğitimle ilgili problemlerle uğraşmanız gerekebilir.

Bu hafta Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak ve 1 Kasım’a kadar da bu burçta seyahat edecek. Venüs Akrep burcunda çok da rahat ettiği bir yerleşimde değil açıkçası, fikirlerinizde daha inatçı olabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız ve kardeşleriniz üzerinde hakimiyet kurma isteğiniz artabilir.

Türlü yolculuk planları yapabilir, yakın yerlere seyahatler gerçekleşebilir, bazıları akraba yanına ziyaret şeklinde hayatınıza nüksedebilir. Bazılarınız ise, kendini yazıya verebilir, tüm iletişim araçları aktif iletişim içinde olacakları oldukça yoğun bir süreç bekliyor olacak.

Bu hafta Koç burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Başkalarına ait kazançlar, miras, ortaklaşa kazanımlar, çok çaba sarf etmeden elde edilecek olan gelirler, kredi, borç, alacak – verecek ilişkileri, ölüm, kayıplar, burs, sigorta primleri gibi konular bu Dolunay’ın ana konusu olacaktır. Bu konularla ilgili bilgi ve iletişim hızı artabilir.

Dolunay zamanı özellikle boşanma ile ilgili durumlarda nafakaya ilişkin özellikle güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnız harcamalarınızı biraz denetim almakta fayda var. Eşinizden veya ortağınızdan finansal anlamda destek görebileceksiniz. Para geldiği gibi gider ve bu gider yerleri genelde sizlerin borçlarınız ile ilgili olacaktır. Hayatınızda önemli bir gediği kapatabilirsiniz.

Bu Dolunay sürecinde Güneş ve Plüton’un etkileşimi ile bu hafta özellikle önemli, mevki ve statü sahibi kişilerle önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Aslında işin özü, para ile ilgili bir engeli aşmanız gereken ve bir parça da zorlu bir hafta. Sürpriz ve beklenmedik ödemeler ortaya çıkabilir, giderler artabilir.

Ayrıca Dolunay’a Jüpiter’in de güzel bir kontağı olacak, evden ve aileden güzel destekler alabilir, arzu ettiğiniz evi bulabilir, evinizle, yuvanızla ve ailenizle ilgili oldukça olumlu gelişmeler yaşanabilir.

terazi günlük haftalık aylık astroloji merkür retro burç yorumları

Terazi burcu 7 – 13 Ekim haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Haftaya Güneş ve Satürn’ün zorlu görünümü ile başlıyoruz. Kendinizi ifade ederken kullandığınız kelimelere dikkat edin, farkında olmadan çevrenizdeki insanları yaralayabilirsiniz.

Hafta boyunca yeni eğitimlere başlamak, yeni bir şeyler öğrenmek, kurslara ve seminerlere katılmak için gökyüzü oldukça uygun. Yalnız aile içinde huzur ve güven bu hafta pek yok gibi.

Duygusal gerilimler yaşanabilir, aile tarafından pek de hoşunuza gitmeyecek kurallar gelebilir. Ailede yaşlı kişilerin sağlığı ile yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Hafta boyunca eve ve aileye ait sorumluluklar artabilir.


Bu hafta Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak ve 1 Kasım’a kadar da bu burçta seyahat edecek. Venüs Akrep burcunda çok da rahat ettiği bir yerleşimde değil açıkçası, finansal konular gündemde olmaya başlayacak.

Evet kazançlarınızı arttırabileceğiniz koşullarla karşılaşabileceksiniz, fakat bu konuda daha hırslı davranabilirsiniz de, ya hep ya hiç mantığında hareket etmek isteyebilirsiniz.

Harcamalarınız daha çok giyim, kuşam, süs gibi konular üzerine olacaktır. Finansal anlamda şanslı fakat aynı şekilde fazla inatçı da davranabilirsiniz dikkat.

Bu hafta Koç burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Birliktelikler, ortaklıklar, evlilik ve bu kişilerin sağlığı, eşinizin, partnerinizin veya ortağınızın hayatındaki önemli başlangıçlar, anlaşmalar, sözleşmeler bu Dolunay’ın ana konusu içinde yer alacaktır.

Bu saydığım konularla ilgili hayatınızda yeni enerjiler, yeni başlangıçlar söz konusu olacaktır. Bazılarınız evlilik yolunda adımlar atabilirsiniz, bazılarınız önemli bir iş anlaşması imzalayabilir, ortaklık gerektiren işlere soyunabilirsiniz.

Bu Dolunay’da Güneş ve Plüton’un etkileşimi ev, yuva, aile ile ilgili bir takım konularda aşılması gereken bir engele işaret etmekte. Aile büyükleri ile ilişkilere dikkat etmekte yarar var.

Bu Dolunay’a Jüpiter’in de güzel bir kontağı olacak, bir yerlere kaçmak, yeni eğitimler almak, yakın çevrenizden hayatınızı kurtaracak akıllar almak çok olası.

akrep burcu yorumu merkür retro burç yorumları

Akrep burcu 7 – 13 Ekim haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Haftaya Güneş ve Satürn’ün zorlu görünümü ile başlıyoruz. İçsel huzursuzlukların artacağı, uyku sorunlarının baş göstereceği bir hafta olabilir sizler için. Bir takım dedikodular canınızı sıkabilir, sizi üzebilir. Özellikle de iş ile ilgili dedikodular. Eşyalarınıza dikkat edin, kaybolabilir veya unutabilirsiniz. Zihninizi toparlamak pek de kolay gözükmüyor.

Yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenlerinizle ilgili sorumluluklarınız artabilir. Hafta boyunca komşularınızla, kardeşlerinizle fikir birliğine varmak çok kolay olmayabilir, kendinizi onlara karşı yeteri kadar ifade edemediğinizi düşünebilirsiniz. Veya iletişin anlamında engellenebilir, sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kullandığınız tablet, telefon gibi iletişim aletleri de zarar görebilir.

Bu hafta Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak ve 1 Kasım’a kadar da bu burçta seyahat edecek. Venüs Akrep burcunda çok da rahat ettiği bir yerleşimde değil açıkçası, daha hırslı, kontrolün sizde olmasını isteyebilirsiniz ama çevrenize oldukça çekici enerjiler gönderecek ve özellikle yalnız olanlar türlü flört ve çıkma teklifleri ile karşılaşabilirler.

Yine fiziki olarak saç boyama, fiziksel bir takım değişiklikler yapabilirsiniz. Kendinizi yenileme ihtiyacınızın arttığı şu günlerde, Venüs ilaç gibi gelecek size. Kendinizi güzelleştirmek için daha çok zaman harcayabileceksiniz.

Yalnız bu dönem olası başlayacak ilişkilerde tutkular, arzular, hırslar, kontrol ve cinsellik daha ön planda olacaktır. İlişkisi olanlar ise sevgilinizin, eşinizin ilgisini daha çok üzerinize çekeceksiniz. Yalnız kıskançlık ve gereksiz kaprislere dikkat!

Bu hafta Koç burcunda bir Dolunay meydana gelecek. İş ve çalışma ortamı, birlikte çalıştığınız kişiler, günlük rutin işler, kişisel gelişim, sağlığınızı ilişkilendiren konular, çok çalışılması gereken durumlar, angarya uğraştırıcı işler bu Dolunay’ın ana konusu içinde yer alacaktır.

Bu Dolunay zamanı çalıştığınız iş yerinin yeri veya kurumsal yapısında bir takım değişiklikler meydana gelebilir, bazı görev değişimlerinden pek hoşlanmayabilirsiniz. İş yükünüz artabilir, yeni bir takım projeler işler için görevlendirilebilirsiniz. Daha çok çalışacağınız ama çok fazla da takdir göremeyeceğiniz bir süreç olacak bu.

Bu Dolunay’da Güneş ve Plüton etkileşimi ile sizin çok da söz hakkı sahibi olamayacağınız bazı iş koşulları içine itebilir ama olası en güzel yanı ise, bulunduğunuz çevreden kaçmak için bir hafta sonu kaçamağı yapabilirsiniz.

Dolunay’a Jüpiter’in de güzel bir kontağı olacak, finansal açıdan güzel gelişmeler yaşanabilir, kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Maddi olarak güzel koşullarla karşılaşabilirsiniz. Bir şeyleri satmak istiyorsanız sizi mutlu edecek fiyata satabilirsiniz.

yay

Yay burcu 7 – 13 Ekim haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Haftaya Güneş ve Satürn’ün zorlu görünümü ile başlıyoruz. Özelikle hafta boyunca arkadaşlarınızla iletişim kurmakta zorlanabilir, farkında olmadan onların kalplerini kırabilirsiniz. Dostlarınızla aranızda duygusal gerilimler baş gösterebilir.

Bazı dostlarınız, sizin fikirlerinize çok ihtiyacı olabilir. Onlara gözüm ablalık yapabilir, tavsiyeler vermeniz gerekebilir. Bu tavsiyeleri verirken, kırıcı olmamaya özen gösterin.

Özellikle parasal konulardan yana bu hafta yüzünüz pek gülmeyebilir, finansal işleriniz engellere takılabilir. Ekonomik olarak kendinizi güvende hissetmeyebilirsiniz. Kendinize bu anlamda çeki düzen vermeli, ekonomik gerçeklerinizden kaçmamalısınız.

Bu hafta Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak ve 1 Kasım’a kadar da bu burçta seyahat edecek. Venüs Akrep burcunda çok da rahat ettiği bir yerleşimde değil açıkçası, özel hayatınızı ve ilişkilerinizi gözden geçireceğiniz bir süreç olacak, Venüs 12. evinizde hareket ediyor olacak, yani halk dilinde “Kısmetim kapalı” dendiği bir dönemde diyebiliriz.

İlişkisi olanlar minik krizlerle mücadele etmeleri gerekebilir, ilişkisi olmayanlar ise pek de herkes tarafından onay verilmeyen, platonik ilişkiler içine çekilebilirler. Yine bu dönem genital bölgeniz hassas olabilir, ağrılar, kaşıntılar oluşabilir. Sevginizi göstermekte zorlanabilirsiniz. Veya bir diğer olası etkisi ise, gizli ilişkiler içine çekilebilir ve etrafınızdaki kişilere bundan pek bahsetmek istemeyebilirsiniz.

Bu hafta Koç burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunay 5. evinizde gerçekleşecek. Çocuklar, aşk hayatı, hayattan daha çok keyif alabileceğiniz koşullar, yaratıcılık gerektiren işler, riskli aktiviteler, hobileriniz bu Dolunay’ın ana konusu içinde yer alacaktır.

Kendinize iletişim ağırlıklı yeni bir uğraş, hobi edinebilirsiniz, yalnızlar için flörtöz etkiler devrede olacak, aşk için kapılarınızı aralayabilirsiniz. Hamilelikle ilgili konularda olumlu destekleyici etkiler devrede olacak.

Çocuk sahibi olanlar onların bir sorunu veya problemi ile uğraşmak veya gidermek durumunda kalabilirler. Yaratıcı çalışmalar yapmak için zihniniz çok işlek olacak. Perde, tiyatro, sanat dalları ile ilgilenenler özellikle keyifli haberler alabilirler.

Bu Dolunay’da Güneş ve Plüton’un etkileşimi ile bir dostunuzla aranızda ödeme, borç, alacak – verecek gibi para ile ilgili bir mevzu oluşabilir. Olası bu konu ile ilgili bir sorunu çok fazla büyütmemeye özen göstermekte yarar var.

Bunun yanı sıra hayatınıza arkadaş bazında yeni kişiler katılabilir. Fakat yeni tanışacağınız kişilerin iyi niyetli olup olmadığına dikkat etmenizde yarar var.

Dolunay’a Jüpiter’in de güzel bir kontağı olacak; hedeflerinize ve isteklerinize daha kolay ulaşabilecek, yeni eğitimlere başlayabilecek, atacağınız adımlarda dört ayak üstüne düşebilecek, kendinizi oldukça şanslı ve mutlu hissedebilirsiniz.

oğlak

Oğlak burcu 7 – 13 Ekim haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Haftaya Güneş ve Satürn’ün zorlu görünümü ile başlıyoruz. Özellikle yöneticilerinizle iletişim kurarken, ilişkilerin zedelenmemesi adına kullandığınız kelimelere dikkat etmenizde fayda var. Ya da hafta boyunca kariyeriniz ile ilgili konularda pek de tatlı olmayan geri bildirimler alabilirsiniz.

Bu hafta yeni sözleşmeler imzalarken, neyi imzaladığınıza dikkat edin, satır aralarını atlamayın. Kişisel anlamda sorumluluklarınızın artacağı bir hafta sizleri bekliyor, biraz kaygı ve huzursuzluk duygusu ile boğuşmanız gerekebilir. Cildinize ve dişlerinize dikkat etmenizde fayda var.

Bu hafta Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak ve 1 Kasım’a kadar da bu burçta seyahat edecek. Venüs Akrep burcunda çok da rahat ettiği bir yerleşimde değil açıkçası, daha çok sosyal olacak, arkadaşlarınızla beraber daha çok vakit geçirecek, partiler, organizasyonlar ön planda olacak.

Yalnız arkadaşlarınızla aranızda gizli bir rekabet oluşabilir veya onları fazlaca kontrol etmek isteyebilir, bazılarını acımasızca eleştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızı daha fazla sahiplenebilir, onlara karşı tutucu ve kıskanç yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Bu dönemin size katacağı sosyalliği ve hayatınıza katacağı olası yeni arkadaşların tadını çıkartmaya bakın.

Bu hafta Koç burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunay 4. evinizde gerçekleşiyor, yani geleceğe yönelik hedefler ve planlar, aile, ev, yerleşim, emlak, aile hayatı, yaşamın kökleri, aile büyükleri bu Dolunay’ın ana konusu içinde yer alacaktır.

Bu Dolunay zamanı uzun süredir beklediğiniz hayalini kurduğunuz eve geçmek için fırsat yakalayabilirsiniz. İşiniz için evinizi değiştirmeniz gerekebilir. Aile içinde geçmişe ait bir takım konular yeniden su yüzüne çıkabilir ve irdelenebilir.

Bu Dolunay zamanı, ortak bir kararla biri ile eve geçebilir, taşınabilir veya risk alarak yeni bir ev almak için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bu Dolunay’da Güneş ve Plüton’un etkileşimi ile iş konularında kararsız kalabilir, ne yöne gideceğinizi bilemeyebilirsiniz. Özellikle ev ve iş arasında denge kurmak ve otorite figürlerle ilişkilerde ve iletişimde stresten, fevrilikten uzak durmakta yarar var.

İş ile ilgili konularda finansal anlamda anlaşmaya varmanız halinde, oldukça keyifli bir ekim sizi bekliyor olacak.

kova merkür retro dolunay burçlar

Kova burcu 7 – 13 Ekim haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Haftaya Güneş ve Satürn’ün zorlu görünümü ile başlıyoruz. Hafta boyunca yurt dışı işleri, resmi işler, eğitimle ilgili işler, ticari işlerde bir takım aksaklıklar söz konusu olabilir. Bu alanda hedeflerinize ulaşmak için daha fazla çaba sarf etmeli, bu konularla muhatap olacağınız kimselerle kuracağınız iletişimde nazik ve kibar olmanızı tavsiye ederim. Yoksa işleriniz yürümeyebilir.

Hafta boyunca psikolojik olarak kendinizi yorgun ve hafif depresif hissedebilirsiniz. Bu hafta terapi almak, ruhsal olarak sizi yoran, sorun olan konularınıza çözümler üretmek ve destekler almak için ise harika olacaktır.

Bu hafta Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak ve 1 Kasım’a kadarda bu burçta seyahat edecek. Venüs Akrep burcunda çok da rahat ettiği bir yerleşimde değil açıkçası, iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda genel anlamda şanslı olacaksınız. Yalnız hırs, rekabet duygusu, kontrol etme isteği de aynı şekilde ön plana geçebilir.

Derinlemesine araştırma gerektiren işlerde oldukça başarı elde edebilirsiniz. Yalnız üstleriniz, yöneticilerinizin zaman zaman uyarı ve ikazlarına maruz kalabilirsiniz. İyi veya doğru adımlarınızla oldukça ön planda olacak, yaptığınız işler bir çok kişi tarafından görünür olacak ve takdir beğeni toplayacaktır.

Bu hafta Koç burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunay sizlerin 3. evinde gerçekleşecek. Eğitim, öğrenme, zihinsel faaliyetler, kardeşler, yakın yerlere seyahatler, birinci dereceden akrabalar, her türlü iletişim bu Dolunay’ın ana konusu olacaktır. Sözlerinizle, düşüncelerinizle, fikirlerinizle oldukça dikkat çekeceksiniz. Bu fikirler, düşünceler yeni bir takım ortaklıkların, işlerin başlamasına başlangıç verebilir.

Önemli bazı seyahatler gündeme gelebilir, size keyif verecek haberler alabilirsiniz. Bu Dolunay sayesinde bir süredir kafanızda olan bir web sitesi açma, kitap yayınlama gibi konularla ilgili güzel destekler alabilirsiniz.

Yine yeni bir eğitim, seminer, kurs gibi hayatınıza yeni bilgiler akışı sağlayacak konulara rahatlıkla eğilebileceksiniz, bu bilgiler mesleki yaşamınızda size yarar sağlayacak eğitimlerde olabilir.

Dolunay sürecinde Şiron, Merkür ve Satürn arasında da zorlu bir görünüm meydana gelecek. Bu Dolunay’da Güneş ve Plüton etkileşimi ile uzak akrabalarla ilişkilerde dikkatli olunması gereken bir süreç. Bazı sözler, dedikodular canınızı sıkabilir. Bunun yanı sıra, eğitim, yayıncılık, akademik eğitim, web sitesi, internet gibi tanıtımla ilgili konularda oldukça ön plana çıkacaktır.

Dikkat edilmesi gereken konular ise aşırı aceleci, fevri davranışlarınızdan dolayı dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Dolunay’a Jüpiter’in güzel bir kontağı olacak, dostlarınızdan ve arkadaşlarınızdan çok güzel destekler görebilir ve yardımlar alabilirsiniz. İnsanlar işlerinizi çözmek size yol açmak için yardım edebilirler.

balık merkür retro dolunay burçlar mayıs ayı

Balık burcu 7 – 13 Ekim haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Haftaya Güneş ve Satürn’ün zorlu görünümü ile başlıyoruz. Yalnız kredi işleri, burs, nafaka, borçla ilgili konularda haberler çok keyifli değil. Yatırım yapmak, borç yapmak, kredi çekmek için gökyüzü bu hafta sizlere destekleyici değil ne yazık ki.

Para işlerinin döndüğü yerlerde (banka, vergi, muhasebe) kuracağınız iletişim diline dikkat edin ve kimsenin kalbini kırmayın, bir şeylere imza atacaksanız satır aralarına kadar dikkatli okuyun. Paranızı daha çok iletişim aletleri için harcayabilirsiniz.

Hafta boyunca telefon veya bilgisayarınızdaki verilere dikkat edin, kaybolmasınlar ya da silinmesinler. Bu hafta ne yazık ki dostlardan ve arkadaşlardan size pek hayır yok. Onlarla ilişkilerde güven sorunu yaşayabilirsiniz. Bazı sosyal ilişkilerinize çeki düzen vermeniz hatta belki bazılarından uzaklaşmanız gerekebilir. Borç vermek ve birilerine kefil olmak için de uygun bir hafta değil.

Bu hafta Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak ve 1 Kasım’a kadar da bu burçta seyahat edecek. Venüs Akrep burcunda çok da rahat ettiği bir yerleşimde değil açıkçası. Uzak yerlere seyahatler gündeme gelebilir, tatil planları yapabilir, yurt dışı ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Hatırı sayılır, mevki ve statü sahibi özellikle bayan kişilerden destekler alabilirsiniz, önemli görüşmeler gündeme gelebilir, fakat kolay kolay güvenemeyebilir, karşınızda ki kişileri fazlası ile sorgulayabilirsiniz. Bazılarını ise hayatın soyut, mistik, felsefi yönleri ile daha yakından ilgilenmeye başlayabilir.

Bu hafta Koç burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunay sizlerin finansal konularınızın üstüne adeta projeksiyon tutacak. Özellikle finansal konularla ilgili güzel ve keyifli haberler alabilirsiniz. Yaptığınız, uğraştığınız iş ile ilgili yeni kazanç kapıları, yeni projelerle karşılaşabilirsiniz.

Yalnız bu Dolunay, sizlerin iş yükünü biraz daha arttırabilir, yeni görev ve sorumluluklar alabilirsiniz. Bu Dolunay sadece parasal anlamda değil, sahip olduğunuz eşyalarınızla ilgili de olacaktır. Bir süredir almayı planladığınız yüklü meblağlı bir şey için atılım yapabilirsiniz.

Bu Dolunay’da Güneş ve Plüton etkileşiminde, birlikte olduğunuz kişi ile finansal konular üzerinden gerginliklerden uzak durmanızda yarar var. Ödemeler, borçlar gündemde olacaktır. Bir diğer olası etkisi de, -ki aslında böyle olmamasını umuyorum- sağlıkla ilgili konulara özellikle para harcayabilirsiniz.

Yine bu hafta sonuna doğru bazı seyahatler gündeme gelebilir, minik hafta sonu kaçamakları yapabilirsiniz. Dolunay’a Jüpiter’in güzel bir kontağı olacak, kariyer konusunda ki hedeflerinize daha kolay ulaşabilir, kariyerinizle ilgili güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.


Astrolog Dinçer Güner • sorumgeldi.com • Sözcü Astroloji

Astroloji: Ekim ayı burç yorumlarınız


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.