GittiGidiyor.com’da 11.11 Kazananlar Günü’ne özel indirimler

GittiGidiyor, kullanıcılarını avantajlı kampanyalarla buluşturmaya devam ediyor. Platformun 11 Kasım sabahı saat 09.00’da başlayıp aynı gün saat 23.59’a kadar devam edecek “Kazananlar Günü” kampanyası kapsamında beyaz eşyadan anne bebeğe, cep telefonundan süpermarkete 17 farklı kategoride yüzde 75’e varan indirimler Kazananlar Kulübü üyelerini bekliyor.

GittiGidiyor 11.11 indirimleri: Yüzde 75 varan indirimler

GittiGidiyor’un sadakat programı Kazananlar Kulübü’ne üye olmayanlar da Kazananlar Günü özelinde 24.90 TL karşılığında indirimlerden faydalanabiliyor. Kampanyada sepette ise yüzde 15’e varan indirim fırsatı kullanıcıları bekliyor.

Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, kullanıcılarına çok özel fırsatlar ve avantajlı kampanyalar sunduğu sadakat programı Kazananlar Kulübü’ne özel “Kazananlar Günü” kampanyasının üçüncüsünü gerçekleştiriyor.

GittiGidiyor 11.11 indirimleri

11 Kasım sabahı saat 09.00’da başlayacak ve aynı günün gecesi saat 23.59’da sona erecek kampanyada GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerini birbirinden avantajlı fiyatlar ve özel indirimler bekliyor.

Kampanya kapsamında bu fırsatlardan faydalanmak isteyen ancak Kazananlar Kulübü üyesi olmayan kullanıcılar, kampanyanın geçerli olduğu saatlerde 24.90 TL karşılığında Kazananlar Kulübü üyeliği satın alabiliyor ve bu ayrıcalıklı dünyayı deneyimleme şansını elde ediyor.

Yüzde 75’e varan çok özel indirimler

Kazananlar Günü kampanyası kapsamında GittiGidiyor’da tam 15 saat boyunca beyaz eşyadan anne bebeğe, cep telefonundan süpermarkete, ev dekorasyondan yapı markete; 17 farklı kategoride yüzde 75’e varan indirimlerin yanı sıra sepette de yüzde 15’e varan indirimler kullanıcıları bekliyor.

Gittigidiyor.com hakkında

GittiGidiyor.com hakkında

2001 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk online pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında global e-ticaret devi eBay’in çatısı altına girdikten sonra sektördeki öncü konumunu daha da güçlendirdi.

23 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan GittiGidiyor, avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur. 50 kategoride 15 milyon ürün çeşidiyle farklılaşan GittiGidiyor, ödemeleri %100 güvence altına alan ödeme-onay sistemi “Sıfır Risk” kullanır.

Saniyede 1 ürünün satıldığı site; 9 milyon kez indirilen mobil uygulamalarıyla ve mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla satışının %50’sini mobilden gerçekleştirmektedir. GittiGidiyor, Great Place to Work tarafından belirlenen Türkiye’nin En İyi İşverenleri-2019 listesinde 1’inci olmuştur.

MediaMarkt 11.11 indirimleri: Teknoloji ürünlerinde yüzde 40 indirim