Astroloji: 25 Ocak Kova burcunda Yeni Ay burç yorumları

Astroloji: 25 Ocak Kova burcunda Yeni Ay burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 25 Ocak Kova burcunda Yeni Ay burç yorumları
Astroloji: 25 Ocak Kova burcunda Yeni Ay burç yorumları

Astroloji: 25 Ocak Kova burcunda Yeni Ay burç yorumları…

Koç burcu mayıs ayı

Koç burcu Yeni Ay burç yorumları

Koç burç yorumları: İyi niyetli olmayan sözde arkadaşlarınızı tutulma enerjisi ile hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda bu etki ile yeni insanlarla tanışarak kalıcı arkadaşlıklar ve yeni insanlardan faydalarda görmeniz mümkün olacaktır.


Sosyal hayatınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Arkadaşlıklarınızda ve ittifaklarınızda birtakım değişiklikler yaşayabilirsiniz bu değişimlere güvenin ihtiyacınız olan şey güvenilir olanın ortaya çıkması.

Sıra dışı konuları olan bir organizasyona dahil olabilirsiniz veya hayatınıza yeni insanlar katılabilir. Bu tanışıklıklar finansal durumunda ani gelişmeler yaratabilir. Geleceğe yönelik hedeflerini gözden geçirebilir, bu yolda kendine bir yol haritası oluşturabilirsin.

Sosyal çevre, beklentiler ve arkadaşlarla ilgili konularda yeni kararlar alınabilir. Kişisel konularda ani adım atmamaya özen göstermelisiniz. Başkalarına duyduğunuz sorumluluk, toplumsal idealleriniz, amaçlarınız, hayalleriniz, sosyal gruplar ve arkadaşlıklarınız ile ilgili mutlu olacağın olaylara eşlik edecek.

Boğa burcu Nisan aylık burç yorumları

Boğa burcu Yeni Ay burç yorumları

Boğa burç yorumları: İş hayatınızda yaşanacak büyük gelişmelere hazır olun. Zorlandığınız maddi konularda yaşayacağınız gelişmeler büyüme ve kalıcı işler için önem taşımakta. Prestijinizin artacağı büyük işler fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Özgürlük ve değişim kavramları bu dönemde sizin için oldukça önemli olacak. İlişkiler konusunda cesaretli olmayı başarıp geçmişin korkularından uzaklaştığınızda aşk güvenli bir şekilde kalbinizde hayatınızda yerini alacak.

Kariyer ve sorumluluklarla ilgili konularda yenilik istenebilir. Eski kalıplar yıkılıyor ve yeni başlangıçlara alan açılıyor. Kariyer konusunda ani bir gelişme kapıda olabilir. Arkadaş grupları içinde ilişkilerinizde aldanmalara açık bir dönemde olabilirsiniz.

Fedakarlık gerektiren durumlara ve gizli düşmanlıklara dikkat. Kariyerinizde parlama, hedeflerinizi ve amaçlarınıza başarıyla ulaşma fırsatı, toplumsal duruşunuz, iş teklifi, terfi, yeni başlangıçlar, kaderinizi etkileyen önemli olaylar ve değişimler, aileniz ve annenizle olan ilişkileriniz gibi konularda yeni deneyimler yaşatabilir.

İkizler burcu mayıs ayı

İkizler burcu Yeni Ay burç yorumları

İkizler burç yorumları: Yeniliklere hazır olun. Kova Yeni ayı fırsatları görmeyi başarmanız için uyanışa geçiriyor sizleri yeni başlangıçlara yol alacaksınız pek çok konuda. Belki başka bir ülke kültür yurt dışında seyahat etme veya öğrenim görme şansını yakalayabilirsiniz.

Çalışmalarınızın, hayatınızda yepyeni ve heyecan verici bir rotaya getirecek karşılığını alabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Genel olarak, olumsuz düşünce ve inanışları bırakma zamanı sizler için.

Yeni fikirlere, orijinal bakış açılarına açık olduğunuz bir dönemdesiniz. Kendinizi günlük rutinler içinde zaman zaman gergin ve mutsuz hissedebilirsiniz. Bu temponun dışına çıkmak için uzak bir yere seyahat gündeme gelebilir.

Eğitim, yurt dışı işleri ve inançlarla ilgili yeni kararlar alınabilir. Arkadaşlarla yaşanacak durumlarda ani çıkış yapmamaya dikkat. Hayatınızda felsefi temalar ön plana çıkabilir. Sıra dışı bir konuda eğitime başlayabilirsiniz.

Bu dönemde iletişim, seyahatler, eğitim hayatınız, medya, yurt dışı bağlantılı yabancılarla olan bağlantılar gibi konular gündemde olabilir. Yanılgılar ve çevrenizde eski dostlarınızın size karşı bazı manipülasyonları ile karşılaşabilirsiniz

İkizler burcu Nisan aylık burç yorumları

Yengeç burcu Yeni Ay burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Sizden yapabildiklerinizden daha fazlasını talep ediliyorsa; durup düşünmeli, kapanmamış yaralarınızı daha fazla görmezden gelmemelisiniz. Sağlıklı ve doğru kararlar alabilmek için kendi gerçekleriniz ile itiraf edemedikleriniz ile yüzleşmelisiniz.

Ortaklaşa paylaşımlarla, miras veya kredi gibi konularla ilgili ani gelişmeler olabilir. Bu konulara kendinizden taviz vermeden yaklaşmak isteyebilirsiniz. Eşinizle veya ortağınızla yeni bir yatırımı hayata geçirme fikri ortaya çıkabilir.

Finansal konular, riskli durumlarla ilgili yeni adımlar atmak istenebilir. Otorite figürlerine karşı tepkisel davranmamaya dikkat. Uzun zamandır beklediğiniz alacaklarınızı tahsil edip, borçlarınızı kapatabilir veya yapılandırma fırsatlarını elde edebilirsiniz. Bu yeni ay sizlere önümüzdeki dönemler için kendi ayaklarınız üzerinde güçlü kalabilme fırsatları sunacaktır.

Aslan burcu Nisan aylık burç yorumları

Aslan burcu Yeni Ay burç yorumları

Aslan burç yorumları: Karşıt burcunuz olan Kova’da gerçekleşecek Yeni Ay ile şans, iş ve aşk hayatınızda sizden yana olacak. Gayretleriniz doğrultusunda kaderiniz yeniden şekillenmeye başlıyor. Farkına varabildiğiniz, cesaretli olabildiğiniz, geçmişle kavgayı bırakıp şu anda kalabildiğiniz takdirde.

İkili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar, hukuki meseleler gündemde olacak. İkili ilişkilerin hareketlenmeye başlayabilir. Kendinizi ilişkiler içerisinde daha özgür bir şekilde ifade etmek isteyebilirsiniz.

Bir süredir iş hayatınızdaki gelişmeler hareket kazanmış olabilir. İş ortamınızdaki kişilerin sıra dışı tavırlarıyla karşılaşabilirsiniz veya siz daha isyankar bir tavır içerisine girebilirsiniz. İş hayatınızda veya yakın akrabalarınızla ilgili ortaklaşa paylaşımlar içeren konularda aldanmalara açık bir dönemde olmanız mümkün.

Tutumunuzu değiştirmenin özünüzdeki güzellikleri dışarı yansıtabilmenin her şeyi daha daha iyi hale getireceğini fark ederek doğru yolu bulabilirsiniz. Ayrıca Kova Yeni Ayı ile her zorlukta yanlarında yer aldığınız arkadaşlarınızın gerçek yüzlerini kendi çıkarları uğruna yaptıklarını öğrenecek görecek ve gerçek dostlarınızı ayırt etmeyi başarabileceksiniz.

Bu dönemde hukuki ve ticari konularda ani karar vermemeye dikkat etmenizde fayda var. Son birkaç yıldır tutulmalar sizleri oldukça yordu. İnsanlara laf anlatmak ve kendinizi savunmak durumunda kalmak sizleri gerçek anlamda yıprattı. Ama artık bu yeni ay ile yeni başlangıçlara yelken açıyorsunuz.

başak günlük haftalık aylık astroloji

Başak burcu Yeni Ay yorumları

Başak burç yorumları: Günlük iş rutinleri ön planda. Sorumluluklarınız önem kazanabilir. Daha önceleri ileri tarihlerde yapmak üzere ertelediğiniz işleri yapmak için yeni bir bakış açısıyla planlama yapabilir ve bu planlarınızı uygulamaya alabilirsiniz.

Yaşamınızda uluslararası veya akademik konularda ani gelişmeler yaşanabilir. İkili ilişkileriniz ve ortaklıklarla ilgili konularda yanılgılar olabilir. Dikkatli olmakta fayda var. Özel yaşamınızda da kontrollü olmalı fevri yaklaşımların zararlı sonuçlar getireceğinin bilinci ile hareket etmelisiniz.

Sağlıkla ve günlük rutinlerle ilgili yeni kararlar alınabilir. Finansal konularda risk almamaya özen göstermelisiniz. Bu dönemde gündelik yaşamınızda, hizmet ettiğiniz konularda pratik çözümler bulabilirsiniz. Hayatınızdaki bazı sorumlulukları partnerinize yükleyebilirsiniz.


İş hayatınızda yerinde müdahaleler ve girişimler ile başarı kazanacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Kova Yeni ayı ile ev ve iş hayatınızda yerleşim değişiklikleri gündeminize gelebilir. Ne istediğinizi iyi belirlemeli ve yolunuzu çizmelisiniz.

terazi günlük haftalık aylık astroloji merkür retro burç yorumları

Terazi burcu Yeni Ay burç yorumları

Terazi burç yorumları: İlişkinizde dönemsel olarak benzer krizler sürekli tekrar ediyorsa tutulma enerjisi ile aynı şeyleri yaşayabilir ve duygusal bağınız zayıflayarak bitişlere neden olabilir. Aşk hayatınızda gerginlikler yaşanabilir. Duygusal krizler bitişlere neden olabilir.

Aşk hayatınızın hareketleneceği bir dönem. Yeni bir ilişki kapıda olabilir. Yaratıcı işlerle uğraşıyorsanız farklı bakış açınız ve orijinal fikirlerinizle kendinizi göstermek için güzel bir dönem olabilir. Çocuğunuz olsun istiyorsanız bu etkiyi değerlendirebilirsiniz; çocuk düşünmüyorsanız sürpriz bir gelişme yaşamamak adına dikkat etmenizde fayda var.

Aşk hayatıyla ve çocuklarla ilgili yeni kararlar alınabilir. İkili ilişkilerde ani tepkilere dikkat. Bu dönemde aşk hayatı, çocuklar, evlilik gibi konular ön planda olacak. Dost ve düşmanı tanıyacağınız bir dönem içinde olacak; bazı şeylerden kurtulabileceksiniz. Endişelerinizi bir kenara bırakın. Kendinize zaman ayırın ve hedef belirleyin.

akrep burcu yorumu merkür retro burç yorumları

Akrep burcu Yeni Ay yorumları

Akrep burç yorumları: İş ve arkadaşlık ilişkilerinizde öfke ile yıkıcı bir tutum içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde büyük pişmanlıklar yaşayabilir ve geri dönüşü olmayan durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Belki ilişkileri sınırlandırmak akıllıca olabilir fakat asla kestirip atmanın bir çözüm olmadığını unutmadan hareket edin.

Ev hayatınızda yeni bir dönem başlayabilir. Evinizi değiştirmek veya ev içinde yeni düzenlemeler yapmak gündeminizde olabilir. Aile içinde veya eşinizle, partnerinizle olan ilişkinizde kendinizi daha özgür bir şekilde ifade etmek isteyebilirsiniz. Partneriniz veya ortağınızla olan ilişkinizde ani gelişmeler yaşanabilir.

Kova Yeni Ayı ile yeni bir eve taşınabilir, hukuki konularda mücadele verdiğiniz sorunlu işleri uzlaşı içinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Şimdi ilişkilerde karşılıklı özveri ve saygıyı koruyarak hareket etmelisiniz.

Aile, ev ve ebeveynlerle ilgili yeni kararlar alınabilir. Sağlık konularını ihmal etmemeye dikkat. Bu dönemde ev, aile, emlak, taşınma gibi konular gündeme gelebilir. Yenilikler yapmak isteyebileceğiniz bir dönemdesiniz. Parasal sorunları geride bırakabilirsiniz.

yay

Yay burcu Yeni Ay burç yorumları

Yay burç yorumları: Yakın çevreyle olan ilişkiler ve kardeşlerle ilgili konularda yeni kararlar alınabilir. Kardeşlerinizle ve yakın çevrenizle ilişkilerin gündeminde olabilir. Yeni bir eğitime başlamayı planlayabilir ve hayata geçirebilirsiniz. İş ortamında beklemediğiniz bir gelişme yaşanabilir.

Büyük değişimler ve fırsatlar sizleri karşılıyor. Yolculuklar yurt dışı kaynaklı gelir ve eğitimler Kova Yeni ayının sizlere yansıyan enerjileri arasında. İş ve aşk hayatınızda da emek verdiklerinizin karşılığını alma zamanı. Şimdi almak vermek dengesini sağlamalı önce kendinizi sevmeli ne kadar değerli olduğunuzu iş işten geçmeden fark etmelisiniz.

Aşk hayatında ve çocuklarla ilgili konularda ani karar vermemeye dikkat. Artık daha güçlendiğiniz ve haklılığınızın anlaşıldığı bir dönemdesiniz. Yeni teklifler alabilirsiniz.

oğlak

Oğlak burcu Yeni Ay yorumları

Oğlak burç yorumları: Kova Yeni ayı ile hayatınızda yenilikler yapmak isteyebileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Yaşamınızı yeniden yapılandırmak için kendiniz ile yüzleşin kendi değerlerinize ne kadar çok sahipseniz, o kadar özgür ve mutlu olacaksınız.

Yaşamında sizi finansal kazanımlara götüren orijinal bir fikir ortaya çıkabilir. Bu iş fikrini gerçekleştirmeye yönelik bir program hazırlayabilir ve uygulamaya alabilirsiniz.

Sizi siz yapan değerlerinize özelliklerinize inanmaya başlama zamanı kurallara uymayan veya başkalarına mantıklı gelmeyen şeylerin sizin için ne kadar önemli olduğunu fark etmelisiniz.

Maddi konular ve kendimizi değerli hissetmek için yaptıklarımızla ilgili yeni kararlar alınabilir. Aile ve gayrimenkullerle ilgili konularda sağduyulu davranmaya özen göstermelisiniz. Finansal konular, yatırım ve gelirler ön planda olacak. Para kazanmak adına çevrenizden destek alabilirsiniz.

kova merkür retro dolunay burçlar

Kova burcu Yeni Ay burç yorumları

Kova burç yorumları: Bu Yeni Ay sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Kendini rahatlıkla güçlü ve özgün bir şekilde ifade edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Özgüveniniz yüksek olabilir. Kendinizi merkeze alan yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Finansal konularda yanılgıya düşmemek için özen göstermenizde fayda var. Yaşamınızda pek çok alanda en iyi noktaya gelmek için gökyüzü destekliyor sizleri. Mesleki ve ailevi konularda yaşadığınız sorunlardan sıyrılın ve kendinizi düşünerek kararlar alın.

Eski veya çıkmaz bir noktada olan ilişkilerinizi sonlandırma zamanı geldi. Özgürleşmek gerçek sizi yaşamaya başlamak için. Şimdi negatif insanlardan uzaklaşma arınma zamanı sizler için.

İdealleriniz, amaçlarınız, hayalleriniz, sosyal gruplar ve arkadaşlıklar, sevindirici ve mutlu edecek haberler gibi konularda önemli yeni deneyimler yaşatabilir. Kişisel imajınız ve insanlara göründüğünüz tüm yönlerinizin daha yumuşak ve çekici bir hale gelebilir.

Kendimize ait bedensel ve psikolojik konularla ilgili yeni adımlar atmak istenebilir. İletişim konularında fevri olmamaya dikkat. Yeni olan her şey size iyi gelecek. Ancak bir yerlerde birilerine özgürlük sağlarken başka bir alanda baskıcı olmamaya özen göstermelisiniz.

Olayları kontrol etmeye çalışmak yerine akışa bırakmanızda fayda var. İlişkilerinizdeki dinamizm ve aşk sizleri şaşırtacak noktada olabilir.

balık merkür retro dolunay burçlar mayıs ayı

Balık burcu Yeni Ay yorumları

Balık burç yorumları: Yeni girişimlere yönelik başlangıçlar yapmadan önceki bir hazırlık süreci gibi düşünebilirsiniz bu Yeni Ay dönemini. İçe dönerek kendinize dair değerlendirme yapmak isteyebileceğiniz bir dönemdesiniz.

Mesleki konular özel hayatınızda yaşanan haksızlıklara dur deme zamanı oynanan oyunları bozacak haklılığınızı ortaya koyacaksınız. Kendinize güvenin ve hakkınız için mücadele edin. Gizli kalmış durumlar ve göz ardı edilen meselelerle ilgili yeni kararlar alınabilir.


Beklenmedik harcamalara dikkat edin. Bu dönemde hayalleriniz, duygusal kimliğiniz, bilinçaltınız, baskı hissettiğiniz konular, bağımlılıklar ve ruhsal arınma gibi konular ön planda olacak. Yeni bir iş kurabilir veya yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Derinliklere inmek için meditasyon yapmak iyi gelebilir. Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var.

Aylık ve yıllık burç yorumlarınız


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.