Evinize tarz katacak 10 zebra perde modeli

Zebra perdeler, stor perdelerden daha sonra imal edilmesine rağmen günümüz yaşam alanlarını süslemeye devam etmektedir. Kullanıldığı alana estetik bir görünüm katan zebra perdeler www.perdesiparisi.com üzerinden en uygun fiyat avantajıyla sunulmaktadır. Ayrıca zebra stor perde fiyatları incelendiği zaman diğer perdelere göre birçok avantajı beraberinde getirdiği de görülmektedir.

Evinize tarz katacak 10 zebra perde modeli perde siparişi fiyatlar

Evinize tarz katacak 10 zebra perde modeli…

Yaşam alanlarının yanı sıra iş yerlerinde de kullanılan bu perdeler, zebra mutfak perdesi olarak da tercih edilmektedir. Aşağıda şu anda sıklıkla tercih edilen bazı zebra perde modellerini sizler için inceledik.

Düz Zebra Perde modelleri

Düz zebra perde modelleri stor perdelere alternatif olarak üretilmektedir. Çift kat kumaştan üretilen bu perdeler düz modelleriyle dikkat çekmeye başlamıştır. Düz zebra perdeler ayrıca füme, ekru, bordo, gri, pudra, krem, leylak ve vizon gibi özel renklerden oluşmaktadır. Müşterilerin taleplerine göre siparişlerde farklı alternatifler de üretilebilir.

Düz Zebra Perde Modelleri
Düz Zebra Perde Modeli

Bambu Zebra Perde Modelleri

Dikey zebra perde dendiğinde akla ilk gelen bambu zebra perdeler, aynı zamanda kullanıcılar tarafından ucuz zebra perde olarak da bilinmektedir. Zebra mutfak perdesi olarak da kullanılabilen bu modellerin de birden fazla renk çeşidi sunması da kullanıcılara cazip gelmesinin nedenlerinden biridir. Sitemizde dilediğiniz tür zebra perde çeşidini inceleyebilir ve daima uygun fiyat garantisiyle sipariş edebilirsiniz.

Bambu Zebra Perde Modelleri
Bambu Zebra Perde Modeli

Baskılı Zebra Perde Modelleri

Baskılı zebra perde modelleri genelde mutfaklarda tercih edilir. Kullanıldığı alana son derece estetik bir görünüm katan baskılı zebra perdeler kahverengi, kırmızı, bej, turkuaz gibi renklerle üretilmektedir. Yine müşterilerimizin talep ve kullanım alanlarına göre farklı üretim seçenekleri de mevcuttur.

Baskılı Zebra Perde Modelleri
Baskılı Zebra Perde Modeli

Çiçekli Zebra Perde Modelleri

Sitemizde çiçekli zebra perdelerin en çok satılan ürünler arasında olduğu bilinmektedir. Üzerindeki desenlerle kullanıcılara adeta görsel bir şölen sunan bu perdeler lila, mavi, pembe, bordo, pudra, turkuaz ve füme renklerinden oluşur. Perdesiparisi.com olarak müşterilerimizden gelen taleplere göre üretim gerçekleştirirken aynı zamanda uzun süreli kullanabileceğiniz zebra perde modelleri ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çiçekli Zebra Perde Modelleri
Çiçekli Zebra Perde Modeli

Karartma Zebra Perde Modelleri

Genelde iş yerlerinde kullanabileceğiniz karartma zebra perdeler, en düşük fiyat avantajlarıyla sunulmaktadır. Son derece kullanışlı olan bu perdelerin hiçbirinde bozulma veya solma gibi durumlar söz konusu değildir. Sipariş vermek isteyen müşterilerimiz ilk olarak ölçü almalı ve daha sonra bizimle iletişime geçmelidir. Sonrasında siparişler başarılı bir şekilde hazırlanarak adresinize gönderilmektedir. İş yerlerinin yanı sıra karartma zebra perdeler hastanelerde, okullarda ve farklı yaşam alanlarında da kullanılabilir.

Karartma Zebra Perde Modeli

Outlet Zebra Perde Modelleri

Ucuz zebra perde siparişi vermek isteyenlerin son zamanlarda outlet zebra perde modellerini tercih ettiğini söyleyebiliriz. Bu perdeler diğer modellere göre daha uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Venge çizgili, bej çiçekli, gri ekose ve kahve ekose gibi farklı alternatifleri bulunmaktadır.

Outlet Zebra Perde Modeli

Sitemizde satışa sunulan zebra perde modellerinin ortak özellikleri ise şu şekildedir;

  • Kullanıldıkları alana estetik bir görünüm katar.
  • Son derece kalitelidir.
  • Kolay temizlenebilir.
  • Mekanizmalı bir yapıdadır.
  • Çift katlı sistemlerden oluşur.
  • Geniş camlı yapılarda da kullanılabilir.
  • Odaları daha aydınlık ve ferah gösterir.

Web sitemizde popüler zebra perde modellerinin yanı sıra diğer perde çeşitlerini de detaylı olarak inceleyebileceğinizi unutmayın.

Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.