Astroloji: 17 – 23 Şubat 2020 haftalık burç yorumları

Astroloji: 17 – 23 Şubat 2020 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 17 - 23 Şubat 2020 haftalık burç yorumları
Astroloji: 17 – 23 Şubat 2020 haftalık burç yorumları

Astroloji: 17 – 23 Şubat 2020 haftalık burç yorumları…

17 Şubat, 18 Şubat, 19 Şubat, 20 Şubat, 21 Şubat, 22 Şubat ve 23 Şubat tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu, Balık burcu haftalık burç yorumu…


Koç burcu mayıs ayı

Koç burcu 17 – 23 Şubat haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle iş hayatınızda hayalini kurduğunuz bir hedefin gerçekleştiğini görmek sizi mutlu edebilir. Parasal konularda şaşırtıcı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik bir hediye, terfi, iş teklifi alabilirsiniz.

Bu süreçte şüpheci yanınız ağır basabilir, özellikle romantik ilişkileriniz olumsuz etkilenebilir. Hayatın düşündüğünüzden çok daha derin anlamlar taşıdığını fark edebilirsiniz. Bu yoğun hisleri kucaklarsanız, Merkür retrosu bittiğinde kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz.

Merkür Balık retrosu döneminde iç dünyamız ve bilinçaltımızla baş başa kalıyor olacağız. Hayatın karmaşasından uzaklaşıp, iç dünyaya dönüş yapıyoruz. Bu süreçte, korkularımız, endişelerimiz ön plana çıkabilir.

Kendimizi karamsar, kafası karışmış, yönümüzü kaybetmiş gibi hissedebiliriz. Çevremizdeki insanlardan şüphelenebilir, kime güveneceğimizi bilemeyebiliriz. Tüm bu etkilerin geçici olduğunu bilmeli, bizi zihinsel olarak rahatlatacak aktivitelere yönelmeliyiz.


Boğa burcu Nisan aylık burç yorumları

Boğa burcu 17 – 23 Şubat haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Arkadaşlarınız ile iletişimde zaman zaman aksaklıklar, yanlış anlamalar meydana gelebilir. İş hayatınızda da maddi kayıplar yaşayabilir. İnsanlara gereğinden fazla değer vererek mağdur duruma düşebilirsiniz.

Boğa burçlarının Merkür retrosu boyunca odak noktalarında yakın çevreleri olacaktır. Vakitlerinin büyük bir bölümünü beraber geçirdikleri insanları sorgulayacak olan Boğa burçları, hayatlarına yarardan çok zararı dokunan kişilerden uzaklaşmak isteyebilirler.

Hayatlarının dışında bırakmak ve aralarına mesafe koymak istedikleri kişilerin iş hayatından olmaları muhtemel. İş yerinde yaşanacak gerilimler sonrası ani kararlar almamaları faydalarına olacaktır.

Bu dönemde daha korkusuz, düşünmeden harekete geçip, ani kararlar alıp uygulama riski. Özgürlük teması bu günlerde daha çok vurgulanabilir. Kazalara, çarpmalara ve sakarlıklara karşı dikkatli olmakta fayda var.

Merkür Balık retrosu döneminde sosyal çevre, arkadaş grupları ve kariyer kazançlarımızla ilgili konuları ön plana çıkıyor olacak. Sosyal açıdan kendimizi geriye çekebilir, kendimize yakın gördüğümüz kişilerin sözlerine karşı gereksiz alınganlıklar besleyebiliriz.

Bu süreçte Kullandığımız kelimeleri dikkatlice seçmeli, kırıcı olmaktan kaçınmalıyız. Bu süreçte istemeden de olsa ağzımızdan bir şeyler kaçırmamız çok mümkün, bu yüzden dikkatli olmamızda ve dedikodu yapılan ortamlardan uzak durmamızda fayda var.


İkizler burcu mayıs ayı

İkizler burcu 17 – 23 Şubat haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu dönemde toplantı, sunum gibi aktiviteleri 10 Mart sonrasında yapmanızda fayda var. Bu süreçte hisse paylaşımları gündeme gelebilir. Eklem ve kas ağrısı nedeniyle doktora başvurabilirsiniz.

Merkür gerilemesi İkizler burçlarını, son başarılarını düşünmeye itebilir. Yönlerini yeni hedeflere çevirmeden önce geçmişte yaşadıkları ve ders aldıkları konuları tekrar masaya yatırmak isteyebilirler. Bunun, ilerlelemeleri için önemli olduğunu hissedebilirler.

İletişim ve teknolojideki kaos bazı işlerinin aksamasına neden olabilir. Süreç boyunca tedbirli davranmalılar. Diğer yandan bazı İkizler burçları bu dönemde çok daha kolay hayır diyebildiklerini fark edebilirler.

Bu dönemde kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Psikolojik anlamda da zorlayabilirsiniz. Özellikle panik atak, anksiyete gibi durumlarınız varsa dikkat! Gereksiz ve lüks harcamalarınıza da özen göstermeniz gerekiyor. Evinizde kendinizi daha özgür hissettirecek girişimlerde bulunabilirsiniz.

Merkür Balık retrosu döneminde, kariyerimiz ve sosyal statümüzle ilgili konular gündemimize oturacak. Retronun yaratacağı kafa karışıklığı işlerimize de yansıyabilir. Unutkanlık ve dalgınlık hata yapmamıza sebep olabilir.

Yöneticilerimizle, üstlerimizle, otorite figürleriyle tartışmaktan özellikle kaçınmalıyız. İş değiştirmek için uygun bir dönemde değiliz. Eğer çalışmıyorsak, hedeflerimizi sorguladığımız karamsar bir ruh hali içinde olabiliriz. Gerginliğimiz ebeveynlerimiz ile olan ilişkilerimize de yansıyabilir.


İkizler burcu Nisan aylık burç yorumları

Yengeç burcu 17 – 23 Şubat haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Geçtiğimiz aylarda yaşadığınız sorunları çözme fırsatı yakalayabilirsiniz. Sizi neşelendirecek kısa seyahat organizasyonları planlayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanları görme isteğiniz artabilir. Bu önemli kişilerle vakit geçirmek için kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz, gelirler konusunda ilerleyen süreçte daha rahat olacaksınız.

Çıkacağınız kısa seyahatler sizi duygusal olarak besleyecek ve iyileştirici nitelikte olacaktır. İş yerindeki sorumluluklarınızın artması ve temponun yorucu hale gelmesi de bu seçimi yapmanızda etkili olabilir. İlerleyen dönemde emeklerinizin karşılığını alacak olsanız da bu süreçte dikkatli olmalısınız. Önemli verilerin kaybolmaması için dosyalarınızı yedeklemenizde fayda var.

Arkadaşlarınızla ilişkilerde ani kavgalar, gerginlik oluşturacak ortamlar yaratmamaya özen göstermelisiniz. Tartışmalardan uzak durmaya çalışın. Beklenmedik, sürpriz iş teklifleri alabilirsiniz.

Merkür Balık retrosu döneminde yurtdışı, eğitim, ticaret, medya ve yabancılarla ilgili konular ön plana çıkıyor olacak. Bu dönemde planlanan bir eğitim ya da yurt dışı seyahati varsa, 28 Mart sonrasını beklemek olası aksiliklerden bizi koruyabilir.

Seyahat organizasyonlarında aksaklıklar yaşanması mümkündür. Bavulumuz, biletimiz, pasaportumuz kaybolabilir, rötarlar olabilir. Çok dikkatli olmalıyız. Ruh halimize de karamsarlık hâkim olabilir. Ayrıca tartışmacı bir tavır içinde de olabiliriz. Bu dönemde kendimizi geliştirecek konulara odaklanmak bize iyi gelebilir.


Aslan burcu Nisan aylık burç yorumları

Aslan burcu 17 – 23 Şubat haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Aslan burçları için kendilerini büyütme ve geliştirme zamanı. Bu süreçte tüm yaşananları gözden geçirme fırsatı bulabilirsiniz. Mutsuz olduğunuz yanlar varsa en başa dönüp sorunun nerede olduğunu bulmalısınız.

Eleştiriye açık olmasanız da bu süreçte tüm okları kendinize çevirebilir ve hayallerle gerçekler arasında bir denge bulmak için çabalayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey eleştiriler karşısında sakin kalmak ve kendinize faydalı olacak kısımları ve insanları benimsemek.

Bu süreçte ortak işlerdeki gelirlerde düşüşler söz konusu olabilir. Sabırsız davranmamaya özen gösterin. İş yerinde tartışmalara girmekten kaçınmanızda fayda var. Ani bir terfi alabilir, beklenmedik sürpriz değişikler yaşayabilirsiniz.

Merkür Balık retrosu döneminde finansal konular bizi en çok zorlayan alan olacak. Risk almak gözümüzü korkutmuyor olabilir ancak sonrasında çok pişman olacağımız adımlar atmamanızda fayda var.

Kredi almak, internet üzerinde alışveriş yapmak, fütursuzca harcama yapmak çok zor durumlarda kalmamıza sebep olabilir. Bu dönemde ne borç almalı ne de çok sevdiğimiz insanlar istese bile borç vermeliyiz. Ayrıca unutkanlığımız ve kafamızın karışık olması bize yapmamız gereken ödemeleri unutturabilir. Bu konuda da dikkatli olmakta fayda var.


başak günlük haftalık aylık astroloji

Başak burcu 17 – 23 Şubat haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Başak burçları için gündemde sosyal yaşam ve ilişkiler olacak. Merkür retrosu süresince sorunun kendilerinde mi yoksa karşılarındaki insanlarda mı olduğunu sorgulayacaklar. Diğer yandan hayatlarındaki ilişkilerin eksikliği de gündemlerini meşgul edebilir.

Bu noktada insanları net bir şekilde görüp göremediklerine odaklanabilirler. Ayrıca Merkür retrosu boyunca disiplinli ve çalışkan yanlarının onları fazla yıprattığını fark edebilirler. Kariyerlerinde aradıklarını bulduklarını düşünseler de bazı pürüzler çıkabilir ve işler tersine dönebilir.

Her zamankinden daha hareketli, girişken, motivasyonunuz oldukça yüksek olacak. Ancak kazalara, tartışmalara dikkat etmenizde fayda var. Yurt dışı konularında sürpriz gelişmeler olabilir.

Merkür Balık retrosu döneminde gündemimiz ikili ilişkiler olacak. İlişkimiz varsa gerginlik yaşayacağımız bir döneme giriyoruz. Sarf ettiğimiz sözlere çok dikkat etmeliyiz. Karşılıklı birbirimizi kırabilir, dönüşü olmayan bir yola gidebiliriz.

İlişkimiz hakkında karar almak için uygun bir dönemde değiliz. Bu dönemde geçmişte kaldığını düşündüğümüz insanlar tekrar hayatımıza girmek için adım atabilirler. Ancak bu kişilerle yeni bir ilişkiye başlamak çok da akıllıca olmayacaktır.

Ortaklık ilişkilerimizde de aynı şekilde sorunlar yaşanabilir. Yeni bir ilişkiye başlayacaksak, 28 Mart sonrasını beklememiz çok daha iyi olacaktır.terazi günlük haftalık aylık astroloji merkür retro burç yorumları

Terazi burcu 17 – 23 Şubat haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Terazi burçları Merkür retrosu süresince kişisel bakım ve sağlıklarına odaklanmak isteyecekler. Uzun zamandır kendilerini ihmal ettiklerini düşünen Terazi burçları bu durumu yakın çevrelerindeki insanlara da yansıtmalılar. Diğer yandan uzun süredir haber bekledikleri bazı konularda bekledikleri dönüşleri alabilirler.

Bu dönemde sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Maddi konulardan dolayı özellikle iş arkadaşlarınızla veya yakın çevrenizle tartışmaya girebilirsiniz. Sakinliğinizi korumanızda fayda var. Krediler, borçlar, ev, aile ile ilgili konular gündeminizde olabilir.

Merkür Balık retrosu döneminde, iş, sağlık ve günlük hayat rutinlerimizde çalkantılı bir sürece girdiğimizi söyleyebiliriz. Eğer çalışıyorsak, iş yerimizde gerginlikler ortaya çıkabilir. Daha sakin, kontrollü ve daha hoşgörülü davranmamızda yarar var.

Sözlerimize dikkat etmemiz gereken bir dönemdeyiz. Bu arada sağlık kontrollerimizi de aksatmamalıyız. Eski bir sağlık sorunu tekrar ortaya çıkabilir. Ancak bu dönemde konulan teşhisler yanıltıcı olabilir. Bu yüzden birden fazla uzmandan görüş almakta yarar var.

Çalışmıyorsak günlük yaşamamızda hissettiğimiz gerginlik yüzünden küçük ev kazaları yaşayabilir ya da yakın akrabalarımız veya çevremizle çatışabiliriz.


akrep burcu yorumu merkür retro burç yorumları

Akrep burcu 17 – 23 Şubat haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Uzun süredir kendilerini ihmal eden Akrep burçları Merkür retrosuyla birlikte adeta hayata dönecekler. Ancak öncesinde, onları hayatın tadını çıkarmaktan alıkoyan ailevi problemlere odaklanıp bu problemleri çözmek isteyebilirler.

Daima adaletsizlik karşısında duran Akrep burçları bu duygularını çok daha yoğun yaşayabilirler bu dönemde. Ancak hayatlarında istedikleri noktaya gelmek ve emeklerinin arkasında durmak için birilerinin karşısında dik bir şekilde durmaya ve haklarını savunmaya hazır olmalılar.

Aşk ve ilişkiler bu dönemde kafanızın karışmasına neden olabilir. Eski birliktelikler ile iletişim kurabilirsiniz. Eski bir ortakla, eski bir partnerle sürpriz bir şekilde karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde riskli yatırımlardan ve işlerden uzak durmanızda fayda var.

Merkür Balık retrosu döneminde, ikili ilişkiler ve sosyal çevremiz ile ilgili konular gündeme geliyor olacak. Mevcut ilişkilerimizde bazı şeylerin ters gittiğini hissedeceğimiz bir sürece giriyoruz. Yargılayıcı ya da kırıcı olmakla eleştirilebilir ya da partnerimizin böyle davrandığını düşünebiliriz.

İlişkimiz hakkında bizim de kafa karışıklığı yaşamamız ve bir karar vermeye çalışmamız mümkündür. Ancak karar vermek için uygun bir dönemde değiliz. İlişkimiz yoksa, yeni bir aşk için 28 Mart sonrasını beklemeliyiz. Ayrıca, şans oyunları, borsa gibi spekülatif yatırım araçlarından da uzak durmakta fayda var.


yay

Yay burcu 17 – 23 Şubat haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Yay burçları Merkür retrosu döneminde adeta derin duygulara kapılıp gidecekler. Genellikle geçmişe kolaylıkla sünger çekebilen ve önlerine bakabilen Yay burçları duygusal olarak yoğun bir döneme girip geçmişte yaşadıkları acı veren anıları hatırlayabilirler. Bu nedenle geçmişteki acı veren döngülerine dönebilir, aynı şeyleri tekrar yaşayabilirler.

Yay burçlarının aileleriyle ilgili sorumluluklar ve baskılar çok daha ağır gelmeye başlayabilir. Bazıı aile bireylerine sorumluluklarını hatırlatmak isteyebilirler. Bu süreçte kırıcı konuşmalar yapmamaya dikkat etmeliler.

Aile içinde yanlış anlaşılmalar, iletişimde sorunlar yaşayabilirsiniz. Aynı şekilde birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarıyla da gerginlikler yaşanabilir. Kariyer anlamında amaçladığınız bazı düzenleme ve değişiklikler yapabilirsiniz. Hayatınızı düzene oturtmak için uygun bir zaman dilimindesiniz.

Merkür Balık retrosu döneminde, ev ve ailemiz ile ilgili konular gündeme geliyor olacak. Aile bireyleriyle geçmişten gelen, tam olarak çözüme kavuşmamış aile sorunları yüzünden gerginlik ve tartışmalara yaşayabileceğimiz bir süreçteyiz.

Aile bireylerinden birinin bizden sakladığı bir sır ortaya çıkabilir ve bu yüzden güvenimiz çok sarsılabilir. Evin içinde küçük kazalara dikkat etmemiz gerekiyor.

Ayrıca tadilat, tamirat, dekorasyon, gayrimenkul alım satımı gibi şeyler için de iyi bir dönemde değiliz. Bu konularla ilgili imza atmadan önce her belgeyi en az iki kere okumalıyız.


oğlak

Oğlak burcu 17 – 23 Şubat haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Oğlak burçları genellikle kendilerini bir şeye adadıklarında mutlaka sonunu getirirler. Ancak başlayacak Merkür retrosuyla birlikte biraz yavaşlamak ve gittikleri seçtikleri yolun doğru olup olmadığını sorgulamak isteyebilirler.

Bu dönemde bir adım geriye çekilip olan biteni uzaktan görmek Oğlak burçlarına iyi gelecektir. Özellikle hayatlarındaki önemli dönüm noktalarını ve kararları herkese duyurmadan önce bu düşünme süreci büyük önem taşıyacak. Bu süreçte herkesin mükemmel olmasını isteyen yanlarının her şeyi mahvetmesine izin vermemeliler.

Bu dönemde hatalı bilgiler ortaya çıkabilir, kafalar karışabilir. Bu etki aynı şekilde kardeşler ve komşularınızla ilişkilerde de aksaklıklar ve yanlış anlamalar oluşturabilir. Özel hayatınızda da önemsiz konular yüzünden tartışmalara girmemenizde fayda var. Beklenmedik sürprizlerle karşılaşmanız olası bu dönemde.

Merkür Balık retrosu döneminde, yakın çevremiz ve kardeşlerimiz ile ilgili konular gündeme gelecek. Fikir ayrılıklarından kaynaklanan çatışmalara girmemeye özen göstermeli, karşıt görüşlere daha hoşgörülü olmaya çalışmalıyız.

Çevremizdeki insanlarla ortak noktalarda buluşmakta zorlanabilir, farklı düşünceler nedeniyle kafamızın iyice karıştığını hissedebiliriz. Eğer bir eğitime başlamayı düşünüyorsak 28 Mart sonrasını beklemekte fayda var.

Mülakata, iş görüşmesine veya sınava girmeniz söz konusu ise unutkanlık ve dalgınlık sorun yaratabilir. Bu süreçte çok sık kısa yolculuklar yapmamız gerekebilir ancak yolculuklarda birçok aksaklıkla karşılaşabiliriz. Telefon, bilgisayar, tablet gibi iletişim araçlarımızdaki bilgiyi yedeklemek bizi olası aksiliklerden koruyabilir.


kova merkür retro dolunay burçlar

Kova burcu 17 – 23 Şubat haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Kim olduklarını ve ne istediklerini anlamaya çalışan Kova burçları, kendilerine güvendikleri güçlü bir kimlik edindiklerinde hayatta sahip oldukları şeylere çok daha farklı bir gözle bakabilirler. Bir süredir evle ilgili değişiklikler yapmak isteyen Kova burçları ise planlarını Merkür retrosu döneminde gerçekleştirebilirler.

Bu dönemde özellikle finansal konularda ve harcamalarda dikkatli olmanızda fayda var. Hayatınızı etkileyecek bazı değişiklikleri yapmak için acele etmeyin. Bu süreçte risk almamaya özen gösterin.

Merkür Balık retrosu döneminde finansal konular ve kendi öz değerimizle ilgili meseleler ön plana çıkıyor olacak. Gelirimizde ani dalgalanmalar yaşayabilir, bu nedenle öz güven kaybı ve gerginlik yaşayabiliriz.

Parasal konularda özellikle gelirleriniz konusunda hesapları birkaç kez kontrol etmenizde fayda var. Kredi başvurusu yapabilirsiniz veya krediniz onaylanabilir. Gayrimenkul yatırımları yapabilirsiniz.

Yaşadığımız zihin karışıklığı nedeniyle yeni yatırımlar yapmak, yeni girişimlere adım atmak için hiç uygun bir dönemde değiliz. Bunun için retronun sona ermesini beklemeliyiz.

Spekülatif yatırımlar bize büyük kayıplar yaşatabilir. Ayrıca para transferleri ve diğer bankacılık işlemlerinde de sıkıntı yaşanabilir. Bu dönemde internet alışverişlerinden kaçınmak yerinde olur.


balık merkür retro dolunay burçlar mayıs ayı

Balık burcu 17 – 23 Şubat haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Merkür retrosu Balık burçlarının bilinçaltını ve en derin duygularını etkiliyor. Bu dönemde içlerine dönüp meditasyon yapmak iyi gelebilir. Manevi yanlarına yoğunlaşmak kim olduklarını anlamalarına yardım edebilir.

Bu süreçte çevrelerindeki insanları ani çıkışlarıyla kırabilirler. Bu konuda dikkatli olmalılar. Uzun süredir ilişkisi olan Balık burçlarının hayatlarında evlilik konusu gündeme gelebilir. Söylemek istediklerinizi açık bir şekilde ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

Merkür Balık retrosu döneminde dış dünyaya sunduğumuz imajımız, kimliğimiz ön plana çıkıyor olacak. Kendimizi daha çok göstermek, etrafımızdaki insanlarla iletişim kurmak isteyebiliriz. Ancak sözlerimizin yanlış anlaşılma olasılığı çok büyük.

Kullandığımız kelimeler yanlış yerlere çekilebilir. Biz kendimizi yanlış ifade edebiliriz. Yatırım, proje gibi konuları ertelemenizde fayda var. Çevrenizle iyi geçinmeye özen gösterin. Yer değiştirme, aile ve ev konuları gündeminizde olabilir bu dönemde.


Zihnimiz tam bir karmaşa içinde olacağından dalgınlığımız da artabilir. Bugün söylediğimizi yarın hatırlamayabiliriz. Retro yüzünden işlerimiz istediğimiz gibi gitmeyebilir, bu da bizi karamsar bir ruh haline sokabilir.

İndigo Dergisi Astroloji