Astroloji: 24 Şubat – 1 Mart 2020 haftalık burç yorumları

Astroloji: 24 Şubat – 1 Mart 2020 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 24 Şubat - 1 Mart 2020 haftalık burç yorumları
Astroloji: 24 Şubat – 1 Mart 2020 haftalık burç yorumları

Astroloji: 24 Şubat – 1 Mart 2020 haftalık burç yorumları…

24 Şubat, 25 Şubat, 26 Şubat, 27 Şubat, 28 Şubat, 29 Şubat ve 1 Mart tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu, Balık burcu haftalık burç yorumu…

Koç burcu mayıs ayı

Koç burcu 24 Şubat – 1 Mart haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Hayatınızda kontrol edemediğiniz veya öngöremediğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle risklerden uzak durmak finansal anlamda risklere girişmek için uygun zamanlar değil. Bu Yeni Ay zamanında yakın çevrenizden birine veya bir arkadaşına önemli bir yardım ve destekte bulunmanız gerekebilir.

Hisleriniz kuvvetlenebilir, rüyalar ve bilinçaltı konuları ile ilgilenebilirsiniz. Bu dönem bilinçaltınızın derinliklerinde kalan bir takım korkular, endişeler…vb konular için uzman birinden destek almak, terapi almak, ruhunuza iyi gelecek, ruhunuzu yumuşatacak teknikler uygulamak için de muhteşem aslında.

Sağlık olarak özellikle ayaklar, ayak bilekleri, ayak parmaklarına dikkat edilmeli hem de psikolojik olarak travmatik bir durum söz konusu olabilir. Depresyona eğilim, yalnız kalma isteği, kabuğunuza çekilip yaşama biraz seyirci kalmak isteyebilirsiniz.

İlişkiler alanında sabırsız toleransız ve öfkeli davranışlar sergileyebilirsiniz. Diğer yandan kendinizi daha yorgun ve motivasyonsuz hissedebilirsiniz. Zamanınızdan ve enerjinizden fedakarlık etmenizi gerektirecek durumlar ortaya çıkabilir.

Beklenmedik sorunlarla karşılaşabilirsiniz ve bu sorunları çözmeye çalışırken her zamankinden daha çok zorlanabilirsiniz. Ancak moralinizi bozmayın ve farklı çözümler bulmaya çalışın. En iyisi akışa bırakmak ve kendiliğinden çözülmesini beklemek.

Sorumluluklardan kaçmak isteği ağır bassa da kendinizi, sağlık yönünden güçlendirecek çalışmalara katılarak rahatlatabilirsiniz. Bu dönemde maddi gelirler elde edebilirsiniz. Ancak bu kazancı elinizde tutmayı bilmeli, har vurup harman savurmamalısınız.

Boğa burcu Nisan aylık burç yorumları

Boğa burcu 24 Şubat – 1 Mart haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Sosyal çevre ve arkadaşlıklar ön planda, yeni sosyal çevreler içine girebilir, arkadaşlarınızla beraber ortak projeler veya destekler sayesinde finansal kazanımlarınızı arttırmanın yollarını arayabilirsiniz.

Özellikle aşk ve çocuklarla ilgili ilişkilerde gerginliklere ve stresli zamanlara dikkat! Hayatınıza yeni insanlar katılabilir, bazıları ise ayrılabilir. Arkadaşlarınızla yapacağınız aktivitelerde son dakika gollerinin yenmesi, son dakika işlerin iptal olması gibi bir durumda olabilir.

İçinizdeki sese kulak verin ve birkaç haftalığına sürpriz bir tatile çıkın. İçinizdeki heyecanla yepyeni şeyler keşfedecek, yepyeni işlere kalkışacaksınız. İnsanlarla tanışın, çekinmeyin; doğanın güzelliklerini huşu içinde seyredin. Deneyimler, dostluklar ve unutulmaz yerlerin size yaşatacağı güzelliklerin hayatınızda zengin ve kalıcı bir etkisi olacak.

Bu dönem arkadaşlık ilişkilerinizde daha fedakar ve özverili davranmanız gerekebilir. Ama iyi niyetinizin suistimal edilmemesine de özen gösterin. Arkadaşlık ilişkilerinizde stresli durumlar yaşayabilirsiniz.

Gelecekle ilgili planlarınızda sürpriz değişimler ortaya çıkabilir. Bir gelecek projeniz olabilir bu konuda umutlarınız hayalleriniz olabilir. Bu Yeni Ay sizi gerçekleri görmekten alıkoyabilir.

Arkadaşlıklarda yeni başlangıçlar yapmak veya karşınızdaki insanlara ne kadar değer verdiğiniz ile ilgili yeniden karar almak zorunda hissedeceğiniz bir dönem olacaktır. Bazı arkadaşlarınızı daha farklı bir bakış açısıyla değerlendirebilirsiniz ve arkadaşlığınızı tekrardan gözden geçirebilirsiniz.

Bu dönemde partnerinizin her dediğine inanmak, ileride sizi hayal kırıklığına uğratabilir, dikkatli olmanızda fayda var. Sanatsal faaliyetlere zaman ayırmak, hayatın yorucu koşturmasından sizi çekip çıkartmak için etkili bir çözüm olacaktır.

Kendinize olan güveniniz sayesinde, yeni tanıştığınız kişiler üzerinde pozitif bir etki yaratmayı başaracaksınız. İş arkadaşlarınızla aranızda aniden patlak veren bir görüş ayrılığını, sakin ve yapıcı bir yaklaşımla kısa sürede uzlaşmaya kavuşturabilirsiniz.

İkizler burcu mayıs ayı

İkizler burcu 24 Şubat – 1 Mart haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: İş ve kariyer konuları ön planda olacak. Kariyeriniz ile ilgili bir kavşaktan geçebilirsiniz, önemli gelişmeler kapınızda! Ev iş arasındaki dengeyi iyi kurmalısınız. Yer değiştirme, taşınma, tadilat gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir.

Ortağınızın, partnerinizi veya eşinizin finans konuları ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Balık burcundaki Yeni Ay ile kariyerinizle ilgili konularda daha fedakar ve özverili olmanız gerekebilir.

Ciddi bir sınavdan geçeceksiniz. Kendinize ve kabiliyetlerinize güvenin. Başkalarının söyledikleri moralinizi bozmasın; aksine bu çatışmalardan istifade ederek kendi pozisyonunuzu daha da vurgulayın ve pekiştirin. Durumu düzeltecek bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Bu hafta iş hayatınızda yeni kararlar alıp, eyleme geçmekten kaçınmalı, hayatı doğal akışına bırakmalısınız. Annenizin size olan ihtiyacını göz ardı etmeden onunla birlikte vakit geçirip, isteklerini yerine getirmeye özen göstermelisiniz.

Bu hafta hayatınızdaki bazı otorite figürleriyle ilişkilerinizde eski defterler yeniden açılabilir. Veya eski bir aşk yeniden karşınıza çıkıp, kalbinizin kapısını çalabilir. Bu süreçte aldanma ve aldatılmalara karşı dikkatli olun. Kalbinizin sesini dinleyin.

Uzun zamandan beri rafta bekleyen bir iş kararı harekete geçebilir. Yardım kuruluşlarında aktif görev almak, etkinlikler düzenlemek ve tanıtımını yapmak sizin hareketli yaşamınıza ayrı bir tat katacaktır.

İkizler burcu Nisan aylık burç yorumları

Yengeç burcu 24 Şubat – 1 Mart haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Hukuksal konular, idealleriniz, yabancılarla ilişkiler, ticaret konuları ön planda. Yönetici pozisyonundaki, isim yapmış, hatırı sayılır kişilerle ilişkilere dikkat! Desteğe ihtiyacınız olur ise eğer, rahatlıkla destek bulabilecek, olası bir sorunu hızlı bir şekilde çözümleyebileceksiniz.

Bir süredir değiştirmek istediğiniz hayatınızı değiştirebilmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili işler veya kişilerle ilgili önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Ya da yurt dışına bir seyahat organize edebilirsiniz, bu seyahat daha çok bilgi alma amaçlı ve size bir şeyler katacak bir seyahat olabilir.

Eğitimle ilgili konularda da bitirme sınavınız var ise, teziniz var ise veya eğitim konularında önemli bir dönemeçten geçiyor olabilirsiniz. Akademik anlamda çalışmalar yapabilirsiniz. Bu dönemde çokça resmi işler resmi evraklar vize işlemleri vs gibi konularla uğraşabilirsiniz. Basın, yayın, medya konularında hayatınıza sürpriz başlangıçlar girebilir.

Hedef ve isteklerinize giden yolda ilerlemek için pek uygun bir dönemde değilsiniz. Her zamankinden daha fazla geri adım atacaksınız, ileri adım ise pek olmayacak. Sabırlı olun, güzel zamanlar gelecek.

Seyahatler, yurt dışı bağlantıları, akademik konularla ilgili bir takım gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. Uzun süredir emek harcadığınız bazı konular bir anda meyve vermeye başlayabilir. İş ortaklıkları ve ortak çalışmalar gündeme gelebilir.

Kariyer hayatınızda heyecanlı, hızlı ilerleyecek kararlar alabilirsiniz. Kendinizi bir anda seyahatlerin ortasında ve öngördüğünüzden çok farklı gelecek planları yaparken bulabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki monotonluk yerini dinamik gelişmelere bırakıyor.

Aslan burcu Nisan aylık burç yorumları

Aslan burcu 24 Şubat – 1 Mart haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Finansal kaynak arayışı içindeyseniz bu Yeni Ay zamanında destekleyici etkiler altında olabilirsiniz. Önemli anlaşmalar, sözleşmeler özellikle iş ve kariyerinize ilişkin gündeme gelebilir. Borç, alacak ve verecek konularında, eşinizin veya ortağınızın finansal konuları ile ilgili sürpriz gelişmeler kapıda olacaktır.

Bu Yeni Ay size ihtiyacınız olan finansal kaynağı, hayatınızın dinamikleri nasıl ise o şekilde getirecektir. Öğrenci iseniz burs olabilir, davalarınız var ise nafaka veya tazminat şeklinde olabilir, kredi arayışı içindeyseniz krediniz onaylanabilir, borç arayışınız var ise buna rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Eğer ki yatırım planlarınız varsa bu Yeni Ay zamanı elinizdeki kaynakları doğru bir şekilde kullanmanız konusunda önemli kişilerden desteklerde alabilirsiniz. Kredi çekmeyi ya da yatırım yapmayı düşünüyorsanız eğer bu konuda ehil insanların fikirlerinden yararlanmalı, kendi başınıza harekete geçmemelisiniz.

Kariyer hayatınızda parlak fikirler, farklı seçimler ve yeni insanlarla tanışma fırsatınız olabilir. Yine iş değiştirme, farklı yöneticilerle çalışma, yeni hayat planları geliştirme söz konusu olabilir.

Kredi çekmek, yeni ortaklıklar için girişimde bulunmak için uygun bir dönemde olmadığınızı bilmek de fayda var. Maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Alkol, sigara gibi kötü alışkanlıkları hayatınızdan çıkartmak için radikal bir karar alabilirsiniz. Bağımlılık yaratan ilişki kalıplarından uzak durmak menfaatiniz için doğru olacaktır.

Kader sizi yine dolambaçlı yollara attı ve planladığınızdan çok daha farklı bir durumun içinde buldunuz kendinizi. Üzülmeyin. Her şey her zaman sizin planladığınız gibi gidecek olsa, hayatın beklenmedik sevinçlerini yaşayamazdınız.

Strese girmeyin, bilakis yaşamın gizli güzelliklerini yakalayabilmek için gözlerinizi dört açın. Kendinizi hayatın akışına bırakın ve her şeyin tam da olması gerektiği gibi yaşandığını aklınızdan çıkarmayın.

başak günlük haftalık aylık astroloji

Başak burcu 24 Şubat – 1 Mart haftalık burç yorumları

Başak burç yorumları: Yuva, aile, yer değiştirme, taşınma koşulları ile ilgili de beklenmedik, ani, sürpriz gelişmeler yaşanabilir. İlişkilerle ilgili stresli zamanlar dikkat! Bırakılması gereken bir takım temalar olduğunu göstermekte. Bu ilişki, ortaklıklardaki aynı devam alışkanlıklar olabilir, tavır ve davranışlar olabilir ya da en kötü ihtimalle ilişki veya ortağın kendisi olabilir.

Bu dönem atacağınız imzalara, vereceğiniz sözlere, kuracağınız ortaklıklarda daha temkinli olmanız yerinde olacak. Koşulların ve şartların her an değişebileceğine karşı hazırlıklı olmalısınız.

Çevrenizdeki insanların sizi olumlu ve yapıcı bir şekilde motive etmesi, ilerlemenize yardımcı oluyor. Bu durum hem onların dostluğundan, hem de sizin açık ve samimi davranışlarınızdan kaynaklanıyor.

Onların dediklerini yerine getirirken hiç zorlanmamanız da dikkat çekici. Bu destek için kendilerine teşekkür edip siz de onlara aynı şekilde karşılığını verin. Herkesin birlikte ilerlemesini sağlayacak karşılıklı bir destek ortamı oluşmasını sağlayın.

Bu dönemde evlilik, uzun ilişkiniz veya ortaklıkla ilgili yeni kararlar almak kalıcı değişimleri hayata geçirmek söz konusu olacaktır. Partnerinizden beklediğiniz anlayışı bulabileceğiniz bir dönemdesiniz. Karşılıklı iyi niyetin kıymetini bilip, yaşantınızı daha ahenkli ve uyumlu bir hale getirebilirsiniz.

İş hayatındaki ortaklıklarınızda da yeni ve olumlu gelişmelerle karşılaşmanız mümkün. Ani harcamalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kazançlarla ödemeler arasındaki dengesizlik sizi endişelendirmesin. Zaman içinde çabalarınızın karşılığını alacaksınız.

terazi günlük haftalık aylık astroloji merkür retro burç yorumları

Terazi burcu 24 Şubat – 1 Mart haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Gizli, saklı bazı bilgiler ve haberler ortaya çıkabilir, iş ve çalışma koşullarınızda bir değişim, gelişmeler meydana gelebilir, daha fazla çalışmanız, yorulmanız anlamına geliyor. Bu yüzden sağlığa dikkat, özellikle ayaklarınıza, ayak bileklerinize, uyluk kısmına. Diyet veya spora başlayabilir, sağlıkla ilgili uzmandan danışmanlık alabilirsiniz.

Kariyer ve iş ile ilgili konularda sizi sevindirecek gelişmeler yaşanabilir. Yalnız yine de eğer bir iş teklifi gelirse bunun ne kadar gerçekçi ve ayaklar yere sağlam basan bir modda olduğunu araştırın. Yeni iş teklifleri alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Maddi güvene dayalı konuları detaylı bir şekilde gözden geçirmek gelecek haftaya hazırlıklı adım atmanıza yardım edecek.

Hayat yolculuğunuzda üstesinden gelmek zorunda olduğunuz engeller bu dönemde artabilir. Fiziksel ve ruhsal açıdan kendinize fazla yüklenmemeye dikkat edin.

İyice düşünüp, hangi zorlukların sizi cidden engellediğini ve gerçekten enerjinizi harcamaya değeceğini tespit edin. Yanlış tahminlerde bulunursanız, sağlık sorunları yaşamanız işten bile değil.

Günlük hayatınızda sizi yoran, zamanınızı alan, enerjinizi tüketen konuları görmek kabullenmek ve şimdilik akışta kalmak en iyisi. Bu dönemde sağlığınıza özen göstermek, kilo vermek, diyet yapmak, bedeninizi korumak isteyebilirsiniz.

Bu hafta rutin işleri bir sisteme oturtmak isteyeceksiniz. Yorucu bir tempoyla çalışmaktan vazgeçmelisiniz. Çevrenizdeki insanların size yardım etmesini kabul etmelisiniz. İkili ilişkilerde yaşayacağınız anlaşmazlıkları, denge ve adalet duygunuzla çözümleyebilir, sevgi ve saygı çerçevesinde karşılıklı talepleri masaya yatırabilirsiniz.

akrep burcu yorumu merkür retro burç yorumları

Akrep burcu 24 Şubat – 1 Mart haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Aşk ve çocuklarla ilgili konular ön planda. Özel ilişkilerde güç, iktidar savaşı zaman zaman zor duruma düşürebilir, yalnız Akrep burçları için oldukça romantik günler kapıda. Çocuk sahibi olmayı düşünenler çalışmalar yapabilirler.

Finansal anlamda sürpriz harcamalara karşı dikkatli olmakta fayda var. Özel hayatınızı bu Yeni Ay ile ister istemez daha fazla sorgulayacaksınız. Ortaklıklar, yeni birliktelikler sayesinde hayatınızda aniden yepyeni bir ışık yanmaya başlayabilir.

Siz gerçekten bir ilişki içinde nasılsınız, neler yapıyorsunuz, nasıl davranıyorsunuz, neye ihtiyacınız var gibi sevdiğinizle daha güçlü bir sevgi bağı kurmak adına fedakarlık etmek ve karşılıklı özveride bulunmanızı gerektiren konular ortaya çıkabilir.

Romantizmin hüküm sürdüğü günlere tanıklık edebilirsiniz. Sevdiğinizin isteklerini yerine getirmek sizi çok mutlu edebilir.

Hem fiziksel enerjiniz hem ruhsal kavrayışınız yüksek seviyelerde. Bu dönemde akıllıca kararlar alabilme kabiliyetinizden faydalanarak planlarınızı gerçekleştirmeye çalışın. Dikkat, işi tembelliğe vurursanız pek fazla sonuç elde edemeyeceksiniz. Bu dönemde karşılaştığınız her duruma uygun davranma kabiliyetiniz de var, yararlanın!

Hayatınıza daha fazla duygu, eğlence, aşk, romantizm ve keyif katmak harekete geçebilirsiniz. Fedakarlık etmek alttan almak ilişkide daha fazla toleranslı ve şefkatli davranmak gerekebilir.

yay

Yay burcu 24 Şubat – 1 Mart haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Yuva, aile, yer değiştirme, taşınma, tadilat, gayrimenkul alım-satım konuları ön planda. Bu işlerle ilgilenirken zaman zaman stres ve baskı altında hissedebilirsiniz. Özellikle iş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda güç çekişmelerine dikkat!

Yeni Ay su grubundan bir burç olan balık burcunda olacağından, evinizde veya ofisinizde su tesisatı sorunları oluşabilir. Banyo, tuvalet, mutfağı yeniden bir elden geçirmeniz gerekebilir. Tesisatınızı kontrol etmenizde, bir ustaya göstermenizde fayda var. Bu Yeni Ay zamanı evinizi yeniden düzenlemek, boyamak, evin şeklini, görüntüsünü değiştirmek, evinize yeni eşyalar, mobilyalar almak için de uygun bir zamanda olacaksınız.

Bu dönemde yaratıcılığınızı ve yeteneklerinizi ortaya koyma çabası içine girebilirsiniz. Komisyon işlerinden gelir elde etmeniz mümkün olabilir.

Günlük yaşantınızda yeni tanıştığınız insanlarla yeni ufuklara doğru yol almak istersiniz.

Ebeveynlerinizle ilgilenmek, sağlıklarına özen göstermek zamanınızdan ve enerjinizden fedakarlık etmeniz gereken durumlar söz konusu olabilir. Aile içi ilişkilerde daha fazla fedakarlık etmek ebeveynlere veya eşe anlayışlı davranmak gerekebilir.

Hedeflerinize ulaşmada başkalarıyla işbirliği yapmak için en uygun zamandasınız. Bu kişiler arkadaşlarınız, aileniz veya iş arkadaşlarınız olabilir. Eğer bu elverişli dönemi parmağınızı bile kıpırdatmadan geçirirseniz, yarım kalan işleriniz gelecekte, kozmik koşulların bu kadar elverişli olmadığı dönemlerde dönüp dolaşıp tekrar sizi bulacak.

oğlak

Oğlak burcu 24 Şubat – 1 Mart haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Beklenmedik, sürpriz, ani seyahatler gündeme gelebilir, fakat bu seyahatlerde özellikle gecikmelere, eşya kayıplarına dikkat! İletişim evinizde gerçekleşecek olan bu Yeni Ay internetle ilgili önemli başlangıçlara işaret edebilir, web sitesi yaptırabilir, blog oluşturabilir, her türlü iletişim kanalı ile aktif bir şekilde iç içe olmanız gerekebilir.

Yine kardeşlerinizle ilgili önemli mevzular gündeme gelebilir. Taşınma, yer değiştirme, tadilat, ev ile ilgili konular bu Yeni Ay sürecinde ilgilenmeniz gereken konular arasında yer alabilir. Bilgi birikiminizi yakın çevrenizle hiçbir menfaat gütmeden paylaşmaya hazırsınız.

Bu dönemde kendinizi ifade ederken iletişimde dikkatli olmakta fayda var. Düşüncelerinizi ve planlarınızı net ve doğru bir şekilde ifade edemeyebilir, yanlış anlaşılabilirsiniz. Ve bu yüzden de komşular, yakın çevre, kardeşlerle iletişimde gerginlikler oluşabilir.

Bu dönemde arabanızın bakımıyla ilgilenmek, ofisinizdeki dekorasyon işlerini halletmek için kolları sıvayabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizde hafta ortasında sizi neşelendiren sürpriz olaylar meydana gelebilir.

Son dönemde edindiğiniz tecrübeler hakkında düşünün ve hayatınızı daha olumlu bir yönde ilerletebilmek için gereken kararları alın. İş ve özel yaşamınızda planlarınızı gerçekleştirmenin vakti geldi. Başkaları da sizi anlayışla karşılayarak destek verecek, bu yüzden hiçbir şeyi gizlemeye gerek yok.

Kısa yolculuklar veya gezilerle ilgili planlarınız varsa karar almakta veya tam ne istediğinizi belirlemekte güçlük çekebilirsiniz. Kendinizi zihinsel anlamda daha fazla yorgun ve meşgul hissedebilirsiniz.

kova merkür retro dolunay burçlar

Kova burcu 24 Şubat – 1 Mart haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Yine hayatınızda finansal konular ön planda olacak. Bütçenizi yeniden değerlendirmelisiniz. Gider gelir dengenizi iyi belirlemeniz gerekiyor. Yeni kazanç kapıları elde etmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle mesleki anlamda destekleyici etkiler devrede olacak.

Bakmak ve kollamak zorunda olduğunuz kişilere daha fazla destek olmanız gerekebilir. Diğer yandan birikimlerinizi değerlendirmek kazançlarınızı doğru kullanmak adına yeni kararlar alabilirsiniz.

Doğal bir uyum içinde olduğunuzdan, grup ortamlarındayken taviz vermeniz gerekmeden ve serbestçe hareket edebileceksiniz. Bu gücü eğlenceli sosyal aktivitelerde kullanabilir veya iş yerinizde başkalarıyla birlikte çalışarak verim sağlamak için kullanabilirsiniz.

Size baskı uygulamak isteyen kişilerden, tartışmaktan ziyade zekanızla uzak durmaya çalışın.

Kendinize duyduğunuz öz değeri ve verdiğiniz önemi sınayacak hayat koşulları ortaya çıkabilir, kendiniz için de bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Aile ve eşle ilgili konularda bütçe, kazanç ve birikimleri kullanmak değerlendirmek ve daha akıllıca harcamak önemli olacak.

Maddi manevi paylaşımların ne kadar değerli olduğunun farkına varıyorsunuz. Ortaklıklar, miras, yeni iş teklifleri gibi konular gündeminizi doldurabilir. Borç alabilir veya verebilirsiniz. Ödemelerde bir takım aksaklıklarla karşılaşmanız mümkün. Mart’ın ikinci yarısında bu aksayan konuların çözümleneceğini düşünerek rahatlamalısınız.

balık merkür retro dolunay burçlar mayıs ayı

Balık burcu 24 Şubat – 1 Mart haftalık yorumları

Balık burç yorumları: İş ve kariyerinize ilişkin özellikle sürpriz, beklenmedik ve ani gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. Kariyer hayatınızda pozitif değişimlere açık olacağınız bir dönemdesiniz. Önünüze çıkan fırsatları değerlendirmenizde fayda var.

Fiziki görünümünüz ve sağlığınızı ilgilendiren konular devrede olacak. Bunun yanı sıra ortağınız, partneriniz veya evli olduğunuz kişi ile ilgili stres yaratan, gerginliklerden uzak durmakta fayda var.

Gerek iş gerekse özel hayatınızda, sosyal çevrenizle son derece uyumlu bir ilişki içerisindesiniz. Bu rahat ve elverişli dönemi insanlarla sosyal bağlarınızı güçlendirmek için kullanın. Böylece, gelecekte bu kadar keyifli olmayabilecek dönemler için de hazırlık yapmış olursunuz.

Bazı bekar Balık burçları evlenme kararı alabilir, hayatlarındaki özel kişiyle daha ciddi bir gelecek planı yapmaya başlayabilir. Evlilik ve ortaklık konularında yaşadığınız ikilemler varsa bu dönemde yaşadığınız çelişkileri su yüzüne çıkaracak duygusal stresler yaşayabilirsiniz.

Hayatınızda daha fazla romantizm ve aşk yaşamak için istekli olacaksınız. Dış görünümünüzü değiştirmek, sosyal hayatınızı güçlendirmek, yeni birliktelikler kurmak için plan yapabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermek önem kazanıyor. Zayıflamak ve diyet yapmak gibi konularda motivasyona ihtiyaç duyabilirsiniz.

İndigo Dergisi Astroloji