Astroloji: 23 – 29 Mart 2020 haftalık burç yorumları

Astroloji: 23 – 29 Mart 2020 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 23 - 29 Mart 2020 haftalık burç yorumları burçlar

Astroloji: 23 Mart -29 Mart haftalık burç yorumları…

Haftanın astroloji olayları:


  • Güneş Koç burcunda: 20 Mart 2020 – 19 Nisan 2020
  • Satürn Kova burcunda: 22 Mart 2020 – 7 Mart 2023
  • Koç burcunda Yeni Ay: 24 Mart 2020

Koç burcu Yeni Ay burç yorumları

Koç burcu 23 – 29 Mart haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu dönemde sosyal yönünüz ön planda olabilir. Şansınızın açık olduğu bir hafta geçirebilirsiniz. Şansa ihtiyacınız varsa sabah saatlerini değerlendirebilirsiniz. Yeni Ay, güzel fırsatları da beraberinde getiriyor olacak.

Bu dönemde rüzgârın bizden yöne estiğini söylemek mümkün. Öz güvenimiz ve cesaretimiz artıyor. Yeni girişimler ve atılımlar yapmak için çok hevesli olacağız. Ancak bizim için çok da kolay bir süreç olmayacak. Düşünmeden hareket etmemeli, kendimizi olmayacak tehlikelere atmamalıyız.

Eskiyi arkanızda bıraktığınızda önünüze çok güzel yeni fırsatlar çıkacaktır. Dileğiniz neyse çok içten dileyin. Yeni olan ve sizi mutlu edecek her şeyi kendinize çekebilirsiniz. Göreceksiniz ki eskiyi arkanızda bıraktığınızda önünüze çok güzel yeni fırsatlar çıkacaktır. Dileğiniz neyse çok içten dileyin. Yeni olan her şeyi kendinize çekebilirsiniz. Yeni bir aşk, yeni bir iş veya yeni bir bebek bile olabilir.

Satürn’ün Kova burcundaki seyahati ile sosyal çevre, gruplarla ve arkadaşlıklarla ilgili konular ön planda olacak. Sosyal ilişkilerinizin sınavlardan geçeceğini söyleyebiliriz. Arkadaş çevreniz büyük ölçüde daralacak. Kendinizi gerçekleştirmenize yardımcı olan arkadaşlıklarınızın yanınızda kaldığından emin olmalısınız.


Arkadaş çevrenize karşı sorumluluklarınız artabilir. Arkadaşlarınızla birlikte iş yapma kararı alabilirsiniz. Ancak bu dönemde doğru kararlar aldığınızdan emin olmalısınız. Bu dönemde sosyalleşmek sizi yorabilir. Yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz.

İdeallerinize daha gerçekçi bir bakışla yaklaşıp realist hedefler belirleyebilirsiniz. Toplumsal meselelere daha fazla ilgi duyabilirsiniz. Kulüplere, derneklere katılabilir, siyasi kuruluşlar için faaliyet gösterebilirsiniz.

Aşk evinizin yöneticisi olan Güneş, burcunuzda olduğu bu süreçte, çekici ve istenen kişi olacaksınız. Karşı cins üzerinde etkili olacaksınız. Flört etmek, kısa maceralar yaşamak hoşunuza gidecek bu dönemde.

Kafanızdaki hayallerinizin, ideallerinizin, hedef ve planlarınızın artık size uygun gelmediğini ve beklentilerinizin değişmeye başladığını hissedebilirsiniz. Dış görünüşünüz, tepkileriniz, davranışlarınız mercek altında olacak.


Boğa burcu Yeni Ay burç yorumları

Boğa burcu 23 – 29 Mart haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu hafta kariyer konularınız ve geleceğiniz sizler için ön planda olabilir. Mevcut problemleriniz varsa yöneticinizle de bu zaman diliminde görüşürseniz olumlu sonuçlarla yanından ayrılabilirsiniz.

Bu dönemde kendi içimize dönme ve insanlardan uzaklaşma isteğimiz artabilir. Enerjimiz çok yüksek değil. Bu nedenle bu süreçte biraz durup, ilerideki dönemler için soluklanmak ve gücümüzü toplamak bizim için daha iyi olabilir. Sosyal çevreden ve dış dünyadan bir süre ayrı kalmak kendimizi tekrar şarj etmemizi sağlayacaktır.

Yeni Ay, sağlığınızla ilgili olumlu yeni bir gelişme yaratabilir. Ruhsal olarak kafanız karışık olabilir. Bu Yeni Ay bilinçaltınızı temizlemek, sizi aşağı çeken kişileri hayatınızdan çıkarmak için destekleyicidir. İçinizdeki gücü keşfedeceksiniz. Bulunduğunuz çevrede hem başarılarınızla hem de güzelliğinizle parlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda da bu şans sizi bulabilir.

Satürn’ün Kova burcuna geçişiyle kariyer hayatınızda mücadele vermeniz gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemi doğru değerlendirdiğiniz takdirde kendinize ayakları yere sağlam basan stratejiler belirleyebilirsiniz. Bu süreç 2023 yılına kadar sürebilir.


Çalışıyorsanız iş hayatında daha fazla sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Terfi alabilirsiniz, sorumluluklarınızı yerine getirmek için daha fazla çalışmanız ve emek vermeniz gerekebilir. Sorumluluklarınıza gerekli özeni göstermezseniz işinizi kaybetme riskiyle karşılaşabilirsiniz.

Çalışmıyorsanız yeni iş konusu gündeme gelebilir. Bu dönemde sık sık iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Kendi işinizi kurabilirsiniz. Bu dönemde yapacağınız işlerde mücadele vermeniz gerekse de, uzun süre kalıcı olacak bir kariyer inşa etme şansınız da olacak.

Yeni şeyler öğrenmek için çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Çevrenizde sanatsal veya ruhsal konular çerçevesinde hoş sohbetler yaparak fikir alabileceğiniz bilgili insanlarla karşılaşabilirsiniz. Geleceğe dair planlar yapmak için uygun bir dönemdesiniz.


ikizler

İkizler burcu 23 – 29 Mart haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Pozitif enerjiler sizi bekliyor. Eğitim hayatınız, akademik konularınız, yurt dışı işleriniz gündemde olabilir. Kariyer konularınız ön plana çıkabilir. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Şu an çalıştığınız işte de başarılar elde edebilirsiniz.

Yeni insanlarla tanışmak, yeni çevrelere girmek istiyorsak tam sırası. Sosyal çevremizden biri ile yeni bir aşka adım atmamız da söz konusu olabilir. Girişimci ve cesur ruhumuz ortaya çıkacak. Ama cesaretimizin de bir sınırı olmalı. Çevremizde bizimle rekabet edecek, bizi engellemek isteyecek kişiler olabilir.

Yeni Ay, size şans getirecektir. Arkadaşlarınız vasıtasıyla hayatınızda yeni bir alana yer açabilirsiniz. Bu belki de bir iş fırsatı olur veya biriyle tanıştırmaları sonucu hayatınızın aşkı da olabilir. Bulunduğunuz çevrede yaptıklarınızla ün kazanabilirsiniz. Vaktinizi dostlarınıza ayırabilirsiniz. Geçmişteki olayları zaman zaman kafanıza takabilirsiniz.

İkizler burçları Satürn’ün Kova burcundaki seyahatinden olumlu yönde etkilenecek. Eğitim, hukuk ve yurt dışı ile ilgili konular hayatınızda ön planda olacak. Bu dönemde akademik hayatınızı ilerletme kararı alabilirsiniz. Yeni eğitimlere katılabilir, ilginizi çeken konular üzerine daha derin bilgiler edinebilirsiniz.


Hayatın derin yönleriyle daha fazla ilgilenip din, astroloji ve felsefe gibi konulara ilgi duyabilirsiniz. Hayatı anlamlandırma ihtiyacı duyarsınız. Hukuki meselelerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz, hukuk alanında kendinizi korumak üzerine sınavlar verebilirsiniz.

Bu süreçte yurt dışıyla ilgili konular sık sık gündeme gelir. Çeşitli ticaret işleri yapıyorsanız uluslararası ilişkiler, gümrük vb konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Yurt dışına yerleşmek, çalışma ve oturum izni almak gibi hedefleriniz varsa bu 3 yıllık süreç size iyi gelecek.

İş hayatınla ilgili hareketli günler sizi bekliyor olabilir. İşle ilgili seyahatleriniz olabilir. Ummadığınız bir iş görüşmesi veya iş anlaşması fırsatıyla karşılaşabilirsiniz. Ancak karar vermeden önce mantığınızı ön plana alarak etraflıca düşünmekte, detayları kaçırmamakta fayda var.


Yengeç burcu 21 Mart Dolunay burç yorumları

Yengeç burcu 23 – 29 Mart haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Maddi durumunuza odaklandığınız bir dönem… Borçlarınız, kredileriniz gündeminizde olabilir. Umutlarınızı, hayallerinizi gerçekleştirmek için güzel etkiler altında olacaksınız. Pozitifliğiniz sayesinde her şeyin altından başarıyla kalkabilirsiniz. Akademik işleriniz veya uluslararası konularınız varsa gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yeni Ay özellikle kariyer hayatınızda yeni sayfalar açmanıza destek verecektir. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Siz de iş değiştirmek isteyebilir, yeni bir başvuru yapabilirsiniz. Her iki türlü de sizin için hayırlı olan gelişmeyle karşılaşabilirsiniz.

Yeni Ay, kariyer ve sosyal statümüzle ilgili gelişmeleri ön plana çıkarıyor. İş hayatımızda uzun zamandır beklediğimiz bir değişiklik gerçekleşebilir. Yeni bir işe başlayabilir ya da terfi edebiliriz. Çalışmayanlar ise artık hayatlarında engel olan kişileri veya olayları ardında bırakarak, gelecekte yapmak istedikleri için harekete geçebilirler.

Bu dönemde ayrıca aile büyüklerimiz, evimiz ile ilgili yeni gelişmeler olabilir. Ancak kırıcı olmaktan kaçınmalı, karşımızdaki insanları da dinlemeli, düşünmeden harekete geçip sonradan pişman olacağımız sözleri söylememeliyiz.


Satürn’ün Kova burcuna geçmesiyle parasal ve maddiyat ile ilgili konular ön planda olacak. Önümüzdeki 3 yıllık süreçte özellikle finansal konularda mücadele vermek durumunda kalabilirsiniz. Kredi ve borçlarınızla ilgilenebilirsiniz. Mümkün olduğunca borç meselesinden uzak durmaya çalışın.

Eşinizin finansal durumuyla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Eşinizin kazançları azalabilir veya siz evin finansal sorumluluğunu almak durumunda kalabilirsiniz. Ortaklı iş yapıyorsanız gelir paylaşımıyla ilgili konular gündeme gelebilir.

Hakkınızı savunmak durumunda kalabilirsiniz. Böyle bir şey yapmadan önce bütçe planlamanızı doğru yaptığınızdan emin olun. Para sorumluluğu alabilir, ev, araç veya iş kredileri çekebilirsiniz. Nafaka, miras, burslar gibi başkalarının kazançlarıyla ilgili konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Hayata bakış açınızı değiştirebilecek yeni felsefeler, düşünce sistemleriyle karşılaşabilirsiniz. Mistik konular ilginizi çekmeye başlayabilir veya zaten ilginizi çekiyorsa daha da derinleşmek isteyebilirsiniz.


aslan burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Aslan burcu 23 – 29 Mart haftalık yorumları

Aslan burç yorumları: İlişki ve evlilik konularınıza ağırlık verebilirsiniz. Partnerinizle beraber daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Uzun zamandır harcamalarınıza dikkat etmediyseniz bu hafta ekonomik tedbirler almanız gerekebilir. Bu haftanın güzel olayı ise Koç burcunda Yeni Ay meydana gelmesidir.

Yeni Ay, yeni bir eğitime başlamanız için fırsat verecektir. Akademik hayatınızda güzel bir döneme girdiğinizi görebilirsiniz. Yurt dışı bağlantınız varsa yeni bir sözleşmeye imza atabilirsiniz.

Yüksek öğretim, yurt dışı konuları üzerine odaklanacağımızı işaret ediyor. Yeni eğitimler, yabancılarla çalışma, yurt dışı seyahatleri söz konusu olabilir. Eğer akademik hayatımız devam ediyorsa başarılı günler bizi bekliyor.

Sosyal medya da parladığımız başka bir alan olabilir. Ancak kendimizi ifade ederken dikkatli olmalı, başımızı belaya sokacak sözler sarf etmekten sakınmalıyız. Fikirlerimizi dile getirirken daha esnek olmamızda yarar var.


Ülke değişikliği düşünenler için harekete geçme vakti olabilir. En güzeli ise bu Yeni Ay beklentiniz olan her konuda sizi mutlu edecek gelişmeleri de beraberinde getirecek. Psikolojik olarak yıpranmış olanlar kısa bir seyahat enerjinizi yükseltecektir.

Satürn’ün Kova burcuna geçişiyle özellikle ilişkiler ve ortaklık konuları ön planda olacak. Önümüzdeki 3 yıllık süreçte en büyük sınavınız ilişkilere odaklı olacak. En çok dersi de yine bu alanda alacaksınız.

Yalnızsanız, evliliğe gidebilecek bir ilişki gündeme gelebilir. Bu dönemde ilişkiler ciddi niyetlerle başlar. Evlenme, nişanlanma veya partnerinizle birlikte yaşama kararı alabilirsiniz. Ortaklı iş yapma kararı alabilir, yeni ortaklıklar kurabilirsiniz.

Bu dönemde kuracağınız ortaklıklarda sorumluluk duygusu ön planda olacak. Mevcut ortaklarınızla olan ilişkileriniz ve kimin daha çok emek verdiği üzerine hesaplaşmalar yaşayabilirsiniz. Gelecek görmediğiniz romantik ilişkiler ve iş ortaklıkları bu dönemde sonlanır. İmza gerektiren işlere girişmeden önce iki kere düşünün.

Artık bir yenilik, değişiklikler yapmak ihtiyacı hissedebilirsiniz. Hatta ev, şehir veya ülke değiştirebilirsiniz. Oturduğunuz yerden başka bir yere taşınmayı düşünebilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz.


Başak burcu 21 Mart Dolunay burç yorumları

Başak burcu 23 – 29 Mart haftalık burç yorumları

Başak burç yorumları: Bu dönemde sağlığınız ön plana çıkabilir. Rahatsızlığınız varsa artık iyileşme sürecine girmiş olabilirsiniz. Venüs’ün gelmesiyle evlilik ve ilişki hayatınızda güzel etkileri hissetmeye başlayabilirsiniz. Partnerinizden romantik davranışlar görebilirsiniz. Ortaklıkla yürüttüğünüz işiniz varsa olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yeni Ay, ekonomik durumunuzla ilgili yeni bir başlangıç yapmanızı sağlayabilir. Borçlarınızı, ödemelerinizi kapatmak için yeni gelir kaynakları bulabilirsiniz. Eşinizden de maddi destek görebilirsiniz.

Ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda yeni girişimler yapmak isteyebiliriz. Süregelen bir finansal sorun bu dönemde çözülebilir. Finansal konularda risk almaya her zamankinden daha fazla eğilimli olabilir, daha cesur davranabiliriz.

Temkinli adımlar atmalı ancak yeni girişimlerden kaçınmamalı ve ortağımızın ya da eşimizin finansal konulardaki yeni fikirlerine açık olmalıyız. Miras konusu varsa beklediğinizden daha güzel bir sonuç elde edebilirsiniz. Ameliyat durumu olanlar varsa sağlığınız daha iyiye gidecektir.


Satürn’ün Kova burcuna geçişiyle birlikte hayatınızda tam anlamıyla bir düzen oturtamadığınızı konular olduğunu hissedeceksiniz. Önümüzdeki 3 yıllık süreçte hayatınızı disipline etmek konusunda çaba sarf etmeniz gerekebilir. Sağlığınıza da ekstra özen göstermeniz gereken bir dönem olacak. Daha sağlıklı beslenmek ve bedensel olarak güçlenmeye dikkat etmelisiniz.


Kariyer yaşamınızdaki ilişkiler de önem kazanacak. Birlikte çalıştığınız kişilerle olan ilişkileriniz bu dönemde sınavlardan geçecek. Takım çalışması yapmak ve ekip yönetmek durumunda kalabilirsiniz. İş yükünüz artabilir. Terfi alabilirsiniz.

Zihniniz daha çok yaşamınızdaki ikili ilişkileriniz ve ortaklı konularla ilgili düşüncelerle dolu olabilir. Önemli bir iş anlaşması gündemine gelebilir. Ancak zihniniz dağınık olabileceğinden odaklanmakta güçlük çekebilirsiniz.

İş ortaklığında sorunlar yaşayabilirsiniz. Anlayışsız veya bencil ilişkiler, sizi hem maddi hem de manevi anlamda zor durumda bırakıyor olabilir. Borçlar, miraslar, cinsellik, başkalarıyla paylaşılan maddi-manevi konularda krizler yaşayabilirsiniz.


terazi burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Terazi burcu 23 – 29 Mart haftalık yorumları

Terazi burç yorumları: Hem aşk hayatınız hem de çocuğunuz ile ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ofiste güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni Ay, yeni bir ilişkiyi de beraberinde getirebilir. Yalnızlar bu Yeni Ayla beraber artık eski sevgilinizi aklınızdan çıkarmanız gereklidir.

Yeni Ay ile ikili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktamız haline geliyor. Eğer ilişkimiz yoksa hayatımıza yeni biri girebilir ya da yeni bir iş birliğine başlayabiliriz. Eğer ilişkimiz varsa ve birtakım sorunlar yaşıyorsak partnerimiz ya da eşimizle kırıcı olmadan açık ve net konuşmalar yapmayı denemeliyiz.

Bu dönemde ilişkimiz konusunda tamam ya da devam kararı alabiliriz. Evliliğinde sorun olanlar aradaki kırgınlıkları düzelterek, yeni bir sayfa açarak daha güçlü bir aşkla yola devam edebilirler. Ortak iş açmış olanlar varsa yeni bir projeyle güzel maddi kazançlar elde edebilirler.


Satürn’ün Kova burcuna geçişi size iyi gelecek. Aşk hayatı, çocuklar ve hobilerle ilgili meseleler ön plana çıkacak. Hayattan daha fazla keyif almaya odaklanmaya başlayacağınız 3 yıllık bu süreçte ilişkiler, birlikte keyifli ve mutlu vakit geçirme konularında pozitif olacak.

Çocuk sahibi olabilirsiniz veya çocuğunuz varsa daha fazla sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Yeni hobiler edinebilir, hobilerinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Sorumluluğa dönüşen ilişkiler bu dönemde sonlanabilir, ilişkilerde daha özgür olmak isteyebilirsiniz.

Eğer ilişkinizde üstünü kapattığınız sorunlar varsa ve ikiniz arasında bitmeyen bu problemler devam ediyorsa ayrılmaya karar verebilirsiniz. Bu kararı karşı taraf veya ortaklaşa verebilirsiniz.


akrep burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Akrep burcu 23 – 29 Mart haftalık burç yorumları

Akrep burç yorumları: Ailenizle ilgili konulara vakit ayırabilirsiniz. Evinizle ilgili planlarınız varsa istediğiniz tarzda bir ev fırsatı karşınıza çıkabilir. Aşk hayatınız ön plana çıkıyor. Şansınız açık, romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili beklentileriniz varsa hayırlı haberlerini alabilirsiniz. Bazılarınız hobi olarak gördüğü işlerinde profesyonelliğe adım atabilir.

Yeni Ay sağlık probleminiz varsa yeni bir tedavi seçeneği sunabilir. Kronik rahatsızlığı olanlar için şifa bulacağı bir dönem olabilir. Bu dönemde iş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor. Günlük yaşamımızda ya da iş hayatımızda heyecan verici yeni gelişmeler olabilir. Eğer çalışıyorsak, yeni bir görev üstlenmemiz istenebilir. İş ortamımız değişebilir.

Yeni iş arkadaşlarıyla çalışmaya başlayabiliriz. Sağlıklı yaşama yönelmek, diyet ya da spora başlamak istiyorsak, uygun bir dönemdeyiz. Günlük hayatımızda çeki düzen vermemiz gereken şeyler varsa tam sırası.


Çalıştığınız ortamda yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Terfi alabilirsiniz. Yaptığınız işlerle çalıştığınız ortamdaki kişilerden takdir görebilirsiniz. Depresif ruh halinizi mutlu bir psikolojiye bırakıyorsunuz. Olumlu haberler alabilirsiniz.

Satürn’ün Kova burcuna geçişiyle ev ve aile hayatınızla ilgili konular ön planda olacak. Özellikle aileye karşı sorumluluklarınız artabilir. Hayatınızda köklü değişiklikler yapabilirsiniz. Taşınabilir, şehir değiştirebilir, gayrimenkul alım-satım işleriyle uğraşabilirsiniz. Evlenebilir, boşanabilir veya çocuk sahibi olabilir, ev yönetme sorumluluğu alabilirsiniz.

Köklerinize dönmek, aile geçmişiniz hakkında bilgi sahibi olmak ve aile içinde süregelen problemleri çözmek için önünüzde 3 yıllık bir süreç olacak. Sosyalleşmekten kaçabilirsiniz, ev içindeki sorumluluklarınızın sizi eve kapatmasına izin vermeyin.

İş hayatınızda kendi iradenizi kabul ettirmek, sıkı çalışmak ve bulunduğunuz alanda güçlü olmak arzusu duyabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle çatışma eğiliminiz olabilir. İş ortamınızda aktif davranarak, sıcak bir dürüstlük içinde olursanız, insanlarla iyi bir diyalog geliştirdiğiniz gibi isteklerinizi uygulamanız da kolay olur.


yay burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Yay burcu 23 – 29 Mart haftalık yorumları

Yay burç yorumları: Sosyal yönünüz, iletişim becerileriniz sayesinde güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. İş ilişkilerinizde bu yeteneğinizi kullanarak olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili de olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Evinizi değiştirmek istiyorsanız harekete geçebilirsiniz. Ailenizi ihmal ettiyseniz bu hafta onlara vakit ayırarak gönüllerini alabilirsiniz.

Yeni Ay yeni bir aşkı da beraberinde getirebilir. Yalnızlar bu dönemde size ilgi duyan birileri olduğunu fark edebilirsiniz. Hoşlandığınız kişiyle ilgili siz bir adım atarsanız karşı tarafın da size boş olmadığını görebilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili beklentiniz varsa onun güzel haberlerini alabilirsiniz. Genel olarak şanslı olacağınız bir dönemde olacaksınız. Her konuda şansınızı deneyebilirsiniz.

İkili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Hayat enerjimiz ve yaşamdan aldığımız keyif artabilir. Eğer ilişkimiz yoksa, bu Yeniay, yeni bir aşkın habercisi olabilir. Yeni bir hobi edinebilir, çocuğumuz varsa onlarla ilgili güzel haberler alabilir, yeni bir adım atabiliriz.


Satürn’ün Kova burcuna geçişiyle uzun bir süredir yaşadığınız finansal sorunlar geride kalıyor. İletişim konusunda kendinizi daha iyi ifade etmeyi öğreneceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yakın ilişki içinde olduğunuz kişilerle ilgili konular ön plana çıkıyor.

Çıkacağınız kısa süreli seyahatler bu dönemde kendinizi daha iyi tanımanıza yardımcı olacak. Kısa süreli eğitimlere ve kişisel gelişiminize yardımcı olacak seminerlere katılabilirsiniz. Kendinizi ve zihninizi disipline etmekle ilgili sınavlar verebilirsiniz.

Enerjiniz gayet yüksek olacak. Odağınızda ev hayatınız ve aşk hayatınız olabilir. Evde değişiklikler yapmak veya evinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda tüm güçlü yanlarınızı ortaya çıkıyor. Yeni tanışmalar, yeniden aşık olmak, heyecan duymak, hayatın farklı yanlarını yaşamak isteğiniz yükselecek.


Oğlak burcu 26 mart 20 nisan venüs balık burcunda

Oğlak burcu 23 – 29 Mart haftalık burç yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu dönem maddi gelirleriniz, yatırımlarınız, finansal işleriniz ön planda olabilir. Gelirinizle ilgili bir artış bekliyorsanız güzel gelişme yaşayabilirsiniz. Maaşınızla veya aldığınız primle ilgili de bir gelişme yaşanabilir.

İletişim trafiğiniz artıyor. Eğitim hayatınızda ve işinizde yoğun zamanlar geçirebilirsiniz. Kurduğunuz yeni kontaklar sayesinde yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kardeşiniz, akrabalarınız ile ilgili de konular gündeme gelebilir.

Yeni Ay ailenizle ilgili yeni bir sayfa açmanızı sağlayabilir. Aile arasında dargınlıklar varsa bu Yeni Ayda eski olayları unutup, tekrardan bir araya gelme söz konusu olabilir. Aileye yeni bir birey katılabilir veya yeni bir ev bakabilirsiniz.

Bu dönemde ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Aile bireyleri ile geçmişten kalan bir konu hakkında açık ve net bir şekilde iletişim kurarak çözüme ulaşabiliriz. Gayrimenkul alım satımları ile ilgili konular gündeme gelebilir.


Satürn’ün Kova burcuna geçişiyle özellikle finansal konular gündeminizde olacak. 3 yıllık süreçte bütçenizi yönetmekte sıkıntı yaşayabilirsiniz. Kendinizi finansal konularda kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bu dönemi bütçe planlaması yapmak ve kazançlarınızı arttıracak yeni yollar bulmak için değerlendirebilirsiniz.

İşiniz için ne kadar emek verdiğiniz ve çabalarınızın finansal karşılığını ne kadar aldığınız üzerine kafa yorabilirsiniz. Özgüveniniz düşebilir, kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Öz değer duygunuzu arttıracak aktivitelerde bulunabilir, finansal getirisi olacak eğitimlere katılabilirsiniz.

Para sorumluluğu almak durumunda kalabilirsiniz, yatırım yaparken temkinli hareket etmelisiniz. Para biriktirmeye başlamak için çok uygun bir dönem. Bu dönemde finansal konularda atacağınız adımların uzun vadede mutlaka karşılığını alırsınız.

Evimizde yenilikler, tadilat, onarım yapılması söz konusu olabilir. Aile üyeleri ile tartışmaktan, kırıcı olmaktan kaçınmamızda fayda var. Özellikle evli olan Oğlak burçları; yaşadığınız ilişkinin özü, süresi, niteliği ve karşınızdaki kişinin sizin yaşamınızdaki yerini iyi belirlemeniz lazım. Kardeşlerinizle ilişkileriniz hareketlilik kazanabilir.


Kova burcu 26 mart 20 nisan venüs balık burcunda

Kova burcu 23 – 29 Mart haftalık yorumları

Kova burç yorumları: Enerjik, pozitif bir başlangıç yapıyorsunuz. Gelirinizde artış olmasına rağmen daha fazlası için yeni fırsatlar arayabilirsiniz. Yatırım planlarınız varsa harekete geçebilirsiniz. Yeni Ay ile iletişim kurduğunuz çevre sayesinde yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Yeni bir eğitim için başvuru yapabilirsiniz. İletişim becerileriniz sayesinde iş hayatınızda ilgi çekebilirsiniz. Yazarlık yeteneğiniz varsa mutlaka yayınlayın internette başkalarının ilgisini çekebilirsiniz.

Yakın çevre ve kardeşlerle ilgili konulara odaklanıyoruz. İletişim trafiğimizin daha da artacağını söylemek mümkün. Kardeşlerimiz ya da yakın çevremiz ile tartışmaktan, sonra pişman olacağımız sözler söylemekten kaçınmalıyız.

Kendimizi geliştirmek için yeni bir eğitim alabiliriz. Sosyal medya, ticaret, pazarlama, satış, eğitim konularında şansımız artıyor. Bu alanlarda yeni bir iş ya da proje söz konusu olabilir. Yeteneğiniz ne olursa olsun teknolojiyi ve sosyal medyayı kullandığınızda ün kazanabilirsiniz. Kardeşinizle ilgili de sevindirici bir gelişme yaşayabilirsiniz.


Satürn’ün Kova burcuna geçişiyle içe dönük halinizden uzaklaşacağınız 3 yıllık bir sürece giriyorsunuz. Dış görüşünüz, sağlığınız, hedefleriniz ve bireysel kararlarınızla ilgileneceksiniz. Hayatınızın her alanında sorumluluklarınız artacaktır. Hayatınızı baştan yaratacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Bu dönemde daha disiplinli hareket etmeniz gerekiyor. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz, günlük hayatın getirdiği sorumluluklardan kaçma isteği duyabilirsiniz. Kaçmak yerine mücadele etmelisiniz. Hayatın getirdikleriyle uğraşırken bedensel ve ruhsal sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.

Alacağınız kararlar uzun vadeli olacaktır. Önemli konularda düşünmeden karar almamaya ve gereksiz riskler almamaya dikkat etmelisiniz. Kilo probleminiz varsa disiplinli olduğunuz sürece hedeflediğiniz kiloya ulaşabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

Koç burcunda ilerleyen Güneş size hem girişimde bulunma gücü veriyor hem de kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmeniz konusunda cesaretlendiriyor. Bu zaman dilimi içinde gayet doğal, kimsenin etkisi altında kalmadan, kararlarınızı uygulama yönünde fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.


Balık burcu 26 mart 20 nisan venüs balık burcunda

Balık burcu 23 – 29 Mart haftalık burç yorumları

Balık burç yorumları: Geçmişe değil anı yaşamaya odaklanıyorsunuz. Olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizle ilgili değişikler düşünüyorsanız harekete geçebilirsiniz. Yeni Ay ummadığınız bir gelir kapısı açabilir.

Bu maddi kaynak sizlerin tırnaklarıyla kazıyarak hak ettiği bir gelir olacak. Venüs’ün hala burcunuzda hareket etmesi de ekonomik durumunuzda güçleneceğinizi gösteriyor. Yeni yatırım fırsatları karşınıza çıkarsa tereddüt etmeden harekete geçebilirsiniz.

Yeni Ay ummadığınız bir gelir kapısı açabilir. Bu maddi kaynak sizlerin tırnaklarıyla kazıyarak hak ettiği bir gelir olacak. Venüs’ün hala burcunuzda hareket etmesi de ekonomik durumunuzda güçleneceğinizi gösteriyor. Yeni yatırım fırsatları karşınıza çıkarsa tereddüt etmeden harekete geçebilirsiniz.

Yine bu Yeni Ay döneminde finansal konular ve kendi öz değerimiz üzerine odaklanıyoruz. Kazancımızı artırmak için yeni girişimler yapmamız gündeme gelebilir. Yeni iş birlikleri kurabilir, yeni bir işte çalışmaya başlayabilir, yeni yatırımlara yönelebiliriz.


Temkini elden bırakmamalıyız ancak bu dönemde cesur ve öz güvenli adımlar atmak ve yeteneklerimizin farkına varmak bizi finansal olarak başarıya götürecektir.

Satürn’ün Kova burcuna geçişiyle kendi kabuğunuza çekilmek isteyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde göz önünde olmak istemeyebilirsiniz, kalabalıkların içinde olmaktansa yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. İçe dönmek isteyebilirsiniz.

Geçmişten gelen korkularınızla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Hayatınızın genel bir değerlendirmesini yapabilirsiniz. Psikolojik destek almak bu dönemi daha rahat atlatmanıza yardımcı olabilir.


Parasal konularda girişimci olacağınız bir dönem. Daha fazla kazanmak adına cesaretle yol alabilirsiniz. Ancak gereksiz harcamalara da dikkat etmelisiniz. Para ile ilgili aşırı riskler alma konusuna dikkat etmeniz gerekli. Mümkün olduğunca duygusal kararlar almaktan ziyade mantığı ön plana alarak hareket etmenizde fayda var.

İndigo Dergisi Astroloji analizleri