Astroloji: 9 – 15 Mart 2020 haftalık burç yorumları

Astroloji: 9 – 15 Mart 2020 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 9 - 15 Mart 2020 haftalık burç yorumları
Astroloji: 9 – 15 Mart 2020 haftalık burç yorumları

Astroloji: 9 – 15 Mart 2020 haftalık burç yorumları…

9 Mart, 10 Mart, 11 Mart, 12 Mart, 13 Mart, 14 Mart ve 15 Mart tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…


Koç Burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji venüs oğlak

Koç burcu 9 – 15 Mart haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu hafta ve önümüzdeki 2-3 hafta boyunca sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Ofis ortamında sinirleriniz gergin olabilir. İş değiştirme durumu gündeme gelebilir. Öfkenizi kontrol etmelisiniz. Daha sonra bu durum başınızı ağrıtabilir.

9 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay sizi en çok, sağlık, günlük rutinler ve iş hayatı konularında etkiliyor olacak. Hem iş hem de günlük hayatınızda sizi rahatsız eden şeylerden kurtulmak için harekete geçebilir ancak istediğiniz sonuçlara da tam manasıyla ulaşamayabilirsiniz.

İç dünyanızda da karmaşa yaşıyor olabilirsiniz. Kendinizi kararsız ve melankolik hissetmeniz mümkün bu süreçte. Sağlığınıza da ekstra dikkat etmeniz gereken bir dönemde olacaksınız. İlişkilerinizde hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bu süreçte detaylara takıldığınızdan dolayı olduğundan daha karamsar bir düşünce yapısında olabilirsiniz.

Öte yandan bu süreçte yeni iş projeleri gündeme gelebilir. Maddi konularınız için enerjinizi harcayacaksınız. Bu dönemde yeni yatırımlar yapmayı düşünebilirsiniz. Sağlığınızın gündemde olacağı bir döneme giriyorsunuz.

Duygusal olarak başa çıkamadığınız konuları artık kafanızda netleştireceksiniz. Evcil hayvanınıza da dikkat etmelisiniz. Ayrıca bu dolunay psikolojik olarak da sizi negatif etkileyebilir. Bu dolunay ile kişisel gelişim çalışmalarına başlamanız size iyi gelebilir. Bazı iş birliklerinizi sonlandırmak ya da farklı bir yönde ilerlemek isteyeceksiniz.

Önemli bir iş projenizi bitirebilir ve bununla ilgili önemli bir aşamayı kat edebilirsiniz. Büyük bir başarı sizleri bekliyor. Bu döneme kadar hazırlıklarınızı yapın. Aynı zamanda aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler oldukça sizleri şaşırtabilir.

20 Mart itibariyle sizlerin dönemi başlıyor olacak. Güzel gelişmeler yaşayacağınız bir dönemde olacaksınız. Kendinizle ilgili yapacağınız değişimler size iyi gelecek.


Boğa Burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji vemüs oğlak

Boğa burcu 9 – 15 Mart haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bulunduğunuz ortamda güçleneceksiniz. Belki kariyer başarınız belki eğitim başarınız hiç fark etmeksizin zirvede olacaksınız. Şansa ihtiyacım var diyorsanız bu durumu iyi değerlendirin. Hayatınızı daha fazla sorgulayabilir, hatalar arayabilir, sık sık eleştirileri dile getirebilirsiniz.

Başak burcundaki Dolunay, Boğa burçlarını aşk ve ilişkiler konularında etkiliyor. İlişkilerinizde önemli bir toparlanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Eğer uzun vadeli bir ilişki içindeyseniz ve ilişkide sorunlar yaşıyorsanız, bu dönemde ilişkinin geleceği için kararlar almaktan kaçınmalısınız.

Aşk hayatınıza ve çocuğunuza etki edecek bu dolunayda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda çözemediğiniz sorunlar oluşabilir. Çalışanlarınızla ilgili veya çalışma arkadaşlarınızla alakalı gizli kalmış bir konuyu öğrenebilirsiniz.

Ani tepki vermemeye dikkat edin. Fazla detaylara takılmanız sorunu büyütebilir. Çocuğunuzla da sorunlar yaşayabilirsiniz. Yine aşk hayatınızdaki gerilimlere dikkat etmelisiniz. İlişkinizi nasıl devam ettireceğinize dair kafanızda belirsizlikler oluşabilir. Siz en iyisi ilişkide olduğunuz kişinin pozitif taraflarını görmeye çalışın.

Akademik hayatınızda bazı pürüzler yaşayabilirsiniz. Seyahatlerinizde bu dönemde gecikmeler, iptaller olabilir. Ancak duygusal olarak yara vermiş olan her şey artık yavaş yavaş geride kalmaya başlıyor. Enerjinizi iş hayatınıza ayırabileceksiniz.


ikizler günlük haftalık aylık astroloji

İkizler burcu 9 – 15 Mart haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu haftayla birlikte kariyer hayatınızda güçlendiğiniz, başarılarınıza başarı katacağınız bir dönem sizi bekliyor. Kariyerinizde de yeni kararlar alabileceğiniz ancak bu kararları uygulamakta zorluk çekeceğiniz veya yanlış kararlar alabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Finansal anlamda ekstra harcamalar, mali krizler, borçlar, lüks tüketimin artması, sağlık için para harcama, varsa ilişkinin krizden geçmesi gibi durumlar söz konusu olabilir.

Enerjiniz zamaz zaman düşük olabilir. Sağlığınıza vaktinizi harcayabilirsiniz. Doktor veya hastanelerde zamanınız geçebilir. Duygusal olarak da geçmişteki yaptıklarınız veya yapamadıklarınız için kendinizi suçlayabilirsiniz.

9 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay ev ve aile ile ilgili konuları ön plana çıkaracak. Hayatınızla ilgili çok önemli bir karar aşamasında olabilirsiniz. Aile içerisinde hayal kırıklığı yaratacak durumlarla karşı karşıya kalabilir, hiç beklemediğiniz birinden sizi rahatsız eden davranışlar görebilirsiniz. Bazı konuları nihayete erdirmek, sonlandırma doğrultusunda radikal kararlar alabilirsiniz.

Diğer yandan bu süreçte geçmişten gelen bazı konuları da gündeme getirebilir, aileniz ile ilgili yaşadığınız sorunları geçmişte bırakmak isteyebilirsiniz. Ancak yanlış anlaşılmalar ve alınganlıklar özellikle anne veya anne figürü yerine koyduğunuz kişilerle çatışmalar, krizler yaşamanıza sebep olabilir.

Hem aile ilişkilerinde hem de kariyerinde dikkatli olmanda fayda var. Ailenizin içinde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kişisel başarılarınızı göz önünde bulundurarak ayaklarınız yere daha sağlam basmalı, daha gerçekçi ve anlayışlı olmalısınız. Özellikle iletişim kurarken dikkatli olmalısınız. Aile bireylerinden birinin sağlık problemiyle ilgili destek olmanız gerekebilir.


yengeç günlük haftalık aylık yorumları astroloji

Yengeç burcu 9 – 15 Mart haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Eğitim hayatınızda, uluslararası işlerinizde başarılar kaydedebilirsiniz. İyimser düşündüğünüzde her şeyin size pozitif yansıyacağını unutmayın. Felsefe, astroloji gibi konulara merakınız artabilir.

Kariyeriniz ile ilgili problemlerde haklılığınızın anlaşılacağı ve ilahi adaleti deneyimleyeceğiniz keyifli bir sürecin başlangıcı da diyebiliriz. Büyük bir yükselişe ilerliyorsunuz.

9 Mart tarihinde iletişim evinizde gerçekleşecek olan bu Dolunay internetle ilgili önemli başlangıçlara işaret edebilir, web sitesi yaptırabilir, blog oluşturabilir, her türlü iletişim kanalı ile aktif bir şekilde iç içe olmanız gerekebilir.

Bulunduğunuz çevrede başarılarınız konuşulabilir. Yaptığınız işte üne kavuşabilirsiniz. Dostlarınızla paylaşımlar yapabilirsiniz. Sosyal yardım kuruluşlarına üye olabilirsiniz.

Diğer yandan finansal işlemlerinizde bir takım zorluklar yaşayabilirsiniz. Kredi kartlarınızla ilgili problemler olabilir. Bu süreçte internetten yaptığınız harcamalara dikkat edin. Alacak, ödeme veya miras konularında size aldatıcı bilgiler söylenebilir.

Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve arkadaşlarınız ile ilişkileriniz dolunaydan en çok etkilenen alanlar olacak. Bu dönemde sevdikleriniz ve yakın çevrenizden beklentilerinizin tam olarak karşılanmadığını hissedebilir, onlarla ilişkileriniz hakkında kararlar almak isteyebilirsiniz.

Ancak dikkat! Bu kararların yanıltıcı olması çok mümkün. Bu yüzden fevri davranışlarda bulunmamanızda fayda var. Sizin yetenek ve başarılarınızı gözeten otorite figürlerinin öğütlerini dinlemenizde fayda var.

İnsanlarla kurduğunuz iletişim biraz sert olabilir. Küçük bir soruna bile gereğinden fazla tepki verebilirsiniz. Elektronik aletlerinize dikkat etmelisiniz. Kardeşiniz veya akrabalarınızla ilgili konularda detaycı davranmanız ortak bir noktada buluşmanızı zorlaştırabilir.


aslan burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Aslan burcu 9 – 15 Mart haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu hafta Aslan burçlarının en çok maddi alanlarına vurgu yapıyor. Kariyer hayatınızda çok çalışmanız, savaşmanız gereken durumlar olabilir. Güzel yanı ise bu azimli kişiliğiniz sayesinde çok güzel iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Çalışma ortamınızda herhangi birinin yönlendirmesine karşı temkinli olmanızda fayda var.

9 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay, Aslan burçlarını en çok maddi konularda etkiliyor… Finansal konularla ilgili endişelere kapılmanız, çalışmalarınızın karşılığını alamadığınızı düşünüp, yeni gelir kapıları aramaya, maddi alanlarda bir takım düzenlemeler yapmaya karar verebilirsiniz.

Fazla iyimser olmanız veya yanlış kararlar vermeniz mümkün olabilir. Özellikle paranıza, değerli eşyalarınıza dikkat etmelisiniz. Sizden borç isteyen kim olursa olsun bu hafta hayır demenizde fayda var. Sakin ve düşünerek hareket etmeniz en iyisi. Yeni girişimler yapmak için uygun bir dönem olmayacak. Bütçenizi dengelemekte zorlanabilir, harcamalarınız nedeniyle güç durumlara düşebilirsiniz.

Maddi gelirinize vurgu yapacak bu dolunayda finansal risk almamalısınız. İnternet üzerinden yapacağınız işlemlerde dikkatli olmalısınız. Paranız yanlış yerlere aktarılmış olabilir. Ayrıca birikimlerinizi değerlendirmek kazançlarınızı doğru kullanmak adına yeni kararlar alabilirsiniz.

Kronik bir rahatsızlığınız varsa ameliyat konusu gündemde olabilir. Eğer seçme imkanınız varsa Mart ayı başlamadan olmanız daha iyi olacaktır. Ağrılar, sancılar, özellikle bel bölgenize, bacaklarınızda, kaslarınızda sorunlar oluşabilir, dikkat edin.

Çalışmıyorsanız geleceğinizi garanti altına almak için savaşmanız gerekli olabilir. Sizin hakkınızın yendiği durumlar varsa mutlaka savaşınız verin. Mücadele ettiğiniz, çaba harcadığınız, azimli olduğunuz müddetçe kazanan siz olacaksınız Aslan burçları.

İlişki ve evlilik hayatınızda gerçeklerin farkına varacağınız bir dönemde olacaksınız. Bitmesi gereken, çıkmazdaki ilişkiniz için artık mantığınızı devreye sokup sonlandırabilirsiniz. Bazı bitişler olsa da ilişkisinde güçlenip ciddi adımlar atacak çiftler de olacaktır.


başak günlük haftalık aylık astroloji

Başak burcu 9 – 15 Mart haftalık burç yorumları

Başak burç yorumları: Bu hafta ruh haliniz karamsar ve içe dönük olabilir. Sezgilerinizin sizi bu dönemde yanıltması pekala mümkün. Önemli kararlar almak için uygun bir dönemde değilsiniz. İlişkilerinizde hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Hayatınızla ilgili göremediğiniz bazı şeyler 9 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay’da önünüze çıkıyor. Biraz daha cesur olmalısınız. Bu hafta duygusal hayatınızdaki köklü dönüşümlere oldukça açıksınız. Bazı konuları kafanızda kurup büyütebilirsiniz.

İlişkileriniz ve genel olarak hayatınızla ilgili yeni düzenlemeler yapmak, size faydası olmadığını düşündüğünüz konuları sonlandırmak; size yeteri kadar değer vermediğini düşündüğünüz insanları hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz.

9 Mart’ta sizin burcunuzda gerçekleşecek bu dolunayda sinirleriniz biraz gergin olabilir. Ani tepki vermekten kaçının. Hayatınızda bazı aksilikler ve gecikmeler olabilir. Öfkenizi gereksiz yere partnerinizden çıkartmayın. Bu dönemde sağlığına da dikkat etmen iyi olabilir.

Evlilik hayatınızda aranızdaki aşkın güçleneceği bir dönemde olacaksınız. İlişkisi olanlar ciddiyete giden adımlar atabilir. Seyahat planları yapabilirsiniz. Yeni yerler keşfetmek ruhunuza iyi gelecektir.


Akademik hayatınıza, yurt dışı bağlantılı işlerinize enerjinizi harcayabilirsiniz. Başvuru veya evrak teslimi yapacaksınız son dakikaya bırakmayın. Gündelik hayatınızda aksayan konulara hızlı çözümler bularak, yeniliklere adım atmak isteyeceğiniz bir dönemden geçiyor olacaksınız.


terazi günlük haftalık aylık astroloji

Terazi burcu 9 – 15 Mart haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: İş ortamı ve günlük rutinler açısından sıkıntılı bir dönemdesiniz. Hatalı kararlar ve aşırı iyimserlik bir takım sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Maddi konularınız gündeminizde olabilir. Özellikle borçlarınız için harekete geçebilirsiniz. Kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Sağlık konusunda da çok dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Sigarayı bırakmak, spora başlamak gibi sağlıkla ilgili faydalı kararlar alabilir ancak uygulamaya geçiremeyebilirsiniz.

9 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay, Terazi burçları için iç dünyalarında iniş çıkışlar yaşamalarına sebep olacak. Korkularınızla yüzleşmek isteyebilirsiniz. Ayrıca bu dönemde sizden saklanmış bazı sırlar ve gizli düşmanlar ortaya çıkabilir.

Aşk hayatınızda iletişim kopuklukları yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle fikirleriniz uyuşmayabilir. Duygusal ilişkinizde detaylara takılmanız sizi gerginleştirebilir. Eski korkularınız bu dolunayda tetiklenebilir. Aile içinde özellikle maddi paylaşımlar konusunda uyumsuzluklar ve uyuşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

Riskli işlerden sakının. Sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz. Duygusal olarak geçmişe takılmanız bir sebep yokken enerjinizi düşürebilir. Diğer yandan mantıklı yatırımlar bu dönemde sizi güçlendirebilir. Eşiniz veya yakınlarınızdan destek görebilirsiniz. Hakkınız olan tutar için savaşmanız gerekebilir.

Çalıştığınız ortama mevkiniz yükselebilir. Yöneticilik pozisyonuna yükselebilirsiniz. Sağlığınız güçleniyor. Zinde ve enerjik olacağınız bir dönemdesiniz. Psikolojik olarak da mutlusunuz, karamsar olmadığınızda güzellikleri hayatınıza çektiğinizi göreceksiniz.


akrep burcu günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji

Akrep burcu 9 – 15 Mart haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Bu hafta Akrep burçlarının sosyal çevre ve arkadaşlık alanları gündemde olacak. Arkadaşlarınız veya sosyal çevrenizden bazı insanları size değer vermediklerini düşündüğünüz için hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz.

Finansal anlamda bazı hedefler belirleyebilirsiniz. Kariyerinize yönelik önemli gelişmeler sizleri bekliyor olacak. İş ortağınızla beraber elde ettiğiniz başarılarla bu dönem çok fazla maddi gelir elde edebilirsiniz. İş hayatınızda gücünüzü diğerlerine kanıtladığınız bir dönemde olacaksınız. Kazancınızda beklenmedik artışlar meydana gelebilir.

Aşk hayatınızda kendinize güveniniz artıyor. Karşı taraftan sevginize karşılık gördükçe sizin de yüzünüz gülmeye başlıyor. Çocuğunuza destek olmanız gereken bir süreçte olabilirsiniz. İlişki ve evlilik hayatınızda hem aşk dolu hem de tutkulu bir döneme giriyorsunuz. Partnerinizle birbirinize daha fazla bağlanabilirsiniz. Bu tutku bazen kıskançlığa dönüştüğünde ufak tartışmalar yaşanabilir.

Bulunduğunuz topluluk içerisinde insanlarla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Bu durum eleştiriler almanıza sebep olabilir. Dostlarınıza karşı da agresif olabilirsiniz. Tepkilerinizin dozajına dikkat etmelisiniz.

Ailevi konularda zaman zaman çözüm bulmakta zorlanabilirsiniz. Herkes birbirini yanlış anlayabilir. Bazı gerçekleri kabullenmek zor gelse de zorlukları aştıkça güzel günler de gelecektir. Ailenizle sıkı sıkıya bağlı yola devam edeceksiniz. Bu dönem evle ilgili sözleşme imzalayacaksanız her şeyi kontrol edin. Hatalar meydana gelebilir.

Yakın olduğunuz kişilerle aranda bazı güven sorunları yaşanabilir. Arkadaşlık ilişkilerinizi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde aşk ilişkileri de inişli çıkışlı olabilir. Hayatınızdaki kişinin size ne faydası olduğunu sorgulayabilirsiniz. Yine de hemen karar vermekten kaçınmalısınız. Çünkü yanılma payınız oldukça yüksek bu dönemde.


yay günlük haftalık aylık yorumları astroloji mars

Yay burcu 9 – 15 Mart haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Yay burçları bu hafta ev ve iş hayatı konularına odaklanacak. Özellikle iş kariyer alanında yeterince takdir edilmediğiniz için rahatsızlık hissedebileceğiniz durumlar olabilir. Sakin olmanız gerekiyor. Yöneticinizle çatışma içinde olabilirsiniz. Vereceğiniz tepkiler ileride sizi zor duruma sokabilir.

İşle ilgili konular sık sık gündeme gelebilir. Kariyerinizle ilgili bir yol ayrımına geldiğinizi hissedebilirsiniz. Üstlerinizin sizi hak ettiğini düşündüğünüz değeri vermediğini düşünmeniz veya ailenizin sizi yeterince takdir etmediği hissine kapılmanız canınızı sıkabilir.

9 Mart tarihinde gerçekleşecek Dolunay ile birlikte aileniz sizden duygusal ilgi görmek istiyorken kendinizi işinize kaptırmış olmanız gerginlikler yaratabilir. Ailede rahatsızlığı olan biri gündeme gelebilir. Ailenizi ilgilendiren haberler alabilirsiniz. Önceliğiniz yakın çevreniz olabilir. Ev arayışınız varsa araştırmalarınız bu dönem sıklaşabilir.

Bu dönemde ailenizin yanından ayrılmak veya işinizi değiştirme konusunda ciddi kararlar vermeniz mümkün. Ancak 9 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay ile önemli kararlar almaktan kaçınmalısınız. Sezgileriniz ve düşünceleriniz bu dönemde sizi yanıltabilir. Sabırlı ve ihtiyatlı olmanız gereken bir dönemde olduğunuzu unutmayın. Sabırlı olun.

Evinizle, ailenizle ilgili beklentilerinizde Güneş size destek olacaktır. Ailede beklediğiniz bir sağlık haber olabilir. Bu kişinin güçleneceği bir döneme gireceğini öğrenebilirsiniz. Yeni bir ev almak için harekete geçebilirsiniz. Ev ve aile ile ilgili konularda daha fedakar olacağınız, aileden destek alacağınız bir dönemde olabilirsiniz. Bebek düşünenler müjdeli haber alabilirler.

Ofis hayatınızda çok çalışmanız gereken bir dönemde olabilirsiniz. Emekleriniz karşılığını almak için önce savaşmanız gerekse de sonunda zafer sizin olacaktır. Yeni bir iş arayışına da girişebilirsiniz. Sağlığınızı ihmal edebilirsiniz. Bu konuda da dikkatli olmalısınız.


oğlak günlük haftalık aylık astroloji

Oğlak burcu 9 – 15 Mart haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu hafta özellikle kariyer, eğitim, yurt dışı, medya, hukuk alanları ön planda olacak. Dünya görüşünüzü sorguladığınız, belki de kendinizi yeni bir arayış içinde hissettiğiniz bir döneme giriyorsunuz.

İletişim yönünüzün baskın olduğu bir meslekteyseniz güzel bir gelişme önünüze çıkabilir. Daha güçlü kılacak bir pozisyona geçebilirsiniz. Yeni iş kurma, farklı bir kariyer planı hazırlamanın sizin için en uygun dönemi. Geleneksel bakış açısından sıyrılmalı, yeniliklere kucak açmalısınız.

Duygusal olarak kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Sorun olmasa bile çok fazla detaya takılarak enerjinizi düşürebilirsiniz. Yüksek öğrenimle ilgili işlerinizde vaktinizi harcayabilirsiniz. Eğitim yaşantınızda başarılara imza atabilirsiniz. Entelektüel yönünüz daha fazla ön plana çıkabilir.

Eğitimle ilgili süreçleriniz yoğunlaşabilir. Sosyalleşeceğiniz, yakınlarınızdan davetler alabileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Kurduğunuz güzel iletişim sayesinde yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Edebiyata olan ilginiz artabilir.

Halihazırda devam eden bir hukuksal süreç varsa, beklediğiniz gibi sonuçlanmayabilir. Yurt dışı veya eğitimler ile ilgili kararlar almak, bu konularda başlattığın çabaları kestirip atmak için uygun bir zaman dilimi değil. Neptün ile kavuşum yapan Merkür muhakeme yeteneğini zayıflatabilir.

Seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Elinizde olmayan sebeplerle aksilikler yaşanabilir. İyimser yönünüzü kaybedebileceğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Karamsar olmanız enerjinizi daha da düşürebilir. Ancak sabırlı olmanızda fayda var.

Diğer yandan aşk hayatınızın hareketleneceği bir döneme giriyorsunuz. Yalnızsanız yeni biriyle tanışabilirsiniz. Enerjinizi ilişkinize ayırabilirsiniz. Çocuğunuz da vaktinizin çoğunluğunu alabilir.


kova günlük haftalık aylık burç astroloji mars

Kova burcu 9 – 15 Mart haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Bu hafta gerçekleşecek Dolunay ile Kova burçlarının gündeminde yine finansal konular etkili olacak. Ailenin parası, ortaklıklardan gelen gelirler, borç, vergi, sigorta gibi konularda gerginlik ve endişe yaşayabileceğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Ancak genel olarak ekonomik durumunuzun güçlenebileceği bir zaman diliminde olacaksınız.

Ailenize enerjinizi harcayabilirsiniz. Ailenizde sağlık problemi olan birisi varsa ona destek olmanız gerekebilir. Fikirlerinize ihtiyaç duyulan zamanlarda olabilirsiniz. Aile bireyleri, eşiniz veya partneriniz ile çatışmalar yaşamanıza sebep olacak yeni düzenlemeler yapabilir veya yeni kararlar alabilirsiniz. Ancak çok dikkatli hareket etmeniz gerekiyor.

Geleceğinizle ilgili yatırımlar yapmayı düşünebilirsiniz. Bu dönem sizin duygusal tarafınızı kullanıp borç isteyenler olabilir. Eğitim ve iş hayatınızda kendinizi kanıtladığınız bir süreçte olacaksınız. Özellikle hedefleriniz varsa hırslı yapınızla kimse önünüzde duramayacaktır.

Yepyeni bir kariyer yolculuğuna çıkıyor olabilirsiniz. Yeterli donanım ve bilgi içindeyseniz kendinizi iyi bir başarıya hazırlıyor olacaksınız. Kariyerinizde asla hırsla hareket etmeyin. Yüreğinizin sesine kulak verin. Bu dolunay daha sonra bunun hesabını sorabilir.

Aldığınız kararları uygulayamayabilir veya yanlış kararlar alabilirsiniz. Borç almaktan veya borç vermekten de kaçınmalısınız. Harcamalarınızda çok açılmayın. İnternetten üzerinden kartla ödeme yapmanız pek iyi bir karar olmayabilir. Özellikle borçlarınız konusunda gerginlikler yaşanabilir. Sağlığınızı riske atacak hareketlerden uzak durmalısınız.


balık günlük haftalık aylık burç yorumları astroloji mars

Balık burcu 9 – 15 Mart haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Bu hafta özellikle ilişkiler konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Zira almak zorunda kaldığınız sorumluluklar sizi yoruyor olabilir. Ama merak etmeyin; hayatınızda hangi konuda desteğe ihtiyacınız varsa Güneş hep arkanızda olacak.

İlişkilerinizi veya iş birliklerinizi bu nedenle masaya yatıracağınız, belki de yeni düzenlemeler yapacağınız veya bazı kişileri hayatınızdan çıkarmak isteyebileceğiniz yeni bir döneme giriyorsunuz.

Bu süreçte yeni kararlar alırken temkinli davranmakta fayda var. Çünkü geri dönüşü olmayan bir süreci başlatabilir, daha sonra pişman olabilirsiniz.

Çalışkanlığınız ve azminiz başka şirketlerin ilgisini çekebilir. Yine bu dönem eğitim hayatınızda da savaşıp, emek verip karşılığını kat kat göreceğiniz bir süreç olacak.

9 Mart tarihinde karşıt burcunuz olan Başak’ta gerçekleşecek Dolunay ile partnerinize karşı gerginlik yaşamanıza sebep olabilir. Nedensiz başlayan bir tartışma yok yere büyüyebilir; düşman kazanmamaya özen gösterin.

Maddi olarak güç kazanmaya devam ediyorsunuz. Beklediğiniz paralar elinize geçebilir. Sağlığınızla ilgili ciddi bir süreçten geçebilirsiniz. Kendinize dikkat etmenizde yarar var. Dostlarınızla olan ilişkinizi gözden geçirmeniz gerekebilir.

Alacağınız yeni bir iş teklifi veya miras haberi gelirlerinizde aniden yükselişe yol açabilir. Sürekli kendinizi yermek, olumsuza odaklanmak sizi yapmak istedikleriniz için engelleyebilir. Psikolojinizi artık değiştirme zamanı, kendinizle barışmanız lazım. Yeni iş teklifleri alabilir ve bunu değerlendirebilirsiniz. Kariyer hayatınızda sürpriz gelişmeler olabilir.


Tempolu ve iletişim trafiğinizin yoğun olduğu bir dönemde olacaksınız. İşinizde toplantılar, mailler, telefonlar ardı ardına gelebilir. Fakat bu durum iletişim kurduğunuz yeni kişiler sayesinde artıya dönebilir. Endişe etmeyin. Negatif insanlardan uzaklaşmak istediğiniz bu dönem şans sizden yana olacaktır. Ve bundan sonra hayatınızda daha pozitif bir yönelim içinde olacaksınız.

İndigo Dergisi Astroloji analizleri