Kaliteli meyve fidanı satın almanın doğru adresi

Aşılı meyve fidanı satın almak için Ali Botanik ile iletişime geçmeniz yeterli. Tüplü olarak satışa sunulan meyve fidanlarının ihtiyacı olan gübreleme, budama ve zirai ilaçlama işlemlerini eksiksiz olarak tamamlayan ve satışa çıkaran Ali Botanik tekli veya 10’lu fidan satışlarıyla dikkat çekmeyi sürdürüyor.

Kaliteli meyve fidanı satın almanın doğru adresi ali botanik

Kurumsal bir aile şirketi olan ve hem klasik hem de aşılı meyve fidanları konusunda ihtiyaçlarınızı karşılamayı sürdüren Ali Botanik her alışverişe 1 adet hediye çiçek de sunmayı sürdürüyor.

Neden Ali Botanik’ten meyve fidanı almalıyım?

Firma tarafından satışa sunulan meyve fidanlarının öncelikle yarı bodur fidanlar olduğu biliniyor. Üstelik çok dökümlü ve verimli olan bu fidanların çok kaliteli olduğu da unutulmamalıdır. 90 yıllık dededen toruna üretim tecrübesi bulunan Ali Botanik bu sayede meyve bahçesi kurmak isteyenlere çok güzel seçenekler sunarken Ziraat Mühendisi desteği de veriyor.

Profesyonel bir aile şirketi olan Ali Botanik’te 200’den fazla kaliteli üzüm çeşidi ve fidanı da satışa sunuluyor. Ayrıca erik, kiraz, elma, armut ve asılı ceviz fidanları almak için şirket ile iletişime geçmeniz yeterli. Marka garantili ürünler sunan bu şirkette ayrıca çilek fidesi, Nero ve Viking aronia fidanı da üretilerek satışa hazır hale getiriliyor. Böylece meyve fidanı çeşitlerinin hepsine Ali Botanik ile sahip olabiliyorsunuz.

meyve fidanı ali botanik

Ali Botanik meyve fidanlarının genel özellikleri

Bu firmadan satın alınacak meyve fidanlarının dikkat çeken özellikleri bulunuyor. 10 adet meyve fidanlarının çiçeklenme dönemli Mart, Nisan ve Mayıs aylarıdır. Bu fidanlar ayrıca kışın yapraklarını döker. Nisan, Mayıs, Haziran ve Temmuz – Ağustos aylarında meyve hasat zamanı gelirken fidanların formu yetişme boyu 5 metreye kadar çıkabiliyor. Bu bilgiden de Ali Botanik’in ne kadar verimli ve kaliteli meyve fidanı satışı yaptığı anlaşılabiliyor.

Meyve fidanlarının her türlü toprağa dikilebildiği unutulmamalıdır. Özellikle de Ali Botanik tarafından satışa sunulan bu fidanların yeteri kadar bakımı yapıldığında son derece güzel çiçekler açtığı biliniyor.

Yine bu noktada Ziraat Mühendisi desteği sunulacağı için fidanların hangi dönemlerde bakım ve hasat işlemlerinin yapılacağı da yine firma tarafından aktarılıyor. Ürünlerin tamamını görmek için www.alibotanik.com resmi satış sitesini incelemeniz yeterli.