Astroloji: 13 Mayıs Venüs retrosu burç yorumları

Astroloji: 13 Mayıs Venüs retrosu burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 13 Mayıs Venüs retrosu burç yorumları

Astroloji: 13 Mayıs 2020 İkizler burcunda Venüs retrosu burç yorumları…

Astroloji: Venüs retro burç yorumları

koç burcu

Koç burcu Venüs retro burç yorumları

Koç burç yorumları: Dostluklar, Arkadaşlar, yakın akrabalar, eğitimler, kurslar, partner, ortaklıklar, hayalleri hedefler, kitaplar, yazı yazma gibi konular ön plana çıkacak. Bu süreçte iletişim krizleri yaşayabilir. Ortak para işlerinizde sıkıntı ve sorunları karşınıza getirebilir.

Kardeşlerimiz ve yakın çevremiz ile ilişkilerimizde hareketli bir döneme giriyoruz. Sık sık bir araya gelebilir, ufkumuzu açacak eğlenceli konuşmalar yapabiliriz. İletişimlerimizde daha sakin ve sabırlı olmakta yarar var.

Önemli iş bağlantılarını, parasal konuşmaları bu döneme denk getirmeyin. İletişime dayalı işlerinizde de sorunlara açık olacaksınız.

Bu süreçte kendi isteklerimizin peşinden koşmak yerine bilinçaltındaki çatışmalarla uğraşmamız ve zihnimizi huzura kavuşturmaya çalışmakla meşgul olmamız mümkündür.

Eğer öğrenciyseniz bu dönemde öğrenim hayatınızda bazı zorlanmalar oluşabilir. Öğretmenleriniz, öğrenci arkadaşlarınızla aranızda gerilimlere dikkat edin.

boğa burcu

Boğa burcu Venüs retro burç yorumları

Boğa burç yorumları: Finansal konular, para, maddiyat, gelirler, maaş, ödemeler, harcamalar, iş hayatı, kariyer, günlük rutinler gibi konular ön plana çıkacak. Bu süreçte gereksiz harcamalara mutlaka dikkat etmeli, borç vermekten mutlaka kaçınmalısınız.

İçinde bulunduğumuz gruplarda çatışmalar yaşayabilir, sesimizi duyuramadığımızı ve haksızlığa uğradığımızı düşünebiliriz. Arkadaşlarımızla geçmişten gelen eski konularla ilgili olarak yüzleşmemiz gerekebilir ancak bunun için kendimizi hazır hissetmeyebiliriz.

Maddi konularda sorun yaşıyorsanız üzerine gidip çözüm üretmeyi tercih edebilirsiniz. Kariyer kazançlarımız ile ilgili adımlar atabilir ancak beklentilerimizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabiliriz.

Öte yandan alım satım işleriyle uğraşanlar, bu dönemde olumlu etkileniyor. Para kazanmaya yönelik iş anlaşmaları da gündeminizde olabilir.

Özel hayatınızda bir takım sıkıntı ve sorunları ortaya çıkartabilir. İlişkinizde tansiyonlu durumlar varsa bu durumların arttığını görebilirsiniz. Ortaklaşa işlerinizde de sorunlara açık olmalısınız.

ikizler burcu

İkizler burcu Venüs retro burç yorumları

İkizler burç yorumları: Kendi imajımız, çevre, duruş, karakter, aşk hayatı, yurt dışı, yabancılar, yüksek öğretim, bilimsel çalışmalar, kurslar, çocuklar, yaratıcılık gibi konular gündeminizde olacak.

Sizin burcunuzda gerileyen Venüs sizleri kariyer, hizmet ve sağlık alanlarında etkileyecek. Yanınızda çalıştırdığınız kişilere, elemanlarınıza ya da beraber çalıştığınız insanlara karşı dikkatli olun, onların hayatındaki değişimler bir şekilde sizin de hayatınızı etkileyecek.

Kendimizi dış dünyaya nasıl gösterdiğimiz ile ilgili konular da bu süreçte ön plana çıkacaktır. Hareketli, enerjik ve neşeli tavırlarımızla dikkat çekeceğimiz bir dönemdeyiz.

Hayatımıza bize yeni fırsatlar sunacak çok sayıda yeni kişi girebilir. Kendimizi ifade etme tarzımızla, çevremizdeki herkesin takdirini toplayabiliriz. Kafamızdaki planları artık eyleme geçirmek için hareket etmeye başlayabiliriz.

Retro bitmeden ilişkiler konusunda hiçbir şekilde harekete geçmemenizde fayda var. Yine bu süreçte sağlığınıza dikkat edin.

yengeç burcu

Yengeç burcu Venüs retro burç yorumları

Yengeç burç yorumları: İç dünya ve bilinçaltımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Aile yuva, sağlık, giderler, paranın kullanımı, krediler, borçlar gibi konular da gündeminizde olacak.

Tüm hayatımızı gözden geçirmek, bir iç muhakeme yapmak isteyebiliriz. Zihnimizin hiç durmadan ışık hızında çalışıyor olması, ruhsal olarak yorulmamıza neden olabilir.

Önümüzdeki süreçte yarım kalmış, çözümlenmemiş bir aşk varsa karşınıza gelebilir. Ayrılma yaşadıysanız bu dönemde geri dönüşler de olabilir.

Ev ve aile ilişkileriniz, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda bazı sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Gizli kalmış konular, arkanızdan dönen işler, dedikodular, gizli saklı ilişkiler gibi konulardan etkilenebilirsiniz.

Bu dönemde mümkünse yeni bir insanla tanışmamalı, yeni bir ilişkiye başlamamalı ve ayrıca ayrılık, eski ilişkiye dönme gibi hiçbir önemli ilişki kararı vermemelisiniz. Var olan ilişkinizde sıkıntı ve sorunlarınız ortaya çıkarsa bunları çözmeye çalışın.

Kendi fikirlerimizi dile getirmekte çekingen ya da yetersiz kalabilir, çevremizdeki kişiler tarafından baskı gördüğümüzü hissedebiliriz.

aslan burcu

Aslan burcu Venüs retro burç yorumları

Aslan burç yorumları: Venüs’ün geri hareketiyle birlikte sosyal çevre, arkadaşlıklar, gruplarla ilgili konular, hayalleriniz, hedefleriniz, ortaklaşa yapılan işler, yakın dostlar, yakın çevre, partner, ortak gibi konular ön plana çıkacaktır.

Sosyal hayatımız canlanabilir, hayatımıza yeni insanlar girebilir. Eski dostlarla yeniden bir araya gelebiliriz. Bizi eğlendirirken düşündürecek entelektüel aktivitelere katılabiliriz. Arkadaşlarımızla sık sık bir araya gelebilir, eğlenceli sohbetler yapabiliriz.

Ortak kaynaklarımız, ortaklıklardan elde edilen gelirler, miras, sigorta, vergi gibi konularda dikkat etmeliyiz. Bu süreçte yeni yatırımlar yapmak, borç ya da kredi almak yerine var olan paramız ve planlarımızla ilerlemek bizim açımızdan daha yararlı olacaktır.

Gelecek planlamasıyla ilgili attığımız adımlar bizde hayal kırıklığı yaratabilir. Sigorta ve vergi gibi konularda detaylara ekstra dikkat etmekte büyük fayda var. Spekülatif yatırım araçlarından ve aşırı harcamalardan kesinlikle uzak durmalıyız.

Aile büyükleri ile bir takım anlaşmazlıklar oluşabilir. Aile ortamlarınızda sadece kendinizi düşünebilir ve sevginizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz.

başak burcu

Başak burcu Venüs retro yorumları

Başak burç yorumları: Kariyer ve iş hayatı, anne baba, hizmet alanları gibi konular ön planda olacak. Bu dönemde işimizle ilgili değişiklikler yaşanması mümkündür. Yaptığımız işin niteliği değişebilir. Kariyerimizle ilgili gel gitler yaşayabiliriz.

Aynı anda iki işin sorumluluğunu almak durumunda kalabiliriz. Öte yandan entelektüel kapasitemiz, pratikliğimiz ve iletişim becerilerimiz, üstlerimizin dikkatini olumlu yönde çekebilir.

Önümüzdeki bir aylık süreçte özellikle iletişim, teknoloji, seyahat, eğitim alanlarınızda, maddi konularda dikkatli adımlar atmakta fayda var. Hukuki süreçler de lehimize sonuçlanmayabilir. Yeni bir ilişki ya da ortaklığa başlamak için uygun bir dönemde değiliz.

Kariyer ve toplumsal konumunuz ile ilgili konularda etkileneceğiz. Yöneticiler ile iletişim sorunları yaşayabilir, geçmişte yarım kalan bir proje ya da sorun tekrar karşınıza çıkabilir.

İletişim, satış, reklam, pazarlama, network, bilgisayar, ulaşım işlerinizde ilişkilerinizde bazı sıkıntı ve sorunlara açıksınız. Yakın çevrenizdeki insanlarla ilişki sorunlarına dikkat edin. Parasal işlerinizi de bu süreçte mümkün olduğunca askıya almakta fayda var.

terazi burcu

Terazi burcu Venüs retro burç yorumları

Terazi burç yorumları: Eğitim, uzun yolculuklar, yurt dışı kaynaklı hemen hemen her şey, dünya görüşleri, felsefe, din, çevre, aşk hayatı gibi konular ön plana çıkacaktır. Önümüzdeki 40 günlük süreçte yurt dışı seyahatleri ya da eğitim amaçlı yolculuklar söz konusu olabilir.

Ufkumuzu açacak ve bize yeni görüşler kazandıracak entelektüel kişilerle tanışabiliriz. Bize yepyeni bir perspektif kazandıracak bir konuda eğitim alabiliriz.

Bu süreçte günlük yaşamımız ve iş hayatımız ile ilgili olaylar gündeme gelecektir. Her zamankinden daha fazla çalışmamız gerekebilir ancak çabalarımızın karşılığını alamadığımızı ve eğer çalışıyorsak iş yerimizde, çalışmıyorsak günlük hayatımızda haksızlığa uğradığımızı hissedebiliriz.

Bu süreçte duygusal kararlardan kaçınmakta fayda var. Etrafımızdaki kavga ve gürültüden sıkılarak, kendimizi geri çekmek isteyebilir ve bu yüzden yanlış anlaşılabiliriz. Günlük rutinimizde canımızı sıkacak değişiklikler olabilir. Özellikle hukuki ve ticari konularda sorunlar yaşayabiliriz, dikkatli olmanız gerekiyor.

İkili ilişkilerde fikir ayrılığı yaşayabilir, iletişim kopukluğu ve uzlaşma konusunda zorlanabilirsiniz. Sağlığınıza bu dönemde dikkat edin. Parasal konularda sıkıntı ve sorunlarla uğraşabilirsiniz. Büyük bir borcun altına girmeyin, çok para harcamamaya özen gösterin.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu Venüs retro yorumları

Akrep burç yorumları: Giderler, krediler, borçların yapılandırılması, her türlü finansal konular, bankalarla görüşmeler, estetik operasyonlar, miras, vergi, sigorta, ortak kazanç konuları gündeme gelebilir. Maddi açıdan hızlı hareket etmek istediğimiz bir dönemdeyiz.

Çok fazla düşünmeden bizi heyecanlandıran finansal girişimlere yönelebiliriz. Bu dönemde yeni ortaklık anlaşmalarına ya da yatırım sözleşmelerine imza atmamız mümkündür. Ancak kredi borcu, borç alma, borç verme, kefil olma gibi konulardan bu süreçte uzak durmakta fayda var.

Öte yandan ilişkimiz varsa aşk hayatımızda çalkantılı bir dönemden geçebiliriz. Sözlerimiz ya da hareketlerimiz yanlış anlaşılabilir. Yeni bir ilişkiye başlamak için uygun bir dönemde değiliz. Şans oyunları ya da spekülatif yatırımlardan uzak durmamız bizim açımızdan daha yararlı olacaktır.

Kredi borcu, burs, nafaka gibi konularda bir takım sorunlar olabilir. Devam eden hukuksal süreçlerinizle ilgili de sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde önemli kararlar almayın. Görüntünüzü değiştirmeyin. Özellikle lüks harcamalardan kaçınmanızda fayda var.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu Venüs retro burç yorumları

Yay burç yorumları: Venüs retrosu sizleri evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar alanlarında etkiliyor olacak. İlişkide olduğunuz eşiniz ya da sevgilinizle olan görüşmeleriniz, iletişiminiz, ortaklaşa işleriniz, yakın çevrenizle birlikte ortak hareket etmeyle ilgili konular, arkadaşlar ve yakın çevreniz, eş arasındaki bağlantılar, eğitimler, gruplara katılmak gibi konular gündeminizde olacak.

Eşimiz ya da partnerimiz ile iletişim trafiğimiz artabilir. Fikir ayrılıklarından kaynaklanan tartışmalar yaşayabiliriz. Bu 40 günlük süreçte sorunlarımızı mümkün olduğunca rasyonel bir şekilde konuşarak çözmeye çalışmalıyız.

Öte yandan bu dönemde bir evlilik ya da ortaklık için imza atmamız da söz konusu olabilir. Yarım kalmış bir aşk hikayeniz varsa veya sevdiğiniz insandan yeni ayrıldıysanız bu süreçte yeniden bir araya gelme olasılığı mümkün.

Aile bireyleri ile aramızda huzursuzluklar yaşanabilir, çatışmalardan kaçmak, kimseyle yüzleşmemek isteyebiliriz. Evle ilgili taleplerimiz kabul görmeyebilir, kendi isteklerimizi savunamayabilir ya da gerginlikleri önlemek için taviz vermek durumunda kalabiliriz. Ailemiz ile ilgili bir sır ortaya çıkabilir ve tartışmalara yol açabilir.

Daha önceden ertelediğiniz, çözmediğiniz konularla ay sonuna kadar yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Kendinizle olan bağlantınız, sağlığınız, güzelliğiniz bu dönemde zayıflayabilir.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu Venüs retro yorumları

Oğlak burç yorumları: Venüs geri hareketi sizlerin günlük iş hayatını, sağlığınızı, kariyerinizi, finansal konularınızı etkiliyor olacak. İş ortamında ve günlük yaşamda, hareketli, pratik, becerikli tavırlarınla herkesin dikkatini çekebileceğimiz bir dönemdeyiz.

Ancak detaylardan çabuk sıkılmamız, hatalar yapmamıza sebep olabilir. Sağlık açısından zihnimizi çok yormamalı, mümkün oldukça kafamızı dinlemeye çalışmalıyız.

Yakın çevremiz, kardeşlerimiz, kuzenlerimiz ve komşularımız ile gergin bir dönem yaşayabiliriz. Sevdiğimiz kişilerle fikir çatışmaları yaşayabilir, kendimizi yeterince ifade edemeyebilir ya da savunamayabiliriz.

Eski konular tekrar su yüzüne çıkabilir ve bu yüzden kendimizi suçlu hissedebiliriz. Yeni anlaşmalar ve organizasyonlar ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Girişimlerimiz hayal kırıklığı ile sonuçlanabilir. Organizasyonda problemler yaşayabiliriz.

İş değiştirmek için uygun bir dönem değil. Ekip çalışmasıyla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Arkanızdan iş çevrilmesi ve dedikodulara dikkat edin. Bazı arkadaşlarınızla aranızda mesafeler oluşabilir.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu Venüs retro burç yorumları

Kova burç yorumları: Aşk hayatınız, varsa çocuklarınızın sağlığı, çocuklar için alışveriş, romantizm gibi konular ön plana çıkacaktır. Aşk ve ilişkiler konusunda hareketli bir döneme giriyoruz.

Bu 40 günlük süreçte, daha önce hatalı davrandığınız konularda özür dilemek, yanlışlarınızı telafi etmek, eskiden yaşanan sorunları çözüme kavuşturmak isteyebilirsiniz. Çocuğunuza olan sevgi ve iletişim bağınızda sorunlar yaşanabilir.

Mevcut ilişkimizde eşimiz ya da partnerimizle çok sayıda eğlenceli aktiviteye katılabilir, birbirimizle daha iyi iletişim kurabiliriz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza entelektüel, konuşmaktan keyif alacağımız biri girebilir. Eski aşklar bu dönemde karşınıza gelebilir.

Venüs retrosu ev, aile hayatı, çevreniz, seyahat, eğitim, hukuk alanları da etkileyecek. Maddi konularla ilgili mücadele vermek zorunda kalacağımız bir süreçten geçebiliriz.

Enerjimizi gelir kaynaklarımız üzerine yoğunlaştırabilir ancak ne kadar çabalasak da istediğimiz sonuçları elde edemeyebiliriz. Kendimize ve yeteneklerimize olan güvenimizle ilgili iç sorgulama yapabilir, yöntemlerimizden şüpheye düşebiliriz.

Yeni yatırım girişimlerinden ya da sevdiklerimizin istekleri için aşırı harcamalardan kaçınmaya dikkat etmeliyiz. Ayağımızı yorganımıza göre uzatmalı, gereksiz harcama ve borçlanmaktan uzak durmalıyız.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu Venüs retro yorumları

Balık burç yorumları: Aile, ev, eşiniz, anne babanız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Evimizde tadilat ve dekorasyon gibi değişiklikler yapmamakta fayda var. Bu süreçte uzaktaki aile bireyleriyle haberleşebiliriz. Yeni bir ev satın almak için doğru zaman değil!

Evde keyifli sohbetler ve zaman zaman hararetli tartışmalar yaşanabilir. Ailemize karşı fikirlerimizi dile getirmekten çekinmeyeceğimiz bir dönemdeyiz.

Kendimizi ifade etmekte zorluk yaşayabilir ya da yanlış anlaşılabiliriz. Tabii ki bu bizi istediğimiz adımları atmaktan alıkoymayacaktır. Ancak yine de temkinli hareket etmeli, sonradan pişman olacağımız şeyler söylemekten ve yapmaktan kaçınmalıyız.

Aile büyüklerinizden bazılarıyla aranızda anlaşmazlıklar oluşabilir. Aile ortamlarınızda sadece kendinizi düşünebilir ve sevginizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz.

Bu dönem evinizde yeni bir iş başlatmak, evinize eşya almak, tamirat yapmak, dekorasyona kalkışmak, yuva kurmak için uygun bir dönem değil.

Astroloji: Mayıs 2020 aylık burç yorumlarınız