Astroloji: 18 – 24 Mayıs 2020 haftalık burç yorumları

Astroloji: 18 – 24 Mayıs 2020 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 18 - 24 Mayıs 2020 haftalık burç yorumları

Astroloji: 18 – 24 Mayıs 2020 haftalık burç yorumları

Haftanın önemli gökyüzü etkileri:

  • 20 Mayıs – Güneş İkizler burcunda
  • 22 Mayıs – İkizler burcunda Yeni Ay

Astroloji: 18 – 24 Mayıs 2020 haftalık burç yorumları

koç burcu

Koç burcu 18 – 24 Mayıs haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu hafta yakın çevrenizle bağlantılarınız önem kazanacak. İletişim hayatınız hızlanacak. Bu süreçte kendi isteklerimizin peşinden koşmak yerine bilinçaltındaki çatışmalarla uğraşmamız ve zihnimizi huzura kavuşturmaya çalışmakla meşgul olmamız mümkündür.

İç dünyamıza yöneleceğimiz, kendimizle yüzleşeceğimiz bir döneme giriyoruz. Dış dünyadan ve yüzleşmelerden uzaklaşmak isteyebilir, eski hatalarımızı gözden geçirerek kendimizi suçlayabiliriz.

Yeni Ay döneminde iletişim, yakın çevre ve kardeşlerimizi ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Önümüzdeki dönem oldukça hareketli olacak.

İlişkilerinizde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kardeşlerimiz, kuzenlerimiz ve yakın çevremiz ile ilişkilerimizde gerginlikler, çatışmalar yaşanabilir.

Dedikodu yapılan ortamlardan uzak durmakta büyük fayda var. İletişim trafiğimiz hızlanacak. Ağzımızdan çıkan kelimelere dikkat! Ayrıca trafikte de aşırı hız yapmaktan kesinlikle kaçınmalıyız.

İsteksizlik yaşayabilirsiniz. Kendimizi rahatlatmak amacıyla meditasyon, yoga gibi konularla ilgilenmemiz bizim için faydalı olabilir.

boğa burcu

Boğa burcu 18 – 24 Mayıs haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Sosyal çevre ve arkadaş ilişkilerimizin ön plana çıktığı bir dönemde olacağız. Kendimizi bu dönem biraz isteksizlik içinde hissedebiliriz. İçinde bulunduğumuz gruplarda çatışmalar yaşayabilir, sesimizi duyuramadığımızı ve haksızlığa uğradığımızı düşünebiliriz.

Arkadaşlarımızla geçmişten gelen eski konularla ilgili olarak yüzleşmemiz gerekebilir ancak bunun için kendimizi hazır hissetmeyebiliriz. Kariyer kazançlarımız ile ilgili adımlar atabilir ancak beklentilerimizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabiliriz.

Yeni Ay döneminde finansal konular ve kendi öz değerimiz üzerine odaklanıyoruz. Finansal konularda yaşadığımız endişeler, yakınlarımızla sözlü tartışmalar yaşamamıza neden olabilir. Gelirlerimizi nasıl artırabileceğimiz konuları gündeminizde olacak.

Öte yandan bu dönemde önümüze çok güzel fırsatlar da gelebilir. Temkinli olmalı ancak korkak davranmamalıyız. Elimizdekinin değerini bilmek tabii ki çok güzel ama sevdiklerimizle de biraz daha paylaşımcı olmakta yarar var.

ikizler burcu

İkizler burcu 18 – 24 Mayıs haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Güneş 21 Mayıs’ta İkizler burcuna geçecek ve 20 Haziran’a kadar orada kalacak. Kendinizi daha enerjik, daha neşeli ve daha özgüvenli hissetmenizi sağlayacak. Hedeflerinize odaklanabilir, herkesle rahatça iletişim kurabilir, sosyal ağlarınızı genişletebilirsiniz.

Yeni Ay sayesinde kendini daha aktif ve girişken hissedebilirsiniz. İletişim gücünle her türlü fırsatı değerlendirebilir, analitik yeteneklerinizle en zor sorunlara bile çözüm getirebilirsiniz. Kafanızdaki planları rahatlıkla eyleme dönüştürecek bir sürece giriyorsunuz.

Ancak ortaklıklar ve ilişkiler konusunda dikkatli olmaya çalışmalı, düşünmeden harekete geçmekten kaçınmalısınız. Kariyer konularında da çok dikkatli hareket etmenizde ve ani kararlar vermemenizde yarar var.

Burcumuzda gerçekleşen Yeni Ay’da kişiliğimiz ve dış dünyaya yansıttığımız imajımız ön plana çıkacak. Büyük bir değişim ve dönüşüm döneminden geçiyoruz. Kendimizi ispat etmek, fikirlerimizi herkese yaymak için çok istekli ve ısrarlı olabiliriz.

Abartılı tepkilerden uzak durmamıza, duygusal iniş çıkışlarımız sırasında karşımızdakileri kırmamamızda yarar var. İlişkilerde hayal kırıklığına açık olabilirsiniz. Aynı fikirde olmadığınız insanlarla iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Bu dönemde birçok yeni insan hayatımıza girebilir ve birçok yeni fırsatla karşılaşabiliriz.

yengeç burcu

Yengeç burcu 18 – 24 Mayıs haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bilinçaltımızda hareketli günler yaşayacağımız bir döneme giriyoruz. Tüm hayatımızı gözden geçirmek, bir iç muhakeme yapmak isteyebiliriz. Zihnimizin hiç durmadan ışık hızında çalışıyor olması, ruhsal olarak yorulmamıza neden olabilir.

Kendi fikirlerimizi dile getirmekte çekingen veya yetersiz kalabilir, çevremizdeki kişiler tarafından baskı gördüğümüzü hissedebiliriz. Kendi içinize döneceğiniz, yalnız kalmak isteyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Kendinizle baş başa kalmak ve önünüzdeki hedeflere yönelik planlar yapmak size iyi gelecektir.

Akademik konularda yeteneklerimizi yeterince gösteremeyebilir, bu yüzden akademik alanlarda otorite figürü olan kişilerle karşı karşıya gelebiliriz.

Yurt dışı veya eğitimle ilgili konularda önümüze yeni fırsatlar çıkabilir ancak bu fırsatları değerlendirmek isterken engellerle karşılaşabiliriz.

Enerjimiz biraz düşük olabilir. Yeni girişimlere başlamak için çok iyi bir dönemde değiliz ancak yüksek seviyedeki yaratıcılığımız ve hayal gücümüzü sanatsal faaliyetlerde kullanabiliriz.

Yeni Ay bizi bilinçaltımızla yüzleştiriyor. İç dünyamızda inişler ve çıkışlar yaşayacağımız bir dönemdeyiz. Endişelerimiz bizi kendimizi dış dünyadan izole etmeye itebilir. Bu dönemde hayatınızla ilgili vereceğiniz önemli kararlar almaktan uzak durmalısınız. Harekete geçmemeniz gereken bir süreç diyebiliriz.

aslan burcu

Aslan burcu 18 – 24 Mayıs haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Hayatınızın hızlanacağı bir sürece giriyorsunuz. Gelecek planlarınızla ilgili çevrenizden destek alabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak yeni fırsatlar ve değişimleri karşınıza çıkarabilir.

İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni Ay sizi destekliyor olacak. Sosyal çevremiz, arkadaşlarımız ve hayallerimiz ile ilgili konular gündeme gelecek. Sosyal ortamlarda bir güneş gibi parlayabiliriz.

Attığımız adımlar hayal kırıklığı ile sonuçlanabilir ve bize maddi kayıplar yaşatabilir. Sigorta ve vergi gibi konularda detaylara ekstra dikkat etmekte büyük yarar vardır.

İnsanlara yardım etme konusunda hassas olduğunuz için finansal konularda dikkat etmenizde fayda var. Bu süreçte yeni yatırımlar yapmak, borç veya kredi almak yerine var olan paramız ve planlarımızla ilerlemek bizim açımızdan daha yararlı olacaktır.

Etrafımız her zamankinden daha da kalabalık olacak. Hayatımıza yeni insanlar girebilir. Arkadaş gruplarımızda iddialı söylemlerimiz ile öne çıkabiliriz. Ancak özgüvenimizi abartmamalı, tatlı çekişmeleri, gergin rekabetlere dönüştürmemeliyiz.

başak burcu

Başak burcu 18 – 24 Mayıs haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Kendinizi kariyer konusunda daha rahat gösterebileceğiniz, iş hayatına odaklanacağınız bir döneme giriyorsunuz. Birden fazla işle ilgilenebilirsiniz. Hedefleriniz doğrultusunda hızlı gelişmeler yaşanacak bir süreçte olacaksınız.

Yeni Ay kariyer ve sosyal statümüzle ilgili gelişmeleri ön plana çıkarabilir. Kariyerimizde bir yenilenme ve dönüşüm dönemine giriyoruz. Yenilikten korkmaz, değişen koşullara karşı daha esnek davranırsak bu süreçten çok karlı çıkabiliriz.

Bu dönemde ön yargılarımızı kırmalı, üstlerimiz ve ebeveynlerimiz ile gereksiz tartışmalara girmekten kaçınmalıyız.  Eğer iş arıyorsak, bu süreçte önümüze yeni fırsatlar çıkabilir. Hukuki süreçler de lehimize sonuçlanmayabilir. Yeni bir ilişki veya ortaklığa başlamak için uygun bir dönemde değiliz.

İlişkimiz veya ortaklığımız varsa yolunda gitmeyen şeyler için suçlanmamız ve kendimizi savunmakta zorluk çekmemiz de mümkündür. Sevdiklerinizle anlaşamayabilirsiniz. Partnerinizden beklediğinizi alamayınca hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

terazi burcu

Terazi burcu 18 – 24 Mayıs haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bu hafta hareketleneceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Diğer insanlarla bir araya gelmek isteyeceksiniz. Bu dönem hayatınızı geliştirmeye odaklanacaksınız.

Bu süreçte hayatımızla ve geleceğimiz ile ilgili yeni kararlar alabiliriz. Yeni Ay enerjisi ile biraz sivri dilli ve keskin fikirli olmamız mümkündür. Tartışmalara girmekten kaçınmalı, sosyal medyada yazışırken de kullandığımız dile dikkat etmeliyiz.

Yeni Ay yüksek öğretim, yurt dışı konuları üzerine odaklanacağımızı işaret ediyor. Yapabilirsek seyahat edeceğimiz, kendimizi ifade etmek arzusu ile yanıp tutuşabileceğimiz bir döneme giriyoruz.

Etrafımızdaki kavga ve gürültüden sıkılarak, kendimizi geri çekmek isteyebilir ve bu yüzden yanlış anlaşılabiliriz. Günlük rutinimizde canımızı sıkacak değişiklikler olabilir. Bu dönemde sağlımızı da kontrol ettirmemiz yerinde olacaktır.

Bu dönemde eski aşklar gündeme gelebilir veya yeni bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Yeni insanlardan etkilenebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Özellikle bu salgın döneminde sosyal mesafeye çok dikkat etmeniz gerekiyor.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 18 – 24 Mayıs haftalık yorumları

Akrep burç yorumları:Finansal konular, sosyal hayatımız, aşk ilişkilerimiz, hobilerimiz ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Bu dönemde hayat enerjimiz azalabilir ve fazla sosyalleşmek ihtiyacı hissetmeyebiliriz.

Yalnız başımıza kalıp yaratıcılığımızı gösterebileceğimiz hobilerimizle uğraşmak bizi rahatlatabilir. Öte yandan ilişkimiz varsa aşk hayatımızda çalkantılı bir dönemden geçebiliriz.

Ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda endişeli bir ruh halinde olabilir, gerginliğimizi çevremize de yansıtabiliriz. Parasal konularda kararlar verecekseniz Yeni Ay sonrasında harekete geçmelisiniz.

Temkinli olmalı ancak sezgilerimize de güvenmeliyiz. Önümüze çok büyük ve güzel fırsatlar çıkabilir. Spekülatif bir yatırımdan beklemediğimiz bir gelir elde edebiliriz. Yine de dikkatli olmakta fayda var.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 18 – 24 Mayıs haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları:Bu hafta sizler için ilişkiler ön plana çıkacak. Özellikle geçmişte sorun yaşadığınız ilişki konuları gündeme gelebilir ve çözüme ulaşabilir. Taşınma konuları gündeminizde olabilir.

Ev ve aile konularına odaklanacağımız bir sürece gireceğiz. Aile bireyleri ile aramızda huzursuzluklar yaşanabilir, çatışmalardan kaçmak, kimseyle yüzleşmemek isteyebiliriz.

Evle ilgili taleplerimiz kabul görmeyebilir, kendi isteklerimizi savunamayabilir veya gerginlikleri önlemek için taviz vermek durumunda kalabiliriz. Ailemiz ile ilgili bir sır ortaya çıkabilir ve tartışmalara yol açabilir.

Bu Yeni Ay döneminde aşk hayatınız, ikili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktamız haline gelecek. İlişkimiz yoksa, şanslı bir döneme giriyoruz. Hayatımıza uzun zamandır beklediğimiz yeni biri girebilir. Eğer ilişkimiz varsa, ciddi kararlar alabiliriz.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 18 – 24 Mayıs haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu hafta ev, aile, yuva konuları ön planda olacak. Evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar ön plana çıkacaktır. Eşimiz veya partnerimiz ile aramızda duygusal konuşmalar yaşanabilir. Yakın çevrenizle iletişim konularına dikkat etmeli, gerginlikten uzak durmalısınız.

Geçmişte yaşanmış sorunlar tekrar ortaya çıkabilir ve tartışmalara yol açabilir. Eski konular tekrar su yüzüne çıkabilir ve bu yüzden kendimizi suçlu hissedebiliriz. Yeni anlaşmalar ve organizasyonlar ile ilgili sorunlar çıkabilir.

Kariyer hayatınızda, girişimlerimizde ve iş çevrenizde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gerginliğimizden kurtulmak için yoga, meditasyon gibi konulara eğilmek yararlı olabilir.

Öte yandan bir süredir devam eden bir tatsızlık veya anlaşmazlık, bu dönemde yapılacak bir konuşma ile çözüme kavuşabilir.

Çalışıyorsak iş arkadaşlarımız ve bize hizmet eden kişilerle aramızda gerginlikler olabilir. Çalışmıyorsak, günlük yaşamamızda ve akrabalarımızla tartışmalar yaşayabiliriz. Stres kaynaklı sağlık sorunları yaşamamız mümkün. Kendimize dikkat etmekte fayda var.

Yeni Ay sürecinde iş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor. Çok çalışacağımız, çok emek sarf edeceğimiz bir sürece giriyoruz. Öte yandan maddi sıkıntıları çözebileceğiniz bir dönemde olacaksınız.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 18 – 24 Mayıs haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Bu hafta aşk hayatı, ikili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konulara odaklanacağız. Sosyal hayatımız renkleniyor. Finansal konularda gerçekçi bakmadığınız için istediğiniz sonuçları elde etmekten uzak olabilirsiniz.

Kendimize ve yeteneklerimize olan güvenimizle ilgili iç sorgulama yapabilir, yöntemlerimizden şüpheye düşebiliriz.

Yeni yatırım girişimlerinden veya sevdiklerimizin istekleri için aşırı harcamalardan kaçınmaya dikkat etmeliyiz. Borçlanmaya girmemekte fayda var. Maddi konularda gerçekçi olmaya özen göstermelisiniz.

İlişkimiz yoksa aşktan yana şansımız son derece açık. İlişkimiz varsa, mevcut partnerimizle çok eğlenceli ve hareketli bir dönem geçirebiliriz.

Bol bol hobilerimiz ve keyif aldığımız alanlara vakit ayırabiliriz. Sanatsal, yaratıcılık gerektiren konularda oldukça iyi bir dönemde olacaksınız. Çocuk sahibi olmak istiyorsak sürpriz bir hamilelik söz konusu olabilir.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 18 – 24 Mayıs haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Finansal konular ön planda olacak. Aile ve finansal konular da gündeminizde olacak. Eviniz, aileniz, yuvanız odağınızda olacak. Evde vakit geçirmekten keyif alacaksınız.

Harekete geçmek için istekli olabilir ancak yeterli cesareti ve gücü kendimizde bulamayabiliriz. Kendimizi ifade etmekte zorluk yaşayabilir veya yanlış anlaşılabiliriz.

Tabii ki bu bizi istediğimiz adımları atmaktan alıkoymayacaktır. Ancak yine de temkinli hareket etmeli, sonradan pişman olacağımız şeyler söylemekten ve yapmaktan kaçınmalıyız. Kırgın olduğunuz aile çevrenizle ilgili çözüm üretebilirsiniz.

Bu dönemde biraz hareketleneceksiniz. Maddi durumunuzu iyileştirmek için ne gibi çözümler üretebileceğinize odaklanacaksınız. Bu süreçte ayrıca yeni bir eve taşınma gibi konularda da planlar yapabilirsiniz.

Astroloji: Aylık ve haftalık burç yorumlarınız