Sevda Noyan: 15 Temmuz kursağımızda kaldı, benim listem hazır!

Ülke TV’de Esra Elönü’nün programına katılan Sevda Noyan, programda oturduğu sitedeki komşularını ölümle tehdit etti.

Sevda Noyan: 15 Temmuz kursağımızda kaldı, benim listem hazır!
VIDEO AŞAĞIDA

Sevda Noyan’dan komşularına ölüm tehdidi: 15 Temmuz kursağımızda kaldı. Benim listem hazır!

Yazar Sevda Noyan, AKP’ye yakınlığıyla bilinen Ülke TV’de Haber 7 yazarı Esra Elönü’nün sunduğu televizyon programında “15 Temmuz kursağımızda kaldı, istediklerimizi yapamadık. Boş bulunduk. Ayaklarını denk alsınlar. Bizim sitede hâlâ 3-5 var, benim listem hazır” dedi.


Sevda Noyan: 15 Temmuz kursağımızda kaldı. İstediklerimizi yapamadık. Bizim sitede hala 3-5 beş. Listem hazır!

“15 Temmuz kursağımızda kaldı, istediklerimizi yapamadık. Boş bulunduk… Yanlış anlaşılmasın, doğru anlaşılsın; bizim aile 50 kişiyi götürür. Bu konuda çok donanımlıyız maddi ve manevi olarak. Liderimizin yanındayız ve asla yedirmeyiz bu ülkede, onu söyleyeyim. Ayaklarını denk alsınlar. Bizim sitede hâlâ 3-5 var, benim listem hazır.”

Programın sunucusu Esra Elönü ise, Noyan’ın sözleri üzerine; “‘Ayak’ az kalır bence, 4 ayaklarını denk alsınlar” diyerek yanıt verdi.

“Hain zombiler”

Sevda Noyan, sözlerinin sosyal medyada tepki toplaması üzerine ise hesabından şunları söyledi:


“Evet açık ve net söylüyorum. Hiç birinizden korkmuyorum hain zombiler. Şayet bir kez daha bu ülkede darbe yapmaya kalkarsanız sonunuz hiç iyi olmayacak bunu çok iyi bilin. Yaptığınız hakaretleri attığınız iftiraları size iade ediyorum… Bilin ki hiç etkilenmiyorum.. Hain zombiler.

Konuşmam niye size dokundu tekrar darbe yapmayı mı planlıyorsunuz? Bu sefer kaçacak delik bulamazsınız. Sahte hesaplarla istediğiniz kadar saldırın, hiç etkilenmem. Alışkınız sizin iftiralarınıza… Liderim Recep Tayyip Erdoğan… Sonuna kadar onun yanındayım.”

Sevda Noyan’ın eşi Engin Noyan, Samanyolu TV’de Kapılar ve Köprüler isminde program yapıyordu.

Esra Elönü, “Atatürk’ten nefret ediyorum” demişti

Elönü, 2012 yılında katıldığı bir televizyon programında “Atatürk’ten nefret ettiğini” söylemişti.


Esra Elönü, “Eşcinseller, lezbiyenler diyorsun, bir taraftan da başörtüyle ilgili bir özgürlük çıktığında Danıştay’ı tutuklayan bir CHP var.” demiş ve “Bana hiç samimi gelmiyor. Benim Atatürk’ten nefret etme sebebim CHP’nin Kemalizm’e takılı algısıdır. Bir lideri sevebilirsiniz, ama buradan bir rant elde ederseniz kusura bakmayın ben CHP’nin hiçbir samimiyetine inanmam” ifadelerini kullanmıştı.

RTÜK Üyesi İlhan Taşçı: Bu yayın nedeniyle toplumun geniş bir kesiminde infial oluştu

Anket: Salgın yoksulu vurdu, 4 kişiden 1’i ihtiyacını karşılayamıyor!