Hızlı para akışı WeePos ile mümkün!

WeePoss, sanal pos sahibi olmak isteyenlerin aradıkları tüm özelliklere sahip. Müşterilerin özel istekleri ve beklentileri dikkate alınarak hızlı ve güvenli para akışı sağlanıyor.

Hızlı para akışı WeePos ile mümkün sanal pos weepay

Hızlı para akışı WeePos ile mümkün!

Bireysel ve kurumsal müşterilerin ilk dikkate aldığı husus hızlı finansal işlemler oluyor. Neyse ki WeePay bu alanda sekte vermeyen markalardan bir tanesi. Aksine hızlı para akışı için:

  • Güçlü ve güvenli bir altyapı ortaya koyar.
  • Müşterilerin IBAN hesaplarına güvenle ödeme yapılır.
  • Ödemelerin ertesi gün tek seferde yapılmasına özen gösterilir.

Sanal pos sahibi olmak isteyenlerin aradıkları tüm özelliklere sahip. Tek bir platformdan hepsini sergiler. Yani ödemelerin kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde sürdürülmesi dikkate alınır. Ve hepsinin sistematik bir şekilde yürütülmesine özen gösterilir.

WeePos tasarımı tüm cihazlara uyumlu!

Woocommerce sanal pos gibi çeşitli altyapılar üzerine çalışma gösterilir. Hepsinin web ile mobil uyumluluğa sahip olmasına özen gösterilmiştir. Müşteriler diledikleri ortamdan ödemeye geçebilir ve hızlı bir şekilde sonuç alabilir.

Bu anlamda Reponsive tasarımı benimsemiştir. Aynı şekilde mobil tasarımı da dikkatlerden kaçmıyor. Web sitelerin mobil uyumlulukları mevcut. Yine ödemelerde de aynı duruma yer verilir. Sonuç olarak Opencart sanal pos gibi çeşitli alternatifler üzerine finansal işlemlere geçilir.

Herkese özel WeePos imkanları

weepay.co üzerinden herkese özel olacak şekilde sanal pos işlemleri yürütülür. Başta web sitenin amacı ve hedefi göz önünde bulundurulur. Örneğin e-ticaret bu alanlardan bir tanesidir. Bireysel sanal pos sahibi olmak isteyenlere:

  • Ücretsiz online başvuru yolu açılır.
  • Başvurulara karşılık yazılım ile altyapı bilgisi almanız sağlanır.

Müşterilerin tercihleri üzerine çeşitli platformlardan sanal poslara yer verilir. Hatta yine isteğe göre ödeme linkleri dahi hazırlanabilir. Yine link eşliğinde de müşterilerin finansal işlemlere geçmeleri uzun sürmez. Bu aşamada müşterilerin özel istekleri ve beklentileri dikkate alınır.

WeePos güvenli mi?

Başta güvenlikten asla ödün verilmediğini belirtmek gerek. Örneğin en başta Bankacılık Denetleme Düzenlenme Kurulu – BDDK – kapsamında faaliyet gösterilir. Akabinde:

  • Fraud kontrolünde bir altyapı hizmetidir.
  • PCI veri güvenliğinden de ödün verilmez.

Tüm bu hususlar ise ne denli güvenli olduğunu gözler önüne serer. Ve hem güvenli hem de kolay ödeme olanakları sergilenir. Kısacası web sitelerin beklentilerine göre şekillenmiş bir sistemdir.