Amazon Prime Video ve Prime Gaming Türkiye’de!

19 ülkede 150 milyon aboneye ulaşan Amazon Prime Video, Türkiye’de hizmete sunuldu. Netflix benzeri olan yayın platformu Prime Video ve Twitch bünyesinde yer alan Prime Gaming hizmetlerine ait aylık ücret 7.90 TL. İlk ay deneme sürümü ile  ücretsiz.

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video ve Prime Gaming muhteşem ücreti ile Türkiye’de!

İlk ay ücretsiz olarak elde edebileceğimiz servisler, kalan aylarda sadece 7.90 TL gibi muhteşem bir fiyatla elde edilebiliyor. Ayrıca bu fırsatın göründüğü kadarıyla sadece Türkiye için geçerli olduğunu da ekleyelim.


Amazon Prime Video artık Türkiye’de!

Geçtiğimiz dakikalarda güncellenen ücretler kapsamında, birçok içeriği bünyesinde barındıran Prime Video ve özel ödülleriyle oyunculara kolaylık sağlayan Prime Gaming servisleri ciddi bir indirim aldı. The Boys, Carnival Row ve American Gods gibi sevilen dizilere ev sahipliği yapan Prime Video bu hamleyle birlikte ülkemiz sınırları içerisinde Netflix’e rakip olabilir gibi görünmekte.

Ayrıca Twitch bünyesinde Prime Gaming ile her ay farklı oyunlar içerisinde ganimetler elde edebilirken, sevdiğimiz Twitch yayıncılarına da her ay bir defa abone olabiliyoruz.

Yurt dışında da özellikle ABD sınırları içerisinde, dağıtım gibi unsurlarda kullanıcılarına öncelik ve zaman tasarrufu sağlayan Prime hizmetleri de ülkemizde kullanılabilir hale geldi.

Buna göre İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’nın da dahil olduğu birçok seçili kent için ertesi gün teslimat ve ücretsiz kargo gibi fırsatlar başlamış oldu.

Bedava ve hızlı kargo hizmetiyle öne çıkan Amazon Prime, geçerli ürünlerde İstanbul, Bursa ve Kocaeli’de 50 TL ve üzeri alışverişlerde aynı gün teslimat hizmeti sunuyor.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya, Manisa, Bolu ve diğer 10 ildeki üyeler ise harcama limiti olmaksızın ertesi gün teslimat hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

Açılışta Samsung, Under Armour, Maybelline, LEGO, Philips, Omo, Prima, L’oreal Paris, Puma, Bose, HP, Lenovo ve daha bir çok marka Prime teslimat kapsamında tüketicilerle buluşuyor.

Amazon Prime nasıl elde edilir?

1- https://www.primevideo.com/ adresine ulaşıp “30 günlük ücretsiz deneme sürenizi başlatın” butonuna tıklayın.


2- Amazon hesabınız varsa giriş yapın yoksa aynı bağlantı üzerinde oluşturun.

3- Sizden kredi ya da banka kartı bilgilerinizi isteyecek bu aşamada gerekli kısımları doldurup devam edin.

4- İsim ve adres bilgilerinizi ekleyerek devam edin.

5- Ödeme yönetiminizi seçin.

6- “30 gün ücretsiz denemenizi başlatın, daha sonra ödeyin” butonuna tıklayarak prime üyeliğinizi başlatın.

Twitch içerisinde Prime Gaming avantajları nasıl elde edilir?

1- Prime Video üyeliğinizi tamamladıktan sonra, Prime ile Twitch abonesi olmak için, Prime hesabınızı Twitch’e bağlamanız gerekiyor. Bunun için buradaki “Prime Gaming’i dene” butonuna tıklayın: https://www.twitch.tv/settings/prime

2- Açılan Sayfada “Prime Gaming’i Etkinleştir” butonuna tıklayın

3- Daha sonra gelen sayfada Prime Video hesabınız için kullandığınız Amazon hesabınızı bağlamak için “Onayla” butonunu dokunun.

Dikkat edilmesi gerekenler


Herhangi bir şekilde ön ödemeli kartlar kullanmanız veya sahte, yahut içerisinde bir miktar bakiye bulunmayan kartları kullanmanız halinde Amazon hesabınız kalıcı olarak kapatılabilir. Bu duruma maruz kalmamak adına dikkatli olmanız gerekmekte.

Hepsiburada dev indirim günleri: 14-15-16 Eylül kampanyaları