Astroloji: 14 – 20 Eylül 2020 haftalık burç yorumları

Astroloji: 14 – 20 Eylül 2020 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

burç yorumları

Astroloji: 14 – 20 Eylül 2020 haftalık burç yorumları

17 Eylül 2020 – Başak burcunda Yeni Ay

Bu hafta hayatımızda içsel bir hesaplaşmaya gireceğimiz, geçmişin muhasebesini yapmak isteyeceğimiz bir döneme giriyoruz. Bir süredir devam eden düzensizlikler bu dönemde sona erebilir. Daha akılcı planlamalar yapabiliriz. Hedeflerimiz için yolumuza devam etmenin tam zamanı.


Yine bu dönemde endişe, kaygı ve sinirsel gerginlikler yaşamamız, kendimizi huzursuz hissetmemiz mümkün. Bu hafta motivasyonumuzu kaybettirecek, enerjimizi düşürecek, negatif düşünce ve duygulardan uzak durmaya çalışmalıyız.

Ayrıca önümüzdeki günlerde rahatsızlıkların sayısında artış görülebilir. Ancak birçok sağlık sorunu da yine bu dönemde şifa bulabilir.

14 – 20 Eylül tarihlerinde burçları neler bekliyor?

14 Eylül, 15 Eylül, 16 Eylül, 17 Eylül, 18 Eylül, 19 Eylül ve 20 Eylül tarihlerinde burçları neler bekliyor?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…

koç burcu

Koç burcu 14 – 20 Eylül 2020 haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu hafta kariyer, iş hayatı ve günlük rutinler gündeminizde olacak. İş yaşamınızda beklenmedik değişimler söz konusu olabilir. Oldukça yoğun bir çalışma temposu ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Hayatınızda rutine bağlamış, eskidiğini düşündüğünüz her şeyden kurtulmak için ideal bir dönemde olabilirsiniz. Diğer yandan sağlık ile ilgili yeni tedbirler alabilir, sıhhatinize eskisinden daha çok özen göstermeye başlayabilirsiniz.

Çok çalışacağımız, çok emek sarf edeceğimiz bir sürece giriyoruz. Kariyer hayatımızdaki şansımız tekrar açılacak diyebiliriz. Öte yandan iş arkadaşlarımız ya da işimiz, çalıştığımız pozisyonumuz değişebilir. Hayatımızı yeniden düzene sokmak için çabalayacağız.

Günlük yaşamamızda yenilikler yapabilir, yeni rutinler oluşturabiliriz. Bir süredir çözülmeyen, bizi sıkan, endişelendiren bir sağlık sorunumuz varsa bu dönemde tekrar sağlığımıza kavuşmamız da mümkün.

boğa burcu

Boğa burcu 14 – 20 Eylül 2020 haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu hafta aşk, ilişkiler ve sosyal hayatınızda büyük değişimler sizi bekliyor olacak. İlişkilerle ilgili sağlıklı kararlar alacağınız ve son derece ince eleyip sık dokuyacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Eğer hayatınızda biri yoksa, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Var olan ilişkilerinizi tekrar masaya yatırmak için ideal bir dönemde olacaksınız.

İkili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konular ön planda olacak. Sosyal ortamlarda yeni kişilerle tanışabiliriz. Uzun zamandır beklediğimiz yeni bir aşk yolda olabilir.

Aynı zamanda üzerinde bir süredir çalıştığımız, emek verdiğimiz bir projemiz, bu dönemde sonuca ulaşabilir. Yaratıcılığımız da en üst seviyede olacağından, yeni bir projeye de başlayabiliriz.

Tatile çıkmak, hobilerimize vakit ayırmak, ilişkimiz varsa partnerimizle keyifli zaman geçirmek için iyi bir dönem. Hatta hobilerimizi para kazanabileceğimiz bir uğraşa çevirmemiz mümkün.

ikizler burcu

İkizler burcu 14 – 20 Eylül 2020 haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu hafta aile ve evle ilgili konulara odaklanıyorsunuz. Kendinizi ailevi konuları düzene koymakla uğraşırken bulabilirsiniz. Evinizde büyük bir tadilat, temizlik, yenileme söz konusu olabilir.

Eski eşyalardan kurtulup, yenilerini alabilirsin. Ayrıca, kendi içinde de büyük bir hesaplaşma ve temizlenme yaşaman söz konusu. Ruhsal bir arınma süreci deneyimleyebilirsiniz. Bu size iyi gelecek.

Evinizde iletişim ve misafir trafiği artabilir. Aile bireyleri ile ilgili bir sorumluluk almamız söz konusu olabilir. Taşınma konuları da gündeme gelebilir. Yeni bir ev satın alabiliriz. Ya da evin düzeninde değişiklik yapmak isteyebiliriz.

Miras, mal, mülk paylaşımları konusunda ailemiz ile bir araya gelip sorunlara çözüm bulabiliriz. Kariyer konusunda da bizi sevindirecek gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir işe geçebilir ya da evden çalışmaya başlayabiliriz.

yengeç burcu

Yengeç burcu 14 – 20 Eylül 2020 haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Sizler için bu hafta kardeş, akraba ve yakın çevre ile ilgili konular ön planda olacak. Yakınlarınız ile sık sık bir araya gelebilir, onlarla iletişiminizi artırabilir; aranızdaki bağları güçlendirebilirsiniz.

Bu dönemde yeni iş anlaşmaları, iş görüşmeleri, yeni projeler söz konusu olabilir. İlgilendiğiniz bir konuda yeni eğitim fırsatları doğabilir. İletişim, yolculuklar, eğitim ile ilgili konular gündeminizde olabilir.

İletişim trafiğimiz çok yüksek hızlara ulaşabilir. Kardeşlerimizden, kuzenlerimizden ya da yakın çevremizden sürpriz haberler alabiliriz. Bu dönemde çok fazla seyahat etmemiz söz konusu olabilir.

Bir süredir planladığımız bir eğitim varsa, başlamanın tam sırası. Çocuğumuz varsa, onun eğitimiyle ilgili de güzel gelişmeler olabilir.

Sosyal medya ortamlarında son derece aktif olacağız. Başarılı anlaşmalara imza atmamız, toplantılar ve sunumlarda kendimizi göstermemiz mümkün.

aslan burcu

Aslan burcu 14 – 20 Eylül 2020 haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Maddi konular ön plana çıkıyor olacak. Finansal konularda güven arayışı içinde olacağımız bir süreç başlıyor. Kazançlarınızı artırmak için kendinize yeni finansal hedefler çizmeniz ve daha tutumlu olmaya çalışmanız söz konusu olabilir.

Finansal durumunu mantıklı bir şekilde analiz edip, sizi maddi endişelerden kurtaracak yeni planlar yapabilirsiniz. Para konularında kesinlikle yaş tahtaya basmayacağınız ve her şeyi sorgulayacağınız bir dönemde olacaksınız.

Maddi olarak kendimizi güvende hissetmek bizim için en önemli şey haline gelebilir. Ailemize yardım etmek durumunda kalabiliriz ya da biz finansal destek için onlara başvurabiliriz.

Kariyerimiz ve finansal durumumuz ile ilgili yeni bir yol haritası çıkarmamız mümkün. Bu dönemde yeni iş fırsatlarını değerlendirebilir ya da mevcut işimizde terfi edip, gelir artışımızın tadını çıkarabiliriz.

Venüs’ün sizin burcunuzda olduğu bu dönemde şansınız aşktan yana oldukça açık olacak. Ayrıca girdiğiniz çevrelerde gözler sizin üzerinizde olabilir. Hayatınızda genel olarak bu dönemde parlayabilirsiniz.


başak burcu

Başak burcu 14 – 20 Eylül 2020 haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Bu hafta sizin burcunuzda oluşan Yeni Ay’dan en çok etkilenecek burçlardan birisiniz. Önemli bir değişim sürecine giriyorsunuz. Temiz bir başlangıç yapmak için ideal bir dönemde olacaksınız.

Kişiliğimiz ve dış dünyaya yansıttığımız imajımız ön plana çıkacak. Dikkatli, çaba harcayan, gayretli tavırlarınız ile herkesin takdirini toplayabilirsiniz. İkna gücünüz artabilir ve karşınıza çıkan sorunlarla kolaylıkla başa çıkabilirsiniz.

Bu dönemde ilişkileriniz ile ilgili önemli değişiklikler de yaşayabilirsiniz. Evlilik, nişan, söz gibi konular gündeme gelebilir. Büyük bir değişim ve dönüşüm döneminden geçebiliriz.

Fiziksel olarak bir imaj değişikliğine gidebiliriz. Yeni bir ilişki, yeni bir iş fırsatı söz konusu olabilir. Bize yeni kapılar açacak yeni insanlarla tanışabiliriz. Ancak planlı hareket etmemizde ve iyice düşünüp tartarak harekete geçmemizde fayda var.

terazi burcu

Terazi burcu 14 – 20 Eylül 2020 haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bir süredir kafanızın içinde devam eden karmaşa ve kaostan kurtulma dönemi nihayet geldi. Sakince oturup, hayatınızı gözden geçirmek, yarım kalan işlerinizi tamamlamak ve bundan sonrasını planlamak için ideal bir zaman olacak.

Hedeflerinize odaklanmak ve harekete geçmek için gereken cesareti rahatlıkla bulabileceğiniz bir süreçte olacaksınız.

Bilinçaltımız ön planda. İç dünyamıza dönmek, bir süre kendimizle baş başa kalmak bizi rahatlatabilir. Öte yandan, uzun süredir içimizde tuttuğumuz ve bizi negatif etkileyen düşüncelerimizi dışa vurmak için terapiye yönelebiliriz.

Bu dönemi kendimizi toparlamak, endişelerimizden arınmak, yeniden öz güven ve enerji toplamak için kullanmalıyız. Sağlık konusunda kontrollerimizi aksatmamamız gereken bir dönemdeyiz. Yakınlarımızın sağlık sorunlarıyla da ilgilenmemiz gerekebilir.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 14 – 20 Eylül 2020 haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Sosyal çevremiz, arkadaşlarımız ve hayallerimiz ile ilgili konular bu hafta ön planda olacak. Arkadaş gruplarınızda ve sosyal çevrenizde değişikliklerle karşılaşmanız olası.

Hedefleriniz ve gelecekle ilgili planlarınız doğrultusunda yılmadan ilerleyecek; planlı ve programlı atılımlar yapabileceksiniz.

Hayallerimize ve gelecek planlarımıza yoğun bir şekilde odaklanacağımız bir süreçte olacağız Hayatımıza, gelecek planlarımızı gerçekleştirmemize yardımcı olacak yeni insanlar girebilir.

Arkadaşlarımızın desteğini her an yanımızda hissedebilir, çok sayıda sosyal aktiviteye katılabiliriz. Kariyer kazançlarımız ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Gelirimizde de büyük bir artış yaşanabilir.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 14 – 20 Eylül 2020 haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay, sizlere kariyer ve iş hayatı alanlarında değişimler vadediyor. Hedefleriniz ve kariyeriniz ile ilgili yoğun bir planlama, çalışma ve değerlendirme dönemine girebilirsiniz.

Zaman zaman kendinizi yorgun ve endişeli hissetseniz de, yine de yılmadan yolunuza devam edeceksiniz. İşinizle ilgili isabetli kararlar verebilir, üstlerinizin takdirini kazanacak projelerle ortaya çıkabilirsiniz.

Sosyal statümüzle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Bir yenilenme ve dönüşüm döneminde olabiliriz. Tüm hayatımızı yeniden düzenleme ve ciddi kararlar almak için çok uygun bir süreçteyiz.

Terfi ya da iş değiştirme gibi durumlar söz konusu olabilir. Üstlerimiz ve ebeveynlerimizin her konuda desteğini görebiliriz. Bu dönem bizim için çok çalışma ve kendimizi gösterme dönemi olacak. Ayrıca yine bu dönemde, evlilik kararı alabilir, evlenebilir, çocuk sahibi olabiliriz.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 14 – 20 Eylül 2020 haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Yüksek öğretim, yurt dışı konuları üzerine odaklanacağımız bir dönemde olabiliriz. Kişisel gelişim konuları bizim için çok fazla önem kazanacak. Kendimizi geliştirmek için harekete geçebilir, hayatımızla ve geleceğimiz ile ilgili yeni kararlar alabiliriz.

Dünya görüşleriniz, fikirleriniz ve inançlarınız ile ilgili değişimler yaşayabilirsiniz. Araştırıp, okuyarak ve yeni şeyler öğrenerek ufkunuzu genişletmek isteyeceksiniz. Öğrendiklerinizi de başkalarıyla paylaşmak için çabalayabilirsiniz.

Bir yurt dışı eğitimi söz konusu olabilir ya da yeni bir akademik fırsat önünüze çıkabilir. Kendinizi geliştirmek için üst düzey çaba harcayacağınız bir sürece giriyorsunuz.

Bu dönemde iş amaçlı seyahatlere çok sık çıkabiliriz. Yeni bir eğitime başlamamız da mümkün. Devam eden bir hukuki sürecimiz varsa, nihayet lehimize sonuçlandığına tanık olabiliriz.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 14 – 20 Eylül 2020 haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Bu hafta en çok finansal konular gündeminizde olacak. Para konusunda mantık ile hareket edeceğiniz ve rasyonel kararlar alacağınız bir süreçte olacaksınız.

Karşına çıkan yatırım fırsatlarını ince eleyip sık dokuyacak; her zamankinden çok daha fazla temkinli davranıyor olacaksınız. Yeni ortaklıklar söz konusu olabilir ancak böyle bir karar almadan önce çok iyi düşünmelisiniz.

Ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda bir süredir devam eden ve bizi endişelendiren bir sorun nihayet sonuca kavuşabilir.

Yeni bir girişime ya da ortaklığa adım atabilirsiniz. Bu arada ailemizden biri, özellikle eşimiz, partnerimiz ile ilgili birtakım beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir.

Gelir durumunuz iyi olsa bile yine de aşırı harcamalardan kaçınmaya dikkat edin. Bu süreçte Finansal kaynaklarımız ile ilgili yeni bir düzenleme yapabilir, bütçemizi tekrar gözden geçirmek isteyebiliriz.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 14 – 20 Eylül 2020 haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Bu hafta karşıt burcunuz Başak‘ta gerçekleşecek Yeni Ay ile ilişkiler konusunda kontrolün elinizden uçup gittiğini hissedebilirsiniz. Hayatınızda ilişkileriniz ile ilgili bir dönüm noktası yaşanabilir.

İkili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktamız haline geliyor. Eğer şu anda bir ilişkiniz yoksa, sizin için olumlu sonuçlar doğuracak; belki de hayatımızda uzun zamandır beklediğimiz yeni bir ilişkiye başlamanız mümkün olabilir.

Eğer ilişkimizde ya da evliliğimizde sorun yaşanıyorsa, bu konularla ilgili karşılıklı konuşmalar yapabilir, kendi iletişim tarzımızdaki yanlışlıkları da düzeltebilir, sorunları oturup sakince konuşarak çözmeyi deneyebiliriz. Ciddi kararlar alabilir, evlilik yolunda ilerleyebiliriz.


Bu arada yeni ortaklıklar, iş birlikleri kurmamız ve yeni iş anlaşmalarına imza atmamız da mümkün. Devam eden bir hukuki süreç varsa, olumlu bir şekilde sonuçlanabilir ya da en azından büyük ilerleme kaydedilebilir.

Astroloji: Mars Retrosu burç yorumları: Bu tarihlere dikkat!


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.