Astroloji: Eylül 2020 aylık burç yorumları

Astroloji: Eylül 2020 aylık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

eylül burç yorumları

Astroloji: Astroloji: Eylül 2020 aylık burç yorumları (aşağıda)

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…


koç burcu

Koç burcu Eylül ayı burç yorumları

Koç burç yorumları: 2 Eylül’de Balık burcunda gerçekleşecek Dolunay’ın etkisiyle iç dünyamızda inişler ve çıkışlar yaşayacağımız bir dönemdeyiz. Sezgilerimiz artabilir ve günlük yaşamın yaşattığı sıkıntılar yüzünden maddi dünyadan bir süreliğine uzaklaşmak isteyebiliriz.

Fiziksel ve ruhsal olarak dinlenmek, bu arada eğer kötü bir alışkanlığımız varsa (sigara vb.) bırakmak için çok uygun bir zaman. Sağlığımıza dikkat etmeli, kendimizi zihinsel olarak rahatlatmak için sanatsal faaliyetler, meditasyon gibi araçlara yönelmeliyiz.

5 Eylül’de Merkür Terazi burcuna geçiyor. Evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar ön plana çıkacaktır. Eşimiz veya partnerimiz ile bol bol iletişim kuracağımız, aramızdaki sorunları daha diplomatik bir şekilde çözmeye çalışacağımız bir döneme giriyoruz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza yeni biri girebilir. Var olan ilişkimizde evlilik veya nişan kararı alabiliriz.

İkili ilişkilerde fikren de olsa adil olmaya çalışacağımız, politik manevralarla krizleri kendi yararımıza dönüştürebileceğimiz bir süreç olacak. Ortaklık veya ikili ilişkilerinizle ilgili her iki tarafı da memnun edecek kararlar alabileceksiniz.

Ortaklık için görüşmeler yapmak, partnerinizin veya ortağınızın fikirlerinden yararlanmak, anlaşmalar imzalamak ve varsa düşmanlarınız veya aranızın nane olduğu kişilerle ateşkes yapmak için uyun bir dönem olacaktır.

6 Eylül’de Venüs’ün Aslan burcuna geçişiyle aşk, çocuklar, hobilerle ilgili konular ön plana çıkacaktır. Özellikle aşk ilişkilerinde son derece romantik ve tutkulu bir döneme giriyoruz. Mevcut ilişkilerimizde kendimizi coşkulu, heyecanlı ve çok mutlu hissedebiliriz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza başımızı döndürecek çekicilikte, jestleriyle ve sevgisiyle bizi heyecanlandıracak biriyle tanışabilir ve ciddi bir ilişkiye başlayabiliriz.

10 Eylül’de sizin burcunuzda Mars retrosu başlayacak. Hayatla olan mücadeleniz bu dönem zorlaşabilir. Emek verdiğiniz halde karşılığını görememek agresif yapabilir. Tek yapmanız gereken geriye dönüp nerede hata yaptığınızı bulmak olmalıdır.

17 Eylül’de gerçekleşecek Başak Yeni Ay’ı sürecinde iş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor. İş ortamında ve günlük yaşamamızda tempomuz artıyor. Çok çalışacağımız, çok emek sarf edeceğimiz bir sürece giriyoruz.

İş arkadaşlarımız veya işimiz değişebilir. Çalışmıyorsak, günlük yaşamamızda yenilikler yapabilir, yeni rutinler oluşturabiliriz. Bir süredir çözülmeyen, bizi sıkan, endişelendiren bir sağlık sorunumuz varsa bu dönemde tekrar sağlığımıza kavuşmamız da mümkün. Hayatımızı yeniden düzene sokmak için çabalayacağız.

22 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Ailevi konularınız ve ilişkiler ön plana çıkabilir. İlişkinizdeki ve evliliğinizdeki sorunları çözebilirsiniz. Partnerinizle olan sorunlarınızı karşılıklı konuşarak halledebileceğinizi göreceksiniz. Bundan sonra aranızdaki bağ daha da güçlenecektir.

Aşk hayatınızda şansınız açılıyor. Hoşlandığınız kişiden güzel haberler alabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili beklentilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir hobiye başlamak için harekete geçebilirsiniz.

27 Eylül’de Merkür Akrep burcuna geçiyor. Finansal konular ön plana çıkacaktır. Ortak kazançlar, eşin parası gibi konularda yeni gelişmeler ve iniş çıkışlar yaşanabilir. Yatırımlar konusunda yeni stratejiler belirlemekten kaçınmalı, borç veya kredi almak gibi girişimlerde bulunmamalıyız. Eski bir borç veya krediyi yapılandırma yoluna gidebiliriz.

boğa burcu

Boğa burcu Eylül ayı burç yorumları

Boğa burç yorumları: 2 Eylül’de Balık burcunda gerçekleşecek Dolunay ile sosyal çevremiz, arkadaşlarımız ve hayallerimiz ile ilgili konular gündemimizde olacak. Keyif alacağımız yardım organizasyonlara katılabiliriz, hayır işleri ile ilgilenebiliriz Arkadaşlarımızdan duygusal konularda destek göreceğiz.

Hayatımızdan bazı insanları çıkarabiliriz. Bu dönemde gelecek planlarımızı tekrar gözden geçirebilir, aldığımız kararları sorgulayabiliriz. Kariyer kazançlarımız ile ilgili de şanslı bir dönemdeyiz. Bir terfi veya zam söz konusu olabilir.

5 Eylül’de Merkür Terazi burcuna geçiyor. Sağlık, günlük yaşam ve iş yeri ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Diyete başlamayı düşünüyorsanız veya estetik amaçlı sağlık girişimlerinde bulunmak için ideal bir zaman. İş ortamında ve günlük yaşamda daha sakin ve daha diplomatik davranışlar sergileyeceğimiz bir döneme giriyoruz.

İş arıyorsanız iş bulabilir, iş yerinde fikirlerinizle dikkat çekebilir, işinizle ilgi önemli müşterilerle önemli toplantılardan karlı çıkabilirsiniz. Eğer ki işiniz satış, pazarlama, reklam, halkla ilişkiler, tanıtım ile ilgili ise yaşadınız, en keyifli dönemde olabileceksiniz.

Birlikte çalıştığınız kimselerden gelecek olan fikirlere açık olmalısınız, işinizle ilgili anlaşmalar, sözleşmeler söz konusu bu süreçte. İş arkadaşlarımızla her zamankinden daha iyi ilişkiler kurabiliriz.

6 Eylül’de Venüs Aslan burcuna geçiyor. Evimizde, ailemizle mutlu ve heyecanlı zamanlar geçirebileceğimiz bir döneme giriyoruz. Bu dönemde tamamen ailemiz ve evimiz ile ilgili konulara odaklanıyor olacağız. Evle ilgili dekorasyon değişiklikleri yapmamız, evde herkesi hayran bırakacak organizasyonlar düzenlememiz mümkündür.

10 Eylül’de Koç burcunda Mars retrosu gerçekleşiyor. Zamanınızı ve enerjinizi geçmişteki konuları yeniden düzenleme konusunda harcayabilirsiniz. Başınıza tekrardan iş çıkması biraz sizi gerginleştirebilir. Karamsar olmamaya özen gösterin.

17 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. İkili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konulara odaklanacağız. Sosyal ortamlarda yeni kişilerle tanışabiliriz. Uzun zamandır beklediğimiz yeni bir aşk yolda olabilir.

Aynı zamanda üzerinde bir süredir çalıştığımız, emek verdiğimiz bir projemiz, bu dönemde sonuca ulaşabilir. Yaratıcılığımız da en üst seviyede olacağından, yeni bir projeye de başlayabiliriz.

Tatile çıkmak, hobilerimize vakit ayırmak, ilişkimiz varsa partnerimizle keyifli zaman geçirmek için iyi bir dönem olabilir. Hatta hobilerimizi para kazanabileceğimiz bir uğraşa çevirebiliriz.

22 Eylül’de Güneş Terazi burcunda seyahatine başlıyor. Eğitim hayatınızla ilgili konular gündemde olabilir. Kardeşlerinizle aranızda gerginlikler yaşanabilir. Çalışma ortamınızdaki gücünüz gittikçe artabilir.

Bu dönemde terfi alıp yönetici pozisyonu gibi görevlere atanabilirsiniz. Huzurlu ve sakin bir yaşamı tercih ediyorsunuz. Evinizde daha fazla vakit geçirmeyi düşünebilirsiniz. Ailenizle ilgili olan sorunlarda gelişmeler yaşayabilirsiniz.

27 Eylül’de Merkür Akrep burcunda seyahatine başlıyor. Evlilik ve ortaklık ilişkileri ön plana çıkacaktır. İlişkilerimizde geçmişte kaldığını düşündüğümüz bir konu tekrar ortaya çıkabilir ve partnerimizle yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Eşimizin veya ortağımızın bizden sakladığı sır su yüzüne çıkabilir. Sorunlarımızı kestirip atmak veya sert konuşmalar yapmak yerine daha diplomatik çözümler bulmaya çalışmalıyız.

ikizler burcu

İkizler burcu Eylül ayı burç yorumları

İkizler burç yorumları: 2 Eylül’de Balık burcunda gerçekleşecek Dolunay ile kariyer ve sosyal statümüzle ilgili gelişmeler ön plana çıkıyor. Kariyerimizde bir yenilenme ve dönüşüm dönemine giriyoruz. Üstlerimizle iyi iletişim kurabileceğimiz, fikirlerimizi dinletebileceğimiz bir süreçteyiz.

Uzun zamandır istediğimiz bir mevkiye bu dönemde ulaşabiliriz. Yaratıcı projelerimiz takdir toplayabilir ve tüm dikkatleri üzerimize çekebiliriz. Ancak odak noktamızı kaybetmemeye ve detayları atlamamaya dikkat etmeliyiz.

İş arıyorsak, bu süreçte iş bulmamız büyük bir olasılık. Ev ve aile konularında da olumlu gelişmeler olabilir. Evlilik veya çocuk sahibi olma kararı alabiliriz.

5 Eylül’de Merkür Terazi burcuna geçiyor. Aşk, romantizm ve çocuklar ile ilgili konular da ön plana çıkacaktır. Aşk ve ilişkiler konusunda daha romantik davranışlar sergileyeceğimiz bir dönemdeyiz.

Eğer özel hayatınızda biri yok ise, yeni birileri ile tanışabilir, yazışabilir, flört edebilirsiniz. Bu kişi ile internet aracılığı ile tanışabilirsiniz. İlişkimiz varsa, partnerimizle güzel günler geçirebilir, aynı zamanda hobilerimize daha fazla zaman ayırabiliriz.

Hobilerinize daha fazla yönelebilir, yeni hobiler edinebilir, el yetenekleriniz varsa bunları geliştirecek kurslara veya işlere yönelebilirsiniz.

6 Eylül’de Venüs Aslan burcuna geçiyor. Kardeşler, akrabalar, yakın çevre ve komşularla bir araya gelebilir, birlikte heyecanlı aktivitelere katılabiliriz. Yakın çevremizden biriyle aramızda yeni bir ilişki başlayabilir. İş veya eğlence amaçlı çok sayıda keyifli kısa yolculuklar yapabiliriz.

10 Eylül’de Koç burcunda Mars retrosuna giriyoruz. Yakın arkadaşlarınız ve dostlarınız arasında sorunlar yaşayabilirsiniz. Bazı şeylerin size doğru gelmediğini düşünerek onlardan uzaklaşabilirsiniz.

17 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay başlıyor. Bu Yeni Ay döneminde ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Evde iletişim ve misafir trafiği artıyor. Aile bireyleri ile ilgili bir sorumluluk almamız söz konusu olabilir.

Taşınma konuları da gündeme gelebilir. Yeni bir ev satın alabiliriz. veya evin düzeninde değişiklik yapmak isteyebiliriz. Miras, mal, mülk paylaşımları konusunda ailemiz ile bir araya gelip sorunlara çözüm bulabiliriz. Kariyer konusunda da bizi sevindirecek gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir işe geçebilir veya evden çalışmaya başlayabiliriz.

22 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Maddi gelirinize odaklanabilirsiniz. Gelirinizi düzeltmek için maddi riskler altına girmemelisiniz. Aşk hayatınızda başlayan hareketlenme yerini kalıcı bir ilişkiye bırakabilir. Partnerinize gittikçe güçlenen bir sevgiyle bağlanabilirsiniz. Şansınızın açık olduğu bir dönemde olacaksınız.

Sosyal yönünüz daha çok ortaya çıkıyor. Yakınlarınızla beraber davetlere gidebilirsiniz. Sizi çağırdıkları yere mutlaka gidin yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Eğitim hayatınızda da başarılar elde edebilirsiniz.

27 Eylül’de Merkür Akrep burcuna geçiyor. İş yeri ve sağlık konuları ön plana çıkacaktır. Geçmişte yaşadığımız üreme organları ile ilgili sağlık sorunları tekrar ortaya çıkabilir. İş yerimizde beraber çalıştığımız kişilerin kıskançlıklarına maruz kalabiliriz. Diplomatik davranmaya çalışmalı, daha sonra pişman olacağımız sözler söylemekten kaçınmalıyız.

yengeç burcu

Yengeç burcu Eylül ayı burç yorumları

Yengeç burç yorumları: 2 Eylül’de Balık burcunda gerçekleşecek Dolunay ile yüksek öğretim, yurt dışı konuları üzerine odaklanacağımız bir dönem. Geleceğimiz ile ilgili önemli kararlar alabileceğimiz ve hedeflerimizi belirleyeceğimiz bir döneme giriyoruz.

Bu dönemde, sonuçlanmasını beklediğimiz hukuku bir süreç nihayet sona erebilir. Uzun zamandır beklediğimiz bir seyahati gerçekleştirebiliriz. Sosyal medyada ve kardeş, kuzen, komşu ilişkilerinde daha sakin ve anlayışlı olmamızda fayda var.

5 Eylül’de Merkür Terazi burcuna geçiyor. Aile ve ev ile ilgili konular da ön plana çıkacaktır. Yuva, yerleşim, taşınma, yer değiştirme, evinizde tadilat gerektiren konulara yönelme, hatta ev almak veya satmak gibi konular gündemimizde olabilir.

Evimizde sevdiklerimiz ve arkadaşlarımızla keyifli zamanlar geçirebileceğimiz, huzurlu bir döneme giriyoruz. Aile bireyleri arasında arabulucu görevi üstlenebilir, küskünleri bir araya getirebiliriz.

Aklınıza evinizle yapmayı planlayacağınız ilginç fikirler gelebilir. Ev içinde sohbet, muhabbet ortamı çok daha fazla olacaktır. Yeni bir eve geçmek, ev almak, araba almak veya satmak içinde güzel bir süreçte olacaksınız.

Evimizle ilgili yeni dekorasyon fikirleri üretebilir, evimizi güzelleştirmek için harekete geçebiliriz. Yapacağınız pazarlıklar çok adil ve sizin düzgün yönetebileceğiniz pazarlıklar olacaktır.

6 Eylül’de Venüs Aslan burcuna geçiyor. Para ve kaynaklarımız ön plana çıkıyor. Yeni yatırım fırsatları yakalayabileceğimiz, yeni girişimlere her zamankinden daha gözü kara yaklaşabileceğimiz bir dönemdeyiz. Bu dönemde tanıştığımız kişiler sayesinde, yeni iş bağlantıları kurabiliriz. Ancak lüks harcamalarda kontrolümüzü kaybetmemeli, temkinli hareket etmeliyiz.

10 Eylül’de Koç burcunda Mars retrosu gerçekleşecek. İş yerinde, kariyerinizdeki hırsınıza yenik düşmemelisiniz. Bir işiniz olmayınca üstelemek yerine sabretmeyi bilmelisiniz. Sakin kaldıkça kariyerde yükselmeye devam edeceksinizdir.

17 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu dönemde yakın çevre ve kardeşlerimiz, iletişim, yolculuklar, eğitim ile ilgili konulara odaklanıyoruz. İletişim trafiğimiz bizim için bile çok yüksek hızlara ulaşabilir. Kardeşlerimizden, kuzenlerimizden veya yakın çevremizden sürpriz haberler alabiliriz.

Bu dönemde çok fazla seyahat etmemiz söz konusu olabilir. Bir süredir planladığımız bir eğitim varsa, başlamanın tam sırası. Çocuğumuz varsa, onun eğitimiyle ilgili de güzel gelişmeler olabilir. Sosyal medya ortamlarında son derece aktif olacağız. Başarılı anlaşmalara imza atmamız, toplantılar ve sunumlarda kendimizi göstermemiz mümkün.

22 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Evinizde ve ailenizde sevineceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Yeni bir ev için hazırlıklara başlayabilirsiniz. Finansal konulara odaklanıyorsunuz. Beklediğinizden de güzel maddi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kazancınızda artışlar olabilir.

27 Eylül tarihinde Merkür Akrep burcuna geçiyor. Aşk ve çocuklar ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Aşk hayatımızla ilgili gerginlikler yaşayabiliriz. Sevgilimizin bizden bir şey sakladığı ortaya çıkabilir. Çözülmüş olduğunu düşündüğümüz bir konu yüzünden aramız bozulabilir veya bir yüzleşme yaşamak zorunda kalabiliriz. Sevdiğimiz kişilere karşı elimizden geldiğince dürüst olmaya çalışmalı ancak geriye dönüşü olmayacak şekilde kırıcı olmaktan kaçınmalıyız.

aslan burcu

Aslan burcu Eylül ayı burç yorumları

Aslan burç yorumları: 2 Eylül’de Balık burcunda gerçekleşecek Dolunay ile ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda nihayet arzu ettiğimiz sonuçlara ulaşabilir, güzel haberler alabiliriz.

Yeni yatırımlar konusunda kafamızdaki planlar netleşebilir. Borçlarımız veya yapmamız gereken ödemeler her ne kadar huzursuz bir ruh hali içinde olabiliriz. Spekülatif yatırımlar beklemediğimiz bir gelir kazandırabilir. Ancak temkinli olmaya devam etmeliyiz.

5 Eylül’de Merkür Terazi burcuna geçiyor. Kardeşlerimiz ve yakın çevremiz ile bir araya gelebilir, birlikte keyifli vakitler geçirebiliriz. Yeni anlaşmalar ve ortaklıklara imza atmamız söz konusu olabilir.

İşle ilgili çok sayıda kısa yolculuk yapabilir ve bundan büyük keyif alabiliriz. Hobi olarak gördüğümüz bir konu hakkında yine bir eğitime başlamamız söz konusu olabilir.

Seyahatler, yakın çevre ile ilişkiler, eğitimle ilgili konular, seminerler gibi konular gündeminizde olabilir. Bu dönemde bilgiyi düzenleme ve tasnif etme ile ilgilenebilirsiniz. Yayıncılık, web sitesi ve internetle ilgili konularla uğraşabilirsiniz.

Bir takım önemli sözleşmeler, anlaşmalar gündeme gelebilir, fakat imza atacağınız konularda dikkatli okumanızda fayda var. Yeni bir eğitime başlayabilir, yeni bir dil öğrenebilirsiniz.

6 Eylül’de Venüs sizin burcunuza geçiyor. Dış dünyaya yansıttığımız imajımız, kendimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Çevremizdeki herkes tarafından çekiciliğimiz, duruşumuz ve özgüvenimiz ile takdir edileceğimiz ve hayranlık kazanacağımız bir dönemdeyiz. Fiziksel görünüşümüz üzerinde değişiklikler yapabilir, imaj değişikliğine gidebiliriz.

10 Eylül tarihinde Koç burcunda Mars retrosu gerçekleşiyor. Aksaklıklar ve sakatlıklara dikkat etmelisiniz. Kendinizi zorlamamalısınız. Eğitim hayatında öfkenizi frenlemelisiniz.

17 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay başlıyor. Bu dönemde finansal konular ve kendi öz değerimiz üzerine odaklanıyoruz. Finansal konularda güven arayışı içinde olacağımız bir süreç başlıyor. Maddi olarak kendimizi güvende hissetmek bizim için en önemli şey haline gelebilir.

Ailemize yardım etmek durumunda kalabiliriz veya biz finansal destek için onlara başvurabiliriz. Kariyerimizle ve finansal durumumuz ile ilgili yeni bir yol haritası çıkarmamız mümkün. Bu dönemde yeni iş fırsatlarını değerlendirebilir veya mevcut işimizde terfi edip, gelir artışımızın tadını çıkarabiliriz.

22 Eylül’de Güneş Terazi burcunda seyahate başlıyor. Eğitiminizle, kişisel gelişiminiz ile ilgili bir başarı elde edebilirsiniz. Çalıştığınız sektörde yavaş yavaş adınızı duyurabilirsiniz. Kendi gücünüzü ortaya çıkartacağınız bir dönemde olacaksınız.

Mükemmel bir geri dönüş yapıyorsunuz, aşksa aşk şansa şans sizleri buluyor. Çekici olacağınız bir zamanda olacaksınız. Gözler üzerinizde olabilir. Kendinizle ilgili değişimler yapabilirsiniz.

27 Eylül’de Merkür Akrep burcuna geçiyor. Aile ve ev ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde aile sırları ortaya çıkabilir veya bizden bir aile sırrını saklamamız istenebilir ve bu durumdan hiç hoşlanmayabiliriz. Aile bireyleriyle aramızda sert konuşmalar geçebilir. Eski konular tekrar gündeme gelebilir ve bu nedenle tartışmalar yaşanabilir. Fikirlerimizi dile getirirken daha diplomatik ve uyumlu olmaya çalışmalıyız.

başak burcu

Başak burcu Eylül ayı yorumları

Başak burç yorumları: 2 Eylül’de karşıt burcumuz Balık’ta gerçekleşen bu dolunay döneminde ikili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktamız haline geliyor. İlişkimiz yoksa, şanslı bir döneme giriyoruz. Hayatımıza uzun zamandır beklediğimiz yeni biri girebilir.

Eğer ilişkimiz varsa, ciddi kararlar alabilir, evlilik yolunda ilerleyebiliriz. Yolunda gitmeyen bir ilişkiyi sonlandırmamız ihtimali de var. Bu arada yeni ortaklıklar ve iş birlikleri açısından da güzel bir dönemdeyiz. Yeni iş anlaşmalarına imza atmamız da mümkün.

5 Eylül tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiyor. Maddi konular ve para kaynaklarımız ile ilgili detaylar da gündemimizde olacak. Para konularında kendimizi daha rahat hissedebileceğimiz bir döneme giriyoruz.

Yeni girişimler sayesinde gelirimizin artması söz konusu olabilir. Ancak, rehavete kapılarak, harcamalarımızı arttırmamaya ve kendimizi bütçe açısından zora sokmamaya dikkat etmeliyiz.

Kazançlar, alım satım işleri, bütçe ile ilgili işler gündeminizde olabilir. Nasıl daha iyi para kazanırım sorusuna cevap arayabilir, alım satım işleriniz varsa, bu etki ile rahatlıkla işlerinizi yapabilirsiniz. Para, finans ve mali konularla ilgili anlaşmalar, sözleşmeler, önemli, toplantılar da söz konusu.

Yine parasal konularda daha adil çözümler üretebilecek, olası kriz durumlarını politik bir şekilde yönetebileceksiniz. Para ile bağlantılı anlaşmalar yapmak içinde güzel bir süreç.

6 Eylül’de Venüs Aslan burcunda seyahatine başlıyor. Bu dönemde ön plana çıkmamızı gerektiren bazı olaylar yaşamamız mümkün. Her ne kadar istemesek de kendimizi göstermemiz gereken durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Öte yandan içten içe öz güvenimiz artabilir. Gözlerden uzak yaşayacağımız yeni bir aşk söz konusu olabilir.

10 Eylül’de Koç burcunda Mars retrosu başlıyor. Kendinizi riske atacak işlerden uzak durmalısınız. Kimseye borç vermemeye dikkat edin. Eşinizle aranızdaki tartışmalar maddi konulardan dolayı çıkabilir.

17 Eylül’de sizin burcunuzda Yeni Ay gerçekleşecek. Kişiliğimiz ve dış dünyaya yansıttığımız imajımız ön plana çıkacak. Büyük bir değişim ve dönüşüm yaşayabilirsiniz. Fiziksel olarak bir imaj değişikliğine gidebiliriz.

Ayrıca yeni bir ilişki, yeni bir iş fırsatı söz konusu olabilir. Bize yeni kapılar açacak yeni insanlarla tanışabiliriz. Ancak planlı hareket etmemizde ve iyice düşünüp taşınarak harekete geçmemizde fayda var.


22 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Finansal gücünüz iyice artmaya başlıyor. Büyük yatırımlara imza atmak için uygun bir dönemde olacaksınız. Duygusal yönünüz ağır basacak. Bu yüzden önemli kararlar alırken mantığınızı devre dışı bırakmamaya özen gösterin. Sağlığınız için ara sıra dinlenmeniz iyi olacaktır. Kendinizle, ilişkinizle ilgili güzel bir süreçten geçebilirsiniz.

27 Eylül’de Merkür Akrep burcunda seyahate başlıyor. Kardeşler ve yakın çevre ile olan ilişkiler ön plana çıkacaktır. Kardeşler ve yakın çevremiz ile ilgili geçmişten gelen sorunlar ve sırlar ortaya dökülebilir. Eski bir arkadaş veya tanıdık tekrar hayatımıza girebilir ve onunla geçmişle ilgili olarak yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Yarım bırakmış olduğumuz eski bir eğitimi tamamlamak için uygun bir dönemdeyiz. Ancak yeni bir şeylere başlamaktan kaçınmalıyız.

terazi burcu

Terazi burcu Eylül ayı burç yorumları

Terazi burç yorumları: 2 Eylül’de Balık burcunda gerçekleşecek Dolunay ile iş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor. Çok çalışacağımız, çok emek sarf edeceğimiz bir sürece giriyoruz. Yeni bir iş ortamında çalışmaya başlayabilir, yeni ekip arkadaşlarımıza alışmaya çalışabiliriz.

Biraz adaptasyon sorunları yaşamamız mümkün. Çalışmıyorsak, günlük yaşamamızda bazı rutinler bizi strese sokabilir ve akrabalarımızla tartışmalar yaşayabiliriz. Sağlık açısından hassas günlerdeyiz. Rutin doktor kontrollerini aksatmamalıyız.

5 Eylül’de Merkür’ün sizin burcunuzda seyahate başlamasıyla imajımız, kendimizi dış dünyaya nasıl gösterdiğimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Fikirlerimiz ve iletişim yeteneklerimiz ile çevremizdekilerin hayranlığını kazanabiliriz.

Nezaketimiz, barışçıl ve uyumlu ruh halimiz, birçok yeni kişiyle tanışıp, yeni fırsatlarla karşılaşmamızı sağlayabilir. Ancak, daha kararlı ve iradeli olmaya çalışmalıyız.

Yaşamınızda huzur ve dengeyi yakalama uğruna daha fazla çene yormak, çaba sarf etmenizi gerekebilir. Bir sağlık taramasından geçebilir, göz veya diş doktoruna gitmeniz gerekebilir.

Sizi çok yoracak ve sorumluluklarınızı arttıracak bir yükün, işin altında da girebilirsiniz. İletişim yeteneklerinizi çok hünerli ve yaratıcı bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Daha çok anlatmak, anlamak, okumak, iletişim kurmak isteyeceksiniz.

6 Eylül’de Venüs Aslan burcuna geçiyor. Sosyal ortamlarda kendimizi mutlu ve coşkulu hissedeceğimiz, çekici, nüfuzlu yeni insanlar tanışıp yeni bağlantılar kurabileceğimiz bir döneme giriyoruz. Mevcut arkadaş gruplarımız ile sanatsal aktivitelere katılabilir, son derece keyifli zamanlar geçirebiliriz.

10 Eylül tarihinde Koç burcunda Mars retrosu gerçekleşiyor. Eşiniz, partnerinizle aranızdaki iletişimin tonu sertleşebilir. İlişkisinde sorun olanlar bu dönemde son noktayı koyabilir. Ortaklıkla yürüttüğünüz işinizde ortağınızla ipler kopma noktasına gelebilir.

17 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay bizi bilinçaltımızla yüzleştiriyor. İç dünyamıza dönmek, bir süre kendimizle baş başa kalmak bizi rahatlatabilir. Öte yandan, uzun süredir içimizde tuttuğumuz ve bizi negatif etkileyen düşüncelerimizi dışa vurmak için terapiye yönelebiliriz.

Bu dönemi kendimizi toparlamak, endişelerimizden arınmak, yeniden öz güven ve enerji toplamak için kullanmalıyız. Sağlık konusunda kontrollerimizi aksatmamamız gereken bir dönemdeyiz. Yakınlarımızın sağlık sorunlarıyla da ilgilenmemiz gerekebilir.

22 Eylül’de Güneş sizin burcunuza geçiş yapıyor. Sonbaharın başlamasıyla sizlerin doğum günlerini kutlama zamanı başlıyor. 23 Ekim’e kadar arkanıza Güneş’in enerjisini alıyorsunuz. Her anlamda enerjiniz yerine geliyor, motivasyonunuz artıyor. Olmaz dediğiniz her şey olabilir. Mutlu olmaya hazır olun.

Şansınız çok açılmaya başlıyor. Kariyer hayatınıza odaklanabilirsiniz. Yöneticinizin baskıları artık tepkilerinizi gizleyememenize neden olabilir. Yeni iş arayışları içerisine girebilirsiniz. Çevrenizde insanlar sizlerin başarılarından bahsediyor olabilir. Dostlarınızla beraber keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Bu bir aylık sürede sosyal ortamların aranan ve hayranlık uyandıran ismi olabilirsin. Tüm dikkatler senin üzerinde toplanabilir. Birçok yeni kişiyle tanışabilir, yeni bağlantıların sayesinde sayısız yeni fırsatla karşılaşabilirsin.

27 Eylül’de Merkür Akrep burcuna hareket ediyor. Maddi konular ve para kaynakları ile ilgili detaylar ön plana çıkacaktır. Harcamalarda daha temkinli olmamız gereken bir dönemdeyiz. Yeni yatırımlar yapmaktan kaçınmalı, sağlam ve denenmiş adımlar atmaya devam etmeliyiz. Eski bir borç konusu canımızı sıkabilir. Finansal sıkıntılar nedeniyle özgüvenimizde azalma olabilir.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu Eylül ayı yorumları

Akrep burç yorumları: 2 Eylül’de gerçekleşecek Dolunay bize ikili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konulara odaklanacağımızı gösteriyor.

Sosyal hayatımız renkleniyor. İlişkimiz yoksa aşktan yana şansımız son derece açık. Her an sürpriz bir aşk başlayabilir. İlişkimiz varsa, mevcut partnerimizle çok romantik bir dönem geçirebiliriz.

Yaratıcılığımız artabilir. Çocuk sahibi olmak istiyorsak sürpriz bir hamilelik söz konusu olabilir. Eğer çocuklarımız varsa, onlarla ilgili güzel haberler alabiliriz.

5 Eylül’de Merkür Terazi burcuna geçiyor. İç dünya ve bilinçaltımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde bilinçaltımızda kendimizi daha huzurlu hissetmemiz mümkün.

Bir iç muhasebe yapabilir ancak bu sayede aradığımızı iç huzuruna ve dengeye kavuşabiliriz. Tartışmalardan uzak durmak, ruh halimize çok daha iyi gelecektir.

Dinlenme, içe dönüş süreci yaşayacaksınız. Kendinizi daha fazla sorgulayabilir, hayatın neresindeyim, nereye gidiyorum, hedeflerim neler, neler yapmam gerek gibi daha bir çok sorunun yanıtını arıyor olacaksınız.

6 Eylül’de Venüs Aslan burcuna geçiyor. Kariyer konuları ön planda olacak. İş yerinde ön plana çıkabileceğimiz, sosyal statümüzün artabileceği, yeni kurduğumuz bağlantılarla, kariyerimizde yeni fırsatlar yakalayabileceğimiz bir dönemdeyiz. Üstlerimizle bağlarımız güçlenebilir, yeni projelerimiz ile tüm dikkatleri üzerimize toplayabiliriz.

10 Eylül’de Koç burcunda Mars retrosu başlayacak. Onca çabanıza, emeklerinize rağmen hak ettiğinizi göremeyebilirsiniz. Sinirleriniz hakim olmakta zorlanabilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmeniz de fayda var.

17 Eylül tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay; sosyal çevremiz, arkadaşlarımız ve hayallerimiz ile ilgili konuları gündeme getiriyor. Hayallerimize ve gelecek planlarımıza yoğun bir şekilde odaklanacağımız bir döneme giriyoruz.

Bu dönemde hayatımıza, gelecek planlarımızı gerçekleştirmemize yardımcı olacak yeni insanlar girebilir. Arkadaşlarımızın desteğini her an yanımızda hissedebilir, çok sayıda sosyal aktiviteye katılabiliriz. Kariyer kazançlarımız ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Gelirimizde büyük bir artış deneyimleyebiliriz.

22 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Hem fiziksel, hem de zihinsel olarak kendinizi güçlü hissediyor olacaksınız. Kronik rahatsızlıkları olanlar için şifa bulma, daha da iyiye gitme vakti başlıyor olacak. Kariyer hayatınızda güzel anlar yaşayabilirsiniz. Yeni iş teklifleri, terfiler alabilirsiniz.

27 Eylül’de Merkür sizin burcunuza geçiş yapıyor. İmajımız, kendimizi dış dünyaya nasıl gösterdiğimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Çevremize etkileyici konuşan, stratejik, sır tutabilen bir imaj yansıtabiliriz. Sezgilerimize güvenmeli, ani karar değişikliklerinden kaçınmalıyız. Fikirlerimizden taviz vermememiz bizi etrafımızdaki kişilerle karşı karşıya getirebilir. Gerçekleri dile getirmek uğruna kırıcı olmamamızda fayda var.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu Eylül ayı burç yorumları

Yay burç yorumları: 2 Eylül’de başlayacak ve etkisi yaklaşık 12 gün sürecek bu Dolunay döneminde ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Ev ve aile ilgili konularda uzun zamandır süregelen bir konunun nihayet sonuca ulaşması mümkün.

Gayrimenkuller veya aile meseleleri ile ilgili fikir ayrılıkları stres yaşamamıza ve kendimizi sert sözlerle ifade etmemize neden olabilir. Taşınma veya tadilat konuları gündeme gelebilir.

5 Eylül’de Merkür Terazi burcuna geçiyor. Sosyal çevre, arkadaşlar, gruplarla ilgili konular da gündeminizde olacak. Sosyal ortamlarda birçok yeni kişiyle tanışabileceğimiz bir dönemdeyiz.

Gruplar içinde uzlaşmacı, barışçıl ve kibar davranışlarımızla dikkat çekeceğimiz ve takdir toplayacağımız bir gündeyiz. Gelecek hayallerimiz hakkında daha umutlu olabilir, kariyer kazançlarımızda olumlu bir gelişme gözlemleyebiliriz.

Son derece sosyal olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Arkadaşlarınızın fikirleri ve görüşleri bu dönem sizler için oldukça önem kazanacak. Keza sizin de fikirleriniz onların yaşamlarında yol gösterici olabilecektir. Oldukça nazik, kibar iletişim becerilerinizle insanları bir araya getirebilir, hatta küsleri bile barıştırabilirsiniz.

6 Eylül’de Venüs Aslan burcuna geçiyor. Eğitim, seyahat ve akademik fırsatlar karşımıza çıkabilir. Uzun ve keyifli bir seyahat söz konusu olabilir. Görüşlerimiz ve fikirlerimiz ile öne çıkabilir, herkesin dikkatini çekebilir ve hayranlığını kazanabiliriz. Yeni tanıştığımız kişiler sayesinde, ülke dışı eğitim ve kariyer fırsatları yakalamamız mümkündür.

10 Eylül’de Koç burcunda Mars retrosu gerçekleşecek. Duygusal ilişkilerde, aşk hayatınızda agresif ve gergin bir tutum sergileyebilirsiniz. Karşınızdakinin geçmiş ilişkilerine takılıp kıskançlıklar yapabilirsiniz.

17 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay başlıyor. Kariyer ve sosyal statümüzle ilgili gelişmeler ön plana çıkıyor. Kariyerimizde bir yenilenme ve dönüşüm dönemine giriyoruz. Tüm hayatımızı yeniden düzenleme ve ciddi kararlar almak için çok uygun bir süreçteyiz.

Bu dönemde kariyer konusunda terfi veya iş değiştirme gibi durumlar söz konusu olabilir. Üstlerimiz ve ebeveynlerimizin her konuda desteğini görebiliriz. Bu süreç bizim için çok çalışma ve kendimizi gösterme dönemi olacak. Ayrıca yine bu dönemde, evlilik kararı alabilir, evlenebilir, çocuk sahibi olabiliriz.

22 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcuna geçiyor. Bu süreçte pozitif gelişmeler karşınıza çıkmaya başlıyor. Yurt dışı işleriniz, üniversite ve üstü eğitimlerinizde şansınız açık olacaktır. İhtiyacınız olduğunda dostlarınızdan destek görebilirsiniz. Onların vasıtasıyla yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

27 Eylül’de Merkür Akrep burcuna geçecek. İç dünya ve bilinçaltı ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Kendimizi biraz huzursuz hissedebilir, iç dünyamızda çalkantılar yaşayabiliriz. Kaygılarımızı yönetmek bu dönemde bizim için çok zor olabilir. Sosyalleşmek, yeni insanlarla tanışmak, dış dünyaya açılmak için uygun bir zamanda değiliz. İnsanlarla iletişim kurmak zorunda kaldığımız anlarda daha uzlaşmacı bir dil kullanmamızda fayda var.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu Eylül ayı yorumları

Oğlak burç yorumları: 2 Eylül’de Balık burcunda gerçekleşecek Dolunay ile yakın çevre ve kardeşlerimizi ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Kardeşlerimiz, kuzenlerimiz ve yakın çevremiz ile ilgili bir sorunu çözebilir, onlara duygusal destek verebiliriz.

Sosyal medyada kullandığımız sözlere dikkat etmemiz ve internet üzerinden alışveriş yaparken kontrollü davranmamızda fayda var. Uzun zamandır istediğimiz bir eğitim varsa, başlamak için çok uygun bir dönemdeyiz. Çok sayıda kısa yolculuk yapabilir, yeni anlaşmalara imza atabiliriz.

5 Eylül’de Merkür’ün Terazi burcunda seyahate başlamasıyla kariyer ve iş hayatı ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde kariyerimizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabiliriz.

Üstlerimiz ve ebeveynlerimizle aramızdaki ilişkiler her zamankinden daha iyi olabilir. İletişim yeteneklerimiz, çevremizdeki herkes tarafından takdirle karşılanabilir. Ancak izlemek istediğimiz yol hakkında daha kararlı olmaya çalışmalıyız.

İş arayan Oğlak burçları bu süreçte birçok iş görüşmesine gidebilir. İşiniz için seyahatlerde söz konusu olabileceği gibi, bu süreç içinde anlaşmalar, sözleşmelerde söz konusu olabilecektir. Fikirlerinizi, düşüncelerinizi üstlerinizle, yöneticilerinizle paylaşmaktan çekinmeyin.

Rahatsız olduğunuz konular var ise eğer, onlarla kibar, nazik bir şekilde iletişim kurun. Derdinizi anlatın, ifade edin.

6 Eylül’de Venüs Aslan burcunda seyahate başlıyor. Ortak kaynaklar ve eşimizin parası gibi konular gündemimizde olabilir. Maddi konularda risk almaktan korkmadığımız ve şansımızın arttığı bir döneme giriyoruz. Bizim, eşimizin veya partnerimizin gelirlerinde sürpriz artışlar olabilir. Miras, kredi, sigorta gibi konularda karşılaştığımız hukuki sorunlar lehimize sonuçlanabilir.

10 Eylül’de Koç burcunda Mars retrosu başlıyor. Evinizde riskli bir zamanda olabilirsiniz. Olmadık arızalar, küçük kazalar yaşanabilir. Kendinizi tehlikeye atacak hareketlerden uzak durmalısınız.

17 Eylül tarihinde Başak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay; yüksek öğretim, yurt dışı konuları üzerine odaklanacağımızı işaret ediyor. Kişisel gelişim konuları bizim için çok fazla önem kazanacak. Kendimizi geliştirmek için harekete geçebilir, hayatımızla ve geleceğimiz ile ilgili yeni kararlar alabiliriz.

Bu dönemde ayrıca iş amaçlı seyahatlere çok sık çıkabiliriz. Yeni bir eğitime başlamamız da mümkün. Devam eden bir hukuki sürecimiz varsa, nihayet lehimize sonuçlandığına tanık olabiliriz.

22 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Çalışın veya çalışmayın geleceğinize karar veren sizler olacaksınız. Kariyerinizde zirveye çıkıyor olabilirsiniz. Maddi anlamda sizleri güzellikler bekliyor. Özellikle biriken borçlarınızı kapatmak için elinize paralar geçebilir.

27 Eylül’de Merkür Akrep burcuna geçiyor. Sosyal çevre, arkadaşlar, gruplarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Stratejik bağlantılar kurmak, bize faydası olacağını düşündüğümüz yeni gruplara katılmak isteyebiliriz.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu Eylül ayı burç yorumları

Kova burç yorumları: 2 Eylül’de Balık burcunda gerçekleşecek Dolunay ile finansal konular ve kendi öz değerimiz üzerine odaklanıyoruz. Kendimize olan güvenimiz bu dönemde artış gösterebilir. Karşımıza yeni iş fırsatları çıkabilir.

Yeni yatırımlar yapabilir, yeni girişimlere el atabiliriz. Uzun zamandır beklediğimiz bir ödemeyi nihayet alabiliriz.

Bu süreçte, konfor ihtiyacımız artacağından, harcamalarımızda dikkatli olmakta ve aşırıya kaçmamakta fayda var. Gayrimenkul satın alabilir veya evimize yeni eşyalar alabiliriz.

5 Eylül tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiyor. Eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşleri ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde yurt dışı seyahatleri söz konusu olabilir. Yolculuklarda yeni insanlarla tanışabiliriz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza farklı kültürlerden birileri girebilir. Yeni bir eğitim alanı ile ilgilenmeye başlayabiliriz.

Yayıncılık, tanıtım, reklam faaliyetleri için güzel bir süreçte olacaksınız. Kitap çıkarmak isteyenler yayın evleri ile toplantılar yapabilirler. Pasaport, vize gibi işlerle ilgilenebilirsiniz. Seyahatler organize edebilirsiniz. Derinliği, ruhu olan kitap ve yayınları daha fazla okuyabilir, kişisel gelişimle ilgili eğitimlere, seminerlere katılabilirsiniz.

6 Eylül’de Venüs Aslan burcuna geçiyor. Evlilik, ortaklık ve uzun vadeli ilişkilerimiz ön planda olacak. Mevcut ilişkimizde partnerimizle tutkulu, heyecanlı ve sevgi dolu bir döneme giriyoruz. Ancak, dik başlı ve dediğim dedik olmaktan kaçınmamızda fayda var. Kalbimiz boşsa, hayatımıza heyecan ve renk katacak yeni ve uzun vadeli bir ilişki söz konusu olabilir. Bizim için karlı olacak yeni ortaklıklar kurmamız da mümkün.

10 Eylül’de Koç burcunda Mars retrosu gerçekleşiyor. Eğitim ve iş hayatınızda başarılarınıza yol alırken sizi sinirlendirebilecek durumlar yaşayabilirsiniz. Kardeşlerinizle, akrabalarınızla aranızda gerginlikler yaşanabilir. Sakin olmanızda, gerekirse bir müddet uzak kalmanızda fayda var.

17 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda bir süredir devam eden ve bizi endişelendiren bir sorun sonuca kavuşabilir. Yeni bir girişime veya ortaklığa adım atabiliriz.

Bu arada ailemizden biri, özellikle eşimiz, partnerimiz ile ilgili birtakım beklenmedik harcamalar çıkabilir. Gelir durumumuz iyi olsa da yine de aşırı harcamalardan kaçınmaya dikkat. Finansal kaynaklarımız ile ilgili yeni bir düzenleme yapabilir, bütçemizi tekrar gözden geçirmek isteyebiliriz.

22 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcuna geçiyor. Eğitim, seyahat, uluslararası ilişkilerinizde gelişmeler kaydedebilirsiniz. Yapacağınız sportif aktivitelerde başarı sağlayabilirsiniz. Akademik hayatınızda kendinizi ispatlayabilirsiniz. Sizler için sevdiğiniz kişi ön planda olacaktır. Ondan sürpriz davranışlar, hediyeler alabilirsiniz.

27 Eylül’de Merkür Akrep burcuna geçiyor. Kariyer ve iş hayatı ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Zekâmız ve sır tutma yeteneğimiz üstlerimizin dikkatini çekecektir. Üstlerimizle çatışmaktan kaçınmalı, sert sözler sarf etmemeye dikkat etmeliyiz. Bu dönemde geçmişi geçmişte bırakmamız daha iyi olabilir.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu Eylül ayı yorumları

Balık burç yorumları: 2 Eylül tarihinde burcumuzda gerçekleşecek Dolunay ile kişiliğimiz ve dış dünyaya yansıttığımız imajımız ön plana çıkacak. Hayat amacımızın kafamızda iyice netleşeceği, yolumuzu çizebileceğimiz bir döneme giriyoruz.

Yolunda gitmeyen kişisel ilişkilerimizi ve geçmişten gelen, sürüncemede kalmış konuları artık sonlandırıyor olacağız. Öte yandan, hayatımıza yeni insanlar girebilir ve yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz.

5 Eylül itibariyle Merkür’ün Terazi burcuna geçmesiyle finansal konular ön plana çıkacaktır. Miras, vergi, sigorta, ortak kazanç konuları gündeme gelebilir. Maddi konularda daha rahat hareket edeceğimiz bir dönemdeyiz.

Yeni yatırımlar konusunda daha iyimser olabiliriz. Eşimizin veya partnerimizin gelirinde artış olabilir, miras gibi konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Krediler, burslar, primler, ortaklaşa kazançlarla elde edilen gelirler, miraslar ön planda olabilir. Sözleşmeler, anlaşmalar, imza gerektiren koşullar gündeme gelebilir. Krediler için araştırmalar yapabilirsiniz.

Bu dönem biraz daha zihinsel farkındalık dönemidir, kendinizde değiştirmek istediğiniz noktaları tespit etmek için güzel bir süreçtir.

6 Eylül tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiyor. Çalışma şartları, iş yeri, sağlık ve günlük rutinler gündemimizde olacak. İş ortamında ise enerjimiz, tutkumuz, coşkumuz ile birlikte çalıştığımız kişilerin takdirini toplayabiliriz. İşte ve günlük yaşamımızda yaratıcılığımız ve özgüvenimiz ile üstlerimiz ve yakın çevremiz tarafından takdir edilebiliriz. Sağlığımız her zamankinden daha iyi olabilir.

10 Eylül’de Koç burcunda Mars retrosu başlıyor. Maddi konularınızda bir takım sıkıntılar olabilir. Hakkınız olanı başkası ele geçirmek isteyebilir. Bir miras konusunda sorunlar yaşanabilir. Eşinizin bilmediğiniz bir borcunu öğrenmek sizi öfkelendirebilir.

17 Eylül’de Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu Yeniay döneminde Balık burçları özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklara odaklanacak. İlişkimiz yoksa, hayatımıza uzun zamandır beklediğimiz yeni biri girebilir. Eğer ilişkimiz varsa, ciddi kararlar alabilir, evlilik yolunda ilerleyebiliriz.

Eğer ilişkimizde veya evliliğimizde sorun yaşanıyorsa, bu konularla ilgili karşılıklı konuşmalar yapabilir, kendi iletişim tarzımızdaki yanlışlıkları da düzeltebiliriz. Bu arada yeni ortaklıklar, iş birlikleri kurmamız ve yeni iş anlaşmalarına imza atmamız da mümkün. Devam eden bir hukuki süreç varsa, olumlu bir şekilde sonuçlanabilir veya en azından büyük ilerleme kaydedilebilir.

22 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Eşinizin gelirindeki artışlar hanenize giren parada artışa sebep olabilir. Belki de uzun zamandır temkinli harcama yapmanızdan ötürü birikimleriniz artmış olabilir. Sağlık probleminiz için ameliyat kararı ihtimali çıksa bile güçleneceğiniz bir dönemdesiniz. Çalışma ortamınız ön planda olabilir. Gereğinden fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz.


27 Eylül tarihinde Merkür Akrep burcuna geçiyor. Eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşleri ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Maneviyat duygumuz ve sezgilerimiz güçlenebilir. Geçmişte başladığımız ancak yarıda kalmış bir eğitimi tamamlamamız söz konusu olabilir. Bir yurt dışı seyahati yapabilir, bizim için aydınlatıcı bir deneyim yaşayabiliriz. Fikirlerimizde daha esnek olmaya çalışmalı, peşin hükümlü davranmamalıyız.

Kredi kartı aidat ücretlerini geri almanın 3 yöntemi!


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.