Trendyol 8 – 9 – 10 Mega Eylül indirimleri: Hangi ürünlerde fırsat var?

Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitelerinden biri olan Trendyol, 8, 9 ve 10 Eylül tarihleri arasında sürecek Mega Eylül indirimleri kampanyası başlattı.

trendyol mega indirimleri

Trendyol 8 – 9 – 10 Mega Eylül indirimleri: Hangi ürünlerde fırsat var?

Türkiye’nin online alışverişte en çok kullanılan İnternet sitelerinden olan Trendyol, yepyeni indirimleriyle Eylül ayına giriş yapıyor. 8-9-10 Eylül arasında 3 gün boyunca devam edecek Mega Eylül indirimleri başlıyor.


Trendyol’dan yapılan açıklamaya göre, sadece 3 güne özel binlerce marka ve yüz binlerce üründe yapılacak mega indirimlerle 4 milyona yakın ürün satışı bekleniyor. Elektronikten ev eşyasına, süpermarketten anne-bebek ürünlerine, modadan kozmetiğe, kırtasiye ve okul malzemelerine kadar çok özel indirim fırsatları Trendyol’un akıllı alışveriş ustası müşterilerini bekliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Trendyol Group Pazarlama Direktörü Erdem İnan, platformda yer alan markalarla birlikte geçen sene Kasım ayında ulaştığımız rakamlara yakın bir satış hacmi hedeflediklerini belirterek şöyle konuştu:

Trendyol’un her yıl geleneksel olarak Kasım ayında düzenlediği yılın en büyük indirimi Efsane Günler dışında, bu yıl okula dönüş döneminde de ihtiyaç duyulan alışverişi daha da canlandırmak amacıyla Mega Eylül kampanyasını düzenliyoruz.

20 milyon ziyaretçi bekliyoruz

Platformumuzda yer alan markalar ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına ekonomik hareket getireceğiz. İhtiyaçların ve buna bağlı olarak harcamaların oldukça arttığı yılın bu döneminde anne-babaların ve üniversite öğrencilerinin yanında olarak; onlara bütçe dostu mega indirimlerle alışveriş yapma imkanı sağlayacağız.


Satışlarımızın %90’na yakınının yine mobil platformlar üzerinden yapılacağını tahmin ediyoruz. Mega Eylül İndirim Günleri’ne 3 günde toplam 20 milyon ziyaretçi bekliyoruz.

Şehre dönüş konsepti

Dönemsel olarak büyük indirim kampanyalarına imza atan Trendyol; bu Eylül’de de geleneği bozmayacak.

Trendyol; 8, 9, 10 Eylül tarihleri arasında şehre dönüş konsepti adı altında “Aradığınız her şeyin her şeyi Trendyol’da” diyor kullanıcılarını bu alışveriş deneyimine davet ediyor.

Kampanya kapsamında, TV, radyo ve internet reklamlarıyla birlikte, influencer/blogger paylaşımları, sosyal medya desteği ve birkaç ilde açıkhava mecralarında yoğun iletişim planlanıyor.

8 – 9 – 10 Trendyol Mega Eylül indirimleri


Trendyol’un 8-9-10 Eylül’de düzenleyeceği mega indirimlerde birçok farklı kategoriden çeşitli ürünler alışveriş tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

mega indirimler

indirim

trendyol

mega indirim

oyun indirim

teknoloji ürünleri

10 adımda e-ticaret yol haritası!