Trendyol 6, 7 ve 8 Ekim indirim günleri: Hangi markalarda indirim var?

Türkiye’de online alışveriş mağazacılığının en büyük platformlarından biri olan Trendyol, 6, 7 ve 8 Ekim tarihlerinde “Büyük Ekim” indirimleri başladı! Hangi ürünler ve markalarda indirim var? İşte detaylar…

trendyol indirim

Trendyol 6, 7 ve 8 Ekim indirim günleri: Hangi markalarda indirim var?

Trendyol 6, 7 ve 8 Ekim 2020 indirimli ürünler! Trendyol 6, 7 ve 8 Ekim 2020 büyük indirim günleri! başlıyor. 6, 7 ve 8 Ekim 2020 tarihlerinde Trendyol’da birbirinden sürpriz ürünlerde birbirinden muhteşem indirimler sizlerle olacak.


Kazaktan deri cekete, ayakkabıdan yağmurluğa, televizyondan telefona, küçük ev aletlerinden oyun konsollarına kadar sürpriz fırsatlar sizlerle olacak.

Trendyol 6, 7 ve 8 Ekim indirim günleri

Müşterilerin ihtiyaç duyabileceği her alanda ürünün yer aldığı online alışveriş mağazasında, kampanyanın ilk gününde çok sayıda üründe stoklar tükendi. Firmaların en çok satılan ürünleri ise şu şekilde oldu.

trendyol ekim indirim

En fazla alışveriş yapılan alanların kadın ve erkek giyim kategorisinde olduğu düşünülüyor. Hem kadınlar hemde erkekler için çok cazip seçeneklerin yer aldığı satışlarda özellikle günlük giyim ürünleri büyük ilgi görüyor. Bunun yanında vatandaşların tercih ettiği bir diğer alan ise çocuk giyim.

trendyol indirimleri

Günlük ihtiyaç için vatandaşların giyimden sonra ise ayakkabı alanında alışveriş yaptığı düşünülüyor. Kadınlara özel indirimlerin yer aldığı ayakkabı satışlarında uygulanan indirimler müşterileri memnun etmiş durumda. Bununla birlikte elektronik, kişisel bakım, ev eşyaları da diğer ilgi gören kategoriler.

telefon beyaz eşya

6, 7 ve 8 Ekim tarihlerine özel binlerce marka ve yüz binlerce ürünü kapsayan kampanyada, elektronikten ev eşyasına, süpermarketten anne-bebek ürünlerine, modadan kozmetiğe, kırtasiye ve okul malzemelerine kadar çok özel indirim fırsatları sunuluyor.

pantolon bot

Büyük Ekim kampanyasında, aksesuarda, ayakkabıda, saat ve gözlükte, mobilyalarda, kozmetikte ve giyimde yüzde 50’ye, elektronikte yüzde 7’ye, oyuncaklarda yüzde 40’a ve süpermarkette yüzde 20’ye varan indirimler sunulacak.

polar ceket indirimli ürünler

2018’de Almanya operasyonunu başlatan Trendyol, Avrupa’da 27 ülkeye daha açıldı

Avrupa sitesinde özellikle giyim ve moda ürünlerine yer veren Trendyol, Trendyol Milla markasının yanı sıra Bambi ve Koton gibi mağazaları da öne çıkarıyor. Trendyol’un Avrupa atılımı ile yerel markalar e-ihracat fırsatı yakalayabilir.


2018’de trendyol.de adresiyle Almanya’ya açılan Trendyol, bugün itibariyle Avrupa’daki 27 ülkenin kullanıcılarına da açıldı. Şirketin hizmet vermeye başladığı ülkeler sırasıyla; Avusturya, Belçika, Bulgaristan Hırvatistan, Çek Cumhuryeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç ve Birleşik Krallık olarak öne çıkıyor.

Trendyol‘un yeni ülkelere açılmasıyla birlikte bu yeni hedef kitleye özel indirimler sunmaya başladığını da belirtelim. Şirket, ilk etapta Avrupa’daki kullanıcı tabanını genişletmek adına “Welcome20” koduyla, ilk alışverişte 20 Euro’luk indirim sunuyor. Bunun yanı sıra 48 binden fazla üründe de ücretsiz kargo seçeneğine yer veriliyor.

Trendyol’un Türkiye’deki sitesinde genellikle önemli sayıda butik, kategori ve fırsat ile karşılaşıyoruz. Şu an için Trendyol Avrupa sayfası sade görünümüyle dikkat çekiyor. Özellikle giyim ve moda ürünlerine yer veren şirket, yıllar içinde hepimizin aşina olduğu Trendyol Koleksiyonlarını ve Trendyol Milla markasını öne çıkarıyor.

Ayrıca Koton ve Pullover markalarına ait butikler mevcut. Ürünleri kategorilerine göre incelemek istediğinizde ise Bambi, Sateen ve Y-London’ın seçili markalar arasında yer aldığını görüyorsunuz. Buna ek olarak Trendyol’dan tanıdığımız  Trend Alaçatı, Soho Excluesive ve Cool&Sexy gibi markalar da Avrupalı tüketicilerin ilgisine sunuluyor.

Sayfanın altındaki Popüler Markalar kısmında yer alan Derimod’a bastığımızda, arama sonuçlarında Derimod ürünlerini görüyoruz. Ancak  Boyner, Yataş ve Defacto gibi markalar şimdilik arama sonuçlarında yer almıyor. Bunun yerine kullanıcılar ya 404’e sayfasına ya da Trendyol Milla ve Koton gibi arama sonuçlarına yönlendiriliyor.

Webrazzi ekibinden siteyi mobilde test edenler, Yunanistan’dan giriş yapıldığında sepete at özelliğinin çalışmadığını ifade etti. Ancak ben bu tarz bir sorunla karşılaşmadığımı belirteyim. Dün yayına alınan Trendyol Avrupa’nın şu an için buna benzer küçük pürüzlerle karşılaşması doğal.

Yerel markalar e-ihracat fırsatı yakalayabilir

Pandemiyle birlikte fiziksel mağazalar, yerini dijital mağazalara bırakırken Trendyol’un Avrupa pazarındaki operasyon ağını genişletmesi önemli bir hamle. Türkiye’nin tekstil gücünü, kur farkında avantaja çevirebilecek olan şirket, bu alanda faaliyet gösteren markaların da Avrupa’daki hareket alanını genişletmesini sağlayabilir.

2010 yılında Demet Mutlu tarafından kurulan Trendyol, 2018’de Alibaba’nın yaptığı yatırımla pek çok farklı alanda güçlenmeye devam ediyor. Ağustos başında Hızlı Market özelliğini yayına alan Trendyol, İstegelsin, Banabi,Getir ve Migros Hemen gibi servislerin oyun alanına adım attı.


Haziran ayında yayınladığı bir infografik ile her gün 15 milyon kişi tarafından ziyaret edildiğini açıklayan Trendyol, 18 milyon aktif kullanıcıya sahip. Şirketin Avrupa pazarındaki konumunu güçlendirmesiyle bu rakamların katlanarak artacağını söylemek mümkün.

Astroloji: 5 – 11 Ekim 2020 haftalık burç yorumları


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.