Astroloji: 23 – 29 Kasım 2020 haftalık burç yorumları

Astroloji: 23 – 29 Kasım 2020 haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 23 - 29 Kasım 2020 haftalık burç yorumları

23 Kasım, 24 Kasım, 25 Kasım, 26 Kasım, 27 Kasım, 28 Kasım ve 29 Kasım tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları

koç burcu

Koç burcu 23 – 29 Kasım haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Yurtdışı bağlantılı konularınız, eğitim, yayın ve ufkunuzun genişleyebileceği, bu alanda yeni yolları ve yöntemleri fark edeceğiniz günler önünüze gelebilir. Sosyal medya ile ilgili işler içine giriyorsunuz bu tarihler büyük başlangıçlara açık denilebilir.


Yatırımlarınız ve kendi dönüşümünüzü tüm derinliğiyle değerlendireceğiniz bir dönem başlıyor. Ekonomik açıdan iyi bir dönem olduğunu söyleyebiliriz. Bu iyi dönem çok kolay olmasa da derin bir borç temizliği yapabilirsiniz.

Artık kasvetli, sıkıntılı ortamlardan, mücadele gerektiren iş ve para konularından sıyrılabilir, özgür ruhunuzu yeniden keşfedebilir, seyahatlere çıkabilirsiniz. Kişisel gelişim ve yüksek öğrenim konularına ilginiz artıyor.

İçsel muhasebenin dışavurumuyla ilgili adımlarınızı artık daha cesur ve umut vaat eden şekilde atabilirsiniz. Eski bir ilişkinizin yeniden hayatınıza dahil olması ve bunun bir ivme kazanması söz konusu olabilir. İlişkilerde bütünlük arayışlarınız artabilir ve daha derin ilişkiler yaşamak isteyebilirsiniz.

Sonraki hafta gerçekleşecek ay tutulması, değişen kararlar ve yeni alınacak kararlar konusunda iyi düşünerek hareket etmeniz gerektiği mesajını veriyor. Konu her ne olursa olsun, yüzünüzün güleceği ve kendinizi daha konforlu alanlarda bulabileceğiniz sonuçlara hazırlıklı olun.

boğa burcu

Boğa burcu 23 – 29 Kasım haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Maddi ve manevi kazanımlarınız ve güven alanlarınızla ilgili önünüzü daha net görebileceğiniz bir aydınlanma dönemi olduğunu söyleyebiliriz.

İlişkilerinizde bazı zor konuşmaların yapılması muhtemel. Öğreneceğiniz bir gerçek veya aniden yapmanız gereken bir konuşma söz konusu olabilir. Bu durum yöneticileriniz ya da kariyer bağlantılarınızda ilgilendiren durumlar olabilir.

Eşimiz ya da ortağımız ile ilgili bir sır ortaya çıkabilir. Partnerimizi aşırıp sahiplenerek, üzerinde baskı kurmaya çalışmamız ilişkilerimizi kötü etkileyebilir. Eşimizle ilişkimizde tutkular artabilir ancak kıskançlığımızı dizginlemeye çalışmalıyız.

Sosyal, duygusal ya da ticari ilişkide bulunduğunuz kişilerle ilgili yoğun düşünceler, tutkuyla atılacak adımlar, takıntı ve kontrol isteğiyle aksiyon alınabilecek günler yaşayabilirsiniz.

Finans, para ve iş konuları iş seyahatlerini de beraberinde getirebilir. Güçlü kişilerle bağlantılar kurabilir, mücadeleci yönlerinizi yeniden keşfedebilirsiniz. Yabancılarla ortak girişimler gündeme gelebilir.

Sosyal çevre, büyük yatırımlar, yaratıcılığa bağlı ideallerin yeni fikirlerle yol almaya devam edeceği zaman dilimine giriyorsunuz. Yapacağınız yatırımları yıl sonunda değerlendirebilirsiniz.

İlerleyen hafta maddi imkanlarınız, para kazanma yollarınız ve güvenlik alanlarınızla ilgili hikayenize göre şekillenecek ve yeni kapılar açacak bir finale doğru yol alacaksınız.

ikizler burcu

İkizler burcu 23 – 29 Kasım haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu hafta itibariyle ilişkilerinizin parladığı, detayları ve bilmediğiniz konuları görüp öğrenebileceğiniz ve buna bağlı kararlar alabileceğiniz günler içine giriyorsunuz.

Aldığınız sorumluluklar ya da daha önce reddettiğiniz iş teklifleri önünüze gelebilir. Bu kararları bu sefer daha net bir şekilde verebileceksiniz. Bu süreçte iş hayatınız yeniden şekillenebilir.

İşyerinde arkadaşlarımız ile aramızda gizli bir çekişme yaşanabilir. Sağlık alanında özellikle üreme organlarıyla ilgili kontrollerden geçmemizde yarar vardır. Yeni ayın etkisiyle günlük rutinlerimizde değişiklik yapmak isteyebiliriz.

İkili ilişkilerin önem kazanacağı bir döneme ilerliyorsunuz. Bir ilişkiniz yoksa karşınıza sizi motive eden, ilişki kurmak isteyebileceğiniz bir kişi çıkabilir. İlişkinizde yeni bir döneme ilerleyebilirsiniz. Ortaklıklara açık bir dönem başlıyor.

Eğer ilişkilerinizde eksiklikler yaşıyorsanız 22 Kasım itibariyle artık daha fazla aydınlığa kavuşabilirsiniz. Neptün ileri hareketine başlıyor. Kariyer hayatı, yöneticiler, pozisyonlara bağlı olarak kararların yolunun daha iyi ilerlemesinin mümkün olabileceği günler olduğu söylenebilir. Burada beklediğiniz terfi ya da iş değişikliği ile karşılaşabilirsiniz.

30 Kasım’da sizin burcunuzda gerçekleşecek ay tutulmasıyla, kendinizi yansıtma biçiminiz, hayata bakış açınız ve dış görümümüzle ilgili artık kadersel bir sürece ilk adımı atıyorsunuz. Alışkanlıkların değişmesi, yerini yeni kararlara bırakması olasıdır. Yeni bir ilişkiye hazır olun ama kendi içinizde kaos yaratmadan ilerleyin.

yengeç burcu

Yengeç burcu 23 – 29 Kasım haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Sağlığınız ve günlük alışkanlıklarınız, çalışma düzeninizle ilgili süreçlerinizi daha aydınlık görebileceğiniz ve bu alanlarda gün yüzüne çıkacak gelişmelerle karışılabileceğiniz şanslı günler görebilirsiniz.

İş hayatınız yine gündem olabilir. Önemli bir projenin başlangıcı ya da olmayan bir işin olduğunu görmeniz an meselesi olacaktır. Eğer evliyseniz evliliğiniz ile ilgili hukuksal bir süreç başlatabilirsiniz.

Neptün ileri hareketine başlıyor. Eğitim ve fikirsel konulardaki hayalleriniz, kararlarınızda yeniliklerle yol almaya devam edeceksiniz.

İş ve çalışma ortamınızı, gündelik yaşamınızı şekillendirme ve yeni bir düzene oturtma yönünde kendinizi daha istekli ve motive hissedebilirsiniz. Sağlık, şifa, tedavi, terapi konularının içinde olabilirsiniz.

Aşk ve sevgi ihtiyacınıza, bu yoldaki adımlarınıza tutkunun katılacağı bir dönem sizi karşılıyor. Eğer ilişkimiz yoksa, hayatımızda tutkulu bir aşk başlayabilir. Mevcut ilişkilerimizde tartışmalara yol açacak kıskançlıklardan kaçınmalıyız. Bu dönemde partnerimizle ilişkimiz daha derin ve tutkulu bir hal alabilir.

Sonraki hafta gerçekleşecek ay tutulmasıyla birlikte içsel muhasebelerinizle ilgili bir kapanışa doğru yol alabilirsiniz. Kasım sonunda yeni bir dönemin kapısını aralıyor olacağınızı şimdiden söyleyelim. Sabırlı olun.

aslan burcu

Aslan burcu 23 – 29 Kasım haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Aile bireylerinizle aranızdaki sevgi bağı ve güven duygusunun karşılıklı takıntılarla veya baskıya sınanabileceğiz, gizli kalmış konuları öğrenebileceğiniz bir dönem yaşayabilirsiniz.

Aile bireyleri ile gizli bir rekabet ve çekişme yaşanabilir. Bir aile sırrı ortaya çıkabilir. Evle ilgili tadilat, dekorasyon gibi şeyler düşünüyorsak, bu konularda muhalefetle karşılaşabilir, kendimizi gergin hissedebiliriz.

Bu hafta itibariyle artık yeteneklerinizin ve gönül meselelerinizin ışıltı kazanacağını söyleyebiliriz. Neptün ileri hareketine başlıyor. Elde ettiğiniz gelirler ya size sunulan fırsatlarla ilgili kararlarınızı geliştirerek yol almaya devam edebilirsiniz.

Yaşamınızda aşkı, tutku ve heyecanı daha güçlü hissedebilirsiniz. İlgi duyduğunuz konulara eğilebilirsiniz. Bu dönemde aşık olabilirsiniz, aşkı ruhunuzda, kalbinizde hissedebilirsiniz.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan İkizler burcundaki ay tutulması, 2021 yılının mart ayına kadar aktif olacak bir etkiyi hayatınıza getiriyor. Çocuklarınız, yaratıcılığa dayanan işleriniz ve yetenekleriniz ile bulunduğunuz sosyal çevre konusunda bazı kararlar alabilirsiniz.

Aşk hayatınızda şaşırtıcı bir heyecan ve hızlanma söz konusu olabilir. Bireysel hareket edeceğiniz ya da ortağınızı değiştirmek isteyeceğiniz bir sürece doğru yol alıyorsunuz. Ayrıca uzun süre emeğini verdiğiniz bir konuyla ilgili artık motivasyonunuz zirve yapabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

başak burcu

Başak burcu 23 – 29 Kasım haftalık yorumları

Başak burç yorumları: İletişimde daha derinlikli ve gözlemle ilerleyebilirsiniz. Yakınlarınızla olan iş birliklerinizde güven ve sevgi anlayışınızı etkileyecek gizli ve önemli konular gündeminiz olabilir. Hayatınızda önemli bir aydınlanma yaşayabilir, kendinizi daha güvenli bir şekilde ilerletebilirsiniz.

Kardeşlerimizle aramızda rekabet yaratacak ve kıskançlık uyandıracak bir sorun ortaya çıkabilir. Yakın çevreden birisiyle tutkulu bir aşk söz konusu olabilir. Yeni ayın etkisiyle de beklenmedik bir şekilde bu kişiyle evlilik kararı alabiliriz.

Ailenizle ilgili yaşadığınız iletişim sorunlarınız varsa bu tür konularınızda başarılı bir çözüme ilerleyeceksiniz. Belki de bir konuda ortak bir anlaşmaya varacaksınız ya da size tüm kalpleri ile inandıklarını göreceksiniz.

Ev ve aile konuları ile daha fazla ilgilenebileceğiniz bir dönem başlıyor. Ailenizle daha sık görüşebilir, bir araya gelebilirsiniz, evinizde daha çok zaman geçirebilirsiniz. Geçmişle, tarihle ilgili konular daha fazla ilginizi çekebilir.

Neptün ileri hareketine başlıyor. Karşıt burcunuzda gerçekleşen bu ileri hareketle ilişkilerinizdeki zıtlıkların, yanlış anlaşılmaların yerini tamamlanmaya ve daha iyi adımlarla yürümeye bıraktığını görebilirsiniz.

Sonraki hafta gerçekleşecek ay tutulması ile kariyer hayatınızın ve buradaki sorumluluklarınızın sizi yeni bir kapıdan içeri almasını sağlayacağı bir döneme hazır olun. Sonuçlar elde edeceğiniz, bu alanda tünelin aydınlanarak 2021’in ayak seslerini duyurduğunu, kalıcı, uzun bir yola doğru devam ettiğini görebilirsiniz. Bu durum aile hayatınızı da olumlu bir değişime sürükleyebilir.


terazi burcu

Terazi burcu 23 – 29 Kasım haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Kontrol etme isteğinizin artacağı bir süreç yaşayabilirsiniz. Kazancınızı sağladığınız koşullar ve birikimlerinizle ilgili değişimlere gidebilir, daha önce kurmadığınız ilişkiler ve durumların ışığı üzerinize düşebilir.

İyimserliğinizi ve iletişimlerdeki gücünüzü besleyecek günler sizi bekliyor. Devletle ilgili konularınız ve yakın çevrenizle ilgili gözler önüne serilerek istediğini formlara bürünebilir. Eşinizle parasal konularda anlaşamıyorsanız bunları toparlama fırsatı içine girebilirsiniz.

Finansal kaynaklarımız ile ilgili konular ön planda olacak. Kazancımız bu dönemde artış gösterebilir. Ancak yine de temkinli olmaya çalışmalı, ya hep ye hiç diyerek, harcamalarda kontrolümüzü kaybetmemeye dikkat etmeliyiz.

Yakın çevrenizle görüşmeler, yolculuklar hızlanıyor. Komşularınızla, masa ve sıra arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle daha çok zaman geçireceğiniz bir dönem başlıyor. Eğitim konularına ağırlık verebilirsiniz.

Geçmişe dönük meselelerin ve güncel konularınızın artık çözülmeye başlayabilir. Hayallerinizi de dahil ettiğiniz günlük hayatınızda elle tutulur sonuçlar alabilir veya bu noktada adımlarınızı iyileştirecek yeni hamleler üzerinde çalışabilirsiniz.

Haftaya gerçekleşecek ay tutulmasıyla birlikte de ufkunuzun genişlediği ve kendinize yatırım yapacağınız konularla ilgili alacağınızın yolların geleceğinizi şekillendireceğini fark edebilirsiniz. Girişimleriniz ve iletişimleriniz, size yeni bir kapı açıyor ve kendinizi tamamlama fırsatı veriyor. Konforlu bir sürece hazır olun.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 23 – 29 Kasım haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: İlişkilerinizde iki ayrı uçta duygu yoğunlukları yaşayabilirsiniz. Bu durum partnerinizin kendini baskı altında hissetmesine sebep olabilir ama bir yandan da ihtirastan, sırlardan sakınan bir ilişki söz konusu ise derinlerinizde yaşayacağınız bir mutluluğun kapısını da açabilir.

Bu dönemde, kendimizi daha çok gösterebilir, bu zamana kadar gizli tuttuğumuz yönlerimizi çevremize açabiliriz. Kendimiz ile ilgili yeni kararlar alabilir, görüntümüzde değişiklikler yapabiliriz. Herkes tarafından çok çekici bulunacağımız bir dönemde olacağız.

Sevmek, mutlu olmak, hayallerinize göre aksiyon alarak kurulan düzeniniz ve karşılaştığınız fırsatlarınızla ilgili taşları kenara koyarak yolunuza devam edeceğiniz hatta belki yeni yollar bulabileceğiniz günler önünüzde sizi bekliyor olacak.

Maddi konularda daha aktif ve hareketli olacağınız bir dönem başlıyor. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı geliştirmek, artırmak konusunda kendinizi motive hissedebilirsiniz.

Kendinizle ilgili değişimlerin ardından özellikle maddi kaynaklarınız ve konfor alanlarınızla ilgili değişimler söz konusu olabilir. Sonraki hafta başında gerçekleşecek ay tutulması, bu yıla dair bir kapanış gündemi sunabilir.

Kendi dönüşümünüzü tamamlamaya çalıştığınız, paylaşımlarla ilgili konularınızla ilgili uzlaşmaya varabilirsiniz. Dışarıdan gelen etkilerle elde ettiğiniz tüm gelirlerinizde tıkanıklar giderilebilir. Hikayenize göre kaynakların değişmesi ya da bir sonlanma yaşayabilirsiniz.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 23 – 29 Kasım haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Güven anlayışınız ve sevgi isteğinizle ilgili ihtiyaçlarınızı yeniden değerlendireceğiniz, hedeflerinize doğru tutkulu adımlar atabilirsiniz. Derinliklerinize korkularınızı değil dönüştüreceğiniz bakış açılarını koyarak yol almalısınız.

Aile hayatınız, yaşadığınız ve çalışma ortamlarınızdaki sis perdesinin dağılmaya başladığı ve kararlarınızı daha sağlıklı şekilde uygulamaya devam edeceğiniz günler sizi karşılıyor.

Kendimizi biraz daha geriye çekmek ve yalnız kalmak istediğimiz bir döneme giriyoruz. İlişkiler ve sosyalleşmek için fazla istek duymayabiliriz.

Bir ilişkimiz varsa, gözlerden uzak yaşamak ihtiyacı doğabilir ya da ilişkimiz için kendimizden taviz vermemiz beklenebilir.

Bu hafta itibariyle artık neşenize, özgür ve bağımsız hareket şeklinize kavuşabilirsiniz. Kendinize duyduğunuz güvenin artmasıyla birlikte artık ayaklarınız çok daha yere basıyor.

İlişkiler noktasında önemli ve ciddi kararlar alacağınız günlere hazır olun. Önümüzdeki hafta itibariyle adını koyacağınız ilişkileriniz ve anlaşmalarınızla ilgili belirsizliklerin son bulacağı bir dönem sizi bekliyor. Hayatınızın bundan sonraki sürecine hâkim olacak aydınlanmayı yaşayabilirsiniz.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 23 – 29 Kasım haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Venüs’ün Akrep burcuna geçişi sizleri finansal alanda güçlendiriyor. Diğer yandan iç dünyanızdaki konforunuzun, korkularınızın, aydınlanacağı ve bu konuda hareket almanızın kolaylaştıracak günler görebilirsiniz.

Tıkandığınız ya da hayal ettiğiniz gibi olmayan ticari ve iletişimsel tüm konularınızla ilgili feraha çıkıyorsunuz. Zihninizde daha görünür ilerlemeler yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlıklar gün yüzüne çıkabilir.

Arkadaş gruplarında kıskançlıktan doğan sorunlarla karşı karşıya gelebiliriz. Sosyal çevremizde gizli çekişmeler ve rekabetçi bir ortam içinde kalabilir, kendimizi bunalmış hissedebiliriz.

Biz de baskıcı ve ısrarcı davranışlardan kaçınmalıyız. Arkadaşlık ilişleri yoluyla önümüze yeni fırsatlar çıkabilir.

Kendinizi hayatın genel akışına daha rahat bırakabileceğiniz bir dönem başlarken kendinizi bu doğal akışta daha mutlu ve iyi hissedebilirsiniz.

Sorumluluklarınızın şekillendirdiği günlük yaşamanızda sizi bir karara sürüklüyor. Düzenli olarak nitelendirdiğiniz yaşamsal tüm faaliyetlerinizi iyileştirecek girişimler kapınızı çalıyor. Bu sese kulak vermek, zorlandığınız bir yılın son anlarını mutlu geçirmeniz için oldukça önemli bir fırsat.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 23 – 29 Kasım haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Venüs’ün Akrep burcuna geçişi, özellikle sosyal statünüz ve yerine getirdiğiniz sorumluluklarınızda önemli ve keyif veren bir değişimin içinde kendinizi bulabilmenize dair ipuçları veriyor.

Bu dönemde kariyerimizde öne çıkabilir, ilişkilerimiz sayesinde yeni iş fırsatları yakalayabiliriz. Ancak birlikte çalıştığımız kişilerden kaynaklanabilecek gizli rekabetlere ve çekişmelere karşı uyanık olmalı, öfkemizi kontrol altında tutmalıyız.

Kariyerinizle ilgili ya da bunu etkileyecek bir noktada, bilmediğiniz ya da görmeyi beklemediğiniz çiçeklerden bir demet oluşturabilirsiniz. Yaşamınıza dair büyük umutlarınız ve çevrenizin aydınlanmasına şahitlik edeceksiniz.

Sosyal konuların ve ortamların hız kazandığı, canlandığı bir döneme ilerliyorsunuz. Çevrenizde görünür hale gelerek, fikir paylaşımı yapılmak istenen kişi olabilir ya da bu konumda olan kişileri fark edebilirsiniz. Arkadaşlıklar ve dostluklar önem kazanıyor. Kendinizi fikir ve düşüncelerin tartışıldığı, geliştirildiği ve paylaşıldığı ortamlarda daha fazla bulabilirsiniz.

Geçiminizi sağladığınız ve kendinize güvence sağladığınız yöntemlerinizle ilgili önünüzü daha net görebileceğiniz ve kararlarınızı geliştireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Artık kemeri gevşetebilirsiniz.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan İkizler burcundaki ay tutulması, becerilerinizi, varsa çocuklarınızı, kendinize özel yatırım ve planlarınızı, duygusal konularınızı ilgilendiren kararlar alma noktasına getirecek sizleri.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 23 – 29 Kasım haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Öğrenmek ve seyahat etmek konusunda atacağınız adımları güzellikle, derin bir ufukla atabilirsiniz. Fotoğraf makinenize geniş açılı bir lens almak gibi düşünerek var olan durumlarınızı daha iyi görerek resmetmenizi sağlayabilirsiniz.

Daha önce görmediğiniz detaylar ve bağlantılar sizi şaşırtabilir. Toplumsal kimliğinizin parlak bir hal alması, sorumluluklarınızın ışığında ilerlemeler yaşamanız söz konusu olabilir. Keyifli bir çalışma alanı ya da iyimser projelerle yollarınız kesişebilir.

Önümüze yeni eğitim fırsatları çıkabilir. İlişkimiz yoksa, hayatımıza farklı kültürlerden biri girebilir ve tutkulu ancak çalkantılı bir aşk yaşayabiliriz. Manevi konulara olan ilgimiz artabilir.

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konuların önem kazandığı bir döneme giriyorsunuz. Hedeflerinize, planlarınıza odaklanabilir, iş seyahatleri yapabilir, yeni insanlarla tanışabilir, iş imkanları ve fırsatları keşfedebilirsiniz.

29 Kasım’da burcunuzda ağırladığınız Neptün ileri hareketine başlıyor. Dış görünüşünüz, hayata dair fikirleriniz ve ilişkilerinizle ilgili belirsiz olduğunu düşündüğünüz adımlarınız, yolunuzu daha net günlere çıkarıyor.


Kendinizle ilgili değişimler ve kararlar konusundaki ilerlemeniz, gücünüzün tazelenmesiyle daha rahat bir şekilde devam edecektir. Haftaya gerçekleşecek ay tutulması ile de aile yaşantınızı ve kariyerinizi etkileyen gündemlerinizde yeni kapılar açacak kararların eşiğinde olduğunuzun haberlerini veriyor.

Trendyol Efsane Günler (Black Friday) indirimleri: Ne zaman başlıyor? Hangi ürünler indirimde?


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.