Astroloji: Merkür Terazi burcunda burç yorumları

Astroloji: Merkür Terazi burcunda burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: Merkür Terazi burcunda burç yorumları

Astroloji: Merkür Terazi burcunda burç yorumları (aşağıda)

Kendi değerimizi ve gücümüzün farkına varmak isteyeceğimiz bir dönemdeyiz.

Hafta genelinde 31 Ekim’de gerçekleşen Boğa dolunayının etkilerini üzerimizde hissederek başlıyoruz. Bu dönemde içgüdüsel olarak daha somuta yönelmek isteyebiliriz.


Paramızın hesabını yapmak isteyebiliriz. İlişkilerde güvence arayışı, kişisel değerlerle ilgili arayışlara girebiliriz. En iyi film, en iyi yemek ve belki de hediyenin en lüksüne kaçılması muhtemel. Maddi güvencelerimiz için iletişim ihtiyacımız artıyor. Aile ve yuva önem kazanıyor. Ailemizle yuvamızla vakit geçirmek ve onlarla sohbet etmek isteyebiliriz. Yaşadığımız olaylar bizlere doğayı korumanın ve sahip çıkmanın önemini vurgulayacak.

Astrolojide Uranüs’ü kural tanımaz, kuralları yıkan, ani gelişen, sıra dışı olaylarla anarız. Genel etkisini ele aldığımızda ise, şoklar, ani değişiklikler, sosyal depremler, sosyal devrimler, klasik olanın yıkılması, siyasi ve ekonomik depremin yanı sıra, doğal felaketlere de sebep olur çoğu kez. Bunların dışında bu hafta iletişim, sözleşme, anlaşma, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilgili ani beklenmedik olaylara şahitlik edebiliriz.

Merkür Terazi burcunda

Pazartesi günü Merkür Terazi burcunda durağan oluyor. İkili ilişkilerde özellikle kendimizi şikayetçi olduğumuz konular üzerine sohbet ederken bulabiliriz. Kendimizi bir şekilde dinletmek isteyebiliriz. Dinletemediğimiz takdirde öfke patlamaları yaşayabilir ve ilişkilerde sonlanmalar söz konusu olabilir.

3 Kasım itibariyle Merkür Terazi burcunda direkt hareketini gerçekleştiriyor. Özellikle 1 Kasım ve 6 Kasım günlerinde iletişime dikkat çekmek istiyorum. İlişkilerimizde, arkadaşlarımızla, gireceğimiz grup organizasyonlarında kendimizi kısıtlanmış ya da köşeye sıkışmış gibi hissedebiliriz.

Depresif tavırlar sergileyebiliriz. Bu durumu önlemek ve engellemek için keyif alabileceğimiz styling dergilerini karıştırabilir, sevdiğimiz müziği dinleyebilir ya da sanatsal faaliyetlerle ilgilenmek iyi gelebilir diyebiliriz.

Perşembe günü evrenin bize uyarısı üzerine aldanma ve aldatılmalara dikkat etmemiz gerektiğine değinebiliriz. Kendimizi kurban gibi hissedebilir ve ikili ilişkilerimizde aşırı fedakar bir tutum içerisine girebiliriz. Bu fedakarlıklarımızın ardından beklentiye girmek, yaptıklarımızın karşılığını alamadığımızı düşünmek kırgınlıklara sebebiyet verebilir.

Cuma, Cumartesi ve Pazar günü evimiz, ailemiz emlakçımıza daha çok vakit ayırmak isteyebiliriz. İhtiyaç duyduğumuz en önemli güvence yaşam alanlarımız üzerine olabilir. Binamızın sağlamlığı, DASK güvencesi gibi evrak işlerimizle ilgilenmek isteyebiliriz.

Aile içerisinde bilinçsiz tutumlar can sıkıcı olabilir lakin bu gibi durumlarda çözümü kendi içimizde aramak daha doğru çözümlere yöneltirken bizleri kendi iç huzurumuzu da sağlayabilir. Geçmiş zamanlarda tecrübe ettiğimiz deneyimlerimizden ders çıkarmış olanlarımız bugün korku ve şüpheyle yaklaşabilir ve kararsız kalabiliriz. Bu kararsızlık neticesinde destek almak isteyebiliriz.

Haftanın son günü Ay’ın Aslan burcuna geçişi ile istediklerimizi elde etmekle ilgili güdülenebiliriz. Kendi değerimizi ve gücümüzün farkına varmak isteyebiliriz.

Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı yorumları:

koç burcu

Koç burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu dönemde biraz olsun hayal dünyanız sizi çok fazla gerçeklerden uzaklaştırabilir. Sağlığınızı ihmal etmekle alakalı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Temkinli hareket etmekte fayda var.

Hayatınızda birtakım kararlar alırken ve seçimler yaparken çok fazla güçlük çekebilir ve kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Hata yapmak istemiyorsanız hedefleriniz doğrultusunda dikkatli hareket etmenizde fayda olabilir.

Bu dönemde ilişkilerde uyum sizin için önemini arttırıyor. Merkür ve Venüs Terazi burcunda. Varsa eşiniz ve ortaklı işlerinizde uyumu yakalamak isteyebiliriz. Hedeflerimizle ilgili umut vaat eden fırsatlar gelebilir. Gelir ve gider dengemizi bozan fırsatlar ileriye dönük fırsatlarınız olabilir.

boğa burcu

Boğa burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu süreçte gerçekleşebilecek başarı ve bolluğun ilk adımlarını atabilirsiniz. Hafta başlangıcında hedefinize doğru bir şekilde yoğunlaştığınız noktada engellerin ortadan kalkmasına sebebiyet verebilirsiniz.

Korkularınızın üzerine gitmekte fayda var. Aynı zamanda yeni heyecanlara açık olmanız gerekiyor çünkü yeni başlangıçların açığa çıkabileceği bir hafta geçirmeniz söz konusu olabilir. İkili ilişkilerimizde ani beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Beklentilerimizin karşılığını almak isteyebilir alamadığımız taktirde ilişkimize olan motivasyonumuzu kayıp edebiliriz. Geçmiş dönem arkadaşlık ilişkilerimiz gündemimize gelebilir ve vicdanen yardım etme ihtiyacı içerisine girebiliriz.

Aldanma ve aldatılmalara dikkat etmenizi rica edeceğim. Mesleki anlamda iş yerindeki çalışma arkadaşlarımızla olan ilişkiler önem kazanıyor. İletişimde saygı ve mesafe arayışlarımız artabilir. İş yerimizde sergilediğimiz fedakar tutumun karşılığını görmenin vaktinin geldiğini düşünebiliriz.

ikizler burcu

İkizler burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu dönemde olabilecek kayıplar ve hayal kırıklıklarıyla alakalı durumlardan dolayı kendinizi yenilmiş hissedebilirsiniz. Özellikle duygusal açıdan yetersiz duyguların ön planda olabileceği bir hafta geçirmeniz söz konusu olabilir.

Aynı zamanda size karşı düşmanlık ve kıskançlık duyguları taşıyan kişilerin hedefi olabilirsiniz. Sözlü ve yazılı iletişimlerinizde dikkatli olmanız gerekebilir. Aşk ilişkilerimizde iletişimin ve uyumun önemi artıyor. İlişkilerimize yön vermek isteyebiliriz. İlişkilerimizin yönünü değiştirmekte zorlanabiliriz. Resmiyete dönüşmeyen ilişkiler küskünlükler kırgınlıklar yaşanabilir.

Mesleki anlamda daha derin çalışmalar yapabiliriz. Uzun zamandır keyif konfor alanlarımıza yönelmiştik, artık çalışma zamanı diyebiliriz. Beklenmedik bir anda evde oturan ve iş başvuruşu yapan ikizler burçlarına yeni fırsatlar gelebilir.

yengeç burcu

Yengeç burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bu dönemde hayatınızda keyfi ve zamansız ayrılıkla karşı karşıya kalabiliriz. Yüklerinizden kurtulabileceğiniz ve kaybetme duygusu yaşayabileceğiniz bir hafta geçirmeniz söz konusu olabilir.

Eğer devam eden bir ilişkiniz varsa bu ilişki sonlanabilir. Eğer ilişkiniz yoksa hazır olmadığınızı düşünebilirsiniz. Bu sebeple kendinizi istemeden de olsa yeni ilişkilere kapatabilirsiniz.

Aile içerisinde iletişimin, uyumun ve saygının önemi artıyor. Yaratıcılığınızı ön plana çıkartabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Arkadaş ilişkileri yerine çocuğu olan yengeçler çocuklarınıza daha çok vakit harcamak isteyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve ortaklı ilişkilerinizde uyumu yakalayacağınız bir hafta. Ortak hedefler ve ortak organizasyonlar ilişkilerin sorumluluğunu arttırırken yeni yaşam ve iş ortaklıklarına vesile olabilir.


aslan burcu

Aslan burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu süreçte öncelikle sağlık konusunda olumsuzluklar veya sıkıntılarla sürpriz bir şekilde karşı karşıya kalabilirsiniz. Fakat olumlu gelişmeler ve iyileşmeler çok hızlı bir şekilde gerçekleşebilir.

Yaşamınızın her alanında gerek duygusal hayatınızda gerek maddi dünyanızda emeklerinizin karşılığını alabiliriz. Ektiğiniz tohumların meyvelerini toplayabilir ve yaratıcı gelişmeler yaşayabiliriz. Yolunuza çıkabilecek engelleri kolaylıkla aşabileceğiniz bir hafta geçirmeniz söz konusu olabilir. Sözleşmeler, anlaşmalar ve kısa seyahatler alanında iletişim trafiği yaşanabilir. Zaman zaman gergin anlara şahitlik edebiliriz.

Sistemsel sürprizler terslikler aksilikler canımızı sıkabilir. Bunların ileride yatırımlarımız ve güvencelerimiz olacağı düşüncesi ile geçici olduğunu düşünerek yatışabiliriz. Aile ile ilgili sağlık problemleri yaşanabilir ve gündeminizi meşgul edebilir.

başak burcu

Başak burcu yorumları

Başak burç yorumları: Bu dönemde kendi kabuğunuza çekilebileceğiniz, kendinizi dış etkenlere kapatarak içedönük bir yaşam sürebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde çok fazla yorgunluğunuz ön planda olduğu için, dış dünyadan uzaklaşıp sakin bir ortam arayışı içerisine girebilirsiniz.

Hayatınızda isteklerinize, hedeflerinize doğru tam anlamıyla kendinize odaklayabileceğiniz bir hafta geçirmeniz söz konusu olacak olarak görünüyor. Gelir gider dengemizi kontrol altına almak isteyebiliriz. Aşırıya kaçan harcamalar söz konusu olabilir. İlk etapta rahatsızlık duygusunu ön plana çıkartmış olabilir. Bu harcamaları “yersiz mi yaptım, gerek var mıydı ki şimdi” dedirtebilir. İhtiyaca yönelik harcamalar yaptığımızın kanaatine varmamız zaman alabilir.

Geleceğe yönelik yatırımlar yapmak isteyebiliriz. Hedeflerimize yönelik araştırmaları geçmişte olduğu gibi değil de daha fayda sağlayacak bilgileri bir araya getirip ilerlemek fayda sağlayabilir.

terazi burcu

Terazi burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bu süreçte bir hastalıktan ya da meydan okuyucu bir mücadelenizden başarılı bir şekilde çıkabileceğiniz sevinçleriniz söz konusu olabilir. Ama bu başarı sizin tedbirsiz davranmanıza sebebiyet verebilir. O yüzden çok fazla rahat ve dikkatsiz tutumlar sergilememelisiniz.

Aşk hayatınızda yakın gelecekte tükendiğini düşündüğünüz duygularda yoğunlaşmalar ve tekrar bir araya gelmek ya da ilişkiniz var ise ilişkinizde monotonluktan kurtulmak ile alakalı heyecanlar yaşamanız söz konusu olabilir. Merkür Retro sizin burcunuzda. Pazartesi itibariyle durağan pozisyonuna geçiyor ve motivasyonunuzu arttıracak konuşmalar söz konusu olabilir. Dengede kalmak için ikili ilişkilerimizdeki uyumdan dem vurabiliriz.

İletişim ve ilişkilerde uyuma dikkat çekiyor bu hafta. Yersiz öfke patlamalarına dikkat. Aile içerisinde düzene olan tutkunuz ve fedakar tavrınıza karşı beklentiye girmek biraz zorlayıcı olabilir. Terazi ve yükseleni Terazi olanlar, eğer çalışıyorsak imza atacağımız evrak ve belgeleri detaylı bir şekilde okumak ve ardından imzalamak fayda sağlayabilir.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu yorumları

Akrep burç yorumları: Bu dönemde iş hayatınızda yeni girişimler söz konusu olabilir, profesyonel çalışmalar sonucunda elde edebileceğiniz başarılar açığa çıkabilir. Parasal konularda yükselişe geçebilirsiniz. Ekonomik anlamda kendinize çok fazla güvenebileceğiniz bir hafta geçirmeniz söz konusu olabilir. Özel hayatınızı çok fazla ihmal edeceğiniz için kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. İçe çekilme ve kendi başımıza kalmak isteyebiliriz.

Kendi içimizde çözüme ve uyuma ulaşmak isteyebiliriz. Yakın çevremizde sağlık problemleri yaşayan birilerine şahitlik etmek can sıkıcı olabilir ve etkilenebiliriz. Kadersel anlamda ikili ilişkilerimizi sorgulayabiliriz. Varsa hukuki süreçlerle ilgili yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Kök problemlerimize ulaşmak ve onları çözüme ulaştırmak için beklemediğiniz dışsal faktörlerden gelen sürprizler olabilir.

İkili ilişkilerde sorumluluk almak isteyebiliriz. İlişkimize yön vermek adına da içe kapanabilir ve yeni kararlar almak isteyebiliriz. Sabırlı olmak ve sonuç için ısrarcı olmamak kazanç sağlayabilir.

yay burcu burç yorumları

Yay burç yorumları

Yay burç yorumları: Bu dönemde varoluşunuza dair çok fazla sorgulamalarda bulunabilirsiniz. Özel hayatınızdaki problemleri zamana bırakacak olursanız zamanla kendiliğinden çözümlenmesi söz konusu. Hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olay, olumlu gelişmelerle sonuçlanabilir. Girişimlerin olumlu seyretmesi, yeni bilgileri kavramakla alakalı kendinizi geliştirebileceğiniz bir hafta geçirmenize vesile olabilir.

Sosyalleştiğiniz bir hafta olacak. Organizasyonlar ve grup aktivitelerine katılabiliriz. Bu aktiviteler parasal anlamda aşırı harcamalara neden olabilir. Yapılan harcamaları sorgularken kendinizi bulabilirsiniz. Oysa bu harcamalar ilerde güvenceleriniz haline dönüşebilir.

Kendi yeteneklerinize odaklanmak onları keşfetmek fayda sağlayabilir. Mesleki anlamda beklenmedik sürprizler olurken iş kayıpları da yaşanabilir. Bu iş kayıpları yeni oluşumlara hazırlanmak için yaşanacağı için kendinize yük yapmaktan geri durmalısınız.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu dönemde sizin için önceden değerli olan bir şeyin uğruna savaş vermiş olmak bir anda anlamsız gelebilir. Değer yargılarınızın farkına varmanız söz konusu olabilir. Emeklerinizin tam anlamıyla karşılığını alamadığınızı düşünebilirsiniz.

Duygusal bağlamda bir ilişkiniz var ise manevi açıdan doyuma ulaşmak isteyebilirsiniz. Eğer ilişkiniz yok ise yeni bir tanışma ile beraber çok fazla heyecanlanabileceğiniz bir hafta geçirmeniz söz konusu olabilir.

Hedeflerinize yönelik yeni iletişim sahaları geliştirebilirsiniz. Yeni projeler üretebilir ve otorite figürlerinin gözünde aranılan kişi olabilirsiniz. Ezber bozmak isteyebilir ve form değiştirmek isteyebilirsiniz. İş başvurularınızın karşılıksız çıkması can sıkıcı bir hal almışken yeni fırsatlar gündeminize gelebilir. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilgili sağlık problemlerine dair haberler alabiliriz.

kova burcu burç yorumları

Kova burç yorumları

Kova burç yorumları: Bu süreçte hayatınızda hızlı bir ilerleme yaşayacağınıza dair durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sizi ekonomik anlamda çok fazla rahatlatabilecek bir olayın yaklaştığını haber veren durumlar gündeminizde olabilir. Ekonomik anlamda sevindirici gelişmeler yaşamanızın yansıra duygusal hayatınızda da büyümeler gelişmeler yaşayacağınızı söyleyebilirim.

Hayatınızdaki birtakım çatışmaların, mücadelelerin sonucunda önemli haberler ve önemli gelişmeler yaşayabileceğiniz bir hafta geçirmeniz söz konusu olabilir. Melankoli ve depresif bir durum söz konusu ise inançlarımız doğrultusunda hareket etmek ve uyuma ulaşmak isteyebiliriz. İnançlarımızı sorgulayabiliriz. Aile içerisindeki huzur ve uyum ilham kaynağımız olabilir.

Maddi ve parasal konularda yaşanacak krizleri önlemek adına hesap öderken ya da ödeme yaparken çifte gözlem ve kontrol mekanizması ile hareket etmek faydalı olabilir. Kariyer planlarımızı gözden geçirmek dış dünyaya açılmamıza kolaylıklar getirebilir.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu yorumları

Balık burç yorumları: Bu dönemde hayatınızda gerek duygusal dünyanız için gerek iş hayatınız konusunda korkularınızı ve umutlarınızı kadere bağlamış olabilirsiniz. Bir durgunluk, hareketsizlik ve tamamen kendi kabuğunuza çekilmekle alakalı durumların yaşanabileceği bir hafta geçirebilirsiniz.

İsteklerinize adım adım ulaşabilirsiniz fakat bunun için kendi enerjinizi yükseltmeniz gerekebilir. Sizi iyi hissettirebilecek konu ve olaylara odaklanmak sizin için çok daha iyi sonuçlar yaratabilir.


Gelişmek, değişmek ve yenilenmek için yeni kanallar arayabilir ve iletişimimizi artırabiliriz. Sosyal medyayı önceliğimiz yapabiliriz. Varsa web sayfamızı yenilemek güncellemek iyi gelebilir. Sanatsal objelerle haşır neşir olmak enerjimizi yükseltebilir. Yabancı kaynaklı sermayelere yönelik araştırmalara girebilir odağımızı o yöne çevirebiliriz. Ani ve beklenmedik bir şekilde yurt dışı seyahatleri gündemimize gelebilir.

Astroloji: Haftalık burç yorumlarınız


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.