Fatih Altaylı canlı yayında çıldırdı: Beyinsizler, ahmaklar, aptallar!

Canlı yayında gelen soruya sinirlenen Fatih Altaylı küplere bindi: Beyinsizler, aptallar. Sizlerle aynı havayı soluyor olmaktan dolayı mutsuz oluyorum. Çünkü gerçekten dünyanın kısıtlı olan kaynaklarını sizin gibilerin tüketmesine üzülüyorum!

Fatih Altaylı canlı yayında çıldırdı: Beyinsizler, ahmaklar, aptallar!

Fatih Altaylı canlı yayında çıldırdı: Beyinsizler, ahmaklar, aptallar! (video aşağıda)

Habertürk’te Teke Tek Bilim programında izleyicinin “Dünya pandemiyi, ekonomiyi konuşurken sen kimlerden emir alıyorsun da boş zırvalarla milletin kafasını bulandırıyorsun? Mars’a hanginiz gittiniz de bunları anlatıyorsun” mesajına sinirlenen Fatih Altaylı küplere bindi.


Altaylı, “A be beyinsiz! Fazla hakaret etmeyeyim bu beyinsiz bile sana iltifat olacak, yaşam formusun aslında” ifadelerini kullandı.

Habertürk ekranlarında yayınlanan ‘Teke Tek Bilim’ programında “Mars’ta enerji kaynakları var mı?” konusu konuşulurken, bir izleyiciden gelen soru Fatih Altaylı‘yı kızdırdı.

İzleyici gönderdiği mesajda, “Dünya pandemiyi, ekonomiyi konuşurken sen kimden emir alıyorsun da milletin kafasını bulandırıyorsun, Mars’a hanginiz gittiniz de bunları anlatıyorsunuz?” derken, Altaylı’nın tepkisi sosyal medya kullanıcılarının en çok konuştuğu konulardan biri oldu.

“Beyinsiz bile sana iltifat olacak”

Altaylı gelen mesaja, “A be beyinsiz! Fazla hakaret etmeyeyim bu beyinsiz bile sana iltifat olacak, yaşam formusun aslında. Bunları konuşmadığın için bugün elinde avucunda ne varsa Katarlılara falan satıyorsun, bunları konuşmadığın için pandemiyle ilgili acaba Çin’den mi aşı gelir, Amerika’dan mı, Almanya’dan mı gelir diye konuşuyorsun” diyerek cevap verdi.


Fatih Altaylı şöyle konuştu:

• Bunları konuşmadığın için bugün elinde avcunda ne varsa Katarlılara satıyorsun! Bunları konuşmadığın için pandemiyle ilgili acaba Çin’den mi aşı gelir Amerika’dan mı gelir, Almanya’dan İngiltere’den mi gelir diye bekliyorsun. Bunları konuşmadığın için böyle ahmaklar sürüsüyle muhatap olmak zorunda kalıyorsun.

• Pandemi konuştuğumuz zaman diyorsunuz ki “vay hangi mihraklardan pandemi konuşma emri aldınız?” Size kalırsa hiç konuşmamak lazım. Ama Allahtan sizi takmıyoruz biz. Çünkü adam olmadığınızı, tardigrad olduğunuzu düşünüyoruz. Ki tardigradlar sizden faydalıdır muhtemelen.

• O yüzden açmayın seyretmeyin kardeşim. Gidin Survivor falan seyredin. Magazin programı seyredin ama bizi seyretmeyin! Benim de asabımı bozmayın. Çünkü gerçekten sinirleniyorum.

• Sizlerle aynı havayı soluyor olmaktan dolayı mutsuz oluyorum. Çünkü gerçekten dünyanın kısıtlı olan kaynaklarını sizin gibilerin tüketmesine üzülüyorum. Bunları konuşacağız ki belki sizin çocuklarınız insan gibi yaşarlar.


• Sizin çocuklarınız belki birilerinin yanında başka sermayedarların yanında çalışmak zorunda kalmazlar. Sizin için değil, çocuklarınız için konuşuyoruz. Tamam mı aptallar!

İşte Fatih Altaylı’nın canlı yayında verdiği o tepki anı:

Gündem Haberleri