Fatih Altaylı canlı yayında çıldırdı: Beyinsizler, ahmaklar, aptallar!

Canlı yayında gelen soruya sinirlenen Fatih Altaylı küplere bindi: Beyinsizler, aptallar. Sizlerle aynı havayı soluyor olmaktan dolayı mutsuz oluyorum. Çünkü gerçekten dünyanın kısıtlı olan kaynaklarını sizin gibilerin tüketmesine üzülüyorum!

Fatih Altaylı canlı yayında çıldırdı: Beyinsizler, ahmaklar, aptallar!

Fatih Altaylı canlı yayında çıldırdı: Beyinsizler, ahmaklar, aptallar! (video aşağıda)

Habertürk’te Teke Tek Bilim programında izleyicinin “Dünya pandemiyi, ekonomiyi konuşurken sen kimlerden emir alıyorsun da boş zırvalarla milletin kafasını bulandırıyorsun? Mars’a hanginiz gittiniz de bunları anlatıyorsun” mesajına sinirlenen Fatih Altaylı küplere bindi.


Altaylı, “A be beyinsiz! Fazla hakaret etmeyeyim bu beyinsiz bile sana iltifat olacak, yaşam formusun aslında” ifadelerini kullandı.

Habertürk ekranlarında yayınlanan ‘Teke Tek Bilim’ programında “Mars’ta enerji kaynakları var mı?” konusu konuşulurken, bir izleyiciden gelen soru Fatih Altaylı‘yı kızdırdı.

İzleyici gönderdiği mesajda, “Dünya pandemiyi, ekonomiyi konuşurken sen kimden emir alıyorsun da milletin kafasını bulandırıyorsun, Mars’a hanginiz gittiniz de bunları anlatıyorsunuz?” derken, Altaylı’nın tepkisi sosyal medya kullanıcılarının en çok konuştuğu konulardan biri oldu.

“Beyinsiz bile sana iltifat olacak”

Altaylı gelen mesaja, “A be beyinsiz! Fazla hakaret etmeyeyim bu beyinsiz bile sana iltifat olacak, yaşam formusun aslında. Bunları konuşmadığın için bugün elinde avucunda ne varsa Katarlılara falan satıyorsun, bunları konuşmadığın için pandemiyle ilgili acaba Çin’den mi aşı gelir, Amerika’dan mı, Almanya’dan mı gelir diye konuşuyorsun” diyerek cevap verdi.


Fatih Altaylı şöyle konuştu:

• Bunları konuşmadığın için bugün elinde avcunda ne varsa Katarlılara satıyorsun! Bunları konuşmadığın için pandemiyle ilgili acaba Çin’den mi aşı gelir Amerika’dan mı gelir, Almanya’dan İngiltere’den mi gelir diye bekliyorsun. Bunları konuşmadığın için böyle ahmaklar sürüsüyle muhatap olmak zorunda kalıyorsun.

• Pandemi konuştuğumuz zaman diyorsunuz ki “vay hangi mihraklardan pandemi konuşma emri aldınız?” Size kalırsa hiç konuşmamak lazım. Ama Allahtan sizi takmıyoruz biz. Çünkü adam olmadığınızı, tardigrad olduğunuzu düşünüyoruz. Ki tardigradlar sizden faydalıdır muhtemelen.

• O yüzden açmayın seyretmeyin kardeşim. Gidin Survivor falan seyredin. Magazin programı seyredin ama bizi seyretmeyin! Benim de asabımı bozmayın. Çünkü gerçekten sinirleniyorum.

• Sizlerle aynı havayı soluyor olmaktan dolayı mutsuz oluyorum. Çünkü gerçekten dünyanın kısıtlı olan kaynaklarını sizin gibilerin tüketmesine üzülüyorum. Bunları konuşacağız ki belki sizin çocuklarınız insan gibi yaşarlar.


• Sizin çocuklarınız belki birilerinin yanında başka sermayedarların yanında çalışmak zorunda kalmazlar. Sizin için değil, çocuklarınız için konuşuyoruz. Tamam mı aptallar!

İşte Fatih Altaylı’nın canlı yayında verdiği o tepki anı:

Gündem Haberleri


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.