Modafabrik: Sıradanlıktan uzaklaşıp fark yaratmaya ne dersiniz?

Benzer ürünlerden, aynı tasarımlardan sıkıldınız mı? Kullandığınız eşyaları sıradan mı buluyorsunuz? Çok uygun fiyatlarla, AVM ve mağazalarda bulunamayacak ürünlere sahip olmak istemez misiniz? Kişiye hatta sadece size özel renkler, otantik – orijinal tasarımlar ve çizgiler ile oluşturulmuş ürünleri salonunuzda, yemek masanızda kullanmak istemez misiniz? O zaman Modafabrik.com sizi bekliyor!

modafabrik

Modafabrik.com: Sıradanlıktan uzaklaşıp fark yaratmaya ne dersiniz?

Kendiniz ya da yakınlarınızı mutlu etmek için kişiye özel tasarım ürünlerle sevdiklerinizi şaşırtabilir, heyecanlandırabilir ve sizi her daim hatırlatacak hediyeler ile hayatlarına dokunabilirsiniz.

Mesela makyaj yapmayı seven bir arkadaşınıza ona özel tasarlanmış bir makyaj çantası, mutfağa gönül vermiş pandemi aşçılarına özel sevdiği renk ve desende üretilmiş bir mutfak önlüğü ya da kendiniz için evinizin salonunda sadece size özel perdeler ve yastıklar ile, misafirlerinizin hayran kalacağı sanat eseri gibi bir salon… Öyleyse modafabrik.com‘da kahvenizi yudumlarken biraz alışveriş yapmaya ne dersiniz?

modafabrik tasarım

İstediğiniz desen ve tasarım 15 çeşit ürüne uygulanıyor

Modafabrik şu an itibariyle web sitesi üzerinden desenleri ürünler üzerinde 3 boyutlu bir şekilde giydirme yapabilen Türkiye’deki ilk e-ticaret sitesi. Modafabrik’te tasarımcılar ücretsiz bir şekilde kayıt olarak desenlerini yükleyebiliyor ve desenleri 24 saat gibi kısa bir zaman içerisinde onaylandıktan sonra galerilerinde 15 farklı ürün halinde satabilir hale geliyorlar.

Tüketiciler içinse birbirinden özgün, birbirinden farklı renk ve desen seçeneğinde özel tasarımlı yastık, araç yastığı, seyahat yastığı, makyaj/kalem çantası, portföy çanta, plaj çantası, amerikan servis, masa örtüsü, runner, metraj kumaş, fon perde, tül perde, ve maske seçenekleri var.

desenli maske

Tüm kumaş üretimi Bursa’da yıllardır tekstil konusunda ülkemizin duayen firmalarından biri haline gelmiş ve yurtdışından ödüller almış Reisoğlu İplik bünyesinde yapılıyor. Gerek Türk ipliği ve kumaşları kullanmadaki hassasiyetleri, gerek dijital baskıları ve dokuları, hepsinde işinin ehli bir üreticinin imzasının olduğu çok açık.

dijital baskı masa örtüsü

Dijital baskılı masa örtüleri ve tüm ürünler leke tutmaz bir teknoloji ile hazırlandığı için mutfağınızda rahatça kullanabilirsiniz. Üretim tesislerinde de Covid-19 hakkında gereken tüm önlemler alınarak, ürünler el değmeden titizlikle hazırlanıyor.

Modafabrik.com‘da yüzde 30’a varan indirimler

Üstelik Kasım ayı boyunca tasarımcılara özel kendi yükledikleri desenlerdeki ürünleri satın alabilmesi için %30 indirim, siteye giren müşteriler için de farklı renk ve desende ki özgün tasarımları kendilerine ya da sevdiklerine hediye alabilmesi için %20 indirim fırsatı sunuyor. Modafabrik.com sitesinden ürünler, siparişe özel olduğu için 5 gün içinde kargoya veriliyor.

kırlent minder tasarımları

Kendinize özel desenler

Sadece kendinize ait özel desen, veya görselleriniz varsa Modafabrik bunu da düşünmüş. Kimsenin görmesini istemediğiniz desenleri “Gizli” modda yükleyebilir ve ürün halinde yine kimse görmeden kendiniz satın alabilirsiniz.

Platform kendi desenlerinizden satın alsanız bile komisyon verme mantığı üzerine kurgulanmış, o yüzden ilk deseninizi aldığınızda otomatikman yüzde 10‘luk bir indirimi de almış oluyorsunuz.

perde tasarımları

Şu anda modafabrik.com sitesinde toplamda 600’ün üzerinde tasarımcı ve 7000 farklı desen havuzu var ve kazan-kazan mantığıyla her geçen gün bu sayı artmakta… Vereceğiniz her siparişle hem özgün ve benzersiz ürünlere sahip oluyor, hem de birbirinden yetenekli Türk tasarımcılarına aldığınız her üründe destek oluyorsunuz.

minder kırlent

Günden güne sürekli gelişmekte olan sistemde yapay zeka modeli ile tasarım sayısı arttıkça galeri sayfası oluşturulabilecek, kişiselleştirilme kahve bardağından, fulara, tişörte, farklı giyim ürünlerine kadar ürün yelpazesi arttırılabilecek. Sitede sunulan birbirinden orijinal desenlerden evinize dekoratif yastıktan, perdelere varana dek bir yenileme yapmanın tam sırası…

Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.