Modafabrik: Sıradanlıktan uzaklaşıp fark yaratmaya ne dersiniz?

Benzer ürünlerden, aynı tasarımlardan sıkıldınız mı? Kullandığınız eşyaları sıradan mı buluyorsunuz? Çok uygun fiyatlarla, AVM ve mağazalarda bulunamayacak ürünlere sahip olmak istemez misiniz? Kişiye hatta sadece size özel renkler, otantik – orijinal tasarımlar ve çizgiler ile oluşturulmuş ürünleri salonunuzda, yemek masanızda kullanmak istemez misiniz? O zaman Modafabrik.com sizi bekliyor!

modafabrik

Modafabrik.com: Sıradanlıktan uzaklaşıp fark yaratmaya ne dersiniz?

Kendiniz ya da yakınlarınızı mutlu etmek için kişiye özel tasarım ürünlerle sevdiklerinizi şaşırtabilir, heyecanlandırabilir ve sizi her daim hatırlatacak hediyeler ile hayatlarına dokunabilirsiniz.

Mesela makyaj yapmayı seven bir arkadaşınıza ona özel tasarlanmış bir makyaj çantası, mutfağa gönül vermiş pandemi aşçılarına özel sevdiği renk ve desende üretilmiş bir mutfak önlüğü ya da kendiniz için evinizin salonunda sadece size özel perdeler ve yastıklar ile, misafirlerinizin hayran kalacağı sanat eseri gibi bir salon… Öyleyse modafabrik.com‘da kahvenizi yudumlarken biraz alışveriş yapmaya ne dersiniz?

modafabrik tasarım

İstediğiniz desen ve tasarım 15 çeşit ürüne uygulanıyor

Modafabrik şu an itibariyle web sitesi üzerinden desenleri ürünler üzerinde 3 boyutlu bir şekilde giydirme yapabilen Türkiye’deki ilk e-ticaret sitesi. Modafabrik’te tasarımcılar ücretsiz bir şekilde kayıt olarak desenlerini yükleyebiliyor ve desenleri 24 saat gibi kısa bir zaman içerisinde onaylandıktan sonra galerilerinde 15 farklı ürün halinde satabilir hale geliyorlar.

Tüketiciler içinse birbirinden özgün, birbirinden farklı renk ve desen seçeneğinde özel tasarımlı yastık, araç yastığı, seyahat yastığı, makyaj/kalem çantası, portföy çanta, plaj çantası, amerikan servis, masa örtüsü, runner, metraj kumaş, fon perde, tül perde, ve maske seçenekleri var.

desenli maske

Tüm kumaş üretimi Bursa’da yıllardır tekstil konusunda ülkemizin duayen firmalarından biri haline gelmiş ve yurtdışından ödüller almış Reisoğlu İplik bünyesinde yapılıyor. Gerek Türk ipliği ve kumaşları kullanmadaki hassasiyetleri, gerek dijital baskıları ve dokuları, hepsinde işinin ehli bir üreticinin imzasının olduğu çok açık.

dijital baskı masa örtüsü

Dijital baskılı masa örtüleri ve tüm ürünler leke tutmaz bir teknoloji ile hazırlandığı için mutfağınızda rahatça kullanabilirsiniz. Üretim tesislerinde de Covid-19 hakkında gereken tüm önlemler alınarak, ürünler el değmeden titizlikle hazırlanıyor.

Modafabrik.com‘da yüzde 30’a varan indirimler

Üstelik Kasım ayı boyunca tasarımcılara özel kendi yükledikleri desenlerdeki ürünleri satın alabilmesi için %30 indirim, siteye giren müşteriler için de farklı renk ve desende ki özgün tasarımları kendilerine ya da sevdiklerine hediye alabilmesi için %20 indirim fırsatı sunuyor. Modafabrik.com sitesinden ürünler, siparişe özel olduğu için 5 gün içinde kargoya veriliyor.

kırlent minder tasarımları

Kendinize özel desenler

Sadece kendinize ait özel desen, veya görselleriniz varsa Modafabrik bunu da düşünmüş. Kimsenin görmesini istemediğiniz desenleri “Gizli” modda yükleyebilir ve ürün halinde yine kimse görmeden kendiniz satın alabilirsiniz.

Platform kendi desenlerinizden satın alsanız bile komisyon verme mantığı üzerine kurgulanmış, o yüzden ilk deseninizi aldığınızda otomatikman yüzde 10‘luk bir indirimi de almış oluyorsunuz.

perde tasarımları

Şu anda modafabrik.com sitesinde toplamda 600’ün üzerinde tasarımcı ve 7000 farklı desen havuzu var ve kazan-kazan mantığıyla her geçen gün bu sayı artmakta… Vereceğiniz her siparişle hem özgün ve benzersiz ürünlere sahip oluyor, hem de birbirinden yetenekli Türk tasarımcılarına aldığınız her üründe destek oluyorsunuz.

minder kırlent

Günden güne sürekli gelişmekte olan sistemde yapay zeka modeli ile tasarım sayısı arttıkça galeri sayfası oluşturulabilecek, kişiselleştirilme kahve bardağından, fulara, tişörte, farklı giyim ürünlerine kadar ürün yelpazesi arttırılabilecek. Sitede sunulan birbirinden orijinal desenlerden evinize dekoratif yastıktan, perdelere varana dek bir yenileme yapmanın tam sırası…