Burç yorumları: Yeni yıla girerken yeni başlangıçlara hazır mıyız?

Astroloji: Yeni yıla girerken yeni başlangıçlara hazır mıyız? Etkisi 6 ay sürecek Ay Tutulması burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Burç yorumları: Yeni yıla girerken yeni başlangıçlara hazır mıyız?

Yeni yıla girerken yeni başlangıçlara hazır mıyız? Hafta genelinde bulunduğunuz kaba sığamayacak, uyum arayışları ve keşfetmekle ilgili güdüsel süreçler içerisinden geçebilirsiniz. İkili ilişkiler ve ticari ilişkilerimizin dili pratik fayda ve yarar üzerine olabilir. “Amerika’yı yeniden keşfetmeyi” gerek görmeyebiliriz. Aşırıya kaçan, aşırılık sergileyen kişi ve ilişkilerden ayrışmak isteyebiliriz. Abartılı kimliklerin yanıltıcı ve samimi gelmediğinin kanaatine varıp elimine işlemlerine başlayabiliriz.

Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol!

Günlük yaşamın dertlerinden kaçmaya eğilimli olabilirsiniz. Daha çok ilginizi çeken konular üzerinde araştırma yapmak isteyebilirsiniz. Dalgın bir tutuma bürünebilirsiniz. Odaklanmakla ilgili yaşanan bu problemin geçici olduğunu hatırlamanız yaşadığınız stresi hafifletebilir.


İkili ilişkiler, partner, eski sevgili ve eski ilişkilerimiz gündeminizde olabilir. Eskiye yeni form vermek isteyebilirsiniz. Ya da dışladığınızı ve yanlış yaptığınızı düşündüğünüz ilişkinize yeni bir şans vermek isteyebilirsiniz. Uyum sağlamakta zorlanabilir ve değişim dönüşüme direnebilirsiniz. Bu durumun içinizdeki duyguları çürütmesine müsaade etmemenizi tavsiye edebilirim.

Ticari anlamda aşırıya kaçtığınızı düşünebileceğiniz riskler alma eğilimleri gösterebilirsiniz. Sınırlarınızı aşmanız gerektiğini düşünebilir ve hırslanabilirsiniz. Ancak bu durum sizlerde dengeyi sağlama konusunda zorlayabilir. Doğru stratejiyi belirlemede zorluklar yaşanabilir. Bunların ötesinde aşırı duygusal tepkiler, yetersizlik hissiyatı doğurabilir.

Cumartesi gününü çevre günü olarak değerlendirebiliriz. Bulunduğunuz ortamı ve düzeni korumak bizlerin elinde. Kapınızın önünü süpürmek komşunuzun da aynı hissiyatla süpürmesine vesile olabilir. Örnek teşkil edecek davranışlar sergilemek çevreye ve bizlere artı kazandırabilecek nitelikte olacaktır.

Kullanmadığınız eşyaları, evinizdeki çöpleri ayrıştırmak geri dönüşüme katkı sağlayacak önemde olacaktır. “Çevreyi korumak doğayı korumanın” en önemli temel taşlarındandır.  Pazar günü kuruntulara dikkat!

Etkisi 6 ay sürecek Ay Tutulması: Burçlar yeni başlangıçlara hazır mı?

Tutulmalar bildiğiniz gibi Yeniay ve Dolunay’ın 10 katı gücündeki bir etkiyi barındırırlar. Ay tutulmaları bitişler demektir. Yeni aylarda ise yeni başlangıçlardan söz edeceğiz. Tutulmalar hemen oldu-bitti demek değildir. Bu tutulma 8 derece İkizler’de gerçekleşiyor. Bu açıya ilk gelecek kişisel gezegenler, o zaman diliminde sizi fazlasıyla etkileyecek demektir. Mars 7 Ocak’tan sonra Boğa’ya geçiyor. 15 Mart gibi de İkizler’e geçiyor olacak. 30 Kasım’da gerçekleşen tutulmanın etkilerini biz Mart ayında daha fazla ön plana çıkaracağız. Minimum 6 aylık bir tesiri var.

Bu bir Ay Tutulması. Ay Tutulması, kökleri anlatır. Mahremiyeti anlatır. Anneyle ilgili bağları, kadınlığı, kadınlık değerlerini anlatır. Yani kadınlarla ilgili en şiddetli yaptırımlar, sıkıntılar ve zorlukları fazlasıyla göreceğiz. Denizler, deniz tabanlı işler ve suyla ilgili de zorlu mücadeleler çıkacağını düşünüyorum. Aslında çıkmazda olan durumları yeniden toparlama amaçlı bir tutulma serisi olarak gözüküyor. “Uzun zamandır bir şeyi yapmaya çalışıyorum ama olmuyor”, “Artık yeni yaptırımlar ve uygulamanın vakti geldi”, “Bundan sonra, yeni başlangıçlar yeni serüvenler, yeni süreçler denemem gerekiyor. “ dedirtecek bu tutulma.

Ülkemizle ilgili sular, yiyecek ve içecekler önemli. Mart ayına kadar sıkıntılı ve zorlu süreçler söz konusu olabilir. Ay tutulmaları daha içrek olanı ön plana çıkarır. Aile düzeni, kurulu düzen gibi. Kendi içimize dönüp mahremiyetimizi düzeltmek önemli olacak.

Hava grubu burçları çok güzel etkilenecekler. ‘İkizler’, ‘Kova’ ve ‘Terazi’ burçları bu tutulmadan güzel bir destek alabilirler ya da bir şeyleri temelli bitirmeleri gerekiyorsa bitirebilirler. Ateş burçları da keza destekli ilerleyecekler. ‘Yay’, ‘Koç’ ve ‘Aslan’ burçları daha iyi hissedecekler. Toprak ve Su burçlarına biraz zorlu gelebilir. ‘Akrep’, ‘Yengeç’ ve ‘Balık’ burçları biraz kadersel etkilerle zorlanacaklardır. ‘Başak’, ‘Oğlak’ ve ‘Boğa’ burçları da biraz zorlanacaklar gibi görünüyor. Nereden ne geleceğini sezinleyemedikleri deneyimlerle karşılaşabilirler.

Burç yorumları: Yeni yıla girerken yeni başlangıçlara hazır mıyız?

koç burcu

Koç burç yorumları

Koç burç yorumları: İş yaşamınıza ilişkin korkularınız ortaya çıkabilir. Başarılı olamama endişesi, maddi kayıp yaşama korkusuyla alakalı gelecek kaygısını yoğun bir şekilde hissedebilirsiniz. Aniden ortaya çıkabilecek beklenmedik ödemeler sizi sıkıntıya sokabilir.

Belirsizlik ve karmaşık düşüncelerden uzak durmalı size iyi gelebilecek konuları keşfetmelisiniz. Tamamen başarı odaklı, daha akıllıca tutumlar sergileyerek hareket ederseniz daha iyi bir motivasyonla ilerleyişleriniz açığa çıkabilir ve birtakım kayıplar yaşamamış olursunuz.

Kariyer hedeflerinizde iyicil değişim ve dönüşümlere açık olduğunuz bir hafta deneyimleyebilirsiniz. Arkanızdan dönen işler abartılı yani sansasyonel bir şekilde ortaya çıkabilir. “Yok canım o yapmamıştır” dediklerinize dikkat!

Ay Tutulması 6 aylık süreçte Koç burçlarını nasıl etkileyecek?

Koçlar tutulmayı 3. evlerinden yaşayacaklar. Mart ayına dikkat edin! Mart ayında önemli olaylar ortaya çıkmaya başlayacak. 3. ev; yakın arkadaşlarınız, kardeşleriniz, komşularınız, yakın çevreniz ve kendinizi ifade ettiğiniz alanlardır.

Bu konular üzerinde yeni süreçler elde etmeniz gerekiyor. Araba değiştirebilirsiniz, arabayla ilgili yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Kendinizi geliştirebileceğiniz alanlarda yeni eğitimler alabilirsiniz. Minimum 6 aylık bir serüveni var üzerinizde.

Dikkatli olmanızda fayda var. Daha çok kime, neye, nasıl hizmet ettiğinizi düşünün. Çünkü sizin attığınız adım zaten bir başka kişiyi cesaretlendirecektir. Bu cesareti iyi değerlendirmeye çalışmalısınız.

boğa burcu

Boğa burç yorumları

Boğa burç yorumları: Zorluklarla ve mücadelelerle dolu bir sürecin son bulması sizi bu hafta rahatlatabilir. Hayatınızda, özellikle günlük sorunlardan uzaklaşmak, ruhunuzu yenilemek, zihninizi dinlendirmek için karşınıza çıkabilecek yeni fırsatları keşfetmelisiniz.

Bu yeni fırsatlar sizin hayatında değişim sürecine işaret ediyor. İleriye doğru kendi iradenizle girişimlerde bulunmanız için çok doğru bir zaman. Yeni bir çevreye girerek eski sıkıntılardan, acılardan, zorluklardan, gerilimlerden kurtulabilirsiniz.

Eşiniz ve ortaklı işlerinizde köklü değişimler yaşanabilir. Mücadelenizin şekli değişiyor. Daha amaca yönelik hareket edebilecek ve tek bir konu üzerine odaklanabileceksiniz. Eski enerjinizi geri kazandığınız yeni bir sürece giriş yapıyorsunuz. Sosyal çevre ve arkadaş çevrenizden olumlu destekler alabilir, yardım taleplerinize yanıt alabilirsiniz.

Ay Tutulması 6 aylık süreçte Boğa burçlarını nasıl etkileyecek?

Boğalar tutulmayı 2. evlerinden deneyimleyecekler. Maddi kaynaklarınız, banka hesaplarınız, kendinizi güvende hissettiğiniz alanlar, paraya çevirebileceğiniz değerler… Bu konularla ilgili de al sat işlerine girmek, elde ettiklerinizi kullanmak değerlendirmek, ziynet eşyalarını saklamak gibi türlü türlü çeşitli durumlar var önünüzde.

Bazı para kazanç fırsatları yakalayabilirsiniz önümüzdeki bu 6 aylık süreçte. Aşk ve ilişkiden ziyade biraz daha bu konunun üzerine yoğunlaşacağınız bir dönem. Biraz sabredin, kendi sabrınızı aşka, aile ve arkadaşlık ilişkilerinizde ve güvence alanlarınızda bol bol iletişime geçeceksiniz.

Ay Boğa burcunda yücelir. Sizin hayatınızda yücelttiğiniz etkiler her ne ise bunlar sizin hayatınızda karşı karşıya bırakacak sizi. Neyi yüceltiyorsanız o konuyla ilgili köprüler kurmanız gerekecek.

ikizler burcu

İkizler burç yorumları

İkizler burç yorumları: Hayatınızda maddi ve manevi zenginliklere sahip olabilirsiniz. Ve bu durumun vermiş olduğu güven duygusunu yoğun bir şekilde hissedebilirsiniz. Zihinsel yorgunluktan kaynaklı kısa süreli odaklanma problemleri yaşanabilir.

Fakat özellikle aile sorunlarına dikkatinizi verecek olursanız, aileyle alakalı yaşanabilecek problemlerin üstesinden çok kolay bir şekilde gelebilirsiniz. Manevi açıdan aile bireyleri ile aranızdaki bağların kuvvetlenmesi söz konusu olabilir. Elde edebileceğiniz toplu bir para ile beraber güvenli bir yatırım konusunda araştırmalar yapabilirsiniz.

Çalışma ortamınızdaki kız arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Ya da bir arkadaşınızın vesilesiyle terfi alma şansınız doğabilir. Evcil hayvanınızın rutin sağlık kontrollerini sağlamayı ihmal etmemeye özen gösteriniz… İkili ilişkiler ve ortaklıklı ilişkilere dikkat birlikteliklerin yönü değişiyor…

Ay Tutulması 6 aylık süreçte İkizler burçlarını nasıl etkileyecek?

Bu tutulma, ikizlerin kendi evinde gerçekleşiyor. Bu ev sizin dış görüşü görünüşünüz, imajınız. Kendinizi ön plana çıkarma ihtimalleriniz, hayatınızı düzene ve nizama sokmak, yeni yollar keşfetmek, yeni süreçler içerisine girmek, denemediğiniz bir şeyleri denemek istemek söz konusu olabilir.

Tutulma, uzun süredir tamamlamak istediğiniz şeyleri tamamlatacağı için burada bunları ön plana çıkartmak için çabalarınız olacak. Mars’ın sizin yükselen burcunuza geçmesi Mart ayını bulacak.

Mart ayına kadar bilgi toplamak, neyin nasıl ne şekilde yapacağını belirlemek, aşk, ilişki, arkadaşlık kısa seyahatler gibi hareketler gelecektir. Hayatınızı ve Mart’a kadar kendinizi frenleyip biraz daha sabrı düşünmeniz gerekiyor.

yengeç burcu

Yengeç burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Duygusal açıdan hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde arkadaşlarınızla aranızdaki iletişime dikkat etmelisiniz aksi halde kopuş ve ayrılık gibi sizi derinden sarsabilecek durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Duygusal dünyanızda eski sevgili ve eski ilişkileriniz gündeminizde olabilir. Geçmişi özlemle hayal ederken anı kaçırabilirsiniz. Maddi konularda isteklerinize ulaşmak için kendinize daha fazla güvenmeli ve istikrarınızı kaybetmemelisiniz. Kendinizden emin, kararlı ilerleyişlere sahip olduğunuz noktada, ekonomik anlamda kendinize güvenebileceğiniz bir sürecin içerisine girebilirsiniz. Yaratıcılık, hobi ve ilgi alanlarınıza bir yenisini katabilir ya da olan üzerinde yenilikler yapabilirsiniz.

Çocuklarınızla ortak paylaşımlar geliştirebilir ve birlikten güç doğar ilkesini hissettirebilirsiniz. Yabancı dil eğitimi almayı planlayabilir ve bu konuda ilerlemek isteyebilirsiniz.

Ay Tutulması 6 aylık süreçte Yengeç burçlarını nasıl etkileyecek?

Yengeçler biraz zorlu yaşayacaklar bu tutulmayı. Bilhassa rüyalarınız, kurgu işleri sahne sanatları gibi alanlarda değişim, dar yaptırımlar olabilir. Uzun zamandır yapmak istediğiniz ama zaman ayırıp yapamadığınız süreçlerle ilgili gizli destekler alabilirsiniz. Bunu fark edeceğiniz zamanlar sonrasında gelecek.

Bu dönem beslenmenize ve sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir zaman. Bunları ön plana çıkartırsanız daha dirençli olacaksınız. Bilhassa mart ayına kadar. Kendi hayatınızda idrak ön plana çıkıyor; güvensizlikler, arkadan dönen işler ve dedikodulara açık olacağınız bir zaman. Bunlara da dikkat etmeniz gerekiyor.

Bütün evren bizim iyiliğimize çalışıyor, neyin ne olduğunu keşfetmemiz için çalışıyor. Bundan sonra artık üzülmek yok. Çünkü temmuz ayında sizin döngünüz tamamlandı. Bundan sonra neler yapabilirim, kimlerle birlikte kendi hayatımı düzeltebilirimin üzerine düşünmenizi tavsiye ediyorum.

aslan burcu

Aslan burç yorumları

Aslan burç yorumları: Hayatınıza dair kararlar almadan önce çok dikkatli değerlendirmelerde bulunmanız gerekebilir. Aceleci hareket etmek ya da kararsız kalmak muhtemel kayıpların ortaya çıkmasına sebebiyet verebilir.

Cesaretli davranıp, risk almak maddi dünyanızda size yeni fırsatların ortaya çıkmasına neden olabilir. Yapacağınız fedakarlıklar, daha başarılı olmanıza ve maddi konularda refaha ermenizle sonuçlanabilir. İkili ilişkilerinizde yetersiz hissetmemek adına, aşırı duygusal tepkilerden kaçınmayı deneyimlemelisiniz.

Ağır başlı ve bilge tavırlar sergilemek sizi çevrenizdeki insanların gözünde ulaşılmaz gösterebilir ve bu durumdan keyif alabilirsiniz. İşiniz aşkınıza dönüşebilir. Evdeki hesabı bir türlü çarşıya da uyduramayabilirsiniz. Sistemli çalışmayı deneyimlemeli ve daha rafine zevklerinizi ön plana çıkartabilmelisiniz. Evrak işlerine dikkat! İmzalamadan önce üzerinde detaylı rapor çıkartmanızı tavsiye ederim.

Ay Tutulması 6 aylık süreçte Aslan burçlarını nasıl etkileyecek?

Sizler tutulmayı 11. evinizde yaşayacaksınız. Arkadaşlık ilişkileri, sosyal ilişkiler, çevreler daha fazla ön plana çıkacak. Yeni projelerin, yeni yaptırımların içerisine girebilirsiniz. Teknolojik aletlerle kendi hayatınızı süsleyebilirsiniz.

Uzun zamandır almak istediğiniz ya da değiştirmek istediğiniz teknolojik süreçler varsa yenileyebilir, tazeleyebilirsiniz. Hayatınızda daha fazla iletişime geçeceğiniz daha fazla sosyal medya kanalları ortaya çıkacağı bir zaman olabilir. Tabii ki pandemi süreci olduğu için dışarı çok fazla çıkmama taraftarıyız ama kahvenizi alıp, karşılıklı kamera eşliğinde konuşabileceğiniz insanlarla bir arada bulabileceğinizi düşünüyorum. Bol bol arkadaş çevresi edineceğiniz bir zaman.

Yeni insanlarla tanışmaya gönüllü olmalısınız. Bilhassa mart ayından sonra bunların verimlerini almaya başlayacaksınız. Onun için ilişkiniz ve hayatınız bunlarla ilgili. Grup aktiviteleri içerisine girin. Kendinizi daha çok göstermeye daha çok ön plana çıkarmaya çalışın.

başak burcu

Başak burcu yorumları

Başak burç yorumları: Size mutluluk getirebilecek yeni bir girişim söz konusu olabilir. Kendinizi daha güçlü hissedebileceğiniz ve cesaretli ilerleyişlere sahip olabileceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz.

Kısa süreli kurslar, iş ile ilgili yeteneklerdeki gelişmeler, eğitimler ve pratik bilgi edinme çabasıyla kendinizi yoğunlaştırmanız söz konusu olabilir. Maddi konularda yeni planlar yapmak ya da eskilerini geliştirmek yönünde keyif alacağınız girişimlere hazırlık dönemi içerisinde olabilirsiniz.


Başarı ve zenginlik gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu hafta maddi anlamda kaynaklarınızı dikkatli bir şekilde kullanmanızda yarar olabilir. Sosyal medya paylaşımlarına ağırlık verebilir daha rafine daha butik çalışmalar sergileyebilirsiniz. Yeni yılın neler getireceğine dair sektörel reklamlara ağırlık verilebilir. Evde kalmak yerine ortaklı işlerinizde yapılması gereken seyahatlere çıkılamayabilir. Evrak işlerinde pürüzler çıkabilir.

Ay Tutulması 6 aylık süreçte Başak burçlarını nasıl etkileyecek?

Başaklar 10. evinde deneyimleyeceksiniz. Teklifler gelebilir, iş süreçleriniz, iş anlaşmalarınızda beklediğiniz süreçlerde bir tamamlanma olabilir. Bazı Başaklar işlerini terk edecekler, başka alanlara yönelecekler. Yeni yollar keşfedecekler.

İşle ilgili farklı, sıra dışı yollar keşfetme potansiyeliniz var. En nihayetinde Ay tutulması olduğu için yepyeni bir şey beklemememiz gerekiyor. Maddi olarak biraz sabretmeniz gerekli.

Aile ve iş konusunda biraz zorlanabilirsiniz ama kendinize biraz daha vakit verdikten sonra bilhassa mart ayı ve sonrasında çok hızlı bir yükseliş var. Onun için biraz daha fazla sabırlı olmakta fayda olabilir.

terazi burcu

Terazi burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bu hafta, sahip olduklarınızı korumak uğruna olması gerekenden daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Özellikle maddi konularda sürekli bir mücadele etmek, engeller ve sorunlarla uğraşmak sizi yorabilir.

Zihinsel anlamda yorgun olsanız dahi cesaret ve kararlılık gerektiren bir mücadelede avantajlı olabilir. Kararlı, kendinden emin, gücünüzü ortaya koyacak olursanız üzerinizdeki sorumluluklar konusunda zafer ve başarıya sahip olmanız kaçınılmaz olabilir.

Değersiz hissettiren ne varsa hayatınızdan çıkartma ihtiyacı içerisine girebilirsiniz. Çalışma ortamında arkadan dönen işlere dikkat! Evrakları imzalamadan önce destek almayı ihmal etmemenizi tavsiye edebilirim.

Ay Tutulması 6 aylık süreçte Terazi burçlarını nasıl etkileyecek?

Sevgili teraziler sizler, 9. evinizden yaşayacaksınız. Sizi besleyecek güzel bir etki ile geliyor bu tutulma. Yapmanız gereken şey inançlarınızı yükseltmek. Adalet, hak, hukuk sistemleriyle ilgili zorluklar, yargılarınız vb. sıkıntılar varsa bunları düzenlemek ve revize etmekle ilgili olduğunuz süreçler yaşayabilirsiniz.

Keşfedeceğiniz yeni alanlar olacak yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Biraz uzaklaşmak, kaçmak istediğiniz bir döneme denk geliyor ama o koyu koyu tartışmaların içerisine girmemeye özen göstermelisiniz. Kendi ufkunuzu geniş tutarsanız, hayatta deneyimleyecek daha fazla şey var derseniz.

Bu 6 aylık serüvenin çok daha hızlı atlatacağınıza eminim. İşin içinde tutkunun da dahil olduğu bildiğiniz bir süreç geliyor. Bu süreç de daha çok mart ayında ortaya çıkacak ve daha iyi tetiklenecek. Mart ayına kadar kendinizi biraz daha düzeltmeniz gerekiyor. “Neyi nasıl yapabilirim, neler çıkartabilirim ortaya?”. Bunlarla ilgili biraz sorun soruşturun.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu yorumları

Akrep burç yorumları: Hayatınızdaki sorunlar, karışıklıklar ve sizi endişelendirebilecek birtakım korkuların atlatılabileceği bir hafta geçirebilirsiniz. Kaderinizde artık yeni bir dönem başlıyor. Bu yeni dönem size huzur ve başarı getirebilir. Parasal konularda başarıya ulaşmak ve emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz şekilde sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Başarısızlık ya da hayal kırıklığına uğrama korkusu içerisine girmeden daha iyimser olacak olursanız sizin için daha iyi olabilir. Ayrıca duygusal dünyanızda huzurlu, mutlu olabileceğiniz kalıcı bir beraberliğin açığa çıkması söz konusu olabilir.

Dış görünüşünüzde değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Daha rafine zevkler ve tatlar sizin motivasyon kaynağınız olabilir. Farkında olmadan harcamalarda aşırılıklar söz konusu olabilir. Harcamalarınızda risk almamaya özen göstermeyi deneyimlemelisiniz.

Ay Tutulması 6 aylık süreçte Akrep burçlarını nasıl etkileyecek?

Akrepler 8. evinde yaşayacaklar bu tutulmayı. Borçlar harçlar, krediler ödenekler, ortak kazançlar estetik operasyonlar, ameliyatlar… Bütün bu konuları baz alan 8. evdir. 6 aylık bir serüven ve sizin gezegeniniz Mars, mart ayında bu etkileri daha fazla tetikleyecek.

Sağlığınıza, harcamalarınıza ödemelerinize biraz daha dikkat ederek düzelmenizi önereceğim. Başkalarıyla ortak kazançlar yaratma durumlarında daha iyi hissedeceğiniz bir dönem gelecek. Birlikten kuvvet doğar mantığıyla ilerlemeniz gerekiyor.

2021 yılında Akrep’lerle ilgili daha güzel şeylerden bahsedeceğiz. Evren, artık bir düzene girmeye başlayacak. Bu süreçte bu tutulma biraz zorlu gelebilir. İkili iletişiminize ilişkilerinize dikkat edin sevgili Akrep’ler.

yay burcu burç yorumları

Yay burç yorumları

Yay burç yorumları: Güneş’in sizin burcunuza geçmesiyle odak noktanızda değişimler söz konusu olabilir. Yeni şeyler keşfetmek, hayatınızda köklü değişime dair gelişmeler motivasyon kaynağınız olabilir.

Bu ya iş hayatınızda terfi almak veya bir iş değişikliği ya da ev değişikliği, şehir değişikliği ile alakalı yeni bir dönemin başlangıcı şeklinde ortaya çıkabilir. Kendinizi, amaçlarınızı ve ruhsal anlamda size mutluluk verecek arayışlarınızı bulma yönünde önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Ayrıca hayatınızda olabilecek köklü değişimlerin daha aktif olmanıza kendinizi daha çok vermenize ve hayatınızda bütün planların başarılı sonuçlanmasına sebebiyet verebilir. O yüzden yeniliklere açık olmanızda yarar olabilir. Rafine zevklerinizi ortaya çıkartmanın zamanı gelmiş olabilir. Kurgusunu yaptığınız planlarınızı gündeminize alabilirsiniz. Aile içerisinde anlaşmazlıklar yaşanabilir, daha sakin kalmayı deneyimleyebilirsiniz.

Ay Tutulması 6 aylık süreçte Yay burçlarını nasıl etkileyecek?

Yaylar, sizler 7. evinizden yaşayacaksınız. İlişkiler, vekalet verdiğiniz insanlar, açık düşmanlarınız, çok yakın arkadaşlarınız, taşınmalar… Bu süreçlerin hepsi gerçekleşebilir. Teklifler gelebilir, birilerinden destek gelebilir.

Bilhassa köstekleri de göreceğiniz bir zaman. İkizler çift etkiler getirir, sizin hayatınıza kararsızlığa doğru iki uca çekileceğiniz bir dönem yaşayacaksınız. Başkalarının hep burnunu soktuğu bir döneme denk gelebilirsiniz.

Kendi hayatınızda biraz daha dikkatli olmak gerekiyor. Ama başkalarının söylediklerini de tamamen kulak ardı etmemek gerekiyor. Özellikle mart ayı ve sonrasında bu tutulmanın etkilerini göreceğiniz bir döneme denk geleceksiniz. Mart’a kadar bir soluk alın diyorum.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu yorumları

Oğlak burç yorumları: Maddesel dünyanız ile alakalı gerçekleşebilecek başarılarınız, diğer bireyler üzerinde otorite sahibi olmanıza sebebiyet verebilir. Özellikle maddi konularda karar alma süreçlerinde duygusal olmayan daha akılcı yaklaşımlarla alınabilecek kararlarınızın sonuçları size mutluluk getirebilir.

Kendi amaçları doğrultusunda sizi kullanabilecek insanlarla iç içe olabileceğiniz ve bu insanların gerçek yüzünü keşfedebileceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sakin, anlayışlı bir üslup sizin için iyi olabilir.

Çok fazla işi bir arada yapmak isteyebilirsiniz fakat bu durumun yaratacağı zorluklar söz konusu olabilir. Sosyal çevrenizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Canınızı sıkan ve negatife sevk eden arkadaşlarınızı elimine etmek isteyebilirsiniz. Şu sıra kimseyle konuşmak istemeyebilir ve kimseyi de samimi bulamıyor olabilirsiniz.

Ay Tutulması 6 aylık süreçte Oğlak burçlarını nasıl etkileyecek?

Oğlaklar sizler evcil hayvan evinizden (6. ev) yaşayacaksınız bu tutulmayı evcil hayvan sahibi olabilirsiniz. Hastalıkla ilgili dikkat etmeniz gereken zamanlar. Uzun süredir teşhisini koyamadığınız sorunlar varsa bunların tamamlanma durumu söz konusu olabilir. Evinize gelen gidenlerle ilgili kadın çalışanlarla ilgili biraz sıkıntılar ve zorluklar yaşayabilirsiniz.

Fakat bunlar atlatılacak, işinizi pratik fayda anlamında kurtaracak yeni insanlarla tanışabilirsiniz aile içinde ve ev içinde sorumluluklarınız biraz daha artabilir. Çünkü ay ev demek, sorumluluklar demek. Motivasyonunuzu bu konuda biraz kaybedebilirsiniz Onun için daha çok sevgiye, bağlılığa ihtiyaç duyacaksınız.

Aldanmalar aldatmalar arkadan dönen işlerle ilgili sıkıntılar yaşayacaksınız. Boşanma davaları ile ilgili sonuçlanmalar olabilir. Bilhassa Mart ayı çok tehlikeli olabilir. Çünkü bu etkiler ve tesirler ortaya çıkacak. İkili ilişkilerinizi biraz daha dikkatli yürütmenizi öneririm.

kova burcu burç yorumları

Kova burç yorumları

Kova burç yorumları: İsteklerinizin gerçekleşmesi ve başarılara sahip olabilmek için enerjinizi çok doğru bir şekilde kullanmalısınız. Duygularınız ve düşünceleriniz arasında daha dengeli hareket etmelisiniz.

Kendinize güvenmeyi deneyimlemeli ve imkansızlıkların, olumsuzlukların çok kolay bir şekilde aşılacağını gözlemlemelisiniz. Daha planlı, daha disiplinli hedeflerinize ulaşabilmek için tam anlamıyla yoğunlaştığınız noktada mutlak bir başarıya sahip olabilirsiniz.

Aynı zamanda duygusal dünyanızda güven ve sadakate dayalı mutlu bir beraberliğin, uyumlu bir ilişkinin açığa çıkacak olması söz konusu olabilir. Hayatınızı sadece kariyer odaklı yaşamak ya da hedefleriniz doğrultusunda ilerlemek anı kaçırmanıza sebep olabilir.

Ay Tutulması 6 aylık süreçte Kova burçlarını nasıl etkileyecek?

Sevgili Kovalar, sizler 5. evinizden yaşayacaksınız bu tutulmayı. Aşk, çocuk, yuva, spor, kumar… Bunların hepsi 5. evle ilgilidir. Çocuklarla ilgili ikili iletişimde evinizi ilgilendiren durumlar ortaya çıkacak.

Yeni hobiler elde edebilirsiniz ve akranlarla ilgili de gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır beklemekte olduğunuz süreçlerle ilgili tamamlanmalar olabilir. Sporla ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz.

Artık kendi adınıza, evinize, mahremimize, hayat alanlarınızın içerisine alabilirsiniz. Burada biraz daha kendinizi iyi hissetmeniz gerekiyor. Size en azından destekleyici açılar verecek. Hiç tahmin etmediğiniz insanlar, sürpriz bir şekilde gelebilir. Aşk ilişkisi bakımından iki kişi arasında kalabilirsiniz. Aklınızın karıştığı zamanlar söz konusu olabilir. Daha çok soru sormak ve sabretmeyi öğrenmek bu tutulmada da çok etkili olacak.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu yorumları

Balık burç yorumları: Geçmiş ve gelecek arasında kararsızlıklar ve ne yapacağınızı bilememekle alakalı durumlar yaşayabilirsiniz. Duygusal dünyanıza yönelik kararlar almadan önce sakin kalmalı, problemleri çözme yeteneğinizi ortaya çıkartmalı ve değişimlere açık bir tutum göstermelisiniz.

Aşırıya kaçmayan, aşırılık sergileyen kişi ve ilişkilerden ayrışmak isteyebilir daha sakin, daha huzurlu bir beraberlik isteyebilirsiniz. Alacağınız kararlarda sezgilerinize güvenerek, sorunları sezgileriniz yoluyla çözmek size mutluluk getirebilir.

Yeni sezon için araştırmalar yapabilir ve daha butik ürünlerle gündeme gelmek isteyebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden destek almak iyi gelebilir. Meslek noktasında kariyer hedeflerinizi sorgulayabilirsiniz. Bu kadar çalışma ve emeğe karşılığını alamadığınızı düşünebilirsiniz.

Ay Tutulması 6 aylık süreçte Balık burçlarını nasıl etkileyecek?

Sizler 4. evinizden yaşayacaksınız bu tutulmayı. 4. ev de aile, yuva hanesidir. Ailenizle, kendi güvenceniz mahrem alanlarınızla birlikte sorumluluklarınızın arttığı bir dönem olabilir ama yakın kişilerden de destek alacağınız süreçler gelebilir.

Bilhassa kendinizi uzun süredir bu konularda yıprattıysanız buraya bir hareket gelecek. Uzun süredir kendinizi kapalı ve hapis gibi hissettiğiniz alanlarda artık açılmalar ve daha farklı düşünceler meydana gelecek. Hayatınızı bir bilgi havuzuna dönüştürebilirsiniz bu tutulmayla birlikte yeni okuma kitapları, rüya defteri tutma gibi. Özellikle mart ayında bu etkiler ortaya çıkacağı için marta kadar kendinize bir müddet vermelisiniz. Evinizde biraz zorluklar ve sıkıntılar varsa çözümü için B planları yaratabilirsiniz.


Mahrem dünyanızla, kendi iç dünyanızda ilgili bir şeyler yapabilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz mart ayına kadar bir süreç var. Bunu tamamladıktan sonra belki taşınırsınız, belki yeni alanlara yönelirsiniz, belki evinizi yenilersiniz. Bir yenilenme durumu da söz konusu olacak. Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı

Astroloji: Kasım ayında burçları neler bekliyor?


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.