Saadet Partisi’nden yeni video: Uygulamalar farklı olsa da dertler aynı!

Saadet Partisi WhatsApp’ın uygulamayı kullanmak için onaylamak zorunda bıraktığı sözleşmeye atıfta bulunarak bir video hazırladı: “Halkın sorunlarına kulak tıkayan yönetim anlayışını kabul etmiyoruz.”

saadet videosu

Saadet Partisi’nden yeni video: Uygulamalar farklı olsa da dertler aynı! (video aşağıda) 

Yeni paylaşılan videoda, vatandaşın geçim sıkıntılarına ve problemlerine yer verildi. WhatsApp’ın zorunlu kıldığı kullanım koşullarına gönderme yapan Saadet Partisi, hükumetin ‘yaşam koşullarını güncelleyemediğini’ belirttiği videoda, “Hayat pahalılığı, işsizlik, eğitim sistemi ve adalet konularındaki sorunlarımız gizli değil” ifadelerine yer verildi.


WhatsApp, kullanıcılarına son günlerde yeni gizlilik sözleşmesini kabul etmeleri, yoksa uygulamayı akıllı telefonlarından silmeleri yönünde bir uyarı gönderiyordu.

WhatsApp, yeni sözleşmeyi ve veri paylaşımı kurallarını 8 Şubat’a kadar kabul etmeyenlerin telefonlarından uygulamanın silineceği uyarısı yapıyordu.

Bu durum hem Türkiye hem de dünyanın dört bir yanında kullanıcıların WhatsApp uygulamasını silme kampanyasına katılmalarına yol açmıştı.

İşte Saadet Partisi’nin paylaştığı o video:


Saadet Partisi’nin geçtiğimiz günlerde paylaştığı “Alışverişin zam anı geldi!” başlıklı videosu da sosyal medyada büyük ilgi görmüştü.

İşte o video:

Halkın gündemi zamlar: Fiyatı en çok artan gıda ürünleri