SEO çalışmalarının önemi giderek artıyor

İnternet sitelerinin Google başta olmak üzere tüm arama motorlarının arama sayfalarında üst sıralarda yer alabilmesini çok daha kolay bir hale getiren hosting seçenekleri SEO hosting olarak adlandırılıyor. SEO hosting web sitelerinin SEO performansını tek başına etkilemiyor. Ancak, SEO performansı üzerinde önemli katkılar oluşturabilecek araçlar sunuyor. C Class IP adresi ya da optimizasyon araçları, internet sitelerinin arama sonuç sayfalarının üst kısımlarında yer alabilmesi aşamasında son derece önemli yere sahip bulunuyor.

SEO çalışmalarının önemi giderek artıyor

SEO hosting kullanıcılara sunduğu IP seçenekleri noktasında diğer web hosting paketlerinden ayrılıyor. Böylece sunucuda yer alan internet siteleri birbirlerinden farklı IP adreslerine sahip oluyorlar. Bu sayede sunucudaki herhangi bir sitenin iyi ya da kötü olarak değerlendirilebilecek SEO performansı sunucuda yer alan diğer web sitelerini engellemiyor. Bu hizmetlerin diğer web hosting paketlerinde olmaması ve yalnızca SEO hosting paketlerinde sunulması, SEO açısından SEO hosting paketlerinin diğer web hosting paketlerine göre bir adım önde olmasını sağlıyor.

LimonHost kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını gidermeye yönelik farklı web hosting paketleri sunuyor.  Sunulan hosting paketlerinin arasında; sunucu donanımı, IP adresi sayısı ya da e-posta hesabı gibi noktalarda bazı farklılıklar bulunuyor. Bu nedenle SEO hosting paketlerinin fiyatları, sunulan hizmetin içeriğine göre farklılık gösterebiliyor. LimonHost kullanıcıları 12, 24 ya da 36 aylık peşin ödemeli web hosting paketi satın alımlarında önemli indirimler elde edebiliyorlar.

LimonHost Kaliteyi ve Uygun Fiyatı Bir Arada Sunuyor

Linux işletim sistemine sahip hosting paketleri cPanel hosting olarak adlandırılıyor. Bu hizmet kapsamında barındırma hizmetleri cPanel kontrol paneli üzerinden yönlendiriliyor. Kontrol paneliyle internet sitesinin de sunucunun da yönetimi son derece hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Dünyada en çok tercih edilen kontrol paneli olarak ön plana çıkan cPanel diğer kontrol panellerine göre çok daha kolay bir kullanım imkanı sunuyor.

LimonHost kullanıcılarına 7 gün 24 saat telefon, e-mail ve canlı iletişim alternatifleri ile destek sağlıyor. LimonHost destek ekibi kullanıcıların cPanel ile ilgili sorularını yanıtladığı gibi meydana gelen problemler üzerinde inceleme de sağlıyor. cPanel hosting paketlerini tercih eden kullanıcılar LimonHost tarafından sunulmakta olan desteklerin tamamından yararlanabiliyorlar.

cPanel hosting paketleri kullanıcılarına son derece yararlı araçlar sunuyor. Sunduğu grafik arayüzü sayesinde herhangi bir teknik bilgiye sahip olmayan kullanıcılar dahi internet sitelerini kolaylıkla yönetebiliyor. cPanel Linux işletim sistemine sahip sunucularda çalışıyor. Beraberinde önemli otomasyon araçları da bulunuyor. Böylece önceden belirlenmiş olan işlemler kullanıcı müdahalesine ihtiyaç duyulmadan yerine getirilmiş oluyor.

cPanel hosting paketleri kullanıcılara sağladıkları kolaylık nedeniyle pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Kullanıcılar sunulmakta olan araçlar sayesinde alan adının kurulumu, FTP hesabının oluşturulması, veri tabanının yönetilmesi ya da alan adı uzantılı e-mail hesaplarının oluşturulması gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebiliyorlar. cPanel’in internet ortamında da pek çok yardım dokümanı bulunduğundan cPanel ile ilgili bir sorun yaşamaları durumunda kullanıcılar yalnızca hosting firmalarından değil kullanıcı platformlarında da yararlanma imkanına sahip bulunuyorlar.

Linux Sunucular İle Yüksek Performans Elde Edebilirsiniz

LimonHost sektördeki faaliyetlerine başladığı günden bu yana fiyatlarının avantajlı olmasına, performans odaklılığa ve müşteri ilişkilerine öncelik veriyor. İçerisinde kullanıcıların erişebildiği bilgileri ve verileri saklayan bunun yanı sıra bazı servislerin kullanımına izin veren bilgisayar sistemleri sunucu olarak adlandırılıyor. Linux işletim sistemleri üzerine konuşlandırılan ve Linux paketlerinin ve yazılımlarının çalıştırılmasına izin veren sunucu ise Linux sunucu olarak biliniyor. Farklı içeriklere sahip hizmetleri ile LimonHost kullanıcılarına Linux sunucu için aradıkları tüm özellikleri sunmaya özen gösteriyor.

LimonHost’un Cluster mimari altyapısı ile oluşturulmuş olan Linux sunucuları, % 99.9 uptime oranı ile erişilebilirlik hizmeti sağlıyor. LimonHost tarafından yapılan teknik bakımlar haricinde herhangi bir kesinti yaşanması söz konusu olmuyor. Sunuculardaki veriler, ISO 27001 standardı ile yönetilmekte olan ve tüm olağanüstü durumlarda çalışabilecek şekilde tasarlanmış olan Tier3 Data Center tam yedekli veri merkezinde saklanıyor.

LİmonHost’un tüm sunucularında 40gbit yedekli network ve 100 mb sınırsız internet bulunuyor. Lİnux işletim sistemi alt yapısı ile kurulan web sitesi barındırma hizmeti ise Linux hosting olarak tanımlanıyor. Limon Host kullanıcılarına hem Windows hem de Linux hosting hizmeti sunuyor.

Virtual Dedicate yani VDS, sunucuların donanımsal olarak bölünmesi ile oluşturulan bir sunucu çeşidi oluyor. VPS (Virtual Private) sunucu ise fiziksel sunucuların sanallaştırma yazılımlarının kullanılmasıyla birden fazla sunucuya dönüştürülmesi ile elde ediliyor. LimonHost’un tüm sunucu planları Cloud teknolojisi ile belirlenmiş olan periyotlarda otomatik olarak yenileniyor. LimonHost kullanıcıları sunucu satın alma işlemini tamamlamalarının ardından ihtiyaçları olan her konuda LimonHost’un uzman teknik ekibinin desteklerinden 7/24 yararlanabiliyorlar.