%76’ya varan indirimlerle yeni sezon gömlek modelleri D’S Damat’ta!

Erkek giyimi söz konusu olduğunda gömleğin yeri çok önemlidir. Hem şık olmanın hem de tarzınızı yansıtmanın anahtarı gibidir. Birbirinden farklı renk ve desenlerde gömlek modelleri bulunmaktadır. Her yıl erkek modasında farklı farklı rüzgarlar esse de gömlek her zaman koleksiyonların ilk parçası olmaktadır. Günlük hayattan iş hayatına ve özel günlere kadar gömlek her yerde rahatlık ile giyilebilmesi ile de büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

ds damat yeni sezon gömlek

Klasik ve spor tarzın ortak noktalarından biri de gömlektir. Beyaz, siyah, mavi renkli gömlekler başta olmak üzere pek çok erkeğin dolabında yer alan klasik gömleklerdir. Soft ya da canlı renklerde gömleklerde birkaç sezondur çok trend olmaktadır.

Her erkeğin tarzı çok özeldir. Sadece renk değil gömleğin modelinden hangi pantolon ile kombin yaptığına kadar içerisinde çok fazla detay içermektedir. Klasik bir pantolonu çok şık bir gömlek ile tamamlayarak tarzını en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

Yeni sezon gömlek modelleri ile dikkat çeken D’S Damat’ın koleksiyonunu incelemelisiniz.  Takım elbise içerisinde giyebileceğiniz gömlek modellerinden günlük hayatta giyebileceğiniz modellere kadar koleksiyonda yer verilmiştir. Şık ve iddialı tasarımları iler erkek giyimine yön veren son tasarımları arasından uzun zaman aradığınız modelleri kolay bir şekilde bulmak için iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. %76’ya varan indirimler ile de gömlek alışverişini daha da eğlenceli bir hale getirmektedir.

indirimli gömlek modelleri

Yeni sezon gömlek modelleri

Bir erkeğin stilini oluşturan en önemli parçalardan biri olan gömlek geçmişten günümüze kadar vazgeçilmez bir yere sahiptir.

D’S Damat bu sezon hazırladığı koleksiyonu ile hem klasik hem de spor tarza sahip olan erkeklere hitap etmektedir. İş hayatında kumaş pantolonlar ya da takım elbiseler daha çok tercih edilmektedir. Günlük hayatta ise daha renkli, kareli ya da çeşitli desenlerden oluşan gömlekler ise daha çok giyilmektedir.

Siyah renk başta olmak üzere lacivert, mavi ve tonları, hardal, turuncu, bordo, yeşil ve çok daha fazla renk seçeneği ile dolabında yenilik isteyenler için şık ve kaliteli gömlek modelleri tasarlanmıştır. Bu modellerin yanında ekoseli, kareli ve renk desenli gömlekler ile de hayatınıza renk katabilirsiniz.

Klasik yakadan brit yakalara ve küçülen yakalara kadar tasarımlarda bulunan imza dokunuşları ile de karizmatik duruşunuzu ön plana çıkarabilirsiniz. Slim fit gömlek, erkek modasında en sert rüzgarları estiren gömlek modeli olmuştur. Üste oturan bir model olması ve kattığı hava ile de hem günlük hayatta hem de iş hayatında çok fazla tercih edilmektedir. D’S Damat, yeni sezon gömlek modellerinde de birbirinden farklı ama ve hoş gömleklere yer vermiştir.

ds damat indirim

Gömlek seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Gömlek denince ilk akla gelen düz ve beyaz gömlek, takım elbiseleri tamamlamaktadır. Gömlek seçerken dikkat edilmesi gereken çeşitli noktalarda bulunmaktadır. Bu noktalar;

  • Kumaş seçimi
  • Yaka detayı
  • Takılacak kravata göre düğmeli ya da düğmesiz olması

gelmektedir. Yüz tipine uygun olacak şekilde gömlek yakası seçilmelidir. Eğer dar ve uzun bir yüz hattına sahipseniz geniş yaka; yuvarlak yüz hattına sahipseniz yuvarlak yaka tercih edilmektedir. Klasik yaka gömlekler ile takım elbise arasında birbirlerini tamamlayan çok hoş bir uyum vardır.

İş hayatı için ise Brit yaka gömlekler idealdir. Kravatın destekleyen düğme detayları ile de güzel durmasını sağlamaktadır. Dar kravat takacaksınız küçülen yaka gömlekler ile kombinleyerek dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.  Klasik gömlekler her zamanda moda olacaktır. Ancak renk ve desenlerde bambaşka bir hava katmaktadır. D’S Damat yeni sezon gömlek modellerinde de size yakışan bütün detaylara sahip olması ile de gelecek sezonlara da yön vereceği görülmektedir.

Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.