Astroloji: 24 – 30 Mayıs 2021 haftalık burç yorumları

Astroloji: 24 – 30 Mayıs 2021 haftalık burç yorumları! Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

burç yorumları

Astroloji: 24 – 30 Mayıs 2021 haftalık burç yorumları! 24 Mayıs, 25 Mayıs, 26 Mayıs, 27 Mayıs, 28 Mayıs, 29 Mayıs ve 30 Mayıs tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları…

Satürn, 24 Mayıs ve 12 Ekim tarihleri arasında Kova burcunda gerileme yaşayacak. Satürn retrosu geçmişte yaptıklarınızın karşılığını alma zamanı! Geçmiş yaşantılardan yola çıkarak hataları tespit etmek ve onları düzeltmek için harika bir fırsat olabilir. Eğer aynı hataları tekrar yaparsanız Satürn gerilemesinde farklı sonuçlar almayı beklemeyin! Geçmişe bakmak yerine, geçmişte yaşadıklarınızdan ders almak ve hayatımızı düzenlemek önemlidir. Bu süreçte hayatınızda neleri yarım bıraktıysanız, onların üzerine gidebilirsiniz.


Merkür gezegeni 26 Mayıs’ta, kendi yönettiği İkizler burcunda geri (retro) hareketine başlayacak. Tüm yeni başlangıçlarınızı, projelerinizi bu tarihe kadar tamamlamanızda, sonrasında ise yeni girişimlere, yeni başlangıçlara koyulmamanızda fayda var.

26 Mayıs tarihinde Yay burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma düşünce olarak daha esnek olmamız gereken durumları önümüze getirecek. Aşırıya kaçmamak ve şartları iyi değerlendirmek konusuna dikkat çekecek. Türkiye’yi daha çok sağlık, çalışma şartları ve gündelik akışın düzenlenmesi konularında etkileyecek. Tutulmanın etkisiyle yatırımlarda güvenli adımlar atmak şart. Önümüzdeki 6 ay borsa ve kripto para konularıyla ilgili tehlikeli bir dönem.

Ay tutulmasıyla seyahatler, eğitim hayatı ve yabancı ülkelerle olan işlerimiz ile ilgili içinden geçtiğimiz belirsizlikler son bulabilir. Fanatik ve abartılı davranışlardan uzak durmalıyız. Yapamayacağımız sözler vermemeli, insanların kırılmasını da göze alarak “hayır” diyebilmeliyiz.

koç burcu

Koç burcu 24 – 30 Mayıs haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Yüksek öğretim, yurt dışı konuları üzerine odaklanıyoruz. Geleceğimiz ile ilgili önemli kararlar alabileceğimiz ve hedeflerimizi belirleyeceğimiz bir döneme giriyoruz. Bu dönemde, sonuçlanmasını beklediğimiz hukuku bir süreç nihayet sona erebilir. Uzun zamandır beklediğimiz bir seyahati gerçekleştirebiliriz. Sosyal medyada ve kardeş, kuzen, komşu ilişkilerinde daha sakin ve anlayışlı olmamızda yarar var.

12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu sürecinde kişisel görünüş ve bakımınızla meşgul olabilirsiniz. Elinizde bir güç veya otorite varsa, bunu kötüye kullanırsanız bu geri tepebilir. Tecrübe kazanmaktan endişe etmeyin. Evde kalmaktan hoşlanabilirsiniz. Hiçbir konuyu yarım bırakmamanız gerekiyor. Geçmişte yarım bıraktığınız konular, projeler, işler varsa bunlar önünüze gelebilir. Sosyal çevreniz ön planda olabilir. Arkadaşlık ilişkilerinde zorluklar, sınavlar yaşayabilir, araya mesafe koymak isteyebilirsiniz.

Ay tutulması eğitim konularınızı netleştirirken, seyahat konularında beklenmedik durumlar geliştirebilir. Kendi akrabalarınız ve eşinizden dolayı olan akrabalarınız ile ilgili konu ve meseleler tekrar ortaya dökülebilir. İletişim kuramadığınız kimselerle konuşmaya başlayabilirsiniz. Bilgilerinizin size neler kattığını, farkında olmadığınız çoğu bilgiye vakıf olduğunuzu görebilirsiniz.

boğa burcu

Boğa burcu 24 – 30 Mayıs haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda nihayet arzu ettiğimiz sonuçlara ulaşabilir, güzel haberler alabiliriz. Yeni yatırımlar konusunda kafamızdaki planlar netleşebilir. Borçlarımız ya da yapmamız gereken ödemeler her ne kadar huzursuz bir ruh hali içinde olmamıza sebep olsa da yine de mücadeleci bir ruh hali içinde olacağız. Spekülatif yatırımlar beklemediğimiz bir gelir kazandırabilir. Ancak temkinli olmaya devam etmeliyiz.

12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu, maddi güvencenizi korumak ve finansal düzenlemeler yapmak açısından sizlere sorumluluklar yükleyebilir. Bu süreçte anne, baba, patron, aile büyükleri gibi otorite figürleriyle ilişkinizde, iletişiminizde sınanabilirsiniz. Sakin, sabırlı ve iyi iletişim kurmanız önemli olacaktır. Çalışma hayatınızda, çalışma koşullarınızla ilgili bu durumlara dayanıklı olmanız gerekebilir.

Boğa burçları uzun süredir Satürn’ün tetiklediği değişim ve olgunlaşma rüzgarını alıyor ve bir boğa olarak güven alanını korumaya çalışıyordu. Ay tutulması değişime olan dirençlerinizi kırabilecek bir hanede gerçekleşirken, ekonomik anlamda uzun dönemleri içeren belirsizliklerinize cevaplar verecek olabilir.

ikizler burcu

İkizler burcu 24 – 30 Mayıs haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Karşıt burcumuzda gerçekleşen bu dolunay döneminde ikili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktamız haline geliyor. İlişkimiz yoksa, şanslı bir döneme giriyoruz. Hayatımıza uzun zamandır beklediğimiz yeni biri girebilir. Eğer ilişkimiz varsa, ciddi kararlar alabilir, evlilik yolunda ilerleyebiliriz. Yolunda gitmeyen bir ilişkiyi sonlandırmamız ihtimali de var. Bu arada yeni ortaklıklar ve iş birlikleri açısından da güzel bir dönemdeyiz. Yeni iş anlaşmalarına imza atmamız da mümkün.

12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu, eğitim konularında sizi sınayabilir. Akademik hayatınızda zorluklara neden olabilir, eğitim hayatınızın yarım kalması söz konusu olabilir. Ne istediğinizi bulmaya çalışabilirsiniz. Bu süreçte kafanız karışık olsa da kalıcı başarılar kazançlı adımlarla gelebilir. Retro esnasında öğrenme veya iletişim becerileri konularında olumlu etkiler alanlarınız da olabilir. Hayata bakış açınız değişebilir, daha ciddi bakmayı öğrenebilirsiniz. Bu süreçte sorumluluklarınız artabilir. Hayatınızda sürekli değişiklik yapmak yerine istikrar aramanız faydalı olacaktır.

İkizler burçları Ay tutulmasından en çok etkilenecek burçlardan birisi. Son 6 aydır uğraştığınız ve kafa yorduğunuz şeyler için cevapların alınacağı, belirleyici olayların gerçekleşeceği bir hafta yaşayacaksınız. İlişki, eşiniz, evlilik/ortaklık konularında haberler ve gelişmeler sizi bekliyor.

yengeç burcu

Yengeç burcu 24 – 30 Mayıs haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: İş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor. Çok çalışacağımız, çok emek sarf edeceğimiz bir sürece giriyoruz. Yeni bir iş ortamında çalışmaya başlayabilir, yeni ekip arkadaşlarımıza alışmaya çalışabiliriz. Biraz adaptasyon sorunları yaşamamız mümkün. Çalışmıyorsak, günlük yaşamamızda bazı rutinler bizi strese sokabilir ve akrabalarımızla tartışmalar yaşayabiliriz. Sağlık açısından hassas günlerdeyiz. Rutin doktor kontrollerini aksatmamalıyız.

12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu sürecinde aileye düşkünlüğünüz artabilir. Kendinizi daha duygusal hissedebilirsiniz. Bu süreçte ödemeler ve alacaklar konusunda sorunlar, gecikmeler yaşanması muhtemeldir. Bu süreçte açgözlülük, uyumsuzluk gösterenler bu süreci zorlanarak geçirebilirler.

Yengeç burçları için kafa karışıklığının bittiği bir dönem olabilir. İş hayatında belirsizliklerle uğraşan yengeçler için son altı ay zor geçmiş ise bu dönemde kararlar alacak ve işinizde çalışıp/çalışmayacağınıza dair kafanızı netleştirecek olabilirsiniz. Sağlık konularında sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız.

aslan burcu

Aslan burcu 24 – 30 Mayıs haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: İkili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Sosyal hayatımız renkleniyor. İlişkimiz yoksa aşktan yana şansımız son derece açık. Her an sürpriz bir aşk başlayabilir. İlişkimiz varsa, mevcut partnerimizle çok eğlenceli ve hareketli bir dönem geçirebiliriz. Bol bol hobilerimiz ve keyif aldığımız alanlara vakit ayırabiliriz. Macera hevesimiz artıyor. Çocuk sahibi olmak istiyorsak sürpriz bir hamilelik söz konusu olabilir. Eğer çocuklarımız varsa, onlarla ilgili güzel haberler alabiliriz.

12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu sürecinde evlilik ilişkileri ön planda olabilir. Ailede en zor görev eşlere düşebilir. Eşinizi üzerek sorumluluk almasını beklemek yanlış olacaktır. Aile içinde sorumlulukları paylaşmanız, uzlaşmacı olmanız ilişkinizin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayacaktır. Bazı Aslan burçları özellikle yaratıcılık veya tasarım gerektiren bir işte çalışıyorsanız zorlanmanız olasıdır. Bu sürecin geçici olduğunu bilmenizde fayda var. Bu süreçte yarım kalan projelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Aslan burçları için gelecek hedef ve hayallerini gerçekleştirme zamanı. Son aylarda üzerinde çalıştığınız ve geleceğinizi şekillendirmesini istediğiniz proje ve gündemleriniz meyvelerini verecek. Bir topluluk ve grubun içine girebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki değişimler sizi şaşırtabilir. Tutulma etkisiyle büyük bir aşka yelken açıyor olabilirsiniz.

başak burcu

Başak burcu 24 – 30 Mayıs haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Ev ve aile ilgili konularda uzun zamandır süregelen bir konunun nihayet sonuca ulaşması mümkün. Gayrimenkuller ya da aile meseleleri ile ilgili fikir ayrılıkları stres yaşamamıza ve kendimizi sert sözlerle ifade etmemize neden olabilir. Taşınma ya da tadilat konuları gündeme gelebilir.


12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu esnasında kişisel gelişim ve sağlık konularında ilgilenebilirsiniz. Sağlığınıza özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Günlük hayat karmaşası içinde sağlığınıza özen gösteremeyebilirsiniz. Bu yüzden planlı programlı hareket etmeniz, dinlemeniz ve önleyici tedbirler almanız faydalı olacaktır.

Başak burçları için ev ve yaşam alanında değişimler olacaktır. Arsa/ev ve tapu gibi al/sat işlerinizin gerçekleşebileceği ya da ev içi tadilat/değişiklik konularınızın gelişeceği bir haftadan geçeceksiniz. İşverenlerinizden haberler alacak, iş hayatınızda rahatlama ve ilerleme kaydedeceksiniz.

terazi burcu

Terazi burcu 24 – 30 Mayıs haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Yakın çevre ve kardeşlerimizi ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Kardeşlerimiz, kuzenlerimiz ve yakın çevremiz ile ilgili bir sorunu çözebilir, onlara destek verebiliriz. Sosyal medyada çok aktif olabileceğimiz bir sürece giriyoruz. Kullandığımız sözlere dikkat etmemiz ve internet üzerinden alışveriş yaparken kontrollü davranmamızda yarar var. Uzun zamandır istediğimiz bir eğitim varsa, başlamak için çok uygun bir dönemdeyiz. Çok sayıda kısa yolculuk yapabilir, yeni anlaşmalara imza atabiliriz.

12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu esnasında evliliğiniz veya ilişkinizde kendinize birtakım sorular sorabilirsiniz. Böyle bir dönemin başlangıcı diyebiliriz. Bu süreçte bazı Terazi burçları çocuk ruhunu tekrardan yakalayabilir. Retro süreci bazı Terazi burçları açısından da yaratıcı bir dönem olabilir. Uzun süredir kendinize vakit ayırmadıysanız bu süreçte dinlenmek için fırsat bulabilirsiniz. Dinlenirken birçok konuyu sorgulayabilirsiniz.

Teraziler daha önce seyahat edebildiler mi bilemeyiz ama bu tutulmanın seyahat edebilecek yegane burçlarından olacaklar. Akraba ziyareti ya da iş sebepli seyahat ediyor olacaksınız. Dersleri ve eğitim konuları hızlanan bir diğer burçta terazi burçları olacak. Kardeş ve yakın akrabalarınızla görüşecek ya da kendilerinden haberler alacaksınız.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 24 – 30 Mayıs haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Finansal konular ve kendi öz değerimiz üzerine odaklanıyoruz. Kendimize olan güvenimiz bu dönemde artış gösterebilir. Karşımıza yeni iş fırsatları çıkabilir. Yeni yatırımlar yapabilir, yeni girişimlere el atabiliriz. Uzun zamandır beklediğimiz bir ödemeyi nihayet alabiliriz. Bu süreçte, konfor ihtiyacımız artacağından, harcamalarımızda dikkatli olmakta ve aşırıya kaçmamakta fayda var. Gayrimenkul satın alabilir ya da evimize yeni eşyalar alabiliriz.

12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu, sizleri büyük işler konusunda aceleci adımlar atmamanıza vurgu yapıyor. Bu süreçte kendini bir yere ait hissetmeme durumu yaşayanlarınız olabilir. Kendinizi kim olduğunuzu anlamak ya da anlatmaya çalışırken bulabilirsiniz. Satürn, yaşamdan alacağınız dersleri ve gerçek olanla olmayan arasındaki çelişkiyi yaşatabilir. Sizler için tereddütlü bir dönem olabilir. Kafa karışıklığı yaşanabilir. Kafanızın net olması için kararlı olmanız ve güçlü bir irade sergilemeniz gerekebilir.

Akrep burçları ne zamandır beklediği ekonomik özgürlüğe kavuşuyor. Uzun zamana yayılmış projeleriniz ya da işlerinizin karşılığında görmeniz gereken değeri görecek, yeteneklerinizi paraya çevirebildiğinizi fark edeceksiniz. Para ve ekonomik konularda gelişmelere açık, kazanç dolu bir dönem başlıyor.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 24 – 30 Mayıs haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Kişiliğimiz ve dış dünyaya yansıttığımız imajımız ön plana çıkacak. Hayat amacımızın kafamızda iyice netleşeceği, yolumuzu çizebileceğimiz bir döneme giriyoruz. Yolunda gitmeyen kişisel ilişkilerimizi ve geçmişten gelen, sürüncemede kalmış konuları artık sonlandırıyor olacağız. Öte yandan, hayatımıza yeni insanlar girebilir ve yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Kendimizi açık ve net olarak ifade edebileceğimiz, bu sayede çevremizin hayranlığını kazanabileceğimiz bir süreçteyiz.

12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu esnasında maddiyata yönelebilirsiniz. İletişimsel anlamda sorunlar yaşanabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Ayrıca eğitim hayatında zorluklar yaşayan Yay burçları olabilir. Bu süreçte duyma veya konuşma sorunları yaşayanlarınız olabilir. Seyahatler ve ulaşım konularında da gecikmeler, sorunlar ve zorluklar yaşanabilir.

Yay burçları, tutulmanın asıl burcu sizsiniz. Uzun soluklu işlerinize, sıkıntılarınıza ve beklentilerinize cevaplar alma zamanı geldi. Yapabilmiş misiniz, becerebilmiş misiniz, eksikseniz nerelerde ve hangi konularda bu tutulma ile fark edecek, zamanında çok çalışmışsanız karşılıklarını alacaksınız.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 24 – 30 Mayıs haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu Dolunay bizi bilinçaltımızla yüzleştirecek gibi görünüyor. İç dünyamızda inişler ve çıkışlar yaşayacağımız bir dönemdeyiz. Sezgilerimiz artabilir ve günlük yaşamın yaşattığı sıkıntılar yüzünden maddi dünyadan bir süreliğine uzaklaşmak isteyebiliriz. Fiziksel ve ruhsal olarak dinlenmek, bu arada eğer kötü bir alışkanlığımız varsa (sigara vb.) bırakmak için çok uygun bir zaman. Sağlığımıza dikkat etmeli, kendimizi zihinsel olarak rahatlatmak için sanatsal faaliyetler, meditasyon gibi araçlara yönelmeliyiz.

12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu sorumluluklarınıza daha çok ilgileneceğinize vurgu yapacak. Maddi konularda bu konuda sınanabilirsiniz. Kendi değerinizi fark etmekte ve başkalarına fark ettirmekte zorlandığınız bir süreç olabilir. Bu da sizi psikolojik olarak yorup yıpratabilir. Bu süreçte yapacağınız her şey normalden daha zor gelebilir. Bu sürecin geçici olduğunun bilincinde olarak sağlam durmakta fayda var. Tutumlu olmak veya çalışkan olmak size fayda sağlayacaktır.

Oğlak burçları hayatı sorumluluklar ve görevler üzerinden yaşamayı severler, yönetmeyi sevdikleri bu hayatta akışına bırakmak çok zordur. Bu tutulma iş hayatındaki kontrolünüzü akışa bırakmak ile ilgili sınavlardan geçebilir, elinizden geleni zamanında yapmışsanız geride kalmış bir işin tekrar kucağınıza düştüğünü gözlemleyebilirsiniz. Sağlık açısından hassas bir dönemdesiniz.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 24 – 30 Mayıs haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Sosyal çevremiz, arkadaşlarımız ve hayallerimiz ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Sosyal ortamlarda bir güneş gibi parlayabiliriz. Keyif alacağımız organizasyonlara katılabiliriz. Arkadaşlarımızdan her konuda destek göreceğiz. Bize yeni kapılar açacak farklı insanlarla tanışmamız da mümkün. Bize zarar verdiğini düşündüğümüz birini hayatımızdan çıkarabiliriz. Gelecek planlarımız bu dönemde daha da netleşecek. Kariyer kazançlarımız ile ilgili de şanslı bir dönemdeyiz. Bir terfi ya da zam söz konusu olabilir.

12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Sorumluluklarınız ile sınanabileceğiniz bir süreç diyebiliriz. Yükleriniz altında nefes almakta güçlük çekebilirsiniz. Hayatınızın her alanında tereddütlere neden olabilecek bazı enerjiler olabilir. Bu dönemde sorumluluk alıp çok çalışmanız, pratik ve disiplinli olup planlar yapıp buna uygun davranmanız gerekebilir. Sorunlarınıza gerçekçi bir şekilde yaklaşmanız, buna göre çözümler üretmeniz gerekebilir. Özellikle çocukluk dönemlerinde zorluklar yaşadıysanız bu konular önünüze gelebilir ve farkındalıklar yaşayabilirsiniz.

Kova burçları için gelecek hayalleri ve ideallerinde değişimler olabilir. Yeni çevre ve kişilerle önemli tanışmalar yaşayabilir ve arkadaş çevrenizde değişiklikler gözlemleyebilirsiniz. Bazı çevrelerle ve arkadaşlarla alakanızı kesmeye karar verebilirsiniz. Aşklar ve çocuklarla ilgili sorumluluklar açısından önemli günler. Görünür olmak adına attığınız adımların sonucuyla, popülariteniz artabilir.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 24 – 30 Mayıs haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Kariyer ve sosyal statümüzle ilgili gelişmeler ön plana çıkıyor. Kariyerimizde bir yenilenme ve dönüşüm dönemine giriyoruz. Üstlerimizle iyi iletişim kurabileceğimiz, fikirlerimizi dinletebileceğimiz bir süreçteyiz. Uzun zamandır istediğimiz bir mevkiye bu dönemde ulaşabiliriz. Yaratıcı projelerimiz takdir toplayabilir ve tüm dikkatleri üzerimize çekebiliriz. İş arıyorsak, bu süreçte iş bulmamız büyük bir olasılık. Ev ve aile konularında da olumlu gelişmeler olabilir. Evlilik ya da çocuk sahibi olma kararı alabiliriz.

12 Ekim’e kadar devam edecek Satürn retrosu sürecinde içinize kapanmak isteyebilirsiniz. Yalnız kalmak isteyenleriniz olabilir. Kendinizi daha güvensiz hissedebilir, melankolik bir ruh haline bürünebilirsiniz. Bu süreçte herhangi bir konuda sorun yaşadığınız zaman, bunun çözümü noktasında sabırlı olarak bu süreci mantıklı bir şekilde değerlendirerek geçirmeye çalışmanız faydalı olacaktır. Duygu ve mantık dengesini kurmak, hayatınızı kolaylaştıracaktır. Satürn bu süreçte hayatınızda kalıcı sonuçlar elde edebilmeniz adına sizleri bazı derslerle sınayabilir ve bunları sizlere yavaş yavaş öğretebilir. Sağlığınıza dikkat etmenizde de fayda var.


Balık burçları için tutulma zamanları, ebeveynleri ve aileleriyle ilgili önemli kararlar aşaması olarak yaşanabilir. İş hayatınızda güzel gelişmeler yaşarken bunun ailenize olan yansımasını nasıl şekillendireceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Eşiniz, hayatında bir sayfayı kapatırken bunun etkilerini ailece hissedecek olabilirsiniz.

Instagram’da takip edin / Astroloji


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.