Astroloji: Kanlı Süper Ay Tutulması burç yorumları

Astroloji: Kanlı Süper Ay Tutulması burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Ay Tutulması burç yorumları

Astroloji: Kanlı Süper Ay Tutulması burç yorumları. (aşağıda) Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları…

Bu tutulma bizi haberler, bilgi, iletişim, uzaklar, yabancılar, ticaret, zihinsel konularla alakalı olduğunu söyleyebiliriz. Tutulma derecesine Balık burcunda oldukça güçlü olan Jüpiter’in uzak toleranslı da olsa bir açı içerisinde olduğunu görüyoruz. Kare açı olması sebebiyle Jüpiter’in biraz bozuk taraflarını tutulma konularına dahil edecektir ama her durumda büyüme, genişleme, şans bizimle olacaktır diyebiliriz. Kare açı sebebiyle dönem biraz kaotik, abartılı ve fazla özgüvenli bir şekilde cereyan edebilir.


Bu dönemde vadettiklerimizde, verdiğimiz sözlerde biraz abartılı olmaya eğilim gösterebiliriz, ayaklarımız yere basmayabilir, durumları abartabilir, inançsal anlamda fanatizme kaçabiliriz. Satürn’ün de geri harekette olduğu bu dönemlerde beklentilerimizin veya vaatlerimizin ne kadar tutarlı ve gerçekçi olduğunu sorgulayarak hareket etmekte fayda var.

Bu tutulma düşünce olarak daha esnek olmamız gereken durumları önümüze getirecek. Aşırıya kaçmamak ve şartları iyi değerlendirmek konusuna dikkat çekecek. Türkiye’yi daha çok sağlık, çalışma şartları ve gündelik akışın düzenlenmesi konularında etkileyecek. Tutulmanın etkisiyle yatırımlarda güvenli adımlar atmak şart. Önümüzdeki 6 ay borsa ve kripto para konularıyla ilgili tehlikeli bir dönem.

• Hayatımızdaki önemli konuları önce daha karmaşık hale getirip sonra çözmeye eğilimli olabiliriz.

• Başımıza gelen olayları ve konuları abartmaya, olduğundan daha büyük ve daha etkili göstermeye, anlatmaya da eğilimli oluruz.

• Başımıza gelen olaylara iyimser, daha umut dolu, bardağın dolu tarafını görecek şekilde değerlendirmede daha başarılı oluruz.

• Riskler almaya, gözü kapalı bir şekilde olaylara atlamaya, cesur davranmaya daha yatkın oluruz.

• Elimizdeki işleri büyütmek, genişletmek için daha azimli ve hırslı olabiliriz.

Astroloji: Kanlı Süper Ay Tutulması burç yorumları

koç burcu

Koç burcu Kanlı Süper Ay Tutulması burç yorumları

Koç burç yorumları: Ay Tutulması, yurt dışı, eğitim, ticaret, hukuk konularını etkiliyor. Davanız varsa ya da ticaretle uğraşıyorsanız 26 Mayıs ve sonrasında işleriniz hızlanabilir. Hafta sonu başlayacak Merkür retrosunda özellikle finans konularında araştırmadan yatırım yapmamalı ve riskli durumlardan kaçınmalısınız. Ayrıca gerileme zamanı geçmişten haberler almanız mümkün.

Agresif ve dikkatsiz hareketleriniz zor durumlara yol açabilir. Özellikle yolculuklar sırasında dikkatli olmalısınız. Sinirli ve dikkatsiz hareketleriniz rahatsız edici durumlara neden olabilir. Eğitim hayatınızla ilgili bir takım olaylar huzursuz olmanıza neden olabilir. Yurt dışı işlerinizde aksilikler yaşanabilir. Spor yaparken dikkat etmelisiniz zira sakatlıklar yaşanabilir.

Hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Özellikle eğitim hayatınız ve yurt dışı bağlantılı işlerinizle ilgili bir dönüm noktasına geldiniz. Bu dönemde alacağınız kararlar önümüzdeki ayları etkileyebilir. Hukuki sorunlar konusunda daha dikkatli hareket etmeniz gerekiyor.

İlişkilerle ilgili aktif adımlar atabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Mevcut ilişkide sorunları çözmek için hareket edebilirsiniz. Takip eden günlerde kredi ve borç konuları ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

boğa burcu

Boğa burcu Kanlı Süper Ay Tutulması burç yorumları

Boğa burç yorumları: Ay Tutulması’nda bir borç ya da ödenmesi gereken bir para gündeminize yerleşebilir. Bu konuyu tamamlamak üzere harekete geçebilirsiniz. Hafta sonu başlayacak Merkür retrosunda, iş konusunda önünüzü görmekte zorlanabilir ve biraz karamsar ruh haline bürünebilirsiniz. Bu süreçte kariyerde yapmak istediklerinize odaklanmalı ve retro bitiminden sonra harekete geçmelisiniz.

Özellikle ortak kaynaklar, vergi, sigorta, miras, kredi gibi konularda çok dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Parasal konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Kredi kullanmak, borç almak, borç vermek gibi faaliyetler için de hiç uygun bir zaman dilimi değil! Ortak yatırımlarla ilgili radikal gelişmeler yaşayabilirsiniz. Miraslarla ilgili önemli haberleri alabilirsiniz.

Öte yandan kendinize vakit ayırmak, kafanızı dinlemek, hobilerle uğraşmak size iyi gelebilir. Sizi geliştirecek eğitim konularının üstüne eğilebilirsiniz. Risk ve tehlike içeren aktivitelerden uzak durmanızda fayda var. Sakarlıklara karşı da dikkatli olmalısınız. Sağlığınızı riske atabilecek her türde faaliyetten uzak durmanızda fayda var.

Boğa burçları uzun süredir Satürn’ün tetiklediği değişim ve olgunlaşma rüzgarını alıyor ve bir boğa olarak güven alanını korumaya çalışıyordu. Ay tutulması değişime olan dirençlerinizi kırabilecek bir hanede gerçekleşirken, ekonomik anlamda uzun dönemleri içeren belirsizliklerinize cevaplar verecek olabilir.

ikizler burcu

İkizler burcu Kanlı Süper Ay Tutulması burç yorumları

İkizler burç yorumları: Gündeminizde ilişkiler olacak. Bunu sadece ikili ilişki olarak algılamamalısınız. Ortaklıklar, aileyle olan ilişkiler, arkadaşlıkları da düşünebilirsiniz. Ay Tutulması zamanında ilişkilerle ilgili önemli kararlar almak isteyebilirsiniz.

Fakat bu hafta aynı zamanda Merkür retrosu başlıyor ve ani kararlar vermemek gerekiyor. Çünkü ani kararlar var olan ilişkilerde yüksek tansiyonlu durumlar oluşturabilir. Retro zamanı dilediklerinizi söylerken yanlış anlaşılma olasılığınız yüksek. Ayrıca taşınma ile ilgili konular gündeminizde olabilir.

Sorun yaşadığınız bir ilişkiniz varsa, bu dönemde ayrılık çanları çalabilir. Fakat sorunları aşmanız durumunda, ilişkiyi resmi bir zemine taşımayı düşünebilirsiniz. Öte yandan, hayatında kimse yoksa, bu dönemde uzun vadeli olacak biriyle tanışabilirsiniz. Ay tutulması sizi ilişkiler konusunda bir nevi testten geçirebilir.

Eski sevgililerden haberi alabilirsiniz. Kafanız karışabilir. Duygusal olarak kendinizi çıkmazda hissedebilirsiniz. Değersizlik duygusu ön plana çıkabilir. Mümkün olduğunca mantıklı hareket etmeniz gerekiyor. Sözleşmeler konusunda iki kere düşünmenizde fayda var.

Yaratıcılığınız oldukça yüksek olacak. Hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. İlerleyen günlerde işlerinizi halletmeniz gerekecek. Yanınızda çalışan kişilerle ilgili karar alabilirsiniz. Yeni bir eleman almanız söz konusu olabilir. Açık düşmanlıklar ve rekabet konusunda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sakin ve sağduyulu hareket etmeniz de fayda var. Rekabet içeren durumlardan uzak durmanız faydalı olacaktır.

yengeç burcu

Yengeç burcu Kanlı Süper Ay Tutulması burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Kanlı Ay Tutulması’nda iş hayatınızla ilgili bazı değişimler yaşanabilir. Fakat bu değişimler sizin yararınıza olacaktır. Yine eğitimi devam eden Yengeç burçları için güzel etkiler devrede olacak. Eşler, kardeşlerden yana da şansınız kuvvetli. Ancak her şey güzel gidiyor derken hafta sonu başlayacak Merkür retrosu, işlerinizin yavaşlamasına neden olabilir. Sakın canınızı sıkmayın.

Birlikte çalıştığınız kişiler değişebilir, yeni bir iş ortamına geçiş yapabilirsiniz. Diyet ve spora başlamanız mümkün. Uzun zamandır kilo vermek istiyorsanız başlangıç yapmak için uygun bir dönemde olacaksınız. İşlerinizi hallederken yüksek efor sarf etmeniz gerekecek. Kendinizi fazla yormamaya çalışın. Aksi takdirde sağlığınız risk altına girebilir.

Günlük yaşamınızda rutinlerini değiştirmenizi gerektirecek bazı sorunlar yaşanabilir. Bu dönemde sağlık konularına da gereken özeni göstermenizde büyük fayda var. Spor yapıyorsanız, sakatlıklara dikkat edin. Evcil hayvanlarınıza da dikkat etmeniz gereken bir dönemde olacaksınız.

Ev işleriyle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Ailenizle vakit geçirmek hoşunuza gidecektir. Yeni projelerinizle ilgili ailenizden destek isteyebilirsiniz. Takip eden günlerde aşk hayatınız gündemde olacak. Çocuk yapma kararı alabilirsiniz.

aslan burcu

Aslan burcu Kanlı Süper Ay Tutulması burç yorumları

Aslan burç yorumları: Aile içinde önemli konuşmalar yapabilir, evinizden işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ay Tutulması’nda aşk ve eviniz tetiklenebilir. Bekarsanız aşkı tadabilirsiniz. Koronavirüs nedeniyle dışarı çıkamasanız da arkadaşlık platformlarından ya da sosyal medyadan biriyle tanışabilirsiniz. Hobilerinize rahatlıkla vakit ayırabileceğinizi bir dönemde olacaksınız. Hatta yeni hobiler edinebilirsiniz. Hayattan gitgide daha çok haz alacaksınız.

Ancak tanıştığınız kişiler gerçek yüzünü gizleyebilir. Dikkatli olmakta fayda var. Çocuk isteyenler için de gayet şanslı bir süreç olacaktır. 30 Mayıs’ta başlayacak Merkür retrosunda ise eski arkadaşlarla iletişime geçebilir, anıları yad edebilirsiniz.

Agresif olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Özellikle para konularında riskli işlerden uzak durmalısınız. Aşk hayatınızla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Mevcut ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Ancak önce karşı tarafı dikkatli dinlemeniz gerekiyor. Aşırı gurur yapmadan belki de affedici olmalısınız.

Öte yandan hayatınızda biri varsa, ilişkiniz ciddileşebilir ve evlilik kararı alabilirsiniz. Çocuk sahibi olmaya karar verebilir ya da çocuk sahibi olabilirsiniz. İletişim trafiğiniz oldukça yoğun olacak. Yeni bir araba almaya karar verebilirsiniz. Sözleşme fırsatları önünüze gelebilir. Takip eden günlerde ailenizle vakit geçirmek hoşunuza gidecek.


başak burcu

Başak burcu Kanlı Süper Ay Tutulması yorumları

Başak burç yorumları: Yeni girişimler, planlar ve programlar gündeminizi oluşturuyor. Uzun süredir yapmak istediğiniz bir konuyla ilgili yakın çevrenizle iletişim halinde olacaksınız. Aynı zamanda şu anda seyahate rahat rahat çıkamasak da gelecek için tatil planları yapabilirsiniz. Bu dönemde aile içinde gerginlikler yaşanabilir. Ev içinde sakatlıklara dikkat etmelisiniz.

Kariyerde ise yükseliştesiniz. Sorumluluklarınız artarken, işlerin üstesinden başarıyla geliyorsunuz. Ayrıca taşına, yer değiştirmeyle ilgili bazı gelişmeler yaşanabilir. Merkür retrosunda elektronik eşyalara ve evdeki görünmez kazalara dikkat etmekte fayda var.

Aynı anda hem kariyer hem ilişkiler hem de aile – ev ekseninde gerginlikler, sorunlar yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız stres size hayatınızı yeniden kurma, bazı hedeflerinizi ve insanlarla olan ilişkilerinizi gözden geçirme kararı aldırtabilir. İlerleyen günlerde yakın çevrenizden destek isteyebilirsiniz. Ve yeni bir eğitime başlamaya karar verebilirsiniz. Yurt içi seyahatlerle ilgili gelişmeler gündeminize girebilir.

Gerilim yükselirse büyük resme bakarak çözüm üretmeniz gerekiyor. Takıntılı davranmaktan vazgeçin. Maddi konular gündeminizde olacak. Yeni bir yatırım yapmaya karar verebilirsiniz. Ev ve emlak konularıyla ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Uzun zamandır çözmek istediğiniz miras konularını çözüme ulaştırabilirsiniz. Ailevi sorunları çözmek için uygun bir zamandasınız.

terazi burcu

Terazi burcu Kanlı Süper Ay Tutulması burç yorumları

Terazi burç yorumları: Ay Tutulması yakın çevre konularını ön plana çıkarabilir. Yine sosyal medya içerisinde bazı çekişmeler tam da bu tutulma zamanı devrede olabilir. Satış, tanıtım, reklam, pazarlama, iletişime dayalı işlerde önemli bazı sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle yaratıcı alanlarda çalışıyorsanız ilham perileri sizinle olacak.

Diğer yandan bu dönem eteğinizdeki taşları dökmek ve aranızdaki sorunları çözmek için uygun bir zaman dilimi olabilir. Ancak abartılı tepkilerden ve sert konuşmalardan mümkün olduğunca uzak durmalısınız. Kendinizi oldukça aktif hissedeceksiniz. Yeni projeler başlatabilirsiniz. Takip eden günlerde önünüze önemli yatırım fırsatları gelebiliriz. Kalbinizin sesini dinleyerek karar verin.

Yakın çevrenizle ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Kardeşinizin veya kuzeninin bir sorununu çözmeniz gerekebilir. Fazla sorumluluk almaktan kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Hayatınızı değiştirecek önemli kararlar alabilirsiniz. Önünüze önemli sözleşme fırsatları gelebilir. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Bir seyahatte tanışacağınız bir kişi hayatınız üzerinde önemli bir etki yapabilir.

Öte yandan bu süreçte iştah artışları yaşanabilir. Merkür retrosunda ise gizli bilgiler açığa çıkabilir, yakın olarak gördüğünüz kişilerin bir başka yüzünü fark edebilirsiniz. Aldanmalara dikkat! Yakın çevre, kardeşler, kuzenler, komşular ile ilişkilerde iletişim sorunları yaşayabilirsiniz.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu Kanlı Süper Ay Tutulması yorumları

Akrep burç yorumları: Ay Tutulması para konularını tetikliyor. Beklediğiniz paralarla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Varsa çocuğunuzla alakalı da mutluluk verici gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonu başlayacak Merkür gerilemesinde mirasla ilgili konular konuşulabilir.

Daha fazla gelir elde etmenin yollarını bulabilirsiniz. İş değişikliği yapmanız, yurt dışı bağlantılı bir işte ya da yabancılarla çalışmaya başlamanız mümkün. Finansal konularda durumunuzu iyileştirmenin yollarını aramaya başlayacağınız bir dönemde olacaksınız.

Maddi konularla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir yatırım yapma kararı alabilirsiniz. Ancak bunun getireceği krizleri soğukkanlılıkla çözmeniz gerekiyor. Gereksiz harcamalar yapmak yerine mantıklı seçimler yapmalısınız.

Aynı anda birden fazla işten gelir elde etmeye de başlayabilirsiniz. Ancak ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız ve gelir artışlarına güvenip bütçenizi sarsacak hareketlerden kaçınmanız gerekiyor.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu Kanlı Süper Ay Tutulması burç yorumları

Yay burç yorumları: Tutulma zamanı ilişkilere ve sağlığa dikkat etmenizde fayda var. Tiroidler, boğaz problemleri, vertigo gibi birtakım çok ciddi olmayan sıkıntı ve problemler ön planda olabilir. Ancak daha sonra enerjiniz yerine gelecek ve daha fazla sosyalleşme isteğiniz doğacak.

Hayatınızda önemli ve beklenmedik gelişmelere açık olacaksınız. Özellikle yeni projelerle ilgili dengeli hareket etmeniz gerekiyor. Üyesi olduğunuz kulüpler ve derneklerle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Takip eden günlerde kafanızı dinlemek isteyeceksiniz.

Maddi ve manevi alanlarda güvenlik arayışınız devam ediyor. Yakın çevre, kardeş ve akrabalarınız ile ilgili almanız gereken yeni sorumluluklar olabilir. Aile içinde tartışmalar, gerginlikler söz konusu olabilir.

Duygularınız ile mantığınız arasında kalarak seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Mümkün olduğunca mantıklı hareket etmeye çalışın. Aksi takdirde sonradan pişman olacağınız kararlar alabilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz.

Pazar günü meydana gelecek Merkür retrosu, ilişkileri etkiliyor. Yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir, kendiniz ifade ederken zorlanabilirsiniz. Jüpiter’in Balık burcundaki transiti ile kendinizi evde veya ailenizle huzurlu ve şanslı hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Evde daha çok vakit geçirmek isteyebilir ve bundan keyif alabilirsiniz. Eğer kendinize ait bir eviniz yok ise, bu dönem içerisinde bir ev almanız veya mevcut evinizi yeniden dekore etmeniz olası.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu Kanlı Süper Ay Tutulması yorumları

Oğlak burç yorumları: Ay Tutulması’nda yurt dışı ile ilgili çok güzel olaylar alabilirsiniz. Eğitimi devam eden Oğlak burçlarının da şansı oldukça yüksek gözüküyor. Öte yandan isteğiniz dışında gerçekleşen bazı olaylara sinirlenebilirsiniz. Hafta sonu başlayacak Merkür gerilemesinde sağlık konularına dikkat etmeli, yeni projelerden kaçınmalısınız.

İç dünyanızla ilgili çalkantılı günler yaşanabilir, korkularınız açığa çıkabilir. İhmal ettiğiniz sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Hedeflerinizle ilgili yeni değerlendirme yapabilirsiniz. Bu dönemde kendi kendinizi sorgulayabilir, kararlarınızdan endişe duyabilirsiniz. Stres nedeniyle hem fiziksel hem de ruhsal olarak kendinizi yıpratabilirsiniz. Bazı sırlar ortaya dökülebilir. Gizli düşmanların ortaya çıkabilir.

Agresif ve moralinizin aşağıda olacağı günler yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlıklar konusunda dikkatli olmalısınız. Hayatınızdan bazı insanları çıkartmanız gerekebilir. Hatta bazıları size yardım isterken yanlışlıkla hata yapmanıza sebep olabilirler. Bundan dolayı kendi kalbinizin sesini dinlemeniz gerekiyor.

Öte yandan hayatınızda bağımlılık geliştirdiğiniz insanlardan ve durumlardan arınmanız için doğru bir zamandasınız. Hedeflerinizle ilgili bir yeniden değerlendirme yapmak faydalı olabilir. Özellikle de kariyerinizi daha etkin bir şekilde yönetmek için ciddi kararlar alabilirsiniz.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu Kanlı Süper Ay Tutulması burç yorumları

Kova burç yorumları: Ay Tutulması ise sosyal çevre alanlarınızı tetikleyecek. Burası işten elde edilen gelirlerle de ilgilidir. Bununla ilgili konularda da hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Fakat riskli yatırımlardan uzak durmanızda fayda var. İlişkiniz varsa partnerinizle beraber gelecek planları yapabilirsiniz.

Finansal konularda dikkatli olmanızda fayda var. Özellikle dostlarınızla parasal konulara girmekten kaçınmanız gereken bir dönem. Arkadaş çevrenizle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte bazı kişiler hayatınızdan çıkabilir. Öte yandan yeni sosyal çevrelere de girebilirsiniz.

Hayallerinize ulaşmak için çabalarken önünüzde engellerin olduğunu farkına varabilirsiniz. Gelecek planlarınızı tekrar gözden geçirebilir, hedeflerinizi yeni bir bakış açısıyla revize etmek isteyebilirsiniz.

Düzenli olarak katıldığınız bir grup veya üyesi olduğunuz sosyal topluluklarla ilgili gerilim yükselebilir. Agresif tutumunuza dikkat edip, mümkün olduğunca gereksiz tartışmaların içine girmemeniz gerekiyor. Aksi takdirde hayatınızda bir arkadaşınızın çıkması söz konusu olabilir.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu Kanlı Süper Ay Tutulması yorumları

Balık burç yorumları: Ay Tutulması kariyer alanınızı etkiliyor. İş hayatınızla ilgili çok önemli kararlar alabilirsiniz. İşinizi büyütebilir, heyecan verici imzalar atabilirsiniz. Pazar günü başlayacak Merkür retrosunda emlak konularıyla ilgili ani kararlar vermemeli, yeni girişimleri ertelemelisiniz.

Maddi konularla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara, agresif tepkilere dikkat etmelisiniz. Kariyerinizde yeni bir yol izlemeye karar verebilirsiniz. Aile ilişkilerinde ise uzun süredir devam eden bir sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz. Çalışmıyorsanız, yeni bir iş söz konusu olabilir. Evlilik kararı alabilir, çocuk sahibi olabilir ya da olmaya karar verebilirsiniz.

İş hayatınızda üstlerinizle aranızda gerilimler yaşanabilir. Mümkün olduğunca gereksiz tepkilerden, tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Hayatınızdaki otorite figürlerinin size yeterince destek vermediğini hissedebilirsiniz. Gerçekte desteğe ihtiyacınız yok!


Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Önünüze çıkan engeller moralinizi bozabilir. Yılmadan cesaretle hareket etmeniz gerekiyor. Kimsenin cesaretinizi kırmasına izin vermeyin. Tek başınıza hareket etmeniz faydalı olabilir. Hatta bu süreçte radikal bir karar verip kendi işinizi kurmak isteyebilirsiniz.

İndigo Dergisi’ni Instagram’da takip et / Astroloji Kanlı Ay tutulması nedir? Neden Süper Ay Tutulması ne anlama geliyor?


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.