Meral Akşener’in İkizdere ziyaretinde gerginlik

Akşener, İkizdere ilçesine destek ziyareti yaptığı sırada, bir grubun tepkisi ile karşılaştı.  Akşener’in yanına yaklaşan bir kadın, “PKK ile işbirliği yapan CHP ile neden birliktesiniz?” sorusu üzerine Akşener, “Ezan saati iftira ediyorsunuz. Sizi Allah’a havale ediyorum. Megri megriyi ben mi söyledim? Osman Öcalan’ın mektubunu ben mi okuttun? Hadi oradan!” diyerek tepki gösterdi.

akşener ikizdere Video aşağıda – İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Rize’nin İkizdere ilçesinde esnaf ziyareti yaptığı sırada bir grubun tepkisiyle karşılaştı. Polis araya girerek gerginliği önlerken, esnaf ziyaretini iptal eden Akşener ilçe merkezinden ayrıldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, saat 11:00 sıralarında uçakla Trabzon Havalimanı’na geldi. Burada halk oyunları ekibinin horon gösterileri ile karşılanan Akşener, ardından kara yolu ile Rize’ye hareket etti.


İl sınırında partililer tarafından karşılanan Akşener, İkizdere ilçesine geçti. Esnaf ziyaretinde bulunan Akşener’e bir grup, tepki gösterdi. Bu sırada grupla, İYİ Partililer arasında gerginlik çıktı.

meral akşener ikizdere

Polisin araya girmesiyle gerginlik sonlanırken, Akşener, tepkiler üzerine esnaf ziyaretini iptal ederek ilçeden ayrıldı.

ikizdere

Akşener, taş ocağına karşı çıkan Cevizlik ve Gürdere köyü halkı ile görüşmek üzere alana gitti.

Video – Meral Akşener’den “PKK ile işbirliği yapan burada ne işiniz var?” sorusuna tepki: Osman Öcalan’ın mektubunu ben mi okuttum? Hadi oradan!

Meral Akşener: Siyasetçi milletiyle sandıkta helalleşir!