Astroloji: 13 – 19 Eylül 2021 haftalık burç yorumları

Astroloji: 13 – 19 Eylül haftalık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

haftalık burç yorumları

Astroloji: 13 – 19 Eylül 2021 haftalık burç yorumları. 13 Eylül, 14 Eylül, 15 Eylül, 16 Eylül, 17 Eylül, 18 Eylül ve 19 Eylül tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları…

koç burcu

Koç burcu 13 – 19 Eylül haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu hafta evlilik, ortaklık, anlaşmalar gibi konular ön plana çıkacak. Evliliğimiz ya da ortaklıklarımız için mücadele etmemiz gerekebilir. Evlilik ya da ortaklık ilişkilerimize dışardan müdahaleler yapılabilir. Kışkırtmalara karşı dayanıklı olmamız gereken bir dönemdeyiz.


15 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçiyor. İkili ilişkiler, ortaklıklar, yardım ve destek beklediğiniz her türlü konuda yaşamınız hız kazanmaya başlayacak. Mars Terazi burcunda rahat değildir, ilişki içinde olduğunuz, karşınızdaki kişiler üzerinde otorite kurmaya kalkarsanız zarar görebilirsiniz. Hali hazırda ilişkisi olanlar ve evliler, Mars huzursuzluk verir, partneriniz, ortağınız agresif ve huysuzlanabilir, bir süreliğine onu alttan almayı denemelisiniz.

Bu hafta ayrıca Venüs Akrep transitinin etkilerini yaşıyor olacağız. Özellikle 7 Ekim’e kadar finansal konularda özellikle dikkatli adımlar atmanızda yarar var. Borç alacak ve verecek işleri, krediler, bankacılık işlemleri, burslar, primler, vergiler, muhasebe gibi konular yavaştan ön plana çıkmaya başlayacak. Ortaklaşa kazanılan gelirlerde bir takım gizlilikler, alavere durumlar oluşabilir. Özellikle sağlıkla ilgili genital bölgelerimiz ve böbreklerimiz hassas olabilir.

boğa burcu

Boğa burcu 13 – 19 Eylül haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu hafta sağlık, işyeri, günlük rutinlerle ilgili konular ön plana çıkacak. İş ortamında ve günlük hayatımızda bir hareketlenme yaşanabilir. İş arkadaşlarımızla rekabet etmemiz gerekebilir. Sağlık konusunda, bir ameliyat ya da estetik bir müdahale söz konusu olabilir.

15 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçiyor. Oldukça yoğun ve koşturmalı bir süreç sizleri bekliyor olacak iş ve çalışma ortamınızla ilgili, yoğunluktan kafanızı kaşımaya vakit bulmakta güçlük çekebilirsiniz, yalnız iş ilişkileri kurduğunuz kişilerle agresif tavırlar içine girmemenizi öneririm. Ne kadar uzlaşmacı davranırsanız o kadar kazanırsınız. Bunun yanı sıra diyete başlamak için güzel bir süreç sizler için, kişisel gelişiminize daha çok zaman ayırabilirsiniz.

Bu hafta ayrıca Venüs Akrep transitinin etkilerini yaşıyor olacağız. Venüs Akrep burcunda çok da rahat ettiği bir yerleşimde değil açıkçası. İlişkiler, ortaklıklar, evlilik gibi konularda bazı hırslar, kıskançlıklar gündeme gelebilir. Karşınızdaki kişileri daha fazla kontrol etmek isteyebilirsiniz. Hemen üzülmeyin, yalnız olanlar ciddi ilişkilere adım atmaya başlayabilirler. Bazılarınız söz, nişan, evlilikle ilgili adımlar atabilirsiniz.

ikizler burcu

İkizler burcu 13 – 19 Eylül haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu hafta aşk, sosyal yaşam, hobiler ve yaratıcılık ile ilgili konular ön plana çıkacak. Aşk hayatımız canlanabilir ancak rakiplerle mücadele etmek zorunda kalabiliriz. Çocuklarımız bu dönemde bizi zorlayabilir. Sosyal yaşamımız canlanabilir. Yeni hobiler edinebilir, yaratıcı bir projede yer alabiliriz.

15 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu dönem özellikle libidonuzda artış meydana gelebilir, tek bir partner veya flört ile yetinmekte zorlanabilirsiniz. Bunların yanı sıra özellikle cinsel anlamda korunmaya dikkat edin bu süreçte, istemsiz hamilelikler meydana gelebilir. Sportif faaliyetlere başlamak için keza uygun bir zaman dilimidir. Ortaklaşa çalışmak zorunda kalabileceğiniz iş projeleri gündeme gelebilir, ama ortaklıkları idare etmek oldukça zor olacaktır.

Bu hafta ayrıca Venüs Akrep transitinin etkilerini yaşıyor olacağız. Sağlığınızı ilgilendiren konular ön planda olacak, diyet ve spora başlayacak olanlar çok fazla kasmayın kendinizi, bünyenizi fazla zorlamayın. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda içsel olarak minik bir yarış içine girebilirsiniz, onları kontrol etmek isteyebilirsiniz. İş hayatında daha şüpheci ve sorgulayıcı yaklaşabilirsiniz. Yaptığınız işe aşırı bir tutku ile bağlanabilirsiniz.

yengeç burcu

Yengeç burcu 13 – 19 Eylül haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bu hafta ev ve aile konuları ön plana çıkacak. Evde, estetik amaçlı çok sayıda tadilat yapabiliriz. Aile bireyleri ile aramızda canlı, hareketli ancak aynı zamanda gerilimli konuşmalar yaşanabilir. Ebeveynlerimiz ile tartışabiliriz.

15 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu dönem sizleri eve kapatmak, bağlamak zor olacak. Oldukça aktif, hareketli bir süreç başlıyor sizler için. Geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmek için çok daha fazla zaman harcamanız ve çaba sarf etmeniz gerekebilecek ama amaçlarınıza ulaşabileceksiniz. Yalnız aile içinde tansiyonlar yükselmeye başlıyor veya ev sahibinizle! Bu tarz ilişkilere hafiften dikkat etmenizde yarar var.

Bu hafta ayrıca Venüs Akrep transitinin etkilerini yaşıyor olacağız. Aşk, çocuklar ve özel hayatınıza ilişkin daha tutkulu, inatçı, hırslı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Yalnız cinsel enerjinin biraz daha yoğun olabileceği flörtler, yakınlaşmalar içine çekilebilirsiniz. Birliktelikleri olanlar, daha tutkulu, romantik bir süreç içine girecekler. Yaratıcılık gerektiren işlerde genel anlamda destekleyici etkiler altında olacaksınız, birlikte olduğunuz veya olacağınız kişinin tüm sırlarını öğrenmek için harekete geçebilirsiniz.

aslan burcu

Aslan burcu 13 – 19 Eylül haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu hafta yakın çevre ve kardeşler ile aramızdaki ilişkiler ön plana çıkacak. Kardeşlerimiz ve yakın çevre ile tartışmalar yaşayabilir, rekabete girebiliriz. Yeni bir konu üzerinde uzmanlaşmak ve eğitim almak için mücadele etmemiz gerekebilir.

15 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu dönem özellikle araç kullanırken bir tık daha dikkatli olun, acelecilik yüzünden kazalara açık olabilirsiniz, keza fikirleriniz çalınabilir ve buna sinirlenebilirsiniz. Genel anlamda deli gibi seyahat edeceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz.

Yurt içi bir çok acil seyahate çıkmanız gerekebilir. Yakın çevrenizle, komşularınızla, kardeşlerinizle olan ilişkilerde de biraz daha agresyon ve aynı fikirde buluşamama yüzünden gerginlikler oluşabilir. Diplomasi ve nezaketi elden bırakmamanızı tavsiye ederim. Yakın çevrenize karşı kırıcı olmayın.

Bu hafta ayrıca Venüs Akrep transitinin etkilerini yaşıyor olacağız. Evinizle, yuvanızla, ailenizle, yaşadığınız yer ile daha yakından ilgilenebilirsiniz. Evinizde yalnız başınıza bir takım çalışmalar yapmak için güzel zamanlardır, yine boya, badana, tamirat gerektiren işlere daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Yalnız daha fazla içe dönebilir, yalnızlık ihtiyacınız artabilir, kendinizle baş başa kalabilirsiniz ki, aslında en sosyal ve dışa dönük olmanız gereken zamanlardasınız aslında. Ailenizle bu süreçte ilişkilerde zorlanmalar gözleyebilirsiniz, alacağınız eleştirilere karşı sert bir tavır sergileyebilirsiniz.

başak burcu

Başak burcu 13 – 19 Eylül haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Bu hafta maddi konular ve para kaynakları ile ilgili detaylar ön plana çıkacak. Bu dönemde harcamalarımız artabilir. Hakkımız olan parayı alabilmek için mücadele etmek zorunda kalabiliriz. Ortak kaynaklardan ekstra gelir elde edebiliriz.

15 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu süreçte harcamalar ekstra artabilir, ipin ucunu kaçırmamaya dikkat edin, bütçenizi doğru ayarlayın, üç kuruş para yüzünden kimseyle papaz olmayın, finansal konular yüzünden stres yapmayın, sağlığınızı etkileyebilir. Parasal konularda girişeceğiniz ortaklıkların tadı hemen kaçabilir, maddi konularda hak ettiğinizi almak, değerinizin bilinmemesi gibi durumlar olabilir.

Bu hafta ayrıca Venüs Akrep transitinin etkilerini yaşıyor olacağız. Fikirlerinizde daha inatçı olabilirsiniz. Yakın çevre ve komşularınız ve kardeşleriniz üzerinde hakimiyet kurma isteğiniz artabilir. Türlü yolculuk planları yapabilir, yakın yerlere seyahatler gerçekleşebilir, bazıları akraba yanına ziyaret şeklinde hayatınıza nüksedebilir. Bazılarınız ise, kendini yazıya verebilir, tüm iletişim araçları aktif iletişim içinde olacakları oldukça yoğun bir süreç bekliyor olacak.

terazi burcu

Terazi burcu 13 – 19 Eylül haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bu hafta imajımız, kendimizi dış dünyaya ifade etme biçimimiz ile ilgili konular ön plana çıkacak. Çevremize dinamik, mücadeleci, savaşmaya hazır bir imaj yansıtabiliriz. Hayatımızda yeni başlangıçlar olabilir.

15 Eylül’de Mars sizin burcunuzda seyahatine başlıyor. Artık harekete geçme zamanı sizler için, enerji, motivasyon ve hız kazanmaya başlıyorsunuz. Uzun süredir yaşamınıza çöken tembelliği bir kenara bırakıp işlere sarılma zamanı.


Yalnız bu süreçte sakarlıklar yüzünden kazalara oldukça açık olabileceksiniz, kesiklere, yanıklara karşı dikkatli olun. İkili ilişkilerde ise agresyon, tansiyon devam ediyor yapacak bir şey yok üzgünüm. Her zamankinden çok daha fazla agresif ve kırıcı tepkilerde verebilirsiniz.

Bu hafta ayrıca Venüs Akrep transitinin etkilerini yaşıyor olacağız. Terazi burçları için finansal konular gündemde olmaya başlayacak. Evet kazançlarınızı artırabileceğiniz koşullarla karşılaşabileceksiniz. Fakat bu konuda daha hırslı davranabilirsiniz de, ya hep ya hiç mantığında hareket etmek isteyebilirsiniz. Harcamalarınız daha çok giyim, kuşam, süs gibi konular üzerine olacaktır. Finansal anlamda şanslı fakat aynı şekilde fazla inatçı da davranabilirsiniz dikkat!

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 13 – 19 Eylül haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Bu hafta iç dünya ve bilinçaltımız ile ilgili konular ön plana çıkacak. Cesaretimiz kırılmış olabilir, mücadele gücümüz azalabilir. Gizli düşmanlarla başa çıkmak zorunda kalabilir, bazı insanların arkamızdan iş çevirdiğini hissedebiliriz.

15 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu dönem üzerinize tembellik çöreklenebilir, işler tam olarak istediğiniz gibi gitmeyebilir, üç günde bitmesi gereken işler 10 günde bitebilir mesela. Sağlığınızı ilişkilendiren konularda da tedavi için iyi bir süreçtir.

Amaçlarınıza, isteklerinize ulaşmak, yaşama dair hırslarınızı törpülemeniz gereken bir nevi dinlenme dönemi olacak sizler için. Ameliyat için de keza uygundur. Ruhsal dengenizi korumak bu süreçte biraz zor olabilir sizler için, içsel anlamda sıkça huzursuzluk gözleyebilirsiniz. Arkanızdan işiniz ile ilgili iş çevirebilecek olan sinsi, zararlı düşmanlarla uğraşmanız gerekebilir.

Bu hafta ayrıca sizin burcunuzda seyahatine başlayan Venüs transitinin etkilerini yaşıyor olacağız. Daha hırslı, kontrolün sizde olmasını isteyebilirsiniz ama çevrenize oldukça çekici enerjiler gönderecek ve özellikle yalnız olanlar türlü flört ve çıkma teklifleri ile karşılaşabilirler.

Yine fiziki olarak saç boyama, fiziken bir takım değişiklikler yapabilirsiniz. Kendinizi yenileme ihtiyacınızın arttığı şu günlerde, Venüs ilaç gibi gelecek size. Kendinizi güzelleştirmek için daha çok zaman harcayabileceksiniz. Yalnız bu dönem olası başlayacak ilişkilerde tutkular, arzular, hırslar, kontrol ve cinsellik daha ön planda olacaktır. İlişkisi olanlar ise sevgilinizin, eşinizin ilgisini daha çok üzerinize çekeceksiniz. Yalnız kıskançlık ve gereksiz kaprislere dikkat.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 13 – 19 Eylül haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Bu hafta sosyal çevre, gruplar ve arkadaşlarla ilgili konular ön plana çıkacak. Arkadaş gruplarıyla aramızda fikir ayrılıkları ve buna bağlı tartışmalar olabilir. Projelerimizi ve hayallerimizi gerçekleştirmek için gerekli mücadele gücünü bu dönemde bulabiliriz.

15 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçiyor. İş hayatındaki gerginlik sona erip, oldukça sosyal ve hareketli bir sürece giriş yapıyor olacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte daha çok vakit geçirebilecek, yeni kişilerle tanışacak, enerjinizin bir çoğunu onlar için harcamaya başlayacaksınız.

Yalnız sosyal ilişkilerinizi dengelemek, herkesin isteklerine koşturma hali sizi biraz yorabilir. Kimsenin özel hayatına, ilişkisine pek karışmayın bu süreçte, sonra ihale sizin üstünüze kalmasın, kötü kişi siz olmayın. Arkadaşlarınız, dostlarınızla birlikte iş ortaklıkları kurmak içinde pek uygun bir dönem değil.

Bu hafta ayrıca Venüs Akrep transitinin etkilerini yaşıyor olacağız. Özel hayatınızı ve ilişkilerinizi gözden geçireceğiniz bir süreç olacak. 7 Ekim’e kadar kısmetinizin kapalı olabileceği bir dönem diyebiliriz. İlişkisi olanlar minik krizlerle mücadele etmeleri gerekebilir, ilişkisi olmayanlar ise pek de herkes tarafından onay verilmeyen, platonik ilişkiler içine çekilebilirler. Yine bu dönem genital bölgeniz hassas olabilir, ağrılar, kaşıntılar oluşabilir. Sevginizi göstermekte zorlanabilirsiniz. Veya bir diğer olası etkisi ise, gizli ilişkileri içine çekilebilir ve etrafınızda ki kişilere bundan pek bahsetmek istemeyebilirsiniz.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 13 – 19 Eylül haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu hafta kariyer ve iş hayatımız ile ilgili konular ön plana çıkacak. Kariyerimizde yeni bir dönem açılabilir. Hedeflerimiz için mücadele edebiliriz. Üstlerimiz ile aramızda tartışmalar yaşanabilir. Daha diplomatik olmaya özen göstermeliyiz.

15 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçiyor. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda hızlı hareket edeceğiniz bir süreç başlıyor. Kafanızı kaşıyacak pek vaktiniz olmayacak, oldukça yorulacak ama bunun meyvesini de alacaksınız.

Mars, burada özellikle kuracağınız iş ilişkileri bakımında dikkatli olmanız gerektiğine işaret etmekte. Üstlerinizle kapışmayın, bırakın onlar kendilerini zeki zannetmeye devam etsinler. İş arayanlar bu dönemde rahatlıkla iş bulabilirler. Fakat dediğim gibi iş hayatında dengeyi iyi korumalı, ilişkileri iyi yönetmeyi öğrenmeniz gereken bir süreç olacak.

Bu hafta ayrıca Venüs Akrep transitinin etkilerini yaşıyor olacağız. Daha çok sosyal olacak, arkadaşlarınızla beraber daha çok vakit geçirecek, partiler, organizasyonlar ön planda olacak. Yalnız arkadaşlarınızla aranızda gizli bir rekabet oluşabilir veya onları fazlaca kontrol etmek isteyebilirsiniz. Bazılarını acımasızca eleştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızı daha fazla sahiplenebilir, onlara karşı tutucu ve kıskanç yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Bu dönemin size katacağı sosyalliği ve hayatınıza katacağı olası yeni arkadaşların tadını çıkartmaya bakın.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 13 – 19 Eylül haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Bu hafta eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşlerimiz ile ilgili konular ön plana çıkacak. Eğitim konusunda yeni bir başlangıç yapabiliriz. Dünya görüşlerimiz ile ilgili mücadele vermemiz gerekebilir. Çok sayıda uzun yolculuk yapabiliriz.

15 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçiyor. Bir dolu seyahatler zinciri start almış olacak yaşamınızda. Oldukça hareketli ve koşturmalı bir sürece gireceksiniz. Yalnız eşinizin veya ortağınızın, partnerinizin kardeşleri ya da kuzenleri ile gergin ortamlar içine girmekten kaçınmanızı tavsiye ederim. Yalnız çıkacağınız muhtemel seyahatlerinizde biletinize, bavulunuza da sahip çıkın. Özellikle illegal olan her türlü konudan uzak durun. Hukukla, yasayla ilgili işlerinizde sorunlar çıkabilir.

Bu hafta ayrıca Venüs Akrep transitinin etkilerini yaşıyor olacağız. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda genel anlamda şanslı olacaksınız. Yalnız hırs, rekabet duygusu, kontrol etme isteği de aynı şekilde ön plana geçebilir. Derinlemesine araştırma gerektiren işlerde oldukça başarı elde edebilirsiniz. Yalnız üstleriniz ve yöneticilerinizin zaman zaman uyarı ve ikazlarına maruz kalabilirsiniz. İyi veya doğru adımlarınızla oldukça ön planda olacak, yaptığınız işler bir çok kişi tarafından görünür olacak ve takdir beğeni toplayacaktır.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 13 – 19 Eylül haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Bu hafta ortak kazançlar, eşin parası, sigorta, vergi, miras gibi konuların ön plana çıkacağı bir dönemdeyiz. Sigorta ve vergi gibi konularda tatsızlıklar yaşayabiliriz. Miras ya da ortak gelirlerle ilgili bir savaş vermemiz gerekebilir. İç dünyamızda huzur bulmamız zor olabilir.

15 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçiyor. Bütçe, para, başkalarına ait finansal kaynaklar, ortaklaşa işlerden kazanılan gelirlerle ilgili konularda yaşamınızda daha hızlı gelişmeler söz konusu olacak, yalnız siz yine de bütçenizi doğru ve etkin bir şekilde kontrol altında tutmaya özen gösterin.

Mars kazandırır ama akabinde deli gibi harcatır da adama. Kuvvetle muhtemel bu dönem kredi, borç arayışları içine gireceksiniz ama abartmamaya özen gösterin, finansal kaynaklar stres haline dönüşebilir zira. Bir de bu dönem ortaklaşa işlerden edilen gelirleriniz varsa veya miras, nafaka gibi konularınız varsa hakkınızın yenmediğine emin olun.


Bu hafta ayrıca Venüs Akrep transitinin etkilerini yaşıyor olacağız. uzak yerlere seyahatler gündeme gelebilir, tatil planları yapabilir, yurt dışı ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hatırı sayılır, mevki ve statü sahibi özellikle bayan kişilerden destekler alabilirsiniz, önemli görüşmeler gündeme gelebilir, fakat kolay kolay güvenemeyebilir, karşınızdaki kişileri fazlası ile sorgulayabilirsiniz. Bazılarını ise hayatın soyut, mistik, felsefi yönleri ile daha yakından ilgilenmeye başlayabilir.

İndigo Dergisi’ni Instagram’da takip et / Astroloji: 


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.