Astroloji: Başak burcunda Yeni Ay burç yorumları

Astroloji: Başak burcunda Yeni Ay burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

yeni ay burç yorumları

Astroloji: Başak burcunda Yeni Ay burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları… 

Genel etkileri:

Geleceğinize ilişkin hedeflerinize tüm konsantrasyonunuz ile odaklanırken tüm olasılıklar artık masanın üzerindedir. Eski alışkanlıklar, davranışlar ve inançlar ilerleme kaydetmek için yeni ve yaratıcı yollar ararken sorgulanmaya başlayacaktır.


Bu Yeni Ay koşullarınızda büyük bir değişiklik meydana getirebilmeye açık. Kendinizi kısıtlı hissettikçe, değişimin rahatsız edici olması muhtemeldir. Bu yüzden değişime ayak uydurmalısınız. Kendinizi baskılamaktan ya da başkalarının baskılamasına artık izin vermekten vazgeçmelisiniz. Yaşantınızda sizi azaltan, ruhen çökerten, mutsuzluk veren her şeyi bitirme vakti geldi.

Değişikliğe direnirseniz ya da yıkıcı olursanız hayatınıza daha zorluklar çekebilir ve iyi fırsatları kaçırabilirsiniz. Duygusal hissiyatınız Yeni Ay zaman diliminde depresyon, insanlara güvenememe, duygusal anlamda kalıcı hasar hissi, mağduriyet veya günah keçisi hissi, yaşam iradesinin kaybedilmesi gibi hislerle zorlayıcı olabilir.

Enerjinizi endişelenmek için değil, disiplinli bir şekilde çalışmak için odaklayın. Zihninizi ve hayatınızdaki fazlalıkları temizleyin. Büyük değişimlere ufak adımlarla başlayın.

Tüm burçlara etkileri:

koç burcu

Koç burcu yorumları

Koç burç yorumları: İş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor. Fiziksel ve ruhsal şifa sağlayacak gelişmeler sizleri bekliyor. Toprak elementi fazlalığı olan bu Yeni Ayda yaşamınızda var olan gelişmelere daha gerçekçi, realist yaklaşacağınız durumlar söz konusu. Başak Yeni Ayında kendimizi sorgulayalım, emek vermek üretmek, yaşamda var olmak hayatı daha değerli kıldığını bilelim. Hedeflerimiz neler, ne yöne gidiyoruz, artık kariyerimize yön vermemiz gerektiğini bilelim. Etrafınıza gereksiz tepkiler vermek yerine, kararlı iş adımları atmanın önemini fark edelim.

İş ortamında ve günlük yaşamamızda tempomuz artıyor. Çok çalışacağımız, çok emek sarf edeceğimiz bir sürece giriyoruz. İş arkadaşlarımız ya da işimiz değişebilir. Çalışmıyorsak, günlük yaşamamızda yenilikler yapabilir, yeni rutinler oluşturabiliriz. Bir süredir çözülmeyen, bizi sıkan, endişelendiren bir sağlık sorunumuz varsa bu dönemde tekrar sağlığımıza kavuşmamız da mümkün. Hayatımızı yeniden düzene sokmak için çabalayacağız.

Yeni Ay, çalışma ortamına hareketlilik getirebilir. Sana başarı getirecek yeni bir projeye başlayabilir, daha verimli bir şekilde çalışabilmek için günlük rutinlerini gözden geçirebilirsin. Akrabaların ya da birlikte çalıştığın kişilerin yönlendirmelerini dikkatle değerlendirmeleri, yanılgıya düşmekten kaçınmalısın. Bu kişilerle ilgili sırlar ortaya çıkabilir. Ayrıca sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmalısın.

boğa burcu

Boğa burç yorumları

Boğa burç yorumları: İkili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Bu dönem yaşamı daha eğlenceli kılacak koşullarınız söz konusu. Bazı kişiler için yeni bir ilişki başlangıcı olabilir . Bazı kişiler için ise sorunlu bir ilişki ile ilgili bitirme kararı alınabilir. Yeni ay etkisiyle yeni bir eğitim kararı, yolculuk kararı veya üniversite ile ilgili yeni bir durum oluşabilir. Bu yeni sizler için olumlu etkileri açığa çıkartmakta, daha kararlı ve istikrarlı durumlar gündeme gelebilir.

Sosyal ortamlarda yeni kişilerle tanışabiliriz. Uzun zamandır beklediğimiz yeni bir aşk yolda olabilir. Aynı zamanda üzerinde bir süredir çalıştığımız, emek verdiğimiz bir projemiz, bu dönemde sonuca ulaşabilir. Yaratıcılığımız da en üst seviyede olacağından, yeni bir projeye de başlayabiliriz. Tatile çıkmak, hobilerimize vakit ayırmak, ilişkimiz varsa partnerimizle keyifli zaman geçirmek için iyi bir dönem. Hatta hobilerimizi para kazanabileceğimiz bir uğraşa çevirebiliriz.

Bu Yeni Ay ile birlikte aşk hayatında bir hareketlilik olabilir. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsin ancak karşı tarafı iyi tanıdığından emin olman, olası yanılgıların önüne geçebilir. Devam eden bir ilişkin varsa partnerinin bir hatası seni biraz üzebilir. Genel olarak kendini şanslı hissedeceğin bir dönemdesin. Yeni bir girişimde bulunmadan önce aldığın riskleri akılcı bir şekilde değerlendirmelisin. Çocuk sahibi olmak için de uygun bir dönem.

ikizler burcu

İkizler burcu yorumları

İkizler burç yorumları: Ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Odağınızda yaşamınızın temelleri, aileniz, yuvanız yer alıyor. Yaşadığınız yer ile ilgili yeni bir karar alabilirisiniz, ev içi değişimler söz konusu olabilir veya evinizi yenilemek isteyebilirsiniz. Yeni ay süresinde işiniz ve eviniz ile ilgili denge kuracağınız koşullar söz konusu. Mesleki olarak yeni bir yön tayin edecek gelişmeleriniz söz konusu olabilir. Bu Yeni Ay aile koşullarında veya aile sağlığı ile ilgili gelişmelerin olabileceğini de işaret etmekte.

Evde iletişim ve misafir trafiği artıyor. Aile bireyleri ile ilgili bir sorumluluk almamız söz konusu olabilir. Taşınma konuları da gündeme gelebilir. Yeni bir ev satın alabiliriz. Ya da evin düzeninde değişiklik yapmak isteyebiliriz. Miras, mal, mülk paylaşımları konusunda ailemiz ile bir araya gelip sorunlara çözüm bulabiliriz. Kariyer konusunda da bizi sevindirecek gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir işe geçebilir ya da evden çalışmaya başlayabiliriz.

Bu dönemde ailenle daha fazla zaman geçirmeni gerektiren koşullar ortaya çıkabilir. Onlara faydalı olmak için elinden geleni yapabilirsin. Aile fertlerinden biri küçük bir sağlık sorunu yaşayabilir. Ev almak, satmak ya da kiralamak gibi bir fikrin varsa dikkatli davranmalı, tüm hesaplarını doğru yaptığından emin olmalısın. Bu aralar girişeceğin tadilat ya da temizlik işler düşündüğünden uzun sürebilir.

yengeç burcu

Yengeç burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Yakın çevre ve kardeşlerimiz, iletişim, yolculuklar, eğitim ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Akrabalarınız, kardeşleriniz, komşularınız ile daha yakından ilgilenebilirsiniz. Bu Yeni Ayda çevrenizle kuracağınız iletişimde önemli yenilikler içerisindesiniz. Özellikle çalışan yengeçler için sosyal medya, iletişim, teknolojik konularda önemli adımlarınız olabilir. Bu dönem yeni bir eğitime başlamak isteyebilirsiniz veya kısa seyahateler gerçekleştirebilirsiniz. Toprak elementi yoğunluğu sağlamlaşmak için fırsatlar sunmakta. Bu dönem sağlık kaygısı yapmadan, fazla eleştirel hareket etmeden hareket edebilmeniz gerekmekte. Güvensiz hissettiğiniz konularda yeni kararlar alabilirsiniz.

İletişim trafiğimiz bizim için bile çok yüksek hızlara ulaşabilir. Kardeşlerimizden, kuzenlerimizden ya da yakın çevremizden sürpriz haberler alabiliriz. Bu dönemde çok fazla seyahat etmemiz söz konusu olabilir. Bir süredir planladığımız bir eğitim varsa, başlamanın tam sırası. Çocuğumuz varsa, onun eğitimiyle ilgili de güzel gelişmeler olabilir. Sosyal medya ortamlarında son derece aktif olacağız. Başarılı anlaşmalara imza atmamız, toplantılar ve sunumlarda kendimizi göstermemiz mümkün.

Bu Yeni Ay özellikle kardeş, kuzen, komşu ve de yakın çevrenle ilişkilerini etkileyebilir. Onların sorunları ile uğraşmak durumunda kalabilir, onlara yardım etmek için çok zaman harcayabilirsin. Bu dönemde iletişim kazalarına karşı dikkatli olmalısın, kendini yanlış ifade edebilir, yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsin. Ayrıca yanlış bir karar verme riskin var, bu nedenle tüm kararlarını gözden geçirmen yerinde olur.

aslan burcu

Aslan burç yorumları

Aslan burç yorumları: Finansal konular ve kendi öz değerimiz üzerine odaklanıyoruz. Gelirlerinizle ilgili bir karar aşamasına geliyorsunuz. Yeni planlamalar, yapılanmalar, anlaşmalar söz konusu olabilir. Bu dönem yaşanabilecek diğer gelişme ev ve aile koşullarıyla alakalı bir karşıtlık sonucunda harekete geçebilirsiniz. Bu Yeni Ayda maddi olarak güçlenme ihtiyacınız olabilir. Hedefleriniz ile ilgili kendinizi yenileyeceğiniz projeler gündeme gelebilir. Sizi zorlayan ilişki konularında yeni bir karar alabilirsiniz.

Finansal konularda güven arayışı içinde olacağımız bir süreç başlıyor. Maddi olarak kendimizi güvende hissetmek bizim için en önemli şey haline gelebilir. Ailemize yardım etmek durumunda kalabiliriz ya da biz finansal destek için onlara başvurabiliriz. Kariyerimizle ve finansal durumumuz ile ilgili yeni bir yol haritası çıkarmamız mümkün. Bu dönemde yeni iş fırsatlarını değerlendirebilir ya da mevcut işimizde terfi edip, gelir artışımızın tadını çıkarabiliriz.

Başak burcundaki Yeni Ay, seni özellikle finansal konularda etkileyecek gibi görünüyor. Bu dönemde tüm alışverişlerinde dikkatli olmalı, gelir gider hesaplarını doğru yaptığından emin olmalısın. Beklediğin paraları tahsil etmekte zorlanabilir, bu nedenle harcamalarını yönetmekte zorlanabilirsin. Hırsızlık olaylarına karşı dikkatli olmalısın. Finansal konularda uzun vadeli planlar yapabilirsin ama harekete geçmekte acele etmemelisin.

başak burcu

Başak burcu yorumları

Başak burç yorumları: Sizin burcunuzda gerçekleşecek bu Yeni Ay’da hayatınızın genelini ilgilendirecek konulara odaklanıyorsunuz. Özellikle ilişkiler cephesinde hareketlilikler yaşanabilir. Bu dönem dış görünüşünüzü yenilemek isteyebilir, kendinizle ilgili değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Bazılarınız için bu durum ortaklı işlerle ilgili yeni bir adım anlamına gelebilir. Ayrıca eğitim, sosyal medya, ticaret konularında bir karara varabilirsiniz. Sizin burcunuzda gerçekleşecek olan Yeni Ayda değerlerinizi sorgulayın ve yapıcı güçlü kararlar alın. Bazı kişilerin bu yeni ile birlikte sağlık konularında yenilenme söz konusu olabilir.


Büyük bir değişim ve dönüşüm döneminden geçebiliriz. Fiziksel olarak bir imaj değişikliğine gidebiliriz. Yeni bir ilişki, yeni bir iş fırsatı söz konusu olabilir. Bize yeni kapılar açacak yeni insanlarla tanışabiliriz. Ancak planlı hareket etmemizde ve iyice düşünüp taşınarak harekete geçmemizde fayda var.

Yeni Ay etkilerini diğer burçlara göre daha fazla hissedebilir, hayatını etkileyen önemli girişimlerde bulunabilirsin. Ev alma, iş değiştirme, evlenme gibi hayati konularda önemli kararlar verebilirsin. Sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmalısın, mevcut bir sağlık sorunu yanlış teşhis nedeniyle canını sıkabilir. Partnerinle aranda yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan sorunlar olabilir.

terazi burcu

Terazi burç yorumları

Terazi burç yorumları: Yeni Ay bizi bilinçaltımızla yüzleştiriyor. Odağınızda geri planda kalmış konular, gizli gündemler olabilir. Bu dönem ruhsal sağlığınız içsel endişeleriniz konusunda yeni durumlar gerçekleşebilir. Ayrıca genel sağlık kontrollerinizi yaptırmanız faydalı olacaktır. Bu dönem kadınlarla ilgili yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Sevgi alma verme şeklinizi, değerlerinizi derinlerinize sorgulamanız gereken bu süreçte, yeni güçlü kararlara ihtiyacınız var. Kararsızlıkları kararlılığa dönüştürmeniz gerekmekte.

İç dünyamıza dönmek, bir süre kendimizle baş başa kalmak bizi rahatlatabilir. Öte yandan, uzun süredir içimizde tuttuğumuz ve bizi negatif etkileyen düşüncelerimizi dışa vurmak için terapiye yönelebiliriz. Bu dönemi kendimizi toparlamak, endişelerimizden arınmak, yeniden öz güven ve enerji toplamak için kullanmalıyız. Sağlık konusunda kontrollerimizi aksatmamamız gereken bir dönemdeyiz. Yakınlarımızın sağlık sorunlarıyla da ilgilenmemiz gerekebilir.

Bu dönemde olayların kontrolün dışında geliştiğini hatta sana rağmen gerçekleştiğini hissedebilirsin. Kaygılarını kontrol etmekte zorlanabilirsin. Kendini hem zihinsel hem fiziksel olarak yorgun hissedebilir, sorumluluklar altında ezilebilir, işlerini yetiştirmek için çok çalışmak durumunda kalabilirsin. Ayrıca sağlık konuları gündeme gelebilir, hastane ziyaretleri yapabilirsin.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burç yorumları

Akrep burç yorumları: Yeni Ay sosyal çevremiz, arkadaşlarımız ve hayallerimiz ile ilgili konuları gündeme getiriyor. Sosyal gruplar, dernekler, arkadaşlarınıza odaklanacağınız bir dönem diyebiliriz. Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni kararlarınız söz konusu olabilir. Bazılarınız ilişkilerle ilgili, evlilikle ilgili yeni kararlar alabilir. Bu dönem gökyüzünde toprak fazlalığı da olduğu için atacağınız adımlarda gerçekçi ve net olacağınız durumlar var. Çevrenizin genişleyeceği bu Yeni Ayda, sosyal olacağınız, dernek veya kalabalık grupların içerisinde olacağınız yeni gelişmeler olabilir. Ayrıca zorlandığınız sağlık veya iş gündemlerine çözümler üretmek isteyebilirsiniz.

Hayallerimize ve gelecek planlarımıza yoğun bir şekilde odaklanacağımız bir döneme giriyoruz. Hayatımıza, gelecek planlarımızı gerçekleştirmemize yardımcı olacak yeni insanlar girebilir. Arkadaşlarımızın desteğini her an yanımızda hissedebilir, çok sayıda sosyal aktiviteye katılabiliriz. Kariyer kazançlarımız ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Gelirimizde büyük bir artış deneyimleyebiliriz.

Bu Yeni Ay, arkadaş gruplarınla ilgili konuları gündeme getirecek. Arkadaşlarının arkadan iş çevirdiğini, seni kandırdığını düşünebilirsin. Yaptığın işlerin parasını almakta zorlanabilirsin. Sevdiğin insanlara yardım etmeye çalışırken yanlış anlaşılabilir, kötü bir konuma düşebilirsin. Bu dönem mevcut hedeflerini gözden geçirmek ve planlarını kontrol etmek için uygun olabilir ama harekete geçmekte acele etmemelisin.

yay burcu burç yorumları

Yay burç yorumları

Yay burç yorumları: Yeni Ay kariyer ve sosyal statümüzle ilgili gelişmeleri ön plana çıkarıyor. Odağınızda mesleki konular yer alıyor. İşinizle ilgili yeni adımlar atmayı destekleyen bir Yeni Ay süresinde olacaksınız. Kendinize hedefler koyabilmeli, yeni projeler başlayabilmelisiniz. Bu dönem toprak elementi fazlalığı söz konusu solduğu için, sağlamlaşmak, netleşmek, kalıcı işler yapmak için harekete geçebilirsiniz. Bu Yeni Ay ile birlikte zorlandığınız para konularında veya ilişki konularında yeni çözümler üretebilirsiniz.

Kariyerimizde bir yenilenme ve dönüşüm dönemine giriyoruz. Tüm hayatımızı yeniden düzenleme ve ciddi kararlar almak için çok uygun bir süreçteyiz. Terfi ya da iş değiştirme gibi durumlar söz konusu olabilir. Üstlerimiz ve ebeveynlerimizin her konuda desteğini görebiliriz. Bu dönem bizim için çok çalışma ve kendimizi gösterme dönemi olacak. Ayrıca yine bu dönemde, evlilik kararı alabilir, evlenebilir, çocuk sahibi olabiliriz.

Bu Yeni Ay, seni özellikle kariyer konularında etkiliyor. Hak ettiğin bir terfi gecikebilir, çalışmaların takdir edilmediğini düşünebilirsin. Amirlerinle sorun yaşayabilirsin. Sosyal ortamında hareketlenebilir, dikkatleri üzerine toplayabilirsin. Bu dönemde yaptığın her işte dikkatli olmalısın çünkü başarılarınla ön plana çıkacağın kadar hatalarınla da dikkat çekebilirsin. Annenin sağlık sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsin.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu Yeni Ay yüksek öğretim, yurt dışı konuları üzerine odaklanacağımızı işaret ediyor. Seyahatler, hukuksal konular, akademik eğitimler gündemimize gelebilir. Bazı konularda yeni gerçekçi net adımlar atmak için gökyüzü destekliyor. Bu dönem çevrenizle kuracağınız iletişim önem arz ediyor. Bu Yeni Ayda sağlamlaşmak, kalıcı adımlar atmak için gökyüzü desteğini alıyorsunuz. Bazı işlerinize resmiyet kazandırmak, projeler başlamak için yapıcı etkiler söz konusu.

Kişisel gelişim konuları bizim için çok fazla önem kazanacak. Kendimizi geliştirmek için harekete geçebilir, hayatımızla ve geleceğimiz ile ilgili yeni kararlar alabiliriz. Bu dönemde iş amaçlı seyahatlere çok sık çıkabiliriz. Yeni bir eğitime başlamamız da mümkün. Devam eden bir hukuki sürecimiz varsa, nihayet lehimize sonuçlandığına tanık olabiliriz.

Bu Yeni Ay, yakın geçmişte verdiğin kararları yeniden gözden geçirmene ve hatta kararlarını değiştirmene neden olabilir. Yakın çevrenden biri hakkında yanlış yargılarda bulunduğunu düşünebilirsin. Eşinin akrabalarıyla ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Kendini doğru ifade etmekte zorlanabilir, yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsin.

kova burcu burç yorumları

Kova burç yorumları

Kova burç yorumları: Yeni Ay sekizinci evimizde gerçekleşiyor. Paylaşımlı gelirler, banka işlemleri, miras, nafaka konuları ile ilgili yaşanabilecek gelişmeler söz konusu. Bu dönem toprak veya gayrimenkul ile ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. Özellikle kadınlarla ilgili konularda fikir ayrılıkları, ani gelişmeler söz konusu olabilir. Bu Yeni Ayda kişisel değişiminiz için, iç dünyanızda revize etmeniz gereken duygularınız olduğunu hatırlayın. Sağlam adımlar atıp, huzura kavuşabilmek için, aldığınız sorumluluklara yön vermeye ihtiyacınız var.

Ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda bir süredir devam eden ve bizi endişelendiren bir sorun sonuca kavuşabilir. Yeni bir girişime ya da ortaklığa adım atabiliriz. Bu arada ailemizden biri, özellikle eşimiz, partnerimiz ile ilgili birtakım beklenmedik harcamalar çıkabilir. Gelir durumumuz iyi olsa da yine de aşırı harcamalardan kaçınmaya dikkat. Finansal kaynaklarımız ile ilgili yeni bir düzenleme yapabilir, bütçemizi tekrar gözden geçirmek isteyebiliriz.

Bu Yeni Ayla birlikte prim, komisyon, nafaka ya da faiz gelirleri gibi finansal konular gündeme gelebilir. Yanlış hesaplamalar nedeniyle bu tarz gelirlerde kayıplar yaşaman söz konusu olabilir. Eşinin ya da ortağının gelirleriyle ilgili gelişmeler finansal olarak seni zorlayan konuların çözülmesine yardım edebilir. Bu dönemde parasal tüm konularda dikkatli olman gelir ve gider dengeni doğru kurman senin yararına olacaktır.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu yorumları

Balık burç yorumları: Bu Yeni Ay sürecinde ikili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktamız haline geliyor. Ortaklı işler, ilişki ve evlilikle ilgili konularda bir takım gelişmeler sizleri bekliyor. Bazı kişiler için evlilikte yenilenme veya ortak bir işe başlama gündemleri olabilir. Yeni kararlarınız, gerçekçi adımlarınız olabilir. Yeni Ayda kendinize hatırlatacağınız önemli gündem, kaosun içinde kaybolmak mı, hedefleriniz için hedef belirleyip yol almak mı. Yenilenmek, mantığınızı kullanmak, mantıklı çözümler üretmek için faydalar olacaktır.

İlişkimiz yoksa, hayatımıza uzun zamandır beklediğimiz yeni biri girebilir. Eğer ilişkimiz varsa, ciddi kararlar alabilir, evlilik yolunda ilerleyebiliriz. Eğer ilişkimizde ya da evliliğimizde sorun yaşanıyorsa, bu konularla ilgili karşılıklı konuşmalar yapabilir, kendi iletişim tarzımızdaki yanlışlıkları da düzeltebiliriz. Bu arada yeni ortaklıklar, iş birlikleri kurmamız ve yeni iş anlaşmalarına imza atmamız da mümkün. Devam eden bir hukuki süreç varsa, olumlu bir şekilde sonuçlanabilir ya da en azından büyük ilerleme kaydedilebilir.


Bu Yeni Ay, çevrendeki insanların ağır eleştirilerine maruz kalmana neden olabilir. Kendini savunmakta zorlanabilirsin. İlişkilerinde ya da iş birliği içinde olduğun kişilerle sorunlar yaşayabilirsin. Ancak bu dönem senin için yeni bir sürecin başlangıcı da olabilir; evlilik, ortaklık ya da iş birlikleriyle ilgili akılcı değerlendirmeler yapabilir, yeni girişimlere başlayabilirsin.

İndigo Dergisi’ni Instagram’da takip et / Astroloji


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.